Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks... Αλλά, γιατι αργεί;; Με τα νεύρα μου παίζει, μάλλον... Χαχα

Εμένα δεν μου ήρθε ειδοποίηση για ενημέρωση. Πήγαινα και έκανα μόνος μου αναζήτηση ενημερώσεων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βαρεθηκα να περιμενω την αναβαθμιση OTA και την εκανα μεσω HiSuite.......

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

 

Πώς γίνεται αυτό;; local update δεν έπαιζε;; Έχω χάσει τη μπάλα.. Μωρέ, θα περιμένω.. Κάλλιο πέντε και στο χέρι..

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα να κατεβασω την stable απο το site της EMUI αλλα δεν κατεβαινει. Τρομακτικα αργη ταχυτητα, το εχω ποση ωρα και ειναι στο 0% ακομα.. Ουτε με download manager πηρε μπρος :(

 

Edit: το κατεβαζω τελικα απο το mirror toy VirusPlus με ταχυτητα φωτια! Χιλια ευχαριστω :)

Edited by ilianna
Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα απο το coolicool και ο θεός βοηθός..:O:p

 

Τελικά δεν το πήρα απο coolicool.Θα ξαναπέσει η τιμή του τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν το πήρα απο coolicool.Θα ξαναπέσει η τιμή του τι λέτε?

Εχει προσφορά το l12 το pandawill το Σάββατο

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται να διαχειριστούν το notification led της συσκευής (χωρίς root), ας δοκιμάσουν την εφαρμογή Light Manager.

Τα βασικά χρώματα στο led της συσκευής είναι κόκκινο,πράσινο,πορτοκαλί και υποκίτρινο.Και για όσους θέλουν να πειραματιστούν, υπάρχει και δυνατότητα προσαρμογής των χρωμάτων.

Δεν έχω προλάβει να τεστάρω την κατανάλωση ενέργειας της εφαρμογής. :(

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται να διαχειριστούν το notification led της συσκευής (χωρίς root), ας δοκιμάσουν την εφαρμογή Light Manager.

Τα βασικά χρώματα στο led της συσκευής είναι κόκκινο,πράσινο,πορτοκαλί και υποκίτρινο.Και για όσους θέλουν να πειραματιστούν, υπάρχει και δυνατότητα προσαρμογής των χρωμάτων.

Δεν έχω προλάβει να τεστάρω την κατανάλωση ενέργειας της εφαρμογής. :(

Δεν είμαι root και δεν μου δουλεύει η παραπάνω εφαρμογή.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι root και δεν μου δουλεύει η παραπάνω εφαρμογή.

 

Την δοκίμασα πριν ποστάρω, και δούλεψε μια χαρά σε μένα. Έκανες restart την εφαρμογή μετά τις ρυθμίσεις που πιθανόν της έκανες. Επίσης χρειάζεται να την κάνεις προστατευόμενη εφαρμογή και να της δώσεις τις άδειες που ζητάει.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, οι περισσότεροι έχετε λάβει την ενημέρωση ή υπάρχουν ακόμα συμπάσχοντες;;

 

Δεν είσαι μόνο εσύ.....μην ανησυχείς. Άλλωστε η Β310 δεν έχει φέρει ουσιαστικές αλλαγές.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι μόνο εσύ.....μην ανησυχείς. Άλλωστε η Β310 δεν έχει φέρει ουσιαστικές αλλαγές.

 

Μωρέ, δεν ανησυχώ... Ν'απαλλαγω από τα κινέζικα στις επαφές θέλω.. Έτσι κι αλλιώς, δεν είχα κανένα πρόβλημα... Αναμονή λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ, δεν ανησυχώ... Ν'απαλλαγω από τα κινέζικα στις επαφές θέλω.. Έτσι κι αλλιώς, δεν είχα κανένα πρόβλημα... Αναμονή λοιπόν...

Περίμενε μέχρι αύριο και αν όχι, κατέβασε την και κάνε local update. Και εγώ στην 307 περίμενα αρκετά και δεν ερχόταν, ενω δύο update προηγούμενα τα έκανε με το που άνοιξα το κινητό. Και την 310 με local update την έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείτε κορυφαία ακουστικά για το κινητό μας;

 

τα xiaomi piston εχω και ειναι φοβερα...προσοχη κυκλοφορουν πολλα μαιμου...μονο γνήσια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά, οι περισσότεροι έχετε λάβει την ενημέρωση ή υπάρχουν ακόμα συμπάσχοντες;;

 

και εμενα δεν ήρθε ΟΤΑ αλλα δεν αντεξα και την πέρασα local

Link to comment
Share on other sites

Και ένα video με την αποσυναρμολόγηση της συσκευής.....αχρείαστη να'ναι :p

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μέχρι αύριο και αν όχι, κατέβασε την και κάνε local update. Και εγώ στην 307 περίμενα αρκετά και δεν ερχόταν, ενω δύο update προηγούμενα τα έκανε με το που άνοιξα το κινητό. Και την 310 με local update την έκανα.

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Αφού δώσανε την FullROM κανε local update το ίδιο είναι.

 

Με local update χανεις επαφες/ρυθμισεις/apps ? Aυτη ειναι η σωστη multilag εκδοση για L02 ?

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76

Link to comment
Share on other sites

Με local update χανεις επαφες/ρυθμισεις/apps ? Aυτη ειναι η σωστη multilag εκδοση για L02 ?

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload&mod=detail&mid=76

 

Δεν χάνεις τίποτα. Ναι αλλά πρεπει να διαλέξεις άμα είναι stable ή developer...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνεις τίποτα. Ναι αλλά πρεπει να διαλέξεις άμα είναι stable ή developer...

 

Kαι πως το ανακαλυπτεις αυτο ??

Link to comment
Share on other sites

Kαι πως το ανακαλυπτεις αυτο ??

Κανεις μετάφραση την σελίδα και το γράφει επάνω, η σταθερή είναι η δεύτερη στην σειρά αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

B310 δεν έχει φανεί στον ορίζοντα ακόμα..

 

Κατέβασε την και κάνε Local. :worry:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω μέχρι αύριο.. Δεν το έχω και πολύ με το local, αν και οι οδηγίες είναι σαφέστατες.. Φοβάμαι, μη στραβωσει κάτι και μείνω από κινητό.. Του σατανα πράγματα, αυτές οι τεχνολογίες.. Ξουτ ξουτ.. 666!

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άραγε, διορθώθηκε και το πρόβλημα με το υδατογραφημα στις φωτογραφίες;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή Χρονιά!

 

Παρακολουθώ το νήμα καθώς σκέφτομαι να γίνω κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού.

Μπορείτε να μου προτείνετε αξιόπιστα μαγαζία από όπου θα μπορούσα να το αγοράσω; Στην τιμή που βλέπω, πόσο περίπου να υπολογίσω τελωνείο; Κάτι άλλο που θα πρέπει έχω υπόψιν πριν την αγορά του;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...