Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου είχε έρθει ένα SMS τότε αρχικά που έλεγε αν θες να αλλάξει και να σου δείχνει cu-x αντί για Vodafone κάνε μια επανεκκίνηση της συσκευής τώρα, πράγμα που έκανα και άλλαξε όντως. Τη δεύτερη φορά που άλλαξε η κάρτα Sim δεν ήρθε κάτι αντίστοιχο (όχι ότι με πειράζει δηλαδή... )
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γινεται να απενεργοποιησω το. Ενοχλητικό pop-up που λεει welcome to vodafone?

 

από όσο γνωρίζω είναι της κάρτας σημ και δεν βγαίνει! και εμφανίζεται σε όλες τις συσκευές που θα βάλεις την κάρτα σου

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει το φοιτητικο πακετο απο μια φιλη που ειναι φοιτητρια, δλδ το νουμερο ειναι στο ονομα της. Για να κανω εγγραφη στην εφαρμογη της cu πρεπει να το κανω με το δικο της ονομα η το δικο μου; και κατι αλλο βαζετε τα αληθινα στοιχεια σας στην εγγραφη;
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει το φοιτητικο πακετο απο μια φιλη που ειναι φοιτητρια, δλδ το νουμερο ειναι στο ονομα της. Για να κανω εγγραφη στην εφαρμογη της cu πρεπει να το κανω με το δικο της ονομα η το δικο μου; και κατι αλλο βαζετε τα αληθινα στοιχεια σας στην εγγραφη;

 

ψευτικα θα βαλεις;Αφου υπάρχουν τα πραγματικά απο την ταυτοποιήση.

Link to comment
Share on other sites

ψευτικα θα βαλεις;Αφου υπάρχουν τα πραγματικά απο την ταυτοποιήση.

 

Ηταν λιγο χαζο αυτο που ρωτησα... Αρα πρεπει να βαλω τα στοιχεια της κοπελας στην οποια ειναι το νουμερο

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις οποιοδήποτε όνομα στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εμένα στο φοιτητικό πακέτο μέχρι τώρα κάθε πρώτη του μήνα έβαζαν το δώρο λεπτά προς άλλους και MB αλλά μέχρι και τώρα που γράφω δεν το πείρα.

Αλλά πήρα το δώρο που τρέχει τώρα 300 λεπτα - 300 SMS - 300 ΜΒ έως και 7/7/2015 και το ερώτημα είναι επειδή μας δώσανε το έκτακτο δώρο δεν θα μας δώσουνε το άλλο που είναι το φοιτητικό....;;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ήρθαν κανονικά τα 600' προς cu και 600ΜΒ σήμερα το πρωί, αντί για χθες το βράδυ. Στις 10 παρά το πρωί μου ήρθε το μήνυμα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Για τους συνδρομητές Καρτοκινητής:

 

Η προσφορά ισχύει για τους συνδρομητές του Καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU, CU X-clusive, Vodafone International, Καρτοκινητό Ολυμπιακός, ΕΛΤΑ Καρτοκινητής & Carrefour

H προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές του CU X-clusive, χωρίς προϋπόθεση ανανέωσης.

Ο συνδρομητές θα μπορoύν να ενημερώνονται για τα υπολειπόμενα λεπτά, SMS και MB που έχουν από την προσφορά, καλώντας στο 1252 επιλογή 1

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς ιδέα αν μετά από λήξη του πασου το πακέτο από φοιτητικό έγινε απλό?με λίγα λόγια έγινε σε κάποιον?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στο φοιτητικό πακέτο μέχρι τώρα κάθε πρώτη του μήνα έβαζαν το δώρο λεπτά προς άλλους και MB αλλά μέχρι και τώρα που γράφω δεν το πείρα.

Αλλά πήρα το δώρο που τρέχει τώρα 300 λεπτα - 300 SMS - 300 ΜΒ έως και 7/7/2015 και το ερώτημα είναι επειδή μας δώσανε το έκτακτο δώρο δεν θα μας δώσουνε το άλλο που είναι το φοιτητικό....;;;;

 

καλησπέρα σε παρακαλω καλεσε το 1252 και στα πακετα δες αμα υπαρχουνε τα φοιτητικα πακετα , αμα δεν υπαρχουνε μαλλον εληξε το πασο σου και κοπηκε το φοιτητικο , επισης τσεκαρε στο 1252 αμα ακους για τα 600 λεπτα προς cu και τα 600μβ internet , διοτι μπορει να μην σου ηρθε μυνημα και να εχουνε μπει κανονικα , σας παρακαλω ενημερωσε μας .. διοτι εμενα ληγει το πασο μου 8/2015 και εχω αγωνια αμα κοπει ή όχι οι φοιτητικες παροχες.. διοτι από 9/2015 μπαινω φαντάρος.. και θα ηθελα να ειχα φοιτητικες παροχες ακομα..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το φοιτητικό, ενώ το καλοκαίρι του 14 έληξε το πάσο μου. Δεν νομίζω να σου το κόψει η Vodafone. Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο εδώ μέσα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το φοιτητικό, ενώ το καλοκαίρι του 14 έληξε το πάσο μου. Δεν νομίζω να σου το κόψει η Vodafone. Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο εδώ μέσα.

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το φοιτητικό, ενώ το καλοκαίρι του 14 έληξε το πάσο μου. Δεν νομίζω να σου το κόψει η Vodafone. Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο εδώ μέσα.

 

τελεια!! τετοια να ακουω!!. μακαρι να συνεχιστεί ακομα 1 χρονο :)

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε πριν λίγο από ένα τηλέφωνο της vodafone και με ρώτησαν αν έχω παραπονο γενικά κτλ... Βέβαια το νούμερο είναι σε όνομα φίλης μου και ή φωνή μου μόνο γυναικεία δεν μοιάζει... Και με ρωτησε αν μου το έχει δώσει φίλη μου και το χρησιμοποιώ και κάτι τέτοια . Με ρώτησε αν είμαι άνεργος και ιστορίες τέτοιες... Τώρα αν το κόψει τι να πω..
Link to comment
Share on other sites

θυμασαι ποτε ληγει το πασο της φιλης σ?αν σε πηραν μονο για να σε ρωτησουν αν εισαι ευχαριστημενος δεν νομιζω να εχεις καποιο θεμα
Link to comment
Share on other sites

Cu free nights εγώ το ενεργοποίησα σήμερα σε φοιτητικό.

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/upiresies-cu/ananeosi-hronou-omilias-1/cu-free-nights/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...