Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν κανένα χρόνο που το είχα ενεργοποιήσει εγώ, ήθελε κάποιου είδους ενεργοποίηση. Πάρε ένα τηλ στην εξυπηρέτηση να σου πουνε τι χρειάζεται να κάνεις
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα ζητήσει την ενεργοποίηση του 4g από την εξυπηρέτηση μέσω viber.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται καποια ενεργοποιηση;

Δεν το εχω δει ποτε.

 

Εγώ SMS είχα στείλει. Μετά από λίγη ώρα, κάνε κι ένα reboot στο κινητό σου.

 

Ενεργοποιήση Vodafone 4G:

*SMS από τη σύνδεση που θέλουν να ενεργοποιήσουν το δίκτυο 4G στο 1285 γράφοντας 4G NAI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εκανα το λαθος και μ κλειδωσε η καρτα και τωρα θελει πακ που φυσικα δεν το εχω!Το προβλημα ειναι οτι ο αριθμος δεν ειναι στο ονομα μου...μπορω να κανω εγω κατι?η μονο στο ατομο που ειναι το πακετο "χρεωμενο" στο ονομα του?
Link to comment
Share on other sites

Παλια (δε θυμαμαι ποσα χρονια πριν αλλα σιγουρα πανω απο 5) αν ειχες τα στοιχεια που ηταν δηλωμενα (ονομα αφμ ημ γεννησης) και απο το τηλεφωνο στο εδιναν.
Link to comment
Share on other sites

θυμασαι το τηλ?στο ονομα της πρωην μου ειναι...και δεν ξερω κατα ποσο θα εχει ορεξη να μ δωσει τα στοιχεια της Edited by Nikolas_620ti
Link to comment
Share on other sites

Στο 13830 αν δεν κανω λαθος.

 

μαλλον αυτο ειναι το τηλ!24λεπτα η κληση!Καλα ειναι!Αρκει να βρω και τα στοιχεια της πρωην!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι κάποιος πχ στο 4ο έτος τώρα (σε 4ετή σχολή) μέχρι πότε θα ισχύει το student exclusive;

Για πάντα :) , μέχρι να πάρει πτυχίο, ή μέχρι τον Ιούνιο του 4ου έτους;

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι κάποιος πχ στο 4ο έτος τώρα (σε 4ετή σχολή) μέχρι πότε θα ισχύει το student exclusive;

Για πάντα :) , μέχρι να πάρει πτυχίο, ή μέχρι τον Ιούνιο του 4ου έτους;

κάνεις δεν γνωρίζει και κάνεις δεν μπορεί να σου εγγυηθει τίποτα....

 

υπάρχουν άτομα που έχουν τελειώσει με σπουδές και το φοιτητικό τους ισχύει ακόμα.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

κάνεις δεν γνωρίζει και κάνεις δεν μπορεί να σου εγγυηθει τίποτα....

 

υπάρχουν άτομα που έχουν τελειώσει με σπουδές και το φοιτητικό τους ισχύει ακόμα.....

 

Εγω οσα ατομα ξερω και εχουνε τελειωσει με τις σπουδες τους το φοιτητικο ισχυει κανονικα!, δεν γνωριζω κανεναν να του εχει διακοπει επειδη εχει παρει πτυχιο. Αρα ισχυει τυπικα επαοριστον μεχρι νεωτερας ανακοινωσης.. πολυ κακο αυτο που καθε μηνα δεν ξερεις εαν θα εχεις φοιτητικο προγραμμα τον επομενο μηνα ...

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το βλέπω εγώ. Όσο κρατήσει κέρδος έχω .

Τελείωσα στις 20/4/2014....

Link to comment
Share on other sites

Όχι

Με κανέναν τρόπο εκτός απο το να κλήσεις την συσκευή ή να μην έχεις υπόλοιπο

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Η "SUPER ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1200 SMS έως 15/01/2016" τι ακριβώς σημαίνει;

Ότι αν ενεργοποιήσεις αυτό το πακέτο μέχρι 15/1 θα έχεις για πάντα αυτά τα 1200 sms (εφόσον διατηρείς το ίδιο πακέτο) ή ότι δίνει 1200 sms τώρα για μέχρι 15/1 και μετά τέλος;

Link to comment
Share on other sites

Η "SUPER ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1200 SMS έως 15/01/2016" τι ακριβώς σημαίνει;

Ότι αν ενεργοποιήσεις αυτό το πακέτο μέχρι 15/1 θα έχεις για πάντα αυτά τα 1200 sms (εφόσον διατηρείς το ίδιο πακέτο) ή ότι δίνει 1200 sms τώρα για μέχρι 15/1 και μετά τέλος;

 

σημαίνει ότι άμα το ενεργοποιήσεις μέχρι και τις 15/1 θα πάρεις αυτό το δώρο μετά δεν γνωρίζουμε τι θα ισχύει αλλά το συγκεκριμένο πακέτο παίρνει συνέχεια παράταση.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αρχές του μήνα ολοκλήρωσα τις σπουδές μου και παρέδωσα τη φοιτητική μου ταυτότητα. Το πάσο μου στo σύστημα της vodafone είναι εώς το 17. Αν πάω σε κατάστημα να κάνω την micro sim σε nano θα έχω θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Αρχές του μήνα ολοκλήρωσα τις σπουδές μου και παρέδωσα τη φοιτητική μου ταυτότητα. Το πάσο μου στo σύστημα της vodafone είναι εώς το 17. Αν πάω σε κατάστημα να κάνω την micro sim σε nano θα έχω θέμα?

 

δεν εχει καμια δουλεια το ενα με το αλλο , δεν θα εχεις κανενα προβλημα .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάποτε είχα θέμα με σχεδόν την ίδια ενέργεια. Άλλαξα κάρτα sim και έχασα το φοιτητικό για λίγο. Μου είπαν πως έφταιγε ότι είχα κάνει 2 αιτήσεις για μετατροπή σε φοιτητικό. Μια σε κατάστημα και μια on line και μου το διόρθωσαν. Αν και εδώ που τα λέμε δεν ξέρω αν στέκει αυτό σαν αιτιολογία. Από τότε βέβαια άλλαξα άλλες 2 φορές κάρτα και δεν ξαναείχα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει καμια δουλεια το ενα με το αλλο , δεν θα εχεις κανενα προβλημα .

 

Ευχαριστώ. Κάπου πήρε το μάτι μου ότι κάποιος πήγε για αλλαγή κάρτας και κόπηκε το φοιτητικό.

Link to comment
Share on other sites

εγω που σημερα εβαλα καρτα και ανανεωσα το πακετο δεν εχασα τιποτα και ολα προστεθηκαν στα προηγουμενα πακετα. Το κακο ητανε οτι δεν μου μπηκανε τα 10 ευρω μπονους απο την Ευρωπαικη καρτα νεων. Ενω σημερα 28 του μηνα στισ 11 και 25 εληγαν. Αρα θα πρεπει να βαλω καρτα την επομενη ημερα απο την ημερα που γραφει; για να μπουνε τα δωρεαν 10 ευρω; Δεν το ρισκαρω ομως διοτι θα χασω το πακετο που εχω! Υπαρχει ανθρωπος που του εχει τυχει και εκεινου αυτο; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων , Πρέπει να λήξει το προηγούμενο bonus πριν βάλεις την επόμενη κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...