Jump to content

Καλή χρονιά! Ευτυχισμένο το 2014!


DJDB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλή Χρονιά σε όλους με Υγεία, Αγάπη, Χαρά, συστατικά της πραγματικής Ευτυχίας! Χρόνια Πολλά και να είμαστε καλά ν' απολαμβάνουμε τ' αγαθά της τεχνολογίας, καθώς και φράγκα για να μπορούμε να τ' αποκτήσουμε!!! :):lol::)
Seize The Day Now! Tomorrow Would Be Too Late!
Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά με 2014 νέες αγοραστικές προκλήσεις για όλους μας.

Υγεία, υπομονή (για τους φόρους που μαγειρεύει η παρέα του Μισέλ Λιάπη) και σοφία για να χαρούμε και να εκμεταλλευτούμε στο έπακρο τα νέα μας gadget-ακια.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους...Με Αγαπη,Ευτυχια και Χαρα σε μελη και χρηστες !!!

Ευχομαι στο 2014 το myphone και η Αγαπητη ΟΔ,να μας χαρισουν ακομα πιο πολλες στιγμες τεχνολογικης ενημερωσης..

 

Να ειναι ολοι τους καλα και γεματοι απο ευτυχια !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω απλά να μεταβιβάσω τις ευχές μου σε όλους τους φίλους του myphone θέλω να ελπίζω ότι θα ξεκινήσει κάτι πολύ σημαντικό στον χώρο της κινητής από την χώρα μας ως αλλαγή αυτού του τετριμμένου ότι είμαστε άχριστοι στο να κάνουμε οτιδήποτε επειδή μας έκαψαν οι άχριστοι που μας πήγαν στον πάτο.

 

Καλή χρόνια σε όλους

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!! το νέο έτος να φέρει υγεία, ευτυχία και κάθε λογής επιτυχία!
You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά φίλοι μου.εύχομαι το 2014 να είναι πραγματικά χαρούμενο καθώς το 2013 προσωπικά με τσάκισε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγιεια και αγάπη. Αυτά μας δίνουν δύναμη και ελπίδα να συνεχίζουμε να αγωνιζόμαστε σε αυτούς τους καιρούς. Υγιεια και αγάπη.....!!

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

Υγεία...ευτυχία και ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ σε όλους!!!!! ;)

various classic phones, iphone 4, LG Optimus 4X HD (P880), Xiaomi Redmi Note 3G , Xiaomi Redmi Note 4X , Redmi Note 7 , Realme Gt Neo 2 

Link to comment
Share on other sites

Να ευχυθω κ εγω με την σειρα μου Χρονια Πολλα κ Καλη Χρονια κ ευτυχισμενο το 2014 με υγεια πανω απο ολα αλλα κ ευτυχια για ολους τους ανθρωπους του φορουμ κ οχι μονο κ επισης κ στην Ελλαδα μας.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια καλά σε όλους και πολλές ευχές για ένα καλύτερο 2014 από κάθε άποψη.

 

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Υγεια για ολο τον κοσμο ,μετα δουλεια και λεφτα για να ζουμε καλα και χαρουμενα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...