Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα το παρέλαβα κι εγώ.

ερώτηση στους έχοντες.

όταν το πήρατε είχε προστατευτικο φιλμακι στην οθόνη?

ρωτάω γιατί μου ήρθε κάπως περίεργα το δέμα (μετά από 15 μέρες στο τελωνείο). σπασμένη η extra tempered glass και γενικά χύμα τα πράγματα μέσα.

 

φιλε από ποιο σαιτ το πηρες , με ποια εταιρια στο στειλαν και ποσα πληρωσες τελωνειο? σορρυ αν σε πριζω αλλα το παρηγγειλα και εγω εχτες και ψιλοανχωνομαι για το τελωνειο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε από ποιο σαιτ το πηρες , με ποια εταιρια στο στειλαν και ποσα πληρωσες τελωνειο? σορρυ αν σε πριζω αλλα το παρηγγειλα και εγω εχτες και ψιλοανχωνομαι για το τελωνειο...

 

to2c

αν παραγγείλεις με ems θα το ανοίξουν και θα πληρώσεις γύρω στα 80€ ειδικά αν περάσει από ΥΕΔ Θεσσαλονίκης. Αθήνα δεν ανοίγουν τόσο πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όταν το πήρατε είχε προστατευτικο φιλμακι στην οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

to2c

αν παραγγείλεις με ems θα το ανοίξουν και θα πληρώσεις γύρω στα 80€ ειδικά αν περάσει από ΥΕΔ Θεσσαλονίκης. Αθήνα δεν ανοίγουν τόσο πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όταν το πήρατε είχε προστατευτικο φιλμακι στην οθόνη?

 

με αυτό μου το στελνουν

Shenzhen registered air mail http://www.17track.net/index_en.shtml

λες να το γλυτωσω?

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ που δίνεις είναι άκυρο. Shenzen post δεν ξέρω άμα υπάρχει. Οπότε άμα σου δώσανε tracking number απευθυνσου στο κατάλληλο topic για αγορές από Κίνα

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

to2c

αν παραγγείλεις με ems θα το ανοίξουν και θα πληρώσεις γύρω στα 80€ ειδικά αν περάσει από ΥΕΔ Θεσσαλονίκης. Αθήνα δεν ανοίγουν τόσο πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όταν το πήρατε είχε προστατευτικο φιλμακι στην οθόνη?

Απο to2c, δεν είχε τίποτα στην οθόνη και δεν θυμάμαι αν ήταν ανοιχτό. Με κουτί στο έστειλαν; Γιατί στο to2c έχει επιλογή με κουτί ή χωρίς

Link to comment
Share on other sites

Απο to2c, δεν είχε τίποτα στην οθόνη και δεν θυμάμαι αν ήταν ανοιχτό. Με κουτί στο έστειλαν; Γιατί στο to2c έχει επιλογή με κουτί ή χωρίς

 

χωρίς κουτί το παράγγειλα μπας και γλυτώσω το τελωνείο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης δεν μπορώ να τοποθετήσω προστατευτική ζελατίνα με τίποτα. δεν κολλάει. βγαίνει αμέσως. έχετε δοκιμάσει?

Link to comment
Share on other sites

χωρίς κουτί το παράγγειλα μπας και γλυτώσω το τελωνείο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης δεν μπορώ να τοποθετήσω προστατευτική ζελατίνα με τίποτα. δεν κολλάει. βγαίνει αμέσως. έχετε δοκιμάσει?

Μπορεί να είναι της πλάκας, πάντως τις περισσότερες φορές τα ενεργοποιουν τα κινητά, για να δουν ότι δουλεύουν τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

έχω διαβάσει το πρώτο post και όλες τις βοήθειες αλλά δεν μπορώ να βρω τρόπο για sync επαφών με gmail. το έχει καταφέρει κάποιος?

προσπάθησα και να στήσω gmail exchange αλλά δεν μου δίνει πρόσβαση.

 

ακυρο. μολις κατεβασα τις εφαρμογες

Edited by john71
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Όταν ανοίγω το φάκελο Συλλογή για να δω τις φωτογραφίες μου, το κινητό κλείνει και κάνει επανεκκίνηση. Είμαι EMUI 3.0 H60-L04.

Προς ενημέρωση για κάποιους που μπορεί να αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα.....Βρήκα το πρόβλημα!!!!!!! Ένα αρχείο video mp4 που είχα στην micro SD (προφανώς κατεστραμμένο), δημιουργούσε το πρόβλημα. Το αφαίρεσα και όλα οκ!!!!!!!!! Το κινητό είναι Super!!!!!!!!!!!!

HUAWEI HONOR 6, XIAOMI REDME NOTE 3 PRO
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν το έσωσε βρε παιδιά το Β310 update για το L02? Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρονιά!

Μιας που περιμένω το κινητό, ήθελα να ρωτήσω αν τα update τα κάνουμε κανονικά μέσω ota ή πρέπει να περάσω κάποια άλλη rom (πάντα για stable...)! Οσο και να διάβασα δεν βρήκα κάπου να αναφέρεται αυτό. Το ζήτημα είναι ότι το κινητό θα καταλήξει σε γυναίκα και δεν θέλω ξαφνικά να χάσει ελληνικά κ λοιπές ρυθμίσεις λόγω update!

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για την παρέμβαση! :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρονιά!

Μιας που περιμένω το κινητό, ήθελα να ρωτήσω αν τα update τα κάνουμε κανονικά μέσω ota ή πρέπει να περάσω κάποια άλλη rom (πάντα για stable...)! Οσο και να διάβασα δεν βρήκα κάπου να αναφέρεται αυτό. Το ζήτημα είναι ότι το κινητό θα καταλήξει σε γυναίκα και δεν θέλω ξαφνικά να χάσει ελληνικά κ λοιπές ρυθμίσεις λόγω update!

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για την παρέμβαση! :)

 

Ναι κάνεις κανονικά δεν παίζει πρόβλημα είναι Multilanguage.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Virus ψάχνω εδώ και ώρα λινκ σου με ανεβασμένο το stock build.prop.. Υπάρχει κάπου η τα κατέβασες;
Link to comment
Share on other sites

Ναι κάνεις κανονικά δεν παίζει πρόβλημα είναι Multilanguage.

 

Ευχαριστώ!!! :D:D:D

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Virus ψάχνω εδώ και ώρα λινκ σου με ανεβασμένο το stock build.prop.. Υπάρχει κάπου η τα κατέβασες;

 

https://www.mediafire.com/folder/o3tgl8z4u21dz/STOCK_build.prop_%26_local.prop

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν το έσωσε βρε παιδιά το Β310 update για το L02?

 

Το εχω ηδη κατεβασει, χωρις να το εγκαταστησω!

Περιμενω οδηγιες σου, σχετικα με το τι πρεπει να κανω, ωστε να το σωσω και να στο δωσω.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα, με L02, ηλθε ειδοποιηση για αναβαθμιση σε B310, σημερα το μεσημερι!!:)

 

και σε μας γιατι δεν ήρθε??? Με ΟΤΑ προφανώς??? Πατησα και ανανεωση στην ενημέρωση αλλα δεν την εβγαλε....Αυτο παλι να μην ερχεται σε ολους ταυτοχρονα η αναβαθμιση OTA πως το εξηγήτε???

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηδη κατεβασει, χωρις να το εγκαταστησω!

Περιμενω οδηγιες σου, σχετικα με το τι πρεπει να κανω, ωστε να το σωσω και να στο δωσω.:cool:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5851835#post5851835

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

και σε μας γιατι δεν ήρθε??? Με ΟΤΑ προφανώς??? Πατησα και ανανεωση στην ενημέρωση αλλα δεν την εβγαλε....Αυτο παλι ειναι φυσιλογικό το update να ερχεται πρωτα σε καποιους και οχι σε ολους μαζί??? Ουπσ διπλο εγγραφη ΣΟΡΥ ....πως το διαγραφω?? Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, παρακολουθώ εδώ και ένα μήνα το forum βρήκα στο διαδίκτυο ένα site όπου παρουσιάζει το εσωτερικό του Honor 6, και σκέφτηκα πως μπορεί κάποιοι από εδώ να το βρούν ενδιαφέρων.

 

http://www.spemall.com/forum/topic/1557-octa-core-3gb-ram-huawei-honor-6-smartphone-teardown/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, παρακολουθώ εδώ και ένα μήνα το forum βρήκα στο διαδίκτυο ένα site όπου παρουσιάζει το εσωτερικό του Honor 6, και σκέφτηκα πως μπορεί κάποιοι από εδώ να το βρούν ενδιαφέρων.

 

http://www.spemall.com/forum/topic/1557-octa-core-3gb-ram-huawei-honor-6-smartphone-teardown/

 

Ευχαριστούμε πολυ χρησιμο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...