Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σημειωσω ακομη, πως το συγκεκριμενο tempered glass της Ultimate Shield, το εχω και σ' αλλη συσκευη (Oppo Find 7) και λειτουργει πολυ καλα, χωρις κανενα προβλημα, εδω κι 7 μηνες.

Μαλιστα, στο Honor 6, η αισθηση στο touch, μπορω να πω πως ειναι αρκετα καλυτερη, απ' οτι στο Oppo.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδω κανεις παιδια?

 

 

Εχεις ενεργοποιήσει το συγχρονισμό στο gmail για τις επαφες σου;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ενεργοποιήσει το συγχρονισμό στο gmail για τις επαφες σου;

Θα το κοιταξω, γιατι ειναι ενος φιλου. Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιταξω, γιατι ειναι ενος φιλου. Ευχαριστω.

 

 

Αν δε βγαλεις ακρη ξεκινα παλι απ την αρχη...δηλ πηγαινε στο πρωτο post..:D

Οτι κανω παντα εγω οταν κολαω:p

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου μηπως ξερει κανεις πως μπορουμε να επεξεργαστουμε photo απο το κινητο μας γιατι ανοιγει με κινεζικο προγγραμα ? Αλλαζει το προγραμμα επεξεργασιας ?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βάζουμε ήχους σε ομάδες που έχουμε φτιάξει;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος, κάποιο μαγαζί το οποίο να πουλάει το κινητό (σε λογική πάντα τιμή) και να βρίσκεται κάπου στην Ευρώπη, για να γλυτώσω τις πολλές μέρες που θα κάνει να έρθει απο Κίνα. Γνωρίζετε κάποιο μαγαζί το οποίο να στέλνει το κινητό σφραγισμένο και όχι ανοιγμένο όπως κάνουν οι περισσότεροι. Eπίσης το κινητό έχει προεγκατεστημένο το playstore? Αξίζει η αγορά του Huawei Honor 6 Plus κατα την γνώμη σας? Σε ότι αφορά το μέγεθος της οθόνης είναι οκ/μεγάλο/μικρό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

[ATTACH]55142[/ATTACH]

Εμφανίζεται αν καλύψετε το πάνω μέρος και ξεκλειδώσετε το κινητό.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω δει αλλά δεν έχω καταλάβει...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

[ATTACH]55142[/ATTACH]

Εμφανίζεται αν καλύψετε το πάνω μέρος και ξεκλειδώσετε το κινητό.

 

Και εγώ το έχω δει αλλά δεν έχω καταλάβει...

 

Αναφέρεστε να υποθέσω ότι το εμφανίζει στην 5.1.1;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεστε να υποθέσω ότι το εμφανίζει στην 5.1.1;

 

Νομίζω το έχω δει και σε προηγούμενες εκδώσεις.

Ίσως είναι προστασία τσέπης τώρα που το σκέφτομαι, απλά είναι χάλια η μετάφραση.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

[ATTACH]55142[/ATTACH]

Εμφανίζεται αν καλύψετε το πάνω μέρος και ξεκλειδώσετε το κινητό.

 

Και εγώ το έχω δει στο oppo find μου και ακόμα να καταλάβω τι είναι, στο honor 6 πάντως δεν το έχω δει να εμφανιζεται.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Όταν ανοίγω το φάκελο Συλλογή για να δω τις φωτογραφίες μου, το κινητό κλείνει και κάνει επανεκκίνηση. Είμαι EMUI 3.0 H60-L04.
HUAWEI HONOR 6, XIAOMI REDME NOTE 3 PRO
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πλοήγηση στο ίντερνετ τι χρησιμοποιείται; Εγω το Dolphin, υπάρχει κάτι καλύτερο;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ chrome που κάνει sync passwords και bookmarks.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Chrome και εδώ.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς με την 310 πλέον είδαμε ότι όντως έχουμε μπαταρία 3100mah..... Από το πρωί μέχρι τώρα με νορμαλ χρήση έχω 75%
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτό?

[ATTACH]55142[/ATTACH]

Εμφανίζεται αν καλύψετε το πάνω μέρος και ξεκλειδώσετε το κινητό.

Είναι λειτουργία απενεργοποιησης του touch όταν καλύπτεται ο αισθητήρεας στο πάνω μέρος της οθόνης για αποφυγή λειτουργίας σε τσέπη η όταν εχει κάλυμμα. Το έχει και το xiaomi mi3 που είχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Chrome για την ώρα, αν και ο dolphin είναι καταπληκτικός απλά η χρησιμότητα του γίνεται πιο εμφανής σε συσκευές με λιγότερη μνήμη.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα τηλέφωνα μέχρι τώρα είχα τον dolphin...κορυφαίος με διαφορά.

Αυτός που με έκανε νά τον αλλάξω είναι ο uc browser hd.

Μου αρέσει το scrolling του και η Αλλαγή σελίδων με gesture.

Κατά τα άλλα είναι σαν τον dolphin.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το έχω δει και σε προηγούμενες εκδώσεις.

Ίσως είναι προστασία τσέπης τώρα που το σκέφτομαι, απλά είναι χάλια η μετάφραση.

 

Ξέρεις αν υπάρχει και στις stable εκδόσεις;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Να θυμίσω ότι για τους browser έχουμε ξεχωριστό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271921

 

Θα παρακαλέσω να απευθυνθείτε εκεί για αυτά τα θέματα και να περιορίσετε τις εκτός θέματος συζητήσεις.

 

Συνεχίζουμε στα της συσκευής του τίτλου και μόνο...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...