Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεταβίβαση μπορείς να κάνεις, όπως και να το πουλήσεις μπορείς, στην Ελλάδα είμαστε ( ακόμα ) και από ότι φαίνεται άτομα με επιχειρηματικό μυαλό υπάρχουν ακόμα πολλά....εγώ στην θέση σου θα ζήταγα 500 € ακατέβατα !

 

χαχαχα μπορεί βέβαια να την νοικιάσει κιόλας.. τουλάχιστον 5€ το μήνα!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πέρασα κι εγώ γύρω στις 2 ήταν εκεί. Μετρό ομονοίας στην έξοδο των έβερεστ. Μου είπε ότι είναι συνήθως εκεί κάθε μέρα ή στην άλλη έξοδο προς kfc (κυρίως εκεί). Δηλαδή προς Αθηνάς. Θα είναι εκεί και τις επόμενες μέρες. Δεν είχε κόσμο, μου είπε ότι ξέρει ότι έχει διαδοθεί η προσφορά και ότι κάποιοι την ξέρουν και με το όνομα της! :lol: Της έκανε εντύπωση που ήμουν τόσο ενημερωμένος (να είστε καλά εσείς). Υπάρχει μια προϋπόθεση, πρέπει να είσαι μέχρι 40 ετών. Αυτό που κάνουν είναι το εξής: Το νούμερο είναι ενεργοποιημένο ήδη στο όνομα της πωλήτριας σαν φοιτητικό πακέτο και στο κάνει μεταβίβαση. Για αρχή βάζεις κάρτα των 10 ευρώ και μετά κάθε μήνα 6 ευρώ περίπου από κατάστημα κι έτσι προφανώς παίρνεις και τα 120' (μάλλον προς wind δεν με πολυένοιαζε, δεν το διευκρίνησα). Μπορείς να το κάνεις μέχρι 2 φορές το μήνα. Η ενημέρωση που έχει είναι ότι η προσφορά ισχύει όσο κρατάς το νούμερο, αυτό να είμαι ειλικρινής δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, μήπως πρέπει κάθε χρόνο να κάνεις ανανέωση της φοιτητικής προσφοράς; Δεν το ξέρω. Πάντως θέμα απάτης δεν τίθεται, η προσφορά είναι τυπωμένη στο φακελάκι. Τώρα για το θέμα με το όνομα και τα στοιχεία, μου είπε ότι καμιά φορά γίνονται λάθη αλλά αυτή είναι η εξαίρεση. Ηδη 2 φίλοι μου ενδιαφέρθηκαν και ίσως αύριο ξαναπάω. Η κοπέλα πολύ εξυπηρετική μου τα ενεργοποίησε όλα μόνη της. :) Τελειώνοντας να πώ και το εξής, ξέρω ότι η wind δεν έχι το καλύτερο σήμα εκεί που κινούμαι αλλά η προσφορά χρωσώνει το χάπι, μην τα θέλω κι όλα είμαι άνεργος, μαυρισμένος, σύνδεση δεν μπορώ να κάνω, τώρα είναι σαν να έχω σύνδεση με ελάχιστο κόστος. :)

 

Αρα αυριο θα ειναι εκει δηλαδη ε;;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι μου πε. Αλλα ακουω για διαδηλωσεις τωρα. Εγω θα περασω για βολτα. Παντως δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι τελειωνει η προσφορα αμεσα. Τις επομενες μερες εκει θα ειναι. Μπορει να πανε σε αλλο σημειο. :)
Link to comment
Share on other sites

Ετσι μου πε. Αλλα ακουω για διαδηλωσεις τωρα. Εγω θα περασω για βολτα. Παντως δεν μου εδωσε την εντυπωση οτι τελειωνει η προσφορα αμεσα. Τις επομενες μερες εκει θα ειναι. Μπορει να πανε σε αλλο σημειο. :)

 

Στην εξοδο του ηλεκτρικου σου ειπε η του μετρο?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Στην ομόνοια και ο ηλεκτρικός και το μετρό είναι κάτω σε υπόγειο σταθμό, οι έξοδοι στην επιφάνεια είναι κοινές. Θα βγείς προς Αθηνάς, έχει 2 εξόδους, μία με έβερεστ και μία με kfc. Εκέι συνήθως είναι.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό το promotion. Το πήρα κι εγώ αλλά ακόμα δεν έχω βάλει την SIM σε κάποιο κινητό. Έχουν περάσει 10 μέρες από τότε που υπέγραψα για την SIM στις κοπέλες και σκέφτομαι ότι λογικά αύριο-μεθαύριο θα τοποθετήσω την SIM σε κάποιο κινητό ώστε να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 1000 λεπτά-1GB. Η απορία μου είναι, αν δεν βάλω το πακέτο αυτό των 5€ της προσφοράς τον επόμενο μήνα, χάνεται η προσφορά? Ή/και αν δεν ανανεώσω. Ξέρει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Τους είχα ρωτήσει τις γιορτές στο Σύνταγμα και μου είχαν πει ότι δεν χάνεις την προσφορά, και βάζεις όποτε θέλεις κάρτα!!
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό το promotion. Το πήρα κι εγώ αλλά ακόμα δεν έχω βάλει την SIM σε κάποιο κινητό. Έχουν περάσει 10 μέρες από τότε που υπέγραψα για την SIM στις κοπέλες και σκέφτομαι ότι λογικά αύριο-μεθαύριο θα τοποθετήσω την SIM σε κάποιο κινητό ώστε να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 1000 λεπτά-1GB. Η απορία μου είναι, αν δεν βάλω το πακέτο αυτό των 5€ της προσφοράς τον επόμενο μήνα, χάνεται η προσφορά? Ή/και αν δεν ανανεώσω. Ξέρει κανείς?

Η προσφορα χανεται αν δεν την ενεργοποιησεις σε ενα εξαμηνο τωρα αν την ενεργοποιησεις εμενα η κοπελα μου ειπε παλι οτι χανεται αν δεν ανανεωσεις στο εξαμηνο αλλα μαλλον εκανε λαθος οπως διευκρινιστηκε πιο πισω κ ισχυει για χρονο απο την ενεργοποιηση ξανατονιζω ελπιζω να τα λεω σωστα κ να σε καλυψα αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό το promotion. Το πήρα κι εγώ αλλά ακόμα δεν έχω βάλει την SIM σε κάποιο κινητό. Έχουν περάσει 10 μέρες από τότε που υπέγραψα για την SIM στις κοπέλες και σκέφτομαι ότι λογικά αύριο-μεθαύριο θα τοποθετήσω την SIM σε κάποιο κινητό ώστε να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 1000 λεπτά-1GB. Η απορία μου είναι, αν δεν βάλω το πακέτο αυτό των 5€ της προσφοράς τον επόμενο μήνα, χάνεται η προσφορά? Ή/και αν δεν ανανεώσω. Ξέρει κανείς?

 

Aν ήμουν στη θέση σου δεν θα έκανα πειράματα. Προς θεού, είναι ότι καλύτερο σε προσφορά τα τελευταία χρόνια και εσύ το κοιτάς στα δόντια;

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε παιδια πως μπορουμε να βρουμε και εμεις ατην την καρτα και απο που

 

Αν αφιερώσεις 10 λεπτά διαβάζοντας πίσω θα πάρεις απάντηση

Link to comment
Share on other sites

αν καλεσει κανεις το 1269 λεει οτι με ενα sms ενεργοποιείται το φοιτητικο πακετο

Αυτο αφορα ολους ή αυτους που το εχουν αγορασει ?

Link to comment
Share on other sites

Aν ήμουν στη θέση σου δεν θα έκανα πειράματα. Προς θεού, είναι ότι καλύτερο σε προσφορά τα τελευταία χρόνια και εσύ το κοιτάς στα δόντια;

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν αφιερώσεις 10 λεπτά διαβάζοντας πίσω θα πάρεις απάντηση

 

γραψε λαθος φιλε :X μετα το ειδα και εφυγα σφαιρα και πηγα και το πηρα και ειμαι και εγω πλεον κατοχος των 1000 προς ολους :lol:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!Σημερα στις 12 το μεσημερη ηταν και στον ηλεκτρικο στην Αττικη(τσιμπισα και γω 2 νουμερακια)!Μου ειπαν τα κοριτσια οτι θα ειναι και αυριο εκει;)
Link to comment
Share on other sites

στην ομονοια καθημερινα μεχρι της 7 το απογευμα στις εξοδους του μετρο.χρειαζεται μονο ταυτοτητα και να ειναι ο κατοχος εως 40 ετων. ενεργοποιηση επι τοπου υποχρεωτικα με καρτα των 10 ευρω.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δώρο.

Ναι έχεις δίκιο. Εγώ μπερδεύτηκα με την αγορά πακέτου. Όντως , αντί να κάνω ανανέωση 5€ π.χ. από την εφαρμογή, πηγαίνω σε κατάστημα WIND/Public και παίρνω και 2 ώρες έστω προς WIND/Q.

Link to comment
Share on other sites

στην ομονοια καθημερινα μεχρι της 7 το απογευμα στις εξοδους του μετρο.χρειαζεται μονο ταυτοτητα και να ειναι ο κατοχος εως 40 ετων. ενεργοποιηση επι τοπου υποχρεωτικα με καρτα των 10 ευρω.

το 40 ετών δεν ισχύει, το άτομο που έστειλα χτες και μου πήρε 3 νούμερα στην Ομόνοια είναι 53 κλεισμένα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το 40 ετών δεν ισχύει, το άτομο που έστειλα χτες και μου πήρε 3 νούμερα στην Ομόνοια είναι 53 κλεισμένα :)

 

εγω πηρα στις 2 σημερα το μεσημερι απο ομονοια με ταυτοτητα της γυναικας μου.Εμενα δεν μου δινανε.Τωρα τι να σου πω και εγω.Προσωπικη εμπειρια γραφω.Μπορει να αλαζει αναλογα τον υπαληλο.Στην ελλαδα ειμαστε εξαλλου.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό το promotion. Το πήρα κι εγώ αλλά ακόμα δεν έχω βάλει την SIM σε κάποιο κινητό. Έχουν περάσει 10 μέρες από τότε που υπέγραψα για την SIM στις κοπέλες και σκέφτομαι ότι λογικά αύριο-μεθαύριο θα τοποθετήσω την SIM σε κάποιο κινητό ώστε να ενεργοποιήσω το πακέτο με τα 1000 λεπτά-1GB. Η απορία μου είναι, αν δεν βάλω το πακέτο αυτό των 5€ της προσφοράς τον επόμενο μήνα, χάνεται η προσφορά? Ή/και αν δεν ανανεώσω. Ξέρει κανείς?

Κι εγώ στην ίδια φάση ήμουν.Είχα πάρει δύο αριθμούς πριν από μια βδομάδα αλλά επειδή δε χρειάζομαι άμεσα τα λεπτά αυτά,δεν είχα χρησιμοποιήσει καμία sim μέχρι χθες που χρησιμοποίησα την πρώτη και έστειλα το sms 1000 στο 1264.Μου ήρθαν κανονικά τα τρία μηνύματα,ένα από τα οποία ανάφερε ότι έχω κάτω από 50 cents και μου πρότεινε να ανανεώσω.

Πάντως οι κάρτες sim ενεργοποιούνται(στην Ομόνοια τουλάχιστον)εκείνη την ώρα από τις/τους promoters οπότε το όλο θέμα έχει να κάνει με τα 1000 λεπτά και το 1 gb.Τι θα γίνει δηλαδή αν χρησιμοποιήσουμε την κάρτα κ δε στείλουμε 1000 στο 1264 ή τι γίνεται αν δε χρησιμοποιήσουμε καθόλου την κάρτα για 1-2 μήνες;Ιδού η απορία :cool:

Link to comment
Share on other sites

Στην θεσσαλονικη που μπορουμε να τις πετυχουμε;

Δανείζομαι τα στοιχεία από γειτονικό forum...:)

Κάθε μέρα, από Δευτέρα μέχρι Σάββατο και από τις 12:00 και μετά, οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να προμηθεύονται πακέτα από τα εξής σημεία:

 

1) Πεζόδρομος Ευόσμου (στο κέντρο του πεζόδρομου ή στις γύρω καφετέριες)

2) Καμάρα (δίπλα στα φανάρια)

3) Ιερός ναός Αγίας Βαρβάρας (στην είσοδο του ναού από την πλευρά της Γρηγορίου Λαμπράκη)

4) Στην περιοχή της Δελφών-Φάληρο (συνήθως στις αρχές της οδού)

Link to comment
Share on other sites

Δανείζομαι τα στοιχεία από γειτονικό forum...:)

Κάθε μέρα, από Δευτέρα μέχρι Σάββατο και από τις 12:00 και μετά, οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να προμηθεύονται πακέτα από τα εξής σημεία:

 

1) Πεζόδρομος Ευόσμου (στο κέντρο του πεζόδρομου ή στις γύρω καφετέριες)

2) Καμάρα (δίπλα στα φανάρια)

3) Ιερός ναός Αγίας Βαρβάρας (στην είσοδο του ναού από την πλευρά της Γρηγορίου Λαμπράκη)

4) Στην περιοχή της Δελφών-Φάληρο (συνήθως στις αρχές της οδού)

 

καταρχην σε ευχαριστω. στην τουμπα τρεις συνεχομενες μερες δεν τις πετυχα πουθενα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταρχην σε ευχαριστω. στην τουμπα τρεις συνεχομενες μερες δεν τις πετυχα πουθενα

 

αμα τις πετυχεις σφυρα :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...