Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως στο ινσομνια σκασανε τυποι που το πουλανε 200 ευρω :P ,φυσικα το πηρανε 140 αλλα ειπανε να βγαλουν και κανα 60αρακι γιατι το διακινδυνεψαν απο κινα

 

καλά άστους να το πουλάνε και 250 , με την χαρά του έμπορα θα μείνουν !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μήπως το 5V αντί για 5.5V είναι χειρότερο ;

 

Καλό είναι να μην αλλάζουμε την τάση αλλά μόνο την ένταση. Για μισό volt δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί είναι και προς τα κάτω απλά θα αργήσει να φορτίσει λίγο. Αν ήταν προς τα πανω υπάρχει ένα ζήτημα. Τα 3.7 volt που έχει η μπαταρία πρέπει να την φορτιζουμε με παραπάνω ρεύμα σε τάση εξου και τα 5.5v και τα 5 είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα!

Και επειδή ένα φιλαράκι μου θέλει να το παραγγείλει άμεσα,υπάρχει σε κάποιο site κάποια προσφορά-κουπόνι για αυτό το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα!

Και επειδή ένα φιλαράκι μου θέλει να το παραγγείλει άμεσα,υπάρχει σε κάποιο site κάποια προσφορά-κουπόνι για αυτό το κινητό?

 

Κοιτα λιγα ποστ πιο πανω ;)

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά όχι αλλά μη βάλεις παραπάνω απο 1000.

Σε ποση ώρα φορτίζει με αυτον που έχεις απο εντελώς άδειο?

 

δεν δοκιμασα με τον 1000αρη..

παντως με τον δικο του απο το 50% στο 100% εκανε κανα 2ωρο, αν και μου φανηκε οτι απο το 87% πηγε σχεδον αποτομα στο 93% μετα απο μία επανεκίνηση....

 

ο λογος που ρωτησα ειναι οτι εχω αρκετους φορτιστες με αυτα τα χαρακτηριστικα, καθως η προηγουμενη συσκευη μου ηταν το star x18i κλωνος του xperia arc με μπαταρια την ΒΑ750 στα 2000mAh

Edited by jpower73

CoolPad F1 :D

Redmi Note 9 Pro 6-128

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Επειδή τη θήκη δεν την έχω μαζί μου, πώς προσαρμόζεται το κινητό σε αυτή ? Μαγνητικά ?
Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα τον ταχυδρόμο το πρωί, αλλά είχε μόνο την ειδοποίηση μαζί του όχι το δέμα.. το θεώρησε μεγάλο να το πάρει μαζί του?

Τεσπα.. να κάνω μια ερώτηση αρχαρίου.. το μενού αλλάζει κάπως αν rootaριστεί το κινητό? γιατί με χαλάν λίγο τα πλαίσια στα εικονίδια.. τώρα τα πρόσεξα που είδα review.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Επειδή τη θήκη δεν την έχω μαζί μου, πώς προσαρμόζεται το κινητό σε αυτή ? Μαγνητικά ?

 

Αυτοκόλλητο φίλε μου.Πάντως η θήκη προστατεύει αλλά δεν με βολεύει. Οι υπόλοιποι πως μιλάτε με την θήκη; Εγώ πρέπει να έχω τα ακουστικά για να βολεύομαι.

Είμαι πάντως πολύ ευχαριστημένος από το κινητό. Και η μπαταρία φαίνεται να κρατάει. Σήμερα το πρωί με πείραγμα και wifi-δεδομένα συνέχεια ανοιχτά, ιντερνετικό ραδιόφωνο, skype,viber κλπ, από τις 9 το πρωί στις 3 έφτασε στο 50%.

Αυτό που δεν ξέρω είναι πως να βγάλω την δόνηση κάθε φορά που πατάω την οθόνη. Δοκιμάζω διάφορες εφαρμογές τώρα και πειραματίζομαι ώστε όταν βγει αναλυτικός οδηγός για ρουτ και άλλα περίεργα να το σετάρω όπως πρέπει.

Edited by bill_phone
Link to comment
Share on other sites

Αυτοκόλλητο φίλε μου.Πάντως η θήκη προστατεύει αλλά δεν με βολεύει. Οι υπόλοιποι πως μιλάτε με την θήκη; Εγώ πρέπει να έχω τα ακουστικά για να βολεύομαι.

Είμαι πάντως πολύ ευχαριστημένος από το κινητό. Και η μπαταρία φαίνεται να κρατάει. Σήμερα το πρωί με πείραγμα και wifi-δεδομένα συνέχεια ανοιχτά, ιντερνετικό ραδιόφωνο, skype,viber κλπ, από τις 9 το πρωί στις 3 έφτασε στο 50%.

Αυτό που δεν ξέρω είναι πως να βγάλω την δόνηση κάθε φορά που πατάω την οθόνη. Δοκιμάζω διάφορες εφαρμογές τώρα και πειραματίζομαι ώστε όταν βγει αναλυτικός οδηγός για ρουτ και άλλα περίεργα να το σετάρω όπως πρέπει.

 

Η δόνηση βγαίνει μέσα απο τις ρυθμίσεις .... πας προφίλ ήχου, στα δεξια απο το ''γενικές'' πατάς το κουμπάκι και απενεργοποιείς τη τελευταια επιλογη κατω κατω: Δονηση κατά την επαφή

 

Αυτοκόλλητο ?? και πώς το μπαζω-βγάζεις ???

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτοκόλλητο ?? και πώς το μπαζω-βγάζεις ???

 

Aπλά δεν το μπαζω-βγάζεις. Όταν θα ξεκουμπώνεις το καπάκι θα είναι και αυτό κολλημένο πάνω του.

 

Είναι πολύ δυνατή η κόλλα του, ξεκολλάει δύσκολα, αλλά δεν αφήνει ίχνος αν το ξεκολλήσεις!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα. το κινητο το παρελαβα και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι παραπάνω απο καλες.

οπως βλεπω μεχρι τωρα η καταστροφολογια και αυτη η επιμονη για υποτιμηση του κινητου δεν επιβεβαιωνονται...

τωρα, το ρουταρα με το kingo και περασα σε μια sd card την ρομ απο το needrom αλλα οταν κανω update απο sd card μεσω recovery,

ξεκινα instalation και μετα απο 1 δευτερολεπτο σταματαει και μου βγαζει μηνυμα instalation aborted. τα ιδια παθαινω και με

ενα thl w8s που εχω... τι δεν κανω καλα?

υ.γ. εχει καλυτερη και φωτεινοτερη οθονη απο το thl w8s παρολο που ειναι fhd το τελευταιο

επισης σκορ antutu: inew v3: 17094-thl w8s:15254

τελος σε ολα πιο γρηγορο (το w8s εχει τον mtk 6589t, 2gb ram, 32gb rom) και καλυτερη καμερα!(επιβεβαιωνω τα 18mpx).

bbbb: help!!!

Edited by exoticos
Link to comment
Share on other sites

Aπλά δεν το μπαζω-βγάζεις. Όταν θα ξεκουμπώνεις το καπάκι θα είναι και αυτό κολλημένο πάνω του.

 

Είναι πολύ δυνατή η κόλλα του, ξεκολλάει δύσκολα, αλλά δεν αφήνει ίχνος αν το ξεκολλήσεις!

Μάλλον πάω για θήκη :( δεν με βολεύει η ιδέα του κολλημένου καπακίου γιατί:

1) Θα ανοιγοκλέινω συχνά (για αλλαγή της μπαταρίας) , 2) Έχω ήδη αδιάβροχη θήκη οπότε.....

 

Μάλλον θα χρειαστώ 2ο καπάκι αμα είναι να κολληθεί αυτο.

 

Επίσης δοκιμάστηκαν επιτυχώς και τα ωραία ακουστικά των 8.80€ : http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009664&sid=1

 

το ρουταρα με το kingo

 

Εννοείς με το King of root που έλεγα εχθές ?

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

Τη rom απο το needrom την φλασαρεις με flashtool.Το update που εχει μεσα ειναι για να το εγκαταστησεις μεσα απο το μενου για update της συσκευης και οχι μεσα απο το recovery μου φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω θετικά σχόλια απο τους κατόχους.Το παρήγγειλα και εγώ απο vickmall.com και το περιμένω.Νέο κινητό,νέο κατάστημα που σε επικοινωνία πάντως μαζί τους άψογοι και πήρα tracking number σε 24 ώρες.Για να δούμε τι θα έρθει τελικά.. Σκέφτηκα να το πάρω απο to2c αλλά οι πολλές βλακείες που έκαναν μαζεμένες σε μέλη εδώ μέσα και όχι μόνο,με απέτρεψαν
Link to comment
Share on other sites

Τη rom απο το needrom την φλασαρεις με flashtool.Το update που εχει μεσα ειναι για να το εγκαταστησεις μεσα απο το μενου για update της συσκευης και οχι μεσα απο το recovery μου φαινεται.

 

Το update που εχει μεσα ειναι για να το εγκαταστησεις μεσα απο το μενου για update της συσκευης: εξηγεις τον τροπο αυτον σε παρακαλω?(δεν το εχω ξανακανει παλι)

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα πολλα τοσες μερες,το παρελαβα και εγω σημερα,οι εντυπωσεις που εχω στο λιγο που το εψαξα ειναι αριστες,πολυ καλη οθονη,τελεια καμερα,και ηχος δυνατος και καθαρος,το ρουταρα με το http://www.kingoapp.com/index.htm τοσο ευκολα οσο δεν μπορουσα να πιστεψω,εχει δουλεια ακομα και δεν γνωριζω πολλα σαν αρχαριος,μην το σκεφτεστε καθολου,σε τετοια τιμη στην Ελλαδα παιρνετε το φθηνοτερο αισχρο της βονταφον.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πάω για θήκη :( δεν με βολεύει η ιδέα του κολλημένου καπακίου γιατί:

1) Θα ανοιγοκλέινω συχνά (για αλλαγή της μπαταρίας) , 2) Έχω ήδη αδιάβροχη θήκη οπότε.....

 

Μάλλον θα χρειαστώ 2ο καπάκι αμα είναι να κολληθεί αυτο.

 

Επίσης δοκιμάστηκαν επιτυχώς και τα ωραία ακουστικά των 8.80€ : http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009664&sid=1

 

 

 

Εννοείς με το King of root που έλεγα εχθές ?

 

ναι αυτο ειναι το προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν το εθεσα σωστα.Εννοω μεσα απο το stock recovery και οχι μεσα απο custom(αν εβαλες).Λογικα θα εχει και επιλογη για να το περασεις μεσα απο το phone storage.Δοκιμασε και ετσι.Δεν εχω τη συσκευη μαζι μου να σου πω σιγουρα.
Link to comment
Share on other sites

avatar inew v3 παρακαλω :) :) ;)

 

Ζήτησέ το εδώ και θα το έχετε. :)

Avatars: Κινητά που δεν υπάρχουν στη λίστα!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω θετικά σχόλια απο τους κατόχους.Το παρήγγειλα και εγώ απο vickmall.com και το περιμένω.Νέο κινητό,νέο κατάστημα που σε επικοινωνία πάντως μαζί τους άψογοι και πήρα tracking number σε 24 ώρες.Για να δούμε τι θα έρθει τελικά.. Σκέφτηκα να το πάρω απο to2c αλλά οι πολλές βλακείες που έκαναν μαζεμένες σε μέλη εδώ μέσα και όχι μόνο,με απέτρεψαν

 

Ωχχ εγω σημερα παρηγγειλα απο to2c τι βλακειες κανανε??? Μην μας τρελαινεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχχ εγω σημερα παρηγγειλα απο to2c τι βλακειες κανανε??? Μην μας τρελαινεις!!

 

Μια χαρα ειναι το to2c , μην ανησυχεις.

Τωρα αν σε τοσες παραγγελιες προκυψουν και καποια προβληματα , λογικο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...