Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καθολου προβληματα επικοινωνιας με viber skype και γενικα voip προγραμματα υπαρχουν στο κινητο?

σας ακουει ο συνομιλητής?

firmware update κανεις κανονικα και επισημα η θελει τεχνικες ninja :p ?

εννοω οταν και αν βγαινει ενημερωση λογισμικου στο εμφανιζει το κινητο η ψαχνεσαι καπου να την βρεις?

ειναι επισημες ενημερωσεις που τiς περνας κανονικα χωρις προβληματα αργοτερα σε google play store και προβλημα σηματος στης sim?

σε gsm συνομιλιες υπαρχει καθαροτητα και ενταση ηχου?

οσοι το εχουν στην κατοχη τους,μεχρι στιγμης,ποιες ειναι εντυπωσεις σας και απο θεμα μπαταριας?

με βαρια η μεση χρηση?

 

1) δεν έχω δοκιμάσει. Ας σου απαντήσει κάποιος άλλος.

2) κανονικά και ανεπίσημα προς το παρόν. Τεχνική ελεύθερης πάλης θα το έλεγα...:p

3) προς το παρόν επίσημη ενημέρωση δεν έχει βγει. Για αρχή έχουμε την αναβάθμιση της 2ης παρτίδας που διορθώνει κάποιες ασυμβατότητες.

4) με τις ενημερώσεις το σήμα και το play store δεν επηρεάζεται.

5)η ποιότητα στις συνομιλίες είναι άψογη

6) με μέση χρήση η μπαταρία είναι επαρκής. Για βαριά χρήση θεωρώ πως θέλει αγκαλιά και έναν φορτιστή. Αλλά με βαριά χρήση όλα είναι σχετικά. Ο καθένας έχει δικά του κριτήρια για το τι θεωρεί βαριά ή μέση χρήση. Προσωπικά τη μέρα την βγάζει με την χρήση που κάνω. Αν βάλω GPS τότε στάνταρ θα βάλω και φορτιστή αυτοκινήτου παράλληλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1) δεν έχω δοκιμάσει. Ας σου απαντήσει κάποιος άλλος.

2) κανονικά και ανεπίσημα προς το παρόν. Τεχνική ελεύθερης πάλης θα το έλεγα...:p

3) προς το παρόν επίσημη ενημέρωση δεν έχει βγει. Για αρχή έχουμε την αναβάθμιση της 2ης παρτίδας που διορθώνει κάποιες ασυμβατότητες.

4) με τις ενημερώσεις το σήμα και το play store δεν επηρεάζεται.

5)η ποιότητα στις συνομιλίες είναι άψογη

6) με μέση χρήση η μπαταρία είναι επαρκής. Για βαριά χρήση θεωρώ πως θέλει αγκαλιά και έναν φορτιστή. Αλλά με βαριά χρήση όλα είναι σχετικά. Ο καθένας έχει δικά του κριτήρια για το τι θεωρεί βαριά ή μέση χρήση. Προσωπικά τη μέρα την βγάζει με την χρήση που κάνω. Αν βάλω GPS τότε στάνταρ θα βάλω και φορτιστή αυτοκινήτου παράλληλα.

 

αυτες οι αναβαθμισεις που λες ειναι της εταιρειας οπου και το αγορασες η εψαξες να της βρεις?

σευχαριστω πολυ για τον χρονο σου!

μενει να απαντηθει το θεμα συνομιλιων voip..

Α! κατι ακομα... ποιο ειναι το καλυτερο site αγορας του συγκεκριμενου κινητου?

που να υπαρχει εστω και καποια επικοινωνια υποστηριξης σε περιπτωση κολληματος.. ;)

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

αυτες οι αναβαθμισεις που λες ειναι της εταιρειας οπου και το αγορασες η εψαξες να της βρεις?

σευχαριστω πολυ για τον χρονο σου!

μενει να απαντηθει το θεμα συνομιλιων voip..

Α! κατι ακομα... ποιο ειναι το καλυτερο site αγορας του συγκεκριμενου κινητου?

που να υπαρχει εστω και καποια επικοινωνια υποστηριξης σε περιπτωση κολληματος.. ;)

 

Το viber δουλεύει άψογα. Το έχω να τρέχει συνέχεια στο παρασκήνιο. Το σκαιπ είναι πιο βαρύ. Και αυτό το είχα στην αρχή να τρέχει αλλά μου έτρωγε αρκετούς πόρους και μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

επισης αλλου εχω διαβασει πως τραβαει 1080P βιντεο και αλλο 720p.

τελικα τι απο τα 2 ισχυει? και καποιος που να εχει παρατηρησει σε τι μορφη το αποθηκευει?

3gp ,mp4?με την δικη του καμερα .

και αν καποιος εχει δοκιμασει με αλλο προγραμμα σε τι μορφη μπορει και αποθηκευει?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΒΑλε τα αυθεντικα λινκς

 

 

:ninja::ninja::ninja::ninja:

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βαλε τα αυθεντικα links

 

 

 

Εγω το εβαλα σε λειτουργια ΜTP και ετσι το ειδε το Shuame και το εκανα root.:)

 

 

Xρηστο αν δεν εχει custom recovery δεν μπορει να φλασσαρει zip!

 

Λοιπον μολις ξεμπερδεψα και παιρνω και ενα backup για καλου κακκου!:)

1) Οσοι ειναι με τον παλιο kernel-rom αφου κατεβασουν την rom απο εδω http://www.needrom.com/mobile/inew-v3-e/ ξεζιπαρουν το αρχειο(αλλιως ολοκληρο το zip αν το ριξουν στην καρτα θα τους γραψει installation aborted) και παιρνουν μονο το update zip που εχει μεσα και το ριχνουν στην καρτα τους.

Μπαινουμε recovery power + volume+ (προσοχη εδω, το πληκτρο επιλογης ειναι το volume+ και οχι το power) αρα χρησιμοποιουμε μονο το volume- για να πλοηγηθουμε μεσα στα αρχεια μας, επιλεγουμε update zip from sd και ετσι φλασσαρουμε την νεα rom.

2)Root εδω πανευκολα! http://forum.xda-developer...php?p=49295241

3) Αφου το κανουμε root κατεβαζουμε απο playstore το mobileuncletools - εγκαθιστουμε και μεσα απο εκει επιλεγουμε recovery update

(συνηθως ειναι το πρωτο) Αυτο που εκανα εγω γιατι διαβασα οτι δεν εχει κανενα προβλημα κατεβασα την νεα rom απο εδω http://www.needrom.com/mobile/v3-e-ultimate-stock/ και αφου ανοιξα το zip τραβηξα απο τον φακελο files too flash το recovery.img που ειχε μεσα και ειναι και touch και δεν εχει κανενα προβλημα!

4) Αμεσως μετα μολις μπηκα custom recovery πηρα και back up την rom και αμεσως μετα φλασσαρα και το zip για την ενοποιηση του αποθηκευτικου χωρου σε 6gb που εχει δωσει ο φιλος μας εδω https://www.dropbox.com/s/...v3%20stuff.rar

Ολα καλα λοιπον τωρα παμε για στησιμο!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ας τα βλεπουν οσοι προτεινουν το τραγικο to2c. Τελος παντων καλημερα και με το καλο να παραλαβουμε ολοι

 

+1 από Πέμπτη περιμένω το tracking Number....καλά κρασιά. Ας έρθει τουλάχιστον και ας είναι και σε ένα μήνα.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

SONY Xperia Z white LOLLIPOP

Link to comment
Share on other sites

πολυ περιεργο, ρε παιδια..

 

Οι περισσοτεροι απο μας το παραγγειλαμε μεσα στις γιορτες, εν καιρω αιχμής, και το τρακινκ ναμπερ μας ήρθε την επόμενη μέρα πρωι πρωι....

Τι να πεις...:(

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην αγχωνεστε απλα το κινητο εχει ζητηση (εξου και η αυξηση τιμης) απο τοτε που παρελαβε η πρωτη φουρνια και κυκλοφορισε οτι ειναι καλο.
Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Inew-v3-genuien-leather-phone-case-original-FCS-Brand-for-inew-v3-inew-protective-case-mobile/1598981387.html οι αισχρη θηκη που εδινε και το το2c με 39 ταχα ευρω κοστος
Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και εγω :)

Πρωτες εντυπώσεις κλασσικά αψογες!

Πολυ καλη φωτογραφικη μηχανη, για μενα σε ιδια επιπεδα με του samsung galaxy και σε φωτεινο θεμα λίγο καλυτερη του inew.

Εχω την πρωτη φουρνια και προς το παρόν δεν εχω θεματα με restart της θηκης, και μαλλον δεν θα αλλαξω rom αφου ολα δουλευουν (προς το παρον παντα) ομαλα και σταθερα

Antutu 17169

gps δεν εχω δοκιμασει ακόμα, θα επανελθω ομως μετα απο δοκιμη

Ξετρελαίνεσαι, ειδικα αν ειχες καποιο low end κινητο, με την τρομερή οθονάρα του και το ποσο λεπτο ειναι

Nfc δεν εχω σημερα κάποια άλλη συσκευη να δοκιμάσω

Το κινητο ειναι τρελο value for money

.

.

Afk (παω για ebr 6g και root)

Ερώτηση google voice έχουμε? πως ενεργοποιείται ?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και εγω :)

Πρωτες εντυπώσεις κλασσικά αψογες!

Πολυ καλη φωτογραφικη μηχανη, για μενα σε ιδια επιπεδα με του samsung galaxy και σε φωτεινο θεμα λίγο καλυτερη του inew.

Εχω την πρωτη φουρνια και προς το παρόν δεν εχω θεματα με restart της θηκης, και μαλλον δεν θα αλλαξω rom αφου ολα δουλευουν (προς το παρον παντα) ομαλα και σταθερα

Antutu 17169

gps δεν εχω δοκιμασει ακόμα, θα επανελθω ομως μετα απο δοκιμη

Ξετρελαίνεσαι, ειδικα αν ειχες καποιο low end κινητο, με την τρομερή οθονάρα του και το ποσο λεπτο ειναι

Nfc δεν εχω σημερα κάποια άλλη συσκευη να δοκιμάσω

Το κινητο ειναι τρελο value for money

.

.

Afk (παω για ebr 6g και root)

Ερώτηση google voice έχουμε? πως ενεργοποιείται ?

 

Καλώς το δέχτηκες!

Να βάλεις την ρομ. Σε μένα βλέπω καλύτερη διαχείριση μνήμης. Επανεκκίνηση ανέφεραν νομίζω μόνο με άλλη εφαρμογή κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Ας τα βλεπουν οσοι προτεινουν το τραγικο to2c. Τελος παντων καλημερα και με το καλο να παραλαβουμε ολοι

 

Ας μην αρχισουμε τα ιδια με το thread του Hongmi. Ο καθενας μπορει να αναφερειτις θετικές ή τις αρνητικές εντυπωσεις του και ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασμα και κανει τις επιλογές του. Υπάρχουν και αρκετοι αλλοι που θεωρουν το Α ή το Β ή το Γ τραγικα.

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Καλώς το δέχτηκες!

Να βάλεις την ρομ. Σε μένα βλέπω καλύτερη διαχείριση μνήμης. Επανεκκίνηση ανέφεραν νομίζω μόνο με άλλη εφαρμογή κάμερας.

 

 

 

μαλλον θα την βαλω γιατι βαριεμαι να κανω 3 βηματα (ροοτ-ρομ-cwm) ενω απο το needrom flashάρεις την ultimate v3-e και τα εχεις ολα με ενα βημα

Αυτο που λεει οτι κρασαρει οταν πας ρυθμίσεις date&time ?

Google voice εχουμε? το photosphere? το άλλο με τον Τοτό :p ?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.Δεν έχει μέσα στο μενού το πρόγραμμα φωνητική αναζήτηση; Αν όχι,δοκίμασε να το βάλεις απο το play.Αν είναι η κάμερα όπως και στον 6589 photosphere δεν έχει αλλά έχει πανοραμική φωτό.Για τις ρυθμίσεις ώρας και ημερομηνίας αν κρασάρουν τελικά, η λύση ειναι το gravitybox http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Fix-iNew-v3-date-time-settings-crash που έτσι και αλλιώς ειναι must have λόγω και των υπόλοιπων πραγμάτων που κάνει.Επισης για το photosphere το ψάχνουν http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Question-Photo-Sphere Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα την βαλω γιατι βαριεμαι να κανω 3 βηματα (ροοτ-ρομ-cwm) ενω απο το needrom flashάρεις την ultimate v3-e και τα εχεις ολα με ενα βημα

Αυτο που λεει οτι κρασαρει οταν πας ρυθμίσεις date&time ?

Google voice εχουμε? το photosphere? το άλλο με τον Τοτό :p ?

 

Πρόβλημα με την ημ/νια δεν έχω. Google voice κανονικα. Ξέρω με Τοτό και Αννούλα. :p

 

Όσοι έβαλαν-έχουν την καινούργια ρομ, όταν ανοίγουν το κινητό πόσες φορές παίζει η εικόνα εκκίνησης; Σε μένα με την παλιιά ρομ 1 φορά αλλά με την καινούργια 3. Αργεί λίγο παραπάνω να ξεκινήσει. Το κάνει και σε άλλους; Ή έκανα κάποιο λάθος σε κάποιο βήμα;

 

edit

 

Καλορίζικο.Δεν έχει μέσα στο μενού το πρόγραμμα φωνητική αναζήτηση; Αν όχι,δοκίμασε να το βάλεις απο το play.Αν είναι η κάμερα όπως και στον 6589 photosphere δεν έχει αλλά έχει πανοραμική φωτό.Για τις ρυθμίσεις ώρας και ημερομηνίας αν κρασάρουν τελικά η λύση ειναι το gravitybox http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Fix-iNew-v3-date-time-settings-crash που έτσι και αλλιώς ειναι must have λόγω και των υπόλοιπων πραγμάτων που κάνει.Επισης για το photosphere το ψάχνουν http://www.chinaphonearena.com/forum/Thread-Question-Photo-Sphere

 

Τι κερδίζω με gravitybox; Να το βάλω;

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρετε αν παιζει αρχεια βιντεο .wmv HD γιατι σε μενα δεν επαιζε ουτε με αλλον pleyer.

Το εκανα μετατροπη σε mpeg4 και τωρα το παιζει κανονικα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μιας και πήρα φόρα ... και ένας σύντομος οδηγός για update της ρομ με spflash tool !

 

Η όλη επιχείρηση έγινε επιτυχώς σε win7 64bit, πριν κάνουμε ότι κάνουμε παίρνουμε backup ότι δεν θέλουμε να χάσαουμε και το έχουμε αποθηκεύσει στο τηλέφωνο...

Αν έχετε βάλει κάρτα sd αυτή μείνει ανέπαφη (εγώ πάντως την έβγαλα και αυτή :O ).

Το τηλέφωνο πρέπει να είναι σβηστό και να μην είναι συνδεδεμένο στον υπολογιστή μέχρι το βήμα 7 όπου απαιτείται η σύνδεση του.

 

1) Κατεβάζουμε τη ρόμ που θέλουμε να περάσουμε στο κινητό μας.

Στη δική μου περίπτωση κατέβασα την V3-E Ultimate Stock που είναι η στοκ ενημέρωση, για το 1ο batch κινητών, έτοιμη ρουταρισμένη, με cwm recovery και με 3.5gb χώρο για εγκατάσταση εφαρμογών (απο 0.99).

 

2) Κατεβάζουμε τη τελευταία έκδοση flash tool, η διαδικασία έγινε με την έκδοση SP_Flash_Tool_v5.1343.01

 

3) Αποσυμπιέζουμε τα 2 download που κατεβάσαμε παραπάνω, ανοίγουμε το φάκελο sp flash tool και τρέχουμε το flash_tool.exe

 

4) Πατάμε στο κουμπάκι που λέει: Scatter-loading [ATTACH]39774[/ATTACH]

 

5) Μέσω του παραθύρου που άνοιξε, πρέπει να πάμε στο φάκελο που δημιουργήθηκε απο την αποσυμπίεση του αρχείου της ρόμ που κάναμε στο βήμα 3...

Στη περίπτωση μου κάνοντας αποσυμπίεση του CHINAPHONEARENA_V3_ROOTED_6044_CWM_3500MB_6GB_INTERNAL.rar το αρχείο scatter βρίσκεται μέσα στο φάκελο !Files_to_FlashTool [ATTACH]39775[/ATTACH]

 

Ανοίγοντας το φάκελο !Files_to_FlashTool επιλέγουμε το MT6582_Android_scatter [ATTACH]39776[/ATTACH] και πατάμε open

 

6) Πατάμε το κουμπί download [ATTACH]39777[/ATTACH]

 

7) Συνδέουμε το τηλέφωνο σβηστό με τη μπαταρία. (Καλό είναι να συνδεθεί σε είσοδο usb της μητρικής και όχι σε usb hub, επίσης καλό είναι το τηλέφωνο να είναι τοποθετημένο κάπου σταθερά και όχι στο χέρι μας κατά τη διάρκεια της διαδικασίας)

 

Λογικά αν όλα έχουν πάει καλά, η διαδικασία ξεκινά και παρατηρούμε κινητικότητα (Το ποσοστό αρχίζει και ανεβαίνει) στο κάτω μέρος του sp flash tool [ATTACH]39778[/ATTACH]

 

Περιμένουμε μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία και να μας βγάλει το παραθυράκι με το οκ http://s27.postimg.org/fblr6k57j/spflash_3.jpg

 

8) Αφαιρούμε το τηλέφωνο απο το καλώδιο usb και το ανοίγουμε κρατώντας το κουμπί power μαζί με το κουμπί volume up της συσκευής έτσι ώστε να μπούμε στο cwm menu.

 

9) Εκεί διαλέγουμε την επιλογή Factory reset, εφόσον ολοκληρωθεί επαννεκινούμε το κινητό και είμαστε κομπλέ :)

 

παταω download

συνδεω το κινητο κλειστο με την μπαταρια στο usb

και ...δεν ξεκιναει η διαδικασια (να ανεβαινουν τα ποσοστα) στο spflashtools

τι κανω λαθος?

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Eχεις περάσει τους drivers; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405 επισης συνδέεις το κινητό κλειστό χωρίς την μπαταρία μέσα και αφού συνδέσεις το καλώδιο,τότε βάζεις την μπαταρία

 

 

Τι κερδίζω με gravitybox; Να το βάλω;

Κερδίζεις σε παραμετροποίηση του κινητού πχ. άλλο χρωματισμό στην status bar,γρήγορο τρόπο για να κατεβαίνουν τα quicksettings καθως και νέα quicksettings και χρήσιμες λειτουργίες όπως 160 χαρακτήρες στα μηνύματα με την στοκ εφαρμογή κτλ.Γενικά είναι πάρα πολλά αυτά που μπορείς να κάνεις

Για τσεκαρετε αν παιζει αρχεια βιντεο .wmv HD γιατι σε μενα δεν επαιζε ουτε με αλλον pleyer.

Το εκανα μετατροπη σε mpeg4 και τωρα το παιζει κανονικα.

Για δώσε μια πηγή από όπου μπορώ να κατεβάσω τέτοιο αρχείο να δοκιμάσω αν μπορεί να παίξει στον 6589 αρχικά και μετά στο v3 όταν παραλάβω

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Eχεις περάσει τους drivers; http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405 επισης συνδέεις το κινητό κλειστό χωρίς την μπαταρία μέσα και αφού συνδέσεις το καλώδιο,τότε βάζεις την μπαταρία

 

Κερδίζεις σε παραμετροποίηση του κινητού πχ. άλλο χρωματισμό στην status bar,γρήγορο τρόπο για να κατεβαίνουν τα quicksettings καθως και νέα quicksettings και χρήσιμες λειτουργίες όπως 160 χαρακτήρες στα μηνύματα με την στοκ εφαρμογή κτλ.Γενικά είναι πάρα πολλά αυτά που μπορείς να κάνεις

 

Για δώσε μια πηγή από όπου μπορώ να κατεβάσω τέτοιο αρχείο να δοκιμάσω αν μπορεί να παίξει στον 6589 αρχικά και μετά στο v3 όταν παραλάβω

 

ok κομπλε δεν ειχα βαλει τα drivers

μονη ορατη διαφορα οτι τα εικονίδια επειδη ειναι μεγαλυτερα σε μεγεθος πιξελιαζουν σε σχεση με πριν, αλλα no prob για μενα γιατι το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να αλλαξω τον πολυ φτωχο stock launcher

και με τετοια δυναμη θα βαλω εναν πολυ fancy launcher 3d ισως? (στην αρχη, γιατι οταν καταλαβω οτι τρωει μπαταρια και μνήμη θα φυγει για nova ή holo)

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε μια πηγή από όπου μπορώ να κατεβάσω τέτοιο αρχείο να δοκιμάσω αν μπορεί να παίξει στον 6589 αρχικά και μετά στο v3 όταν παραλάβω

Δεν γνωριζω καποια πηγη, το δικο μου το ειχα τραβηξει με μια καμερα κρανους και ετυχε να ειναι .wmv

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλώς το δέχτηκες!

Να βάλεις την ρομ. Σε μένα βλέπω καλύτερη διαχείριση μνήμης. Επανεκκίνηση ανέφεραν νομίζω μόνο με άλλη εφαρμογή κάμερας.

 

Το δικό μου φορούσε την τελευταία rom και δεν αντiμετωπίζω προβλήματα restart με τη θήκη. Δεν έχω όμως εγκαταστήσει άλλη εφαρμογή για την camera και εδώ είναι το ερώτημα.

 

Χρησιμοποίησε κάποιος και έχει να προτείνει εφαρμογή που να επιτρέπει manual ρυθμίσεις?

Με χρήση flash είναι αδύνατον να βγάλω ανεκτή φωτογραφία (και από ταχύτητα, αλλά και σαν ρύθμιση χρώματος - μπλεδίζει πάρα πολύ).

Edited by seaman72
Link to comment
Share on other sites

ok κομπλε δεν ειχα βαλει τα drivers

μονη ορατη διαφορα οτι τα εικονίδια επειδη ειναι μεγαλυτερα σε μεγεθος πιξελιαζουν σε σχεση με πριν, αλλα no prob για μενα γιατι το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να αλλαξω τον πολυ φτωχο stock launcher

και με τετοια δυναμη θα βαλω εναν πολυ fancy launcher 3d ισως? (στην αρχη, γιατι οταν καταλαβω οτι τρωει μπαταρια και μνήμη θα φυγει για nova ή holo)

 

θα ξαναρωτήσω κινδυνεύοντας να γίνω σπαστικός...

1)ανοίγει στον ίδιο χρόνο με πριν ή καθυστερεί; Πόδες φορές παίζει η εικόνα;

2) Τον χώρο τον πήγες στα 3,5 ή 6; Αν στα 6, άλλαξες και τα 2 EBR από τον φάκελο Extras; Απλά για να μου λυθεί και αυτή η απορία.

 

edit

 

Που βρίσκω το gravitybox?

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...