Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν αλλαξει ποτε σε κατι μη συμφερον ενα sms σε ολους με το νεο νουμερο και τερμα

Ή το πιο σωστο εχεις δικαρτο τηλ με ενα σταθερο νουμερο που το ξερουν ολοι και στο αλλο βαζεις οτι προσφορα βγει και κανεις τη δουλεια σου

Τα 40αρια το μηνα σε συμβολαια της πλακας πεθανανε

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δέχομαι αυτο που λέτε για τα ήδη ενεργοποιημένα που πήρατε κάποιοι.

 

Αυτο που πήρα εγώ, ΔΕΝ ηταν ενεργοποιημένο. Όπως και πολλοί άλλοι.

 

 

Σχετικά με αυτο που λέει ο φίλος παραπανω, οτι θα το έκανε μονο εαν ηταν σε μαγαζί λέγοντας οτι τα προσωπικά του στοιχεία ειναι ασφαλέστερα, τι να πω.....

Τα συμπεράσματα δικά σας.....

 

Ένας τροπο ελέγχου της ενεργοποίησης δεν ειναι το να δεις μεχρι ποτε ισχύει ο αριθμός και να δεις εαν ειναι ο ίδιος ( με ενα χρόνο διαφορά) βεβαια απο τη μέρα που το πήρες....;;

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως παιζει με αυτα τα πακετα παιδια?

 

ποσα πρεπει να βαζεις τον μηνα για να εχεις τα 1000 λεπτα και το 1Gb?

 

 

6€ το μήνα ειναι. Μαζι με φόρο.

Η wind πέρνει τα 5€. Για αυτο και λέγεται 5€.

Βάζοντας 6€ στην αρχή, σου κρατάει για τον φόρο και μένουν 5,40€ περίπου. Μετα με τα 5€ ενεργοποιείται το πακέτο και το εχεις για ενα μήνα. Τσάμπα ειναι....

 

Φαντάσου λοιπον, 6€χ12 μήνες =72€. Ετήσια...

1000λεπτα το μήνα προς όλους, 1gb data, 120 λεπτά σε wind Kai Q και 50 SMS...

 

Ειναι καλό ή οχι;;

 

Αν δεν είχα επαγγελματικό κινητο, θα ηταν περιττό να σας πω πιο θα ηταν το βασικό μου νούμερο...

Edited by dnik
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

τι ώρες θα είναι σε αυτές τις περιοχές σου είπε;; να ξέρουμε τι ώρα να πάμε κ να ψάξουμε!!!

 

Δεν μου ειπε τι ωρα αλλα συνηθως ξεκινανε μετα τις 12.00 στις περιοχες μενουν κανα 3ωρο κ οχι μετα τις 19.00 οπως ειπε η κοπελα γιατι μετα παραδιδουν χαρτια κ νουμερα.Ξεχασα να σας πω οτι οταν ρωτησα τις κοπελες μεχρι ποτε θα ισχυουν μου ειπε οτι ενδεχεται να υπαρξουν μετα απο καποιο διαστημα διαφοροποιησεις οχι στα λεπτα ομιλιας αλλα στα mb ισως να τα λιγοστεψουν κ να προσθεσουν sms παντως κ 500 να τα κανουν δε βαριεσαι.Μολις τωρα το ενεργοποιησα ολα κανονικα και εδωσε αν ακουσα καλα 120 προς wind k Q κ 50 sms τα οποια μαλλον ειναι αχρηστα απορω ,επειδη μπορεις να το ενεργοποιησεις 2 φορες τον μηνα αν θα υπαρξει καποιος που θα το ενεργοποιησει 2 φορες ατελειωτα φαινονται.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τα είπαν και αυτα τα 120 λεπτά και τα 50 SMS.

 

Εχεις δίκιο όμως. Αφού ενεργοποιείται μεχρι 2 φορές τα μήνα, δεν τελειώνουν.....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι από τους ελάχιστους τυχερούς που έχουμε αυτήν την προσφορά στον υπάρχον αριθμό μας :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ειπε τι ωρα αλλα συνηθως ξεκινανε μετα τις 12.00 στις περιοχες μενουν κανα 3ωρο κ οχι μετα τις 19.00 οπως ειπε η κοπελα γιατι μετα παραδιδουν χαρτια κ νουμερα.Ξεχασα να σας πω οτι οταν ρωτησα τις κοπελες μεχρι ποτε θα ισχυουν μου ειπε οτι ενδεχεται να υπαρξουν μετα απο καποιο διαστημα διαφοροποιησεις οχι στα λεπτα ομιλιας αλλα στα mb ισως να τα λιγοστεψουν κ να προσθεσουν sms παντως κ 500 να τα κανουν δε βαριεσαι.Μολις τωρα το ενεργοποιησα ολα κανονικα και εδωσε αν ακουσα καλα 120 προς wind k Q κ 50 sms τα οποια μαλλον ειναι αχρηστα απορω ,επειδη μπορεις να το ενεργοποιησεις 2 φορες τον μηνα αν θα υπαρξει καποιος που θα το ενεργοποιησει 2 φορες ατελειωτα φαινονται.

 

κ μήπως ξέρεις στον εύοσμο που ακριβώς θα είναι; στην πλατεία;

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι από τους ελάχιστους τυχερούς που έχουμε αυτήν την προσφορά στον υπάρχον αριθμό μας :D

Με ποιο τροπο το πετυχες αυτο;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

7 του μηνα το χωρις προυποθεσεις log n win τελειωνει.για να δουμε τι προυποθεσεις θα βαλουν για να μπορεις να το χρησιμοποιεις.

καρτες ανανεωσης

παντως αμα βαλω τωρα τελευταια 5€ μου δινει την μια 60mb η 60' προς ολους μονο ομως στο ενα νουμερο απο τα δυο που εχω

MOΛIΣ ΣOY KANAME ΔΩPO 60Λ ΠPOΣ OΛA TA KINHTA K ΣTAΘEPA ΣTHN EΛΛAΔA. ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣTEIΛE: YΠ2 ΣTO 12410 (ΔΩPEAN). ΔIAPKEIA KATANAΛΩΣHΣ 7 HMEPEΣ

δεν σε αφηνει σε ησυχια παντως,ολο κατι σου δινει

στο αλλο δεν μου δινει τιποτα,αχρηστο εταιρια,α να χαθει!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Όπως σε είπαν και οι προηγούμενοι κάνεις τρομερό λάθος, τα νούμερα είναι σφραγιστά και το χαρτί ενεργοποίησης που υπογράφεις δεν είναι για μεταβίβαση!!

 

το χαρτι που υπογραψαμε ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ , εβγαλα μια φωτο και φαινεται καθαρα οτι ειναι προς την Εθνικη επιτροπη τηλεπικοινωνιών και απο κατω ειχε το ονομα της κοπέλας (γεννημενη το 1995) και πιο κατω λεει για τη μεταβιβαση του νουμερου ...ταδε με αριθμο σιμ ..ταδε

και υπεγραψα εγω εκει που ελεγε οτι αποδεχομαι τη μεταβιβαση .

Πηρα και εγω 3 και μεχρι και φιλοι μου απο επαρχια μου εστειλαν φωτοτυπια της ταυτοτητας τους και τους πηρα και για κεινους

Ολα αυτα με ΜΟΝΗ προυποθεση , ανανεωση εκεινη τη στιγμη 10 ευρω, αλλα την ενεργοποιηση οποτε θελω εγω ,

τωρα απο που βγαζουν, αφου τις ανανεωσεις τις επαιρναν απο το περιπτερο στο συνταγμα, δε το γνωριζω και σε μενα παντως ειπαν οτι ισχυει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!!!:confused: :worry:

και μια ερωτηση εδω , αν ενα απ αυτα που εχω το κανω μεταβιβαση εγω σε καταστημα χανεται το φοιτητικο?

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ δεν είδα τι ακριβώς έγραφε το χαρτί αλλά το νούμερο ήταν σφραγισμένο και έκοψε μπροστά μου την κάρτα να την ενεργοποίηση. Μιλάω για Θεσσαλονίκη το έκανα 31/12 και είπανε ότι ισχύει για πάντα η προσφορά
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εγώ δεν είδα τι ακριβώς έγραφε το χαρτί αλλά το νούμερο ήταν σφραγισμένο και έκοψε μπροστά μου την κάρτα να την ενεργοποίηση. Μιλάω για Θεσσαλονίκη το έκανα 31/12 και είπανε ότι ισχύει για πάντα η προσφορά

τα νουμερα ναι κλειστα ηταν και τα ενεργοποιησε εκεινη την ωρα , απλα μαλλον τα ειχαν στο ονομα τους απο πριν χωρις να τα ενεργοποιησουν και εκαναν μεταβιβαση και ενεργοποιηση ..και εγω για 30 και 31/12 μιλαω στο συνταγμα ..

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι από τους ελάχιστους τυχερούς που έχουμε αυτήν την προσφορά στον υπάρχον αριθμό μας :D

 

Με ποιο τροπο το πετυχες αυτο;

 

Υποθετική ιστορία.

Δεχόμαστε, για την οικονομία της συζήτησης, ότι ο "scream" έκανε τον υπάρχοντα αριθμό του "φοιτητικό πακέτο".

Στραβώνει λίγο ο "tazio" και στέλνει ένα mail στην Wind και ζητά τα ρέστα γιατί αυτός δε μπορεί να το έχει στον υπάρχοντα αριθμό του. Ή ακόμα πιο άσχημα, στραβώνει πολύ και καλεί τηλεφωνικώς την Wind και απαιτεί άμεση "λύση" για να πάρει και αυτός το "φοιτητικό" του.

Αποτέλεσμα, από μπάχαλο μέχρι οτιδήποτε χειρότερο.

 

Μήπως θα έπρεπε να είμαστε πιο ώριμοι όταν καταφέρνουμε να πάρουμε από μια εταιρεία, με οποιοδήποτε τρόπο κάτι που δε δικαιούμαστε και να μη το φωνάζουμε για να δείξουμε, τι άραγε ; :)

Link to comment
Share on other sites

Υποθετική ιστορία.

Δεχόμαστε, για την οικονομία της συζήτησης, ότι ο "scream" έκανε τον υπάρχοντα αριθμό του "φοιτητικό πακέτο".

Στραβώνει λίγο ο "tazio" και στέλνει ένα mail στην Wind και ζητά τα ρέστα γιατί αυτός δε μπορεί να το έχει στον υπάρχοντα αριθμό του. Ή ακόμα πιο άσχημα, στραβώνει πολύ και καλεί τηλεφωνικώς την Wind και απαιτεί άμεση "λύση" για να πάρει και αυτός το "φοιτητικό" του.

Αποτέλεσμα, από μπάχαλο μέχρι οτιδήποτε χειρότερο.

 

Μήπως θα έπρεπε να είμαστε πιο ώριμοι όταν καταφέρνουμε να πάρουμε από μια εταιρεία, με οποιοδήποτε τρόπο κάτι που δε δικαιούμαστε και να μη το φωνάζουμε για να δείξουμε, τι άραγε ; :)

 

Μια χαρά το δικαιούμαι φίλε μου γιατί είμαι φοιτητής.Απλώς είχα την τύχη να μου το προσφέρουν στον κανονικό μου αριθμό δίχως να χρειαστεί να πάρω νέο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αμφισβητώ καθόλου ούτε με νοιάζει που το έκανες. Ούτε όμως κι αυτό που έγραψες αλλάζει το νόημα όσων έγραψα. Η προσφορά ισχύει για νέες συνδέσεις/αριθμούς οτιδήποτε παραπάνω γίνεται καλό είναι να μη το κάνουμε βούκινο. :) Edited by tazio
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν περισευει σε κανεναν κανενα νουμερακι απο την προσφορα ας μου στειλει ενα πμ και θα τα βρουμε στην τιμη!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που δικαιώθηκα για την υπομονή μου... φώναζα από τον Αύγουστο στο φόρουμ εναντίον των συμβολαίων, όπως δεν έκανα κι εγώ ανανέωση με τους γελοίους όρους που μου πρόσφερε η Wind μετά από 15 χρόνια συνδρομητης σε συμβόλαια, και με αιτήσεις φορητότητας και με όλα. Απλά περίμενα την κατάλληλη στιγμή, που ήρθε τώρα, με την προσφορά περιορισμένων αριθμών φοιτητικού F2G στο ευρύ κοινό.

 

Η υπομονή ανταμείβεται, έστω και λίγους μήνες μετά και με 2 καινούριους αριθμούς φοιτητικού F2G :)

Think Positive
Link to comment
Share on other sites

πλατεία Κοτζιά είναι το promo είπαμε αυτές τις μέρες στην Αθήνα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πλατεία Κοτζιά είναι το promo είπαμε αυτές τις μέρες στην Αθήνα ?

 

Ομόνοια σίγουρα, ίσως και ηλεκτρικός Πειραιά, δεν ξέρω για Κοτζιά.

 

Παιδιά, λίγη προσοχή επίσης, τον άλλον που περίμενε να πάρει αριθμό την Παρασκευή απόγευμα του έκλεψαν το πορτοφόλι (Ομόνοια είναι αυτή, κυκλοφορεί περίεργος κόσμος).

Αν και φαντάζομαι ότι σιγά-σιγά οι αριθμοί θα εξαντλούνται, οπότε μπορεί το promo να σταματήσει από μέρα σε μέρα.

Edited by Stoic
Think Positive
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας αν θα ερθουν πατρα η χαλκιδα μερια;

αν μπορει να ρωτησει κιολας καποια απο τις κοπελες θα ημουν ευγνωμων

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας αν θα ερθουν πατρα η χαλκιδα μερια;

 

αν μπορει να ρωτησει κιολας καποια απο τις κοπελες θα ημουν ευγνωμων

 

 

Τα κορίτσια ειναι απο διαφημιστική εταιρία. Δεν μπορει να ξέρουν. Δυστυχώς τέτοια πληροφορία δεν θα εχεις....

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια αν περισευει σε κανεναν κανενα νουμερακι απο την προσφορα ας μου στειλει ενα πμ και θα τα βρουμε στην τιμη!

 

 

Μακάρι να είχα, να σου το έστελνα τσάμπα....

Σιγα μην το πουλούσα..... :)

Εύχομαι να βρεις....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...