Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα κορίτσια της wind αυτή την στιγμή είναι στην ομόνοια, σπεύσατε οι ενδιαφερόμενοι......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 νουμεράκια τελικά τα τσίμπησα σήμερα και εγώ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα κορίτσια της wind αυτή την στιγμή είναι στην ομόνοια, σπεύσατε οι ενδιαφερόμενοι......

 

Ξερει κανεις για θεσσαλονικη αν ειναι πουθενα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις που δινουν αυτη την στιγμη τα φοιτητικα Αθηνα;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις που δινουν αυτη την στιγμη τα φοιτητικα Αθηνα;

 

Ομόνοια σήμερα, το πρωί τουλάχιστον εκεί ήταν

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ομόνοια σήμερα, το πρωί τουλάχιστον εκεί ήταν

 

Τωρα το μεσημερι καμια πληροφορια;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα φοιτητικό από Ομόνοια σήμερα, αγόρασα κάρτα 10€, το παιδί ενεργοποίησε τη sim στέλνοντας sms so 1264, γυρίζω σπίτι, βάζω τη sim σε ένα παλιό τηλέφωνο, ελέγχω ότι έχει σήμα και καλεί, ανοίγω λογαριασμό στο myF2G για να δω τα λεπτά κλπ, ολοκληρώνω τη διαδικασία εγγραφής και μου βγάζει υπόλοιπο 8,62 ευρώ, 0 λεπτά ομιλίας, 50 sms και 0 MB.

 

Έχω κάνει κάτι λάθος ή πρέπει να περιμένω για να πάρω ενημερωτικά sms;

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κι εγώ γύρω στις 2 ήταν εκεί. Μετρό ομονοίας στην έξοδο των έβερεστ. Μου είπε ότι είναι συνήθως εκεί κάθε μέρα ή στην άλλη έξοδο προς kfc (κυρίως εκεί). Δηλαδή προς Αθηνάς. Θα είναι εκεί και τις επόμενες μέρες. Δεν είχε κόσμο, μου είπε ότι ξέρει ότι έχει διαδοθεί η προσφορά και ότι κάποιοι την ξέρουν και με το όνομα της! :lol: Της έκανε εντύπωση που ήμουν τόσο ενημερωμένος (να είστε καλά εσείς). Υπάρχει μια προϋπόθεση, πρέπει να είσαι μέχρι 40 ετών. Αυτό που κάνουν είναι το εξής: Το νούμερο είναι ενεργοποιημένο ήδη στο όνομα της πωλήτριας σαν φοιτητικό πακέτο και στο κάνει μεταβίβαση. Για αρχή βάζεις κάρτα των 10 ευρώ και μετά κάθε μήνα 6 ευρώ περίπου από κατάστημα κι έτσι προφανώς παίρνεις και τα 120' (μάλλον προς wind δεν με πολυένοιαζε, δεν το διευκρίνησα). Μπορείς να το κάνεις μέχρι 2 φορές το μήνα. Η ενημέρωση που έχει είναι ότι η προσφορά ισχύει όσο κρατάς το νούμερο, αυτό να είμαι ειλικρινής δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, μήπως πρέπει κάθε χρόνο να κάνεις ανανέωση της φοιτητικής προσφοράς; Δεν το ξέρω. Πάντως θέμα απάτης δεν τίθεται, η προσφορά είναι τυπωμένη στο φακελάκι. Τώρα για το θέμα με το όνομα και τα στοιχεία, μου είπε ότι καμιά φορά γίνονται λάθη αλλά αυτή είναι η εξαίρεση. Ηδη 2 φίλοι μου ενδιαφέρθηκαν και ίσως αύριο ξαναπάω. Η κοπέλα πολύ εξυπηρετική μου τα ενεργοποίησε όλα μόνη της. :) Τελειώνοντας να πώ και το εξής, ξέρω ότι η wind δεν έχι το καλύτερο σήμα εκεί που κινούμαι αλλά η προσφορά χρωσώνει το χάπι, μην τα θέλω κι όλα είμαι άνεργος, μαυρισμένος, σύνδεση δεν μπορώ να κάνω, τώρα είναι σαν να έχω σύνδεση με ελάχιστο κόστος. :)
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα φοιτητικό από Ομόνοια σήμερα, αγόρασα κάρτα 10€, το παιδί ενεργοποίησε τη sim στέλνοντας sms so 1264, γυρίζω σπίτι, βάζω τη sim σε ένα παλιό τηλέφωνο, ελέγχω ότι έχει σήμα και καλεί, ανοίγω λογαριασμό στο myF2G για να δω τα λεπτά κλπ, ολοκληρώνω τη διαδικασία εγγραφής και μου βγάζει υπόλοιπο 8,62 ευρώ, 0 λεπτά ομιλίας, 50 sms και 0 MB.

 

Έχω κάνει κάτι λάθος ή πρέπει να περιμένω για να πάρω ενημερωτικά sms;

 

Στελνεις SMS γραφοντας 1000 στο τηλεφωνο 1264 και ενεργοποιεις ετσι τα 1000 λεπτα και 1000 ΜΒ για ενα μηνα και εισαι κομπλε ;)

 

Το ενημερωτικο SMS ειναι για τα παιδια απο Θεσσαλονικη που δινανε 6 ευρω και τους τα πιστωνανε το βραδυ. Εσυ εισαι ετοιμος με την καρτα των 10 ευρω που εβαλες...

Edited by psyched
Link to comment
Share on other sites

Στελνεις SMS γραφοντας 1000 στο τηλεφωνο 1264 και ενεργοποιεις ετσι τα 1000 λεπτα και 1000 ΜΒ για ενα μηνα και εισαι κομπλε ;)

 

Το ενημερωτικο SMS ειναι για τα παιδια απο Θεσσαλονικη που δινανε 6 ευρω και τους τα πιστωνανε το βραδυ. Εσυ εισαι ετοιμος με την καρτα των 10 ευρω που εβαλες...

 

Ευχαριστώ,

Νόμιζα ότι το παλικάρι είχε στείλει το sms στο 1264. Μόλις το έστειλα, μετά το μήνυμά σου, αποκαταστάθηκε η τάξη.

Υπόλοιπο 3,62€, λεπτά ομιλίας 1000', sms 50' και 1024ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Με το που ήρθα σπίτι, είχα λάβει και τα μηνύματα, έκανα και λογαριαμό στο myf2go και είδα ότι όλα ήταν όπως τα είπε, μου τα είχε ενεργοποιήσει όλα μόνη της. :happy: Να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα, εγώ θέλω να είναι το νούμερο απόρρητο, μου είπε ότι θα το κάνει αλλά αν πάω εγώ και το ελεγξω μετά από κάποιες μέρες τα μαγαζιά ξέρουν ότι γίνεται αυτή η προωθητική ενέργεια ή θα μπλέξω; Λέμε τώρα..... :rolleyes: Ήμουν και λίγο τυχερός παρόλο που πήγα αργά είχε να διαλεξω από 5-6 νούμερα. :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Με το που ήρθα σπίτι, είχα λάβει και τα μηνύματα, έκανα και λογαριαμό στο myf2go και είδα ότι όλα ήταν όπως τα είπε, μου τα είχε ενεργοποιήσει όλα μόνη της. :happy: Να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα, εγώ θέλω να είναι το νούμερο απόρρητο, μου είπε ότι θα το κάνει αλλά αν πάω εγώ και το ελεγξω μετά από κάποιες μέρες τα μαγαζιά ξέρουν ότι γίνεται αυτή η προωθητική ενέργεια ή θα μπλέξω; Λέμε τώρα..... :rolleyes: Ήμουν και λίγο τυχερός παρόλο που πήγα αργά είχε να διαλεξω από 5-6 νούμερα. :ninja:

 

Και γιατί δεν κάνεις το νούμερο απόρρητο μέσα από τις ρυθμίσεις της συσκευής; Έτσι "δεν σκαλίζεις" τα πράγματα και μπορείς να το αλλάζεις οπότε και όταν θέλεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Απόρρητο εννοώ πέρα από την απόκρυψη όταν καλείς, να μην είναι ανοικοινώσιμο στους καταλόγους wind και στον ενιαίο. Δεν αγχώνομαι αύριο αν ξαναπώ, με τους φίλους, την ρωτάω για σιγουριά. :)

 

edit, κάτσε να μπεί στο όνομα μου πρώτα και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μπορει να πουληθει ενα F2G που εχει την προσφορα 300 προς ολους ή 1.5 γκιγκα σε καθε ανανεωση και τα χρηματα στην καρτα;
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας (επειδή δεν πολυθυμάμαι την όλη διαδικασία.....)

 

Σε περίπου δύο ώρες θα έχω στα χέρια μου δύο νέα νούμερα καταχωρημένα στην προσφορά την φοιτητική της wind (1000 λεπτά + 1 gb / μήνα)

Θυμήστε μου ποιές οι διαδικασίες που πρέπει να κάνω για να:

 

1) μην μου τραβάει 5€ ανά μήνα για να ενεργοποιεί αυτόματα το πακέτο των 200 λεπτών προς όλους και,

2) τι πρέπει να στείλω και που ώστε να ενεργοποιηθεί η προσφορά (εννοώ τι μήνυμα και που);

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας (επειδή δεν πολυθυμάμαι την όλη διαδικασία.....)

 

Σε περίπου δύο ώρες θα έχω στα χέρια μου δύο νέα νούμερα καταχωρημένα στην προσφορά την φοιτητική της wind (1000 λεπτά + 1 gb / μήνα)

Θυμήστε μου ποιές οι διαδικασίες που πρέπει να κάνω για να:

 

1) μην μου τραβάει 5€ ανά μήνα για να ενεργοποιεί αυτόματα το πακέτο των 200 λεπτών προς όλους και,

2) τι πρέπει να στείλω και που ώστε να ενεργοποιηθεί η προσφορά (εννοώ τι μήνυμα και που);

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

 

Εάν για τα νούμερα που θα παραλάβεις δεν έχει γίνει καμία ενέργεια, πρέπει να κάνεις τα εξής:

1. αγορά είτε μιας κάρτας 10€ από κατάστημα, περίπτερο κλπ

2. αποστολή του κωδικού της κάρτας (χωρίς τα κενά) στο 1268

3. αποστολή του αριθμού 1000 στο 1264

και είσαι ΟΚ

4. Θα λάβεις πολλά μηνύματα για τα δώρα κλπ

 

Εάν θέλεις να παρακολουθείς το υπόλοιπο σε €, τα λεπτά και τα ΜΒ, πρέπει να γραφτείς στο MyF2G

Link to comment
Share on other sites

Εάν για τα νούμερα που θα παραλάβεις δεν έχει γίνει καμία ενέργεια, πρέπει να κάνεις τα εξής:

1. αγορά είτε μιας κάρτας 10€ από κατάστημα, περίπτερο κλπ

2. αποστολή του κωδικού της κάρτας (χωρίς τα κενά) στο 1268

3. αποστολή του αριθμού 1000 στο 1264

και είσαι ΟΚ

4. Θα λάβεις πολλά μηνύματα για τα δώρα κλπ

 

Εάν θέλεις να παρακολουθείς το υπόλοιπο σε €, τα λεπτά και τα ΜΒ, πρέπει να γραφτείς στο MyF2G

 

Έχω ήδη νούμερα f2g και έχω γραφτεί στο site.... Τις αρχικές ενέργειες δεν θυμόμουν. Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μπορει να πουληθει ενα F2G που εχει την προσφορα 300 προς ολους ή 1.5 γκιγκα σε καθε ανανεωση και τα χρηματα στην καρτα;

 

δυστυχως δεν πουλιεται,διοτι ειναι ονομαστικη.:)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα φώτα σας (επειδή δεν πολυθυμάμαι την όλη διαδικασία.....)

 

Σε περίπου δύο ώρες θα έχω στα χέρια μου δύο νέα νούμερα καταχωρημένα στην προσφορά την φοιτητική της wind (1000 λεπτά + 1 gb / μήνα)

Θυμήστε μου ποιές οι διαδικασίες που πρέπει να κάνω για να:

 

1) μην μου τραβάει 5€ ανά μήνα για να ενεργοποιεί αυτόματα το πακέτο των 200 λεπτών προς όλους και,

2) τι πρέπει να στείλω και που ώστε να ενεργοποιηθεί η προσφορά (εννοώ τι μήνυμα και που);

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Στο φοιτητικό δεν είναι ενεργοποιημένη η αυτόματη αγορά των 200 λεπτών με 5 ευρώ. Οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν πουλιεται,διοτι ειναι ονομαστικη.:)

 

μπορει να μεταβιβαστει ομως :-)

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Ποσο μπορει να πουληθει ενα F2G που εχει την προσφορα 300 προς ολους ή 1.5 γκιγκα σε καθε ανανεωση και τα χρηματα στην καρτα;

εσυ εχεις αποδειξη οτι το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

εσυ εχεις αποδειξη οτι το αγορασες?

 

Tι ερωτηση ειναι αυτη; Ειναι γραμμενο στο ονομα μου το συγκεκριμενο νουμερο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δυστυχως δεν πουλιεται,διοτι ειναι ονομαστικη.:)

 

Ρε παιδες ελεος. Το συγκεκριμενο νουμερο με τις συγκεκριμενες προσφορες ειναι γραμμενο στο ονομα μου στα συστηματα της wind (με ταυτοτητα κλπ), το εχω πληρωσει αρκετα ευρωπουλα και απο οτι ξερω δεν παιζουν οι συγκεκριμενες προσφορες αυτην την στιγμη. Μπορει να μεταφερθει σε αλλο ονομα σε οποιοδηποτε καταστημα της Wind αν πανε αγοραστης και πωλητης με την ταυτοτητα τους.

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Tι ερωτηση ειναι αυτη; Ειναι γραμμενο στο ονομα μου το συγκεκριμενο νουμερο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ρε παιδες ελεος. Το συγκεκριμενο νουμερο με τις συγκεκριμενες προσφορες ειναι γραμμενο στο ονομα μου στα συστηματα της wind (με ταυτοτητα κλπ), το εχω πληρωσει αρκετα ευρωπουλα και απο οτι ξερω δεν παιζουν οι συγκεκριμενες προσφορες αυτην την στιγμη. Μπορει να μεταφερθει σε αλλο ονομα σε οποιοδηποτε καταστημα της Wind αν πανε αγοραστης και πωλητης με την ταυτοτητα τους.

 

μεταβίβαση μπορείς να κάνεις, όπως και να το πουλήσεις μπορείς, στην Ελλάδα είμαστε ( ακόμα ) και από ότι φαίνεται άτομα με επιχειρηματικό μυαλό υπάρχουν ακόμα πολλά....εγώ στην θέση σου θα ζήταγα 500 € ακατέβατα !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εγώ στην θέση σου θα ζήταγα 500 € ακατέβατα !

μην εισαι τσιγκουνης:p βαλε κατι τις,για € μιλαμε οχι drachma

μεταβίβαση μπορείς να κάνεις, !

τελη μεταβιβασης αραγε?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

μεταβίβαση μπορείς να κάνεις, όπως και να το πουλήσεις μπορείς, στην Ελλάδα είμαστε ( ακόμα ) και από ότι φαίνεται άτομα με επιχειρηματικό μυαλό υπάρχουν ακόμα πολλά....εγώ στην θέση σου θα ζήταγα 500 € ακατέβατα !

 

 

Σωστός....

Χαχαχα....

 

Ρε τι ακούμε οι άνθρωποι....

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά δεν θα πάρω. Προτιμώ με τα 5€ να αγοράζω πακέτο προς όλους που μου δίνει και 50 λεπτά +50sms προς WIND. Βέβαια, ότι τον βολεύει τον καθένα.

 

 

Αφού τα παίρνεις με το log n win αυτά. Κάθε εβδομάδα....

 

Σε κάθε περίπτωση, άχρηστα ειναι. Περισσότερο Ντόρος ειναι για τα δώρα, παρά τα χρησιμοποιείς...

Ειναι πολλά τα 1000λεπτ! Ασχέτως και εαν ειναι ανά 3λεπτη χρέωση....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...