Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καταρχην σε ευχαριστω. στην τουμπα τρεις συνεχομενες μερες δεν τις πετυχα πουθενα

 

Έχεις pm...ελπίζω να σε βοηθήσει!

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βόλτα από επαρχία δεν θα περάσουν;

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Καμιά βόλτα από επαρχία δεν θα περάσουν;

Αν ήταν να τρέξει επαρχία, θα είχε γίνει εξαρχής φίλε μου.

Από την εμπειρία που είχα όλες αυτές τις μέρες, μόνο Αθήνα, Πειραιά και Θεσσαλονίκη τρέχει η συγκεκριμένη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα περασω και εγω μια βολτα Ομονοια! Για να δουμε θα βρω τιποτα!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ 2 νούμερα με τη συγκεκριμένη προσφορά,και θελω να δώσω το ένα στον αδερφό μου. Ξέρετε αν μπορώ να το μεταβίβαςω στο όνομα του,και πως ? μήπως έτσι χάνεται η προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ 2 νούμερα με τη συγκεκριμένη προσφορά,και θελω να δώσω το ένα στον αδερφό μου. Ξέρετε αν μπορώ να το μεταβίβαςω στο όνομα του,και πως ? μήπως έτσι χάνεται η προσφορά?

 

αν το κάνεις στο κατάστημα που εγινε η ενεργοποιηση δεν θα εχεις πρόβλημα, γιατί αυτο το "φοιτητικό" έγινε χωρίς πάσο! Οπουδήποτε αλλού θα σου ζητήσουν πάσο.

Καλύτερα να το αφήσεις όπως είναι και μην το ρισκάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα πάλι ομόνοια μ ένα φιλαράκι και πήρε κι αυτός ένα νούμερο, κι εγώ 2ο να δώσω και στη μάνα, αλλά βασικά πάλι εγώ θα μιλάω :lol: Λοιπόν ρώτησα κάποιες διευκρινήσεις, είναι προσφορά που η wind την ξέρει, επέτρεψαν να δίνεται το φοιτητικό σε όλους, από το δικό τους κανάλι πώλησης σαν promo. Δηλαδή αν πάω wind να δω κάτι, πχ αν είναι απόρρητο, όπως έλεγα χθες δεν θα μου πουν γιατί και πως κτλ κτλ. Επίσης αν καποιος ένα μήνα για κάποιο λόγο δεν βάλει κάρτα, δεν χάνεται η προσφορά, έτσι μου πε έτσι σας λέω, μην παρω κανέναν στο λαιμό μου. Η προσφορά ισχύει όσο κρατάς το νούμερο, δεν έχει περιορισμό για 1 χρόνο κτλ. Κι αύριο θα ναι ομόνοια. 3ος φίλος θα σπεύσει. Μου έλεγε για κάτι ουρές την περασμένη βδομάδα και για το άσχημο περιστατικό με το πορτοφόλι.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε μήπως η ίδια διαδικασία μπορεί να γίνει από εδώ http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

χωρίς τρεξίματα. Έχει κάνει κανείς αγορά online του συγκεκριμένου πακέτου; Τα "δικαιολογητικά" πρέπει να τα δείξει κάποιος στον courrier στον οποίο υπογράφει την προσυμπληρωμένη ταυτοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιο παιδί κατέβει σήμερα ή αύριο στην Ομόνοια και θυμηθεί ας ρωτήσει αν θα ισχύει η προσφορά και το Σάββατο. Δυστυχώς δεν μπορώ να κατέβω κέντρο καθημερινές....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Μια ερώτηση για να είμαι απόλυτα σίγουρος.Για να διπλασιαστεί η κάρτα ανανέωσης πρέπει να βαλω 20€ μέχρι σημερα το βράδυ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Μια ερώτηση για να είμαι απόλυτα σίγουρος.Για να διπλασιαστεί η κάρτα ανανέωσης πρέπει να βαλω 20€ μέχρι σημερα το βράδυ?

Ναι ακριβώς , σε κατάστημα WIND ή Public .

Link to comment
Share on other sites

Εχω ήδη ενα φοιτητικό f2g. Θέλω να πάρω ακομα ενα για τον αδερλφο μου.

Μιας και ειμαι επαρχία στην Αθήνα που βρίσκουμε τα κορίτσια ??

Ομονοια διάβασα , αλλού ?

Θα έρθω αυριο μάλλον μεσημέρι κατα τις 4.

Ειναι και το Σάββατο ???

Αν παει κάποιος ας το ρωτήσει.

Edited by nebtios

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς , σε κατάστημα WIND ή Public .

 

Ευχαριστώ πολυ,πάω αμέσως!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους να κανω κ εγω μια ερωτηση.Αν παω σημερα κ βαλω 20 εουρος στο φοιτητικο που πηρα απο καμαρα θα μου το διπλασιασει?ο διπλασιασμος μπορει να χρησιμοποιηθει για την αγορα πακετου? γιατι αν ναι με 20 ευρω εχεις 1000 λεπτα για κανα 7μηνο
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους να κανω κ εγω μια ερωτηση.Αν παω σημερα κ βαλω 20 εουρος στο φοιτητικο που πηρα απο καμαρα θα μου το διπλασιασει?ο διπλασιασμος μπορει να χρησιμοποιηθει για την αγορα πακετου? γιατι αν ναι με 20 ευρω εχεις 1000 λεπτα για κανα 7μηνο

 

O συγκεκριμένος διπλασιασμός ισχύει μόνο για 1 μήνα !

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους να κανω κ εγω μια ερωτηση.Αν παω σημερα κ βαλω 20 εουρος στο φοιτητικο που πηρα απο καμαρα θα μου το διπλασιασει?ο διπλασιασμος μπορει να χρησιμοποιηθει για την αγορα πακετου? γιατι αν ναι με 20 ευρω εχεις 1000 λεπτα για κανα 7μηνο

 

Ναι θα στο διπλασιάσει .

Ο διπλασιασμός είναι για 30 ημέρες και μπορείς να αγοράσεις πακέτα.

Άρα αγοράζεις ένα πακέτο σήμερα και άλλο ένα σε 29 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα στο διπλασιάσει .

Ο διπλασιασμός είναι για 30 ημέρες και μπορείς να αγοράσεις πακέτα.

Άρα αγοράζεις ένα πακέτο σήμερα και άλλο ένα σε 29 ημέρες.

 

Δλδ , πες οτι πάω σε κατάστημα wind και κάνω ανανέωση 20 ευρώ , αυτά θα γίνουν 40.

Θα αγοράσω ενα πακέτο τώρα οποτε -5 και άλλο ενα -5 σε 29 μέρες.

Θα μου φάει τα λεφτά τα κανονικά ή του διπλασιασμού ????

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα στο διπλασιάσει .

Ο διπλασιασμός είναι για 30 ημέρες και μπορείς να αγοράσεις πακέτα.

Άρα αγοράζεις ένα πακέτο σήμερα και άλλο ένα σε 29 ημέρες.

 

O συγκεκριμένος διπλασιασμός ισχύει μόνο για 1 μήνα !

 

Ετχαριστω καταλαβα δεν με συμφερει μιας κ υπαρχει στενοτητα υπαρχουν πιο αμεσες υποχρεωσεις απλα σκεφτηκα λιγο ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Δλδ , πες οτι πάω σε κατάστημα wind και κάνω ανανέωση 20 ευρώ , αυτά θα γίνουν 40.

Θα αγοράσω ενα πακέτο τώρα οποτε -5 και άλλο ενα -5 σε 29 μέρες.

Θα μου φάει τα λεφτά τα κανονικά ή του διπλασιασμού ????

 

Αυτά που λήγουν νωρίτερα, δηλαδή του διπλασιασμού.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Εξοδος ηλεκτρικου προς Κηφισια στην Βικτωρια, πριν λιγο πηρα!!!

Απαραιτητη προυποθεση κατω των 40, ενα παλικαρι τα δινει.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εξοδος ηλεκτρικου προς Κηφισια στην Βικτωρια, πριν λιγο πηρα!!!

Απαραιτητη προυποθεση κατω των 40, ενα παλικαρι τα δινει.

Κι εκεί 10€ από περίπτερο βάζουν η 6€ στα περνάνε αυτοί όπως στη Σαλόνικα;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...