Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να υποθέσω οτι δεν ισχύει η προσφορά αν γίνει η ανανέωση μέσω sharing έτσι;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Όχι , αλλά δεν αποκλείεται κιόλας. Σε κάποιους γνωστούς μου το έχουν κάνει . Εννοείται ότι δεν θα το πεις στο κατάστημα ....
Link to comment
Share on other sites

θα γινει τις 100ρας ! βαζεις καρτα και εχεις δωρο 1000 ' προς ολους και 200mb για ενα μηνα απο το studentxclusive 5 . στειλε πρωτα για εγγραφη ν στο 1398 εως και 31/10! , αυτο μου ηρθε σε εμενα τωρα και το ενεργοποιησα εχω φοιτητικο cu , μπορει να το δοκιμασει κανενας και σε νουμερο κλασικο cu να μου πει τι γινεται; θα το δοκιμασω αυριο στο κινητο της μανας μου και του πατερα μου που εχουνε κλασικο cu να δω τι απαντηση ερχεται! . πολυ πιθανον να μην μπορουνε να το ενεργοποιησουνε ...

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα sms για δωρο το students exclusive 5

 

Το ενημερωτικο μηνυμα αναφερει πως η εγγραφη για να παρεις το δωρο πρεπει να γινει μεχρι 31/10

Αφου κανεις εγγραφη (μνμ Ν στο 1398 κλασικα), το ενημερωτικο που ακολουθει αναφερει πως

 

"Με την πρωτη καρτα που θα βαλλεις μεσα σε 30 ημερες απο σημερα θα παρεις δωρο 1000 λεπτα προς ολους+200mb απο το πακετο Xclusive 5!Μην το καθυστερεις!"

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα sms για δωρο το students exclusive 5

 

Το ενημερωτικο μηνυμα αναφερει πως η εγγραφη για να παρεις το δωρο πρεπει να γινει μεχρι 31/10

Αφου κανεις εγγραφη (μνμ Ν στο 1398 κλασικα), το ενημερωτικο που ακολουθει αναφερει πως

 

"Με την πρωτη καρτα που θα βαλλεις μεσα σε 30 ημερες απο σημερα θα παρεις δωρο 1000 λεπτα προς ολους+200mb απο το πακετο Xclusive 5!Μην το καθυστερεις!"

Ας το δοκιμάσει κάποιος με απλό CU να μας πει αν ενεργοποιείται. Μπορεί να πιάσετε λαυράκι:p

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα sms για δωρο το students exclusive 5

Το ενημερωτικο μηνυμα αναφερει πως η εγγραφη για να παρεις το δωρο πρεπει να γινει μεχρι 31/10

Αφου κανεις εγγραφη (μνμ Ν στο 1398 κλασικα), το ενημερωτικο που ακολουθει αναφερει πως

"Με την πρωτη καρτα που θα βαλλεις μεσα σε 30 ημερες απο σημερα θα παρεις δωρο 1000 λεπτα προς ολους+200mb απο το πακετο Xclusive 5!Μην το καθυστερεις!"

Και αυτό το δώρο θα αθροιστεί με τα προηγούμενα λεπτά και MB που έχω μαζεμένα και θα παραταθεί η ισχύς τους;

Δηλαδή, τα 5000' και 1000ΜΒ υπόλοιπο που έχω από τα student exlcusive που έχω αγοράσει με 4€ ως τώρα και που λήγουν 13/11, αν ανανεώσω με 5€ τι θα απογίνουν;

Link to comment
Share on other sites

Ας το δοκιμάσει κάποιος με απλό CU να μας πει αν ενεργοποιείται. Μπορεί να πιάσετε λαυράκι:p

 

Το δοκίμασα. Δε δουλεύει. Στέλνει μήνυμα ότι δεν είναι διαθέσιμη η προσφορά στο πακέτο σου κλπ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάπου έχει πάρει το μάτι μου ότι το πρόγραμμα λήγει 06/2015, τι γίνεται με όσους εγγραφούν τώρα?

Κάθε χρόνο το ίδιο γράφει γιατί υποτίθεται είναι για το φοιτητικό έτος Σεπτέμβριο-Ιούνιο απλά μετά παίρνει παράταση για το επόμενο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνο το ίδιο γράφει γιατί υποτίθεται είναι για το φοιτητικό έτος Σεπτέμβριο-Ιούνιο απλά μετά παίρνει παράταση για το επόμενο

 

που το ειδατε την ημερομηνια ληξης να μου πειτε και εμενα;. και σε ποιο πακετο αναφεροσταστε;.

επισης μου ηρθε και εμενα το μυνημα με τα 1000 λεπτα και 200mb δωρο στην πρωτη ανανεωση , το ενεργοποιησα και εβαλα 10 ευρω και αργησαν να μου μπουνε εκανε 10 λεπτα κοντα να ενημερωθει το συστημα και ευτυχως που περιμενα διοτι ηθελα να παρω τηλεφωνο για αυτο . αρα αμα ειχα βαλει 5 ευρω καρτα απο καταστημα ή απο το site θα μου εδιναν το δωρο;. αλλα πιο πολυ συμφερει να βαζεις καρτα απο το ιντερνετ για να παιρνεις 250internet δωρεαν! απο το ιντερνετ! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που θα βρουμε αυτους τους κωδικους που μας δινει για ενα χρονο 600 λεπτα και 600 μυν για CU ?
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις που θα βρουμε αυτους τους κωδικους που μας δινει για ενα χρονο 600 λεπτα και 600 μυν για CU ?

Τους έδινε η Unilever μαζί με πακέτο προϊόντων για φτωχές οικογένειες .

Έχουν λήξει πλέον , ίσως αν ξανακάνει την ενέργεια ( έρχονται και Χριστούγεννα )

Link to comment
Share on other sites

Hρθε ενα sms απο το 1398 που λεει για την πρώτη κάρτα που θα βάλω, θα παρω 1000 λεπτα και 200mb απο το πακέτο xclusive 5, για παράδειγμα αν η ανανέωση των 5 ευρώ γινει μέσω πιστωτικής θα ισχύει η προσφορά?Η προσφορά είναι ανεξάρτητη απο την ενεργοποίηση πακέτου των τεσσάρων ευρώ που σου δίνει το φοιτητικό με τα 1000 πρός όλους? Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Hρθε ενα sms απο το 1398 που λεει για την πρώτη κάρτα που θα βάλω, θα παρω 1000 λεπτα και 200mb απο το πακέτο xclusive 5, για παράδειγμα αν η ανανέωση των 5 ευρώ γινει μέσω πιστωτικής θα ισχύει η προσφορά?Η προσφορά είναι ανεξάρτητη απο την ενεργοποίηση πακέτου των τεσσάρων ευρώ που σου δίνει το φοιτητικό με τα 1000 πρός όλους?

 

αφου λεει η πρωτη καρτα που θα βαλεις ειναι η πρωτη καρτα ανεξαρτητως ποσου , εγω εβαλα καρτα 10 ευρω μεσα απο το vodafonecu.gr και πηρα και αυτο το μπονους και 250mb ιντερνετ λογω ανανεωσης μεσω ιντερνετ και 500mb internet λογω το ενεργοποιησει με καθε καρτα των 10 ευρω που βαζω! .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μου ηρθε σημερα sms για δωρο το students exclusive 5

Το ενημερωτικο μηνυμα αναφερει πως η εγγραφη για να παρεις το δωρο πρεπει να γινει μεχρι 31/10

Αφου κανεις εγγραφη (μνμ Ν στο 1398 κλασικα), το ενημερωτικο που ακολουθει αναφερει πως

"Με την πρωτη καρτα που θα βαλλεις μεσα σε 30 ημερες απο σημερα θα παρεις δωρο 1000 λεπτα προς ολους+200mb απο το πακετο Xclusive 5!Μην το καθυστερεις!"

Επειδή δεν είδα να ποστάρει κάποιος σχετικά, ας γράψω εγώ:

Είχα στείλει Ν στο 1398 πριν τις 31/10, μου είχε έρθει το SMS

"ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΩΡΟ 1000' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ + 200ΜΒ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ XCLUSIVE 5! ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙΣ"

και τώρα, πριν λίγο, έβαλα κάρτα 5 ευρώ από το vodafone.gr.

Μετά από 10' περίπου μου ήρθε το Student Xclusive 5 δώρο και το συνοδευτικό SMS

"ΚΟΛΛΑ ΤΟ! ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ ΤΟ STUDENTS XCLUSIVE 5! 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ Κ 200ΜΒ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ! ΞΕΚΙΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΛΑ ΤΩΡΑ!"

και τα νέα λεπτά κα ΜΒ δείχνουν να έχουν αθροιστεί με τα παλιά μου υπόλοιπα και να λήγουν όλα μαζί στις 12/12/2014.

Happy! :D

Link to comment
Share on other sites

πώς βαζετε καρτα 5 ευρω; μεσω χρεωστικης;

 

α) Από κατάστημα

β) online με πιστωτική ή και με χρεωστική τραπεζική κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ενας φοιτητης να εχει φοιτητικο cu και φοιτητικο what's up?

βεβαίως....

δοκιμασμένο από πολλούς

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ενας φοιτητης να εχει φοιτητικο cu και φοιτητικο what's up?

 

Mπορείς να έχεις 1 αριθμό στην cosmote, 1 στη Vodafone και 2 στη wind.

Link to comment
Share on other sites

Εάν λήξει το πάσο η προσφορά συνεχίζει επ αόριστον?

έτσι έχει γραφτεί, ότι συνέχιζει....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

έτσι έχει γραφτεί, ότι συνέχιζει....

 

απο αλλα ατομα που εχει ληξει η προσφορα γραφει ο συνεχιζει μεχρι νεοτερας ανακοινωσης.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...