Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κακό αυτο :( γιατί έτσι ,δεν θέλει άλλα money ?

 

Δεν ξερω Μιχαλη.Αρχιζει και με εκνευριζει το κολλημα τους

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κακό αυτο :( γιατί έτσι ,δεν θέλει άλλα money ?

 

Δεν νομίζω ότι τρελαίνεται κιόλας μιας και έχει ξεπουλήσει ήδη... Όμως με όλα αυτά θα σας βγει το ν5 κάνα 380 άρι. Έχετε σκεφτεί να δώσετε 400 και να το έχετε σπίτι σας σε 3 μέρες όπως ανέφερε και ένα φίλος αν δεν κάνω λάθος; εγώ προσωπικά δεν θέλω να δώσω δεκάρα παραπάνω από τα 360 που πάει με τα μεταφορικά παράδοση Αγγλία και γι αυτό περιμένω να το φέρει ένας φίλος.

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο που κοιταγα σε skroutz η τιμη ξεκινα απο 461€ τα 16 gb....

Προσωπικα την θεωρω πολυ απαραδεκτη και αρκετα φουσκωμενη...

Ποιο ακριβο και απο το G2....

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο που κοιταγα σε skroutz η τιμη ξεκινα απο 461€ τα 16 gb....

Προσωπικα την θεωρω πολυ απαραδεκτη και αρκετα φουσκωμενη...

Ποιο ακριβο και απο το G2....

 

Και επίσημα όταν έρθει Ελλάδα σίγουρα πάνω από 400 θα έχει. Θεωρώ ότι αξίζει να το πάρει κάποιος αν έχει γνωστό Αγγλία κτλ. Όμως όταν κυκλοφορήσει επίσημα Ελλάδα σίγουρα τα skroutz μαγαζα θα ρίξουν τις τιμές τους. Τώρα χτυπάνε στην έλλειψη διαθεσιμοτητας.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχω φίλο στην Ισπανία αλλά δεν του δέχεται την κατά μάλλον γιατί είναι ελληνική. Μπορώ να το πάρω από Ελλάδα με vpn και δώσω την διεύθυνση του φίλου στην Ισπανία ;
Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα όταν έρθει Ελλάδα σίγουρα πάνω από 400 θα έχει. Θεωρώ ότι αξίζει να το πάρει κάποιος αν έχει γνωστό Αγγλία κτλ. Όμως όταν κυκλοφορήσει επίσημα Ελλάδα σίγουρα τα skroutz μαγαζα θα ρίξουν τις τιμές τους. Τώρα χτυπάνε στην έλλειψη διαθεσιμοτητας.

 

Αυτο ακριβος....τωρα ειναι η σωστη στιγμη να βγαλουν τα skroutz μαγαζια το Ελληνικο κερδος απο αυτη την συσκευη...

Γιατι οταν θα ερθει επισημα θα αλλαξουν πολιτικη....

Link to comment
Share on other sites

Έχω φίλο στην Ισπανία αλλά δεν του δέχεται την κατά μάλλον γιατί είναι ελληνική. Μπορώ να το πάρω από Ελλάδα με vpn και δώσω την διεύθυνση του φίλου στην Ισπανία ;

 

Αγνωσται αι βουλαι της γουγλε.Εμενα σημερα μου πηρε τη παραγγελια με ελληνικη πιστωτικη +f2me+paid vpn client.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αγνωσται αι βουλαι της γουγλε.Εμενα σημερα μου πηρε τη παραγγελια με ελληνικη πιστωτικη +f2me+paid vpn client.

 

Αργυρη τι χρόνο παράδοσης δίνει τώρα ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αγνωσται αι βουλαι της γουγλε.Εμενα σημερα μου πηρε τη παραγγελια με ελληνικη πιστωτικη +f2me+paid vpn client.

 

Μπορείς να μου στειλείς μου πμ οδηγειες γι; το πως να παραγγειλω ;

Link to comment
Share on other sites

440 απο Αγγλια μαζι με εξοδα τραπεζας για να στειλω τα χρηματα στον φιλο.

 

Δηλαδή στo Nexus 5 16GB βγαίνει καπέλο 90€ (350€+90€=440€) για να το φέρουμε Ελλάδα με όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες.

 

Νομίζω θα περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα μήπως και το φέρει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος σε παραπλήσια τιμή με το Google Store όπως κάνουν από το 2012 με Nexus 7.

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στo Nexus 5 16GB βγαίνει καπέλο 90€ (350€+90€=440€) για να το φέρουμε Ελλάδα με όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες.

 

Νομίζω θα περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα μήπως και το φέρει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος σε παραπλήσια τιμή με το Google Store όπως κάνουν από το 2012 με Nexus 7.

440€ ειναι για το32αρι μαλλον

εμενα μου κοστισε 425€ ολα μαζι το 32αρι

για το 16αρι υπολογιζε 380€ περιπου:)

:)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στo Nexus 5 16GB βγαίνει καπέλο 90€ (350€+90€=440€) για να το φέρουμε Ελλάδα με όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες.

 

Νομίζω θα περιμένω μέχρι τα Χριστούγεννα μήπως και το φέρει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος σε παραπλήσια τιμή με το Google Store όπως κάνουν από το 2012 με Nexus 7.

 

440 περιπου βγαινει το 32αρι οχι το 16αρι. Και λιγοτερα, αναλογα με τι θα στειλεις τα χρηματα στον αγοραστη η ακομα καλυτερα αν στο φερει ο ιδιος.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα οδηγο για παραγγελια απο ισπανια εχουμε ;

 

Ριχνει ακυρα η γουγλε.Δεν ξερω οδηγο αγορας απο Ισπανια αλλα απο Αγγλια τα κοβει ολα (f2me)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω οτι πιθανότατα έχει μπλοκάρει τις διευθύνσεις της f2me...

 

Αν εγινε κατι τετοιο εγινε πoλυ τελευταια γιατι το πρωτο n5 που παρηγγειλα (και ηρθε) ηταν με f2me

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω οτι πιθανότατα έχει μπλοκάρει τις διευθύνσεις της f2me...

 

Έχω φίλο στην Ισπανία αλλά έχει ελληνική καρτα και δύο φορές του έχει βγάλει σφάλμα και του λέει προσπάθησε σε 24 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Έχω φίλο στην Ισπανία αλλά έχει ελληνική καρτα και δύο φορές του έχει βγάλει σφάλμα και του λέει προσπάθησε σε 24 ωρες

γιατι δεν βγαζει μια ισπανικη prepaid card να τελειωνει ????????????

:)
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βγαζει μια ισπανικη prepaid card να τελειωνει ????????????

 

Αυτό του ειπα να κάνει την παρασκευή θα πάει στην τράπεζα. Ελπίζω να προλάβει να το έχει τα χριστούγεννα που θα έρθει

Link to comment
Share on other sites

Αυτό του ειπα να κάνει την παρασκευή θα πάει στην τράπεζα. Ελπίζω να προλάβει να το έχει τα χριστούγεννα που θα έρθει

 

Με την παράδοση που έχει τώρα στο όριο θα είναι.. Λογικά θα προλάβει για 3-4 μέρες. Εκτός αν ξεπούλησουν και μέχρι τη Παρασκευή που θα παραγγείλεις αλλάξουν τις ημερομηνίες αποστολής.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ενώ την πρώτη φορά μου ακύρωσαν την παραγγελία σε 3 μέρες, στην δεύτερη μου προσπάθεια δεν έχω λάβει αρνητικό mail εδώ και μια βδομάδα και στον λογαριασμό στο play λέει παράδοση στς 11/12. Λέτε να έχω κανά απρόοπτο αργότερα; Ο τρόπος είναι ο κλασικός από f2m...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ενώ την πρώτη φορά μου ακύρωσαν την παραγγελία σε 3 μέρες, στην δεύτερη μου προσπάθεια δεν έχω λάβει αρνητικό mail εδώ και μια βδομάδα και στον λογαριασμό στο play λέει παράδοση στς 11/12. Λέτε να έχω κανά απρόοπτο αργότερα; Ο τρόπος είναι ο κλασικός από f2m...

 

H ακατανομαστη ασχολειται να κανει reject τα δικα μου orders και σε ξεχασε ;-)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κάποιον να μεταφερθεί το "leaves warehouse on" νωρίτερα ή αργότερα?

 

Το έχω παραγγείλει 3 βδομάδες τώρα και παραμένει ακριβώς το ίδιο. 11/12/2013 αποστολή.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...