Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισοτιμία δλδ απόλυτη του δολαρίου με την λίρα και καπέλο 120 ευρώ στο κινητό. Ασε μπορώ να παριμένω να έρθει και επίσημα και κρατάω και τα 120..

Και στο amazon.fr ένας γάλος διαμαρτήρεται για τον ίδιο λόγο

 

http://www.amazon.fr/product-reviews/B00GMGZN58/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1

 

Καμια αντιρρηση.Συμφωνω μαζι σου απλα το ειχα βαλει αν καποιον δεν τον ενδιαφερει οτι βγαινει τοσο.Επισης ειχα γραψει οτι αν ο λογαριασμος του amazon ειναι εγκεκριμενος με ενδοκοινοτικο αφμ και η αγορα γινει απο το seller amazon τοτε η τελικη τιμη για το 16αρι ειναι καλυτερη και απο τη τελικη τιμη απο play

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια απο Αμερικη τι παιζει εχει παρει κανενας σας πληρωνεις τελωνειο?βλεπω δελεαστικες τιμες αυτο που ξερω ειναι οτι δεν εχεις εγγυηση απο Αμερικη
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο Αμερικη τι παιζει εχει παρει κανενας σας πληρωνεις τελωνειο?βλεπω δελεαστικες τιμες αυτο που ξερω ειναι οτι δεν εχεις εγγυηση απο Αμερικη

 

Τελωνείο δεν παίζει 4g δεν έχεις εγγύηση.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ενώ γράφει 11/12 πλέον έγινε shipped. Για πάμε...

 

φιλε ποιο μοντελο και απο που ? γτ εγω απο γερμανια μαυρο 16gb αλλα τπτ ακομη..

Link to comment
Share on other sites

για το amazon που λετε που παει 337 λιρες που το ειδα. (410 ευρω περιπου). σιγουρα δεν ειναι φτηνα αλλα θεωρω καλη την τιμη ετσι πωσ παιζουν και τα υπολοιπα
Link to comment
Share on other sites

φιλε ποιο μοντελο και απο που ? γτ εγω απο γερμανια μαυρο 16gb αλλα τπτ ακομη..

 

Από Αγγλία.. Μαύρο 16αρι..αύριο λογικά θα έχει παραλάβει ο φίλος μου.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Από Αγγλία.. Μαύρο 16αρι..αύριο λογικά θα έχει παραλάβει ο φίλος μου.

 

ok thanks! απλως επειδη το παραγγειλα και γω μεσω φιλης (δικο της account) αλλα δεν ειδα τα ψιλα γραμματα και εβαλα την δικη μου καρτα λεω μηπως φαω κανενα ακυρο...

Link to comment
Share on other sites

ok thanks! απλως επειδη το παραγγειλα και γω μεσω φιλης (δικο της account) αλλα δεν ειδα τα ψιλα γραμματα και εβαλα την δικη μου καρτα λεω μηπως φαω κανενα ακυρο...

 

Θα πρέπει να μπεις μέσα στην παραγγελία στο Google play να δεις τι γράφει...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να μπεις μέσα στην παραγγελία στο Google play να δεις τι γράφει...

 

σε εκκρεμοτητα λεει απο τις 22 που το παραγγειλα. Και παραδοση 11/12. τα χρηματα μου τα εχει δεσμευσει αλλα απο τη στιγμη που δενε χει φυγει απο αποθηκη δεν τα εχει τραβηξει φυσικα... περιμενω και βλεπω μαλλον

Link to comment
Share on other sites

Τελωνείο δεν παίζει 4g δεν έχεις εγγύηση.

Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει τελωνείο? Με ποια μεταφορική στέλνει το αμερικάνικο store? Το αυστραλέζικο στέλνει με FedEx που από πρώτο χέρι ξέρω ότι περνάει τελωνείο 100%.

Link to comment
Share on other sites

το παιδι ηθελε να γράψει η εννοουσε

Τρως τελωνειο

Δεν παιζει 4g

δεν εχεις εγγυση

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

σε εκκρεμοτητα λεει απο τις 22 που το παραγγειλα. Και παραδοση 11/12. τα χρηματα μου τα εχει δεσμευσει αλλα απο τη στιγμη που δενε χει φυγει απο αποθηκη δεν τα εχει τραβηξει φυσικα... περιμενω και βλεπω μαλλον

 

Παράδοση και εμένα λέει 11/12 αλλά αν πατήσεις εκεί στο info σου γράφει ακριβώς..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

παιδες τη βοηθεια σας! εχς παραγγειλει ΕΝΑ nexus 16gb στις 22 νοεμβρη. και την ιδια μερα μου σεμευσε τα χρηματα απο την καρτα. Σημερα μου τα ξαναδεσμευσε! δηλ μου εχει δεσμευδη 720 ευρω. ετσι παει το πραγμα ? τι γινεται ?μου λεει στο google play σε εκκρεμοτητα και αποστολη 11 δεκεμβρη. αλλα δεν εχει ερθει mail οτι εγινε shipped. ξερει κανεις τι παιζει ?
Link to comment
Share on other sites

παιδες τη βοηθεια σας! εχς παραγγειλει ΕΝΑ nexus 16gb στις 22 νοεμβρη. και την ιδια μερα μου σεμευσε τα χρηματα απο την καρτα. Σημερα μου τα ξαναδεσμευσε! δηλ μου εχει δεσμευδη 720 ευρω. ετσι παει το πραγμα ? τι γινεται ?μου λεει στο google play σε εκκρεμοτητα και αποστολη 11 δεκεμβρη. αλλα δεν εχει ερθει mail οτι εγινε shipped. ξερει κανεις τι παιζει ?

 

μια φορα θα τα κρατησει τα χρηματα. μην αγχωνεσαι. δε χρεωσε ακομη η τραπεζα την καρτα σου.

Link to comment
Share on other sites

μια φορα θα τα κρατησει τα χρηματα. μην αγχωνεσαι. δε χρεωσε ακομη η τραπεζα την καρτα σου.

 

thnx φιλε! ατε να ερ8ει γτ με το κινητο που εχω στο avatar δεν την παλευω αλλο...

Link to comment
Share on other sites

παιδες τη βοηθεια σας! εχς παραγγειλει ΕΝΑ nexus 16gb στις 22 νοεμβρη. και την ιδια μερα μου σεμευσε τα χρηματα απο την καρτα. Σημερα μου τα ξαναδεσμευσε! δηλ μου εχει δεσμευδη 720 ευρω. ετσι παει το πραγμα ? τι γινεται ?μου λεει στο google play σε εκκρεμοτητα και αποστολη 11 δεκεμβρη. αλλα δεν εχει ερθει mail οτι εγινε shipped. ξερει κανεις τι παιζει ?

 

Έχει που λέει 11/12 αποστολή πάτα αυτό που αναγράφει info. Πιθανόν θα δεις ότι έχει ήδη φύγει

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχει που λέει 11/12 αποστολή πάτα αυτό που αναγράφει info. Πιθανόν θα δεις ότι έχει ήδη φύγει

 

ναι πατησα. οχι δεν εχει φυγει. μου λεει σε εκκρεμοτητα και αποστολη 11/12

Link to comment
Share on other sites

Έχει που λέει 11/12 αποστολή πάτα αυτό που αναγράφει info. Πιθανόν θα δεις ότι έχει ήδη φύγει

 

ετσι είναι. 8/11 έκανα εγώ παραγγελία και ελεγε αποστολή σε 4-5 εβδομάδες. και το δελτίο αποστολής από τη google που εχω τώρα στα χερια μου λεει οτι έφυγε 22/11.

Link to comment
Share on other sites

ετσι είναι. 8/11 έκανα εγώ παραγγελία και ελεγε αποστολή σε 4-5 εβδομάδες. και το δελτίο αποστολής από τη google που εχω τώρα στα χερια μου λεει οτι έφυγε 22/11.

 

οκ paidia! Ευχαριστω για την πληροφορια! Παντως μου κανει λιγο ενυπωσει ολο αυτο... Αν εγω δεν ειχα τα 720 στην καρτα τι θα γινοταν ? μια φορα δεν πρεπει να τα δεσμεύει ?

Edited by gio1184
Link to comment
Share on other sites

Η διαθεσημότητα στο UK είναι πλέον στο 100% μιας και τα Χριστούγεννα είναι δίπλα. Αγοράζεις σήμερα και παραλαμβάνεις αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Για Γερμανία πότε υπολογίζουμε/υποθέτουμε; Μην πάει το τηλέφωνο και έχουν κατέβει οι συγγενείς Ελλάδα :lol: Χτές έγινε η παραγγελία.
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

παιδες τη βοηθεια σας! εχς παραγγειλει ΕΝΑ nexus 16gb στις 22 νοεμβρη. και την ιδια μερα μου σεμευσε τα χρηματα απο την καρτα. Σημερα μου τα ξαναδεσμευσε! δηλ μου εχει δεσμευδη 720 ευρω. ετσι παει το πραγμα ? τι γινεται ?μου λεει στο google play σε εκκρεμοτητα και αποστολη 11 δεκεμβρη. αλλα δεν εχει ερθει mail οτι εγινε shipped. ξερει κανεις τι παιζει ?

 

μια και κάνω αγορες συνέχεια με κάρτα μου είναι παράξενο να σου δεσμεύει χρήματα δύο φορές. Προσωπικά δεν μου έχει τύχει. Δεν τους στέλνεις ένα email να τους ρωτήσεις τον λόγο?

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου είναι με Γερμανική κάρτα και Γερμανική διεύθυνση, από συγγενή .
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...