Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλος θελει να παρει το τηλεφωνο και ειναι αναμεσα στο 16 και το 32GB. Δεν εχει προβλημα για την χρηματικη διαφορά,

απλα αξιζει να παρει το 32αρι κι αν ναι τι να προσεξει?

Ευχαριστω.

 

 

 

Το μονο επιπλέον που έχει το 32gb εκτός την επιπλέον εσωτερικη μνήμη είναι το NFC και το μονο που χρειάζεται να προσέξει πες του φίλου σου είναι μη πάθει τίποτα μόλις πάρει το κινητο στα χέρια του...:lol:

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μονο επιπλέον που έχει το 32gb εκτός την επιπλέον εσωτερικη μνήμη είναι το NFC και το μονο που χρειάζεται να προσέξει πες του φίλου σου είναι μη πάθει τίποτα μόλις πάρει το κινητο στα χέρια του...:lol:

Ευχαριστω για την απαντηση. δλδ απο αποψης ταχητυτας ειναι ακριβως το ιδιο και τα δυο?

Να επιλεξει Offical Multi-language ROM στην παραγγελια?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση. δλδ απο αποψης ταχητυτας ειναι ακριβως το ιδιο και τα δυο?

Να επιλεξει Offical Multi-language ROM στην παραγγελια?

 

Ναι φυσικά είναι η απάντηση μου και στις δυο ερωτήσεις σου.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς με την έκδοση με το wo logo μπορουμε να φλασαρουμε οποιαδήποτε rom, η μόνο customized;

 

Καλησπέρα, και εγώ το ίδιο έχω και φλασαρω οποιαδήποτε για το L02,δουλεύουν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

με την αναβάθμιση σε 4.12.16.5.1.1 ξαφνικα μου παρουσιάσε ενα πρόβλημα στην εφμάνιση των σελιδων στο chrome. Ενω ήμουν με wifi καονικα συνδεμένος δεν συνδεονταν σε καποιες σελιδες....μετα απο επανεκίνηση το προβλημα λυθηκε προσωρινα και ξανα μετα παλι το ιδιο....Δεν ξερω ισως καποιο bug στο δικτυο??? Το παρατήρησε κανείς?? Δεν ειδα αλλες διαφορες εκτός οτι επανέφερε τα χρώματα στο μενου ρυθμίσεις νομίζω βολικο για να βλεπεις με την μια που θελεις να μπεις.....Κακώς εβγαλε την επιλογη ρυθμίσεις στην κουρτίνα ακομα απο την προηγούμενη έκδοση....Ειχα συνηθίσει να μπαίνω απο εκει στις ρυθμίσεις....
Link to comment
Share on other sites

.Κακώς εβγαλε την επιλογη ρυθμίσεις στην κουρτίνα ακομα απο την προηγούμενη έκδοση....Ειχα συνηθίσει να μπαίνω απο εκει στις ρυθμίσεις....

Την εβγαλε; Νομιζω εκει ειναι, εκτος κ αν κοιταω καπου αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα μηνύματα δεν μου εμφανίζει το όνομα, μόνο τον αριθμό δείχνει, ξερετε γιατί;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Την εβγαλε; Νομιζω εκει ειναι, εκτος κ αν κοιταω καπου αλλου.

 

Δίκιο έχεις. Εκεί είναι δεν έφυγε.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις. Εκεί είναι δεν έφυγε.

 

που ρε παιδια εγω δεν την βλεπω στην κουρτινα ενοοω στις συντομέυσεις....που ακριβως τι στραβος ειμαι? ενοοω το εικονιδιο γραναζι που παει στις ρυθμισεις....πριν την 4.12.1.16 το ειχε πανω δεξια....

http://prntscr.com/5oc3dn

http://prntscr.com/5oc3tu

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

που ρε παιδια εγω δεν την βλεπω στην κουρτινα ενοοω στις συντομέυσεις....που ακριβως τι στραβος ειμαι? ενοοω το εικονιδιο γραναζι που παει στις ρυθμισεις....πριν την 4.12.1.16 το ειχε πανω δεξια....

http://prntscr.com/5oc3dn

http://prntscr.com/5oc3tu

 

Για βάλε το default θέμα να δεις, μήπως είναι προβλημα του θέματος.

[ATTACH]54981[/ATTACH][ATTACH]54982[/ATTACH]

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο θέμα μαζί του και δνε έχω πρόβλημα.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πώς βγάζουμε στιγμιότυπα;;Κι εμένα φαίνεται η συντόμευση ρυθμίσεις,αλλά εχω την 307.. Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Πώς βγάζουμε στιγμιότυπα;;

 

2 σελίδες πιο πριν...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5862787#post5862787

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως να παρω backup ολο το τηλεφωνο για να το ξαναπερασω μετα απο επαναφορα?
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πώς να περάσω την 310 OTA μιας και κάνω έλεγχο για ενημερώσεις και δε μου βγάζει κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πώς να περάσω την 310 OTA μιας και κάνω έλεγχο για ενημερώσεις και δε μου βγάζει κάτι;

 

#1 ποστ τα έχει όλα

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5757730#post5757730

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε το default θέμα να δεις, μήπως είναι προβλημα του θέματος.

[ATTACH]54981[/ATTACH][ATTACH]54982[/ATTACH]

Το ίδιο έκανα αλλαγή στο θέμα και δεν μου βγάζει την επιλογή.... Τι κουφό είναι τούτο.. Σε άλλους το έχει σε άλλους όχι.?

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει unzip σε φάκελο dload αλλά δε μου κάνει install , καταρχήν και δεύτερον, εφόσον είναι Ota δε θα έπρεπε να μου έβγαζε την ενημέρωση από μόνο του;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Τουμπανο το κινητακι. Υπερ ευχαριστημενος μετα απο λιγες μερες συμβίωσης!

Γνωριζει μηπως κανεις φιλος πως ενεργοποιουμε στα σμσ τους περισσοτερους χαρακτήρες? Οταν γραφω με ελληνικα μου βγαζει μονο 60..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Τουμπανο το κινητακι. Υπερ ευχαριστημενος μετα απο λιγες μερες συμβίωσης!

Γνωριζει μηπως κανεις φιλος πως ενεργοποιουμε στα σμσ τους περισσοτερους χαρακτήρες? Οταν γραφω με ελληνικα μου βγαζει μονο 60..

 

Έχω ρωτήσει κι εγώ,αλλά τζίφος..

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρωτήσει κι εγώ,αλλά τζίφος..

Βαλτε το πληκτρολόγιο SwiftKey και γράψτε με κεφαλαία, θα έχετε κανονικά 160 χαρακτήρες.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...