Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε σήμερα μια θήκη από banggood Untracked που την έστειλαν στις 8 Απριλίου. Οι χρόνοι τελευταία είναι απλά εξαιρετικοί σε ότι έχω παραγγείλει. Απλά μπράβο στο banggood στις μεταφορικές στο ελληνικό αεροδρόμιο και στα Ελτα.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιστευω οτι αμα παιξουμε θα το πιασουμε το τζοκερ αλλα θα γινει grexit ενδιαμεσα και θα παρουμε τα λεφτα σε ρουβλια!!! Μπορουμε να ανοιξουμε και support group να μην ενοχλουνται και μερικοι οτι γεμιζουμε το φορουμ. Ποτε "εφτασε" το δικο σου,τι παραγγειλαμε κτλ......Ομοιοπαθης με arrival 31/3.

Εγω είμαι στο τελευταίο γρουπ 2/4 και έχω παραγγείλει απο vickmall αυτο Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 650 Hexa Core και δυο θηκούλες και ενα Nillkin Tempered glass ,άλλα έχασαν τον δρόμο απο κίνα και έρχονται μέσω Αυστραλίας με ενδιάμεση στάση τον Καναδά και μεταβίβαση για την επόμενη πρώτη πτήση για αργεντινή,στάση για καφέ μετά στις Σεϊχέλες και μετά απευθείας πτήση για Ελλάδα,:lol::lol::lol::lol::lol::cool::lol::p:lol:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο. Οι τιμές στο honorbuy είναι για Κίνα. Απο EU warehouse έχουν έξτρα κόστος. Συν 37 ευρα για το redmi note 2 prime που κοίταξα. :(
Αυτο εγραφα οτι παμε να κερδισουμε καποια ευρω ...ειδαλως αγοραζουμε και απο ελλαδα
Link to comment
Share on other sites

:sorry:Καλησπέρα σε όλους και ζητώ συγγνώμη αν η ερώτησή μου έχει υποβληθεί στο forum και απαντηθεί σε παλαιότερο post, αλλά με αναζήτηση που έκανα δε βρήκα κάτι σχετικό.

Ενδιαφέρομαι να κάνω μια παραγγελία από κινέζικο eshop (3 κινητά, 1 powerbank kai 3 θήκες) και η ερώτησή μου είναι αν γίνουν σε μια παραγγελία θα υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα για να περάσει τελωνείο (λόγω όγκου πακέτου)? να προχωρήσω άφοβα ή να σπάσω τη παραγγελία σε 2?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας

Το κάθε κινητό χωριστά (παραγγελία με 2-3 ημέρες διαφορά μεταξύ τους) και τα υπόλοιπα μαζί γιά να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Επίσης, μακρυά από courier, μόνο απλό registered airmail.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

ειναι καλυτερα μεμονομενα γιατι ενα προιον που δεν ειναι αμεσα διαθεσιμο μπορει να καθυστερησει αρκετα την παραγγελια
Link to comment
Share on other sites

(δεν μιλάω παρακάτω γι αυτούς που περιμένουν 2 μήνες)

 

Τί τους πρήζετε τους ανθρώπους; Πιστεύετε ότι ειλικρινά ότι

- όσες φορές τους στείλετε μήνυμα, τόσες φορές αυτοί θα πάρουν τηλέφωνο τα ταχυδρομεία, να τους ρωτούν για τους συγκεκριμένους δικούς σας κωδικούς;

- ότι από τα εκατοντάδες χιλιάδες πακέτα που διακινούνται καθημερινά, θα ξεδιαλέξουν τα δικά σας για να παραδοθούν γρηγορότερα;

 

Είναι έξω από τον έλεγχό τους και η μόνη λειτουργία είναι ψυχολογική, που δεν θα την έλεγα όμως "εκτόνωση", γιατί απλώς εντείνει τα συμπτώματα...

 

Εφόσον το tracking λειτουργεί/προχωράει έστω και αργά και δεν πρόκειται για χαμένο πακέτο, το να μετράτε τις μέρες, να ψάχνετε την αιτία που πριν 20 μέρες κάπου υπήρχε καθυστέρηση κτλ δεν έχει νόημα.

 

Καλύτερα να υποβάλετε - αν το κρίνετε απαραίτητο - κάποιο επίσημο αίτημα εντοπισμού του πακέτου, αν πιθανολογείτε δλδ ότι έχει χαθεί...

 

Νομίζω σε άλλο μήνυμα ήθελες να κάνεις παράθεση και όχι στο δικό μου. Δεν έπρηξα κανέναν αδερφέ. Είναι η πρώτη επικοινωνία που είχα με το Vickmall από τις 24/3 που έκανα την παραγγελία και μάλιστα ήμουν ευγενέστατος. Ο μεσάζοντας είναι η SG Post με την οποία εγώ δεν έχω καμία σχέση. Το δέμα μου θα το παραλάβω με ΕΛΤΑ. Τα ΕΛΤΑ λοιπόν λένε ότι το δέμα δεν έχει μπει Ελλάδα. Το πιο πιθανό σενάριο είναι τα δέματα να βρίσκονται στα Κέντρα Διαλογής του Αεροδρομίου. Ούτε με το Κέντρο Διαλογής μπορώ να μιλήσω για ευνόητους λόγους. Φυσικά και δε φταίει το Vickmall για την όλη κατάσταση. Αλλά τη δεδομένη στιγμή μόνο με Vickmall μπορώ να μιλήσω για να ρωτήσει και αυτό με τη σειρά του τη Sg Post και αυτοί με τη σειρά τους τα Κέντρα Διαλογής του Αεροδρομίου για την τύχη των δεμάτων που παρέδωσαν (όπως λένε). Για το άλλο δέμα που φαίνεται ότι μπήκε Ελλάδα 27/3 μην τη ψάχνεις. Έχουν καθυστερήσει αρκετά στην αποστολή του δέματος από Geekbuying και ήρθε και έδεσε και αυτή η καθυστέρηση.

Link to comment
Share on other sites

μπορω να ρωτησω πως πληρωνετε τις αγορες σας? :)

 

Με paypal οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

μπορω να ρωτησω πως πληρωνετε τις αγορες σας? :)

Τι εννοείς :cool:???

Οι πλοίοψηφία μέσω της εξασφάλισης της PayPal και με πιστωτική η χρεωστική κάρτα,βασικα ανάλογα με την πολιτική του καταστήματος ειναι και με κάρτα απευθείας μερικά καταστήματά.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

μπορω να ρωτησω πως πληρωνετε τις αγορες σας? :)

Από το BANGGOOD μπορείς να πάρεις και με πιστωτική κάρτα, εγώ έχω πάρει πολλά με Πειραιώς.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Η ενέργεια που έπρεπε να κάνω ήταν αν θα συνεχίσω ή αν θα ακυρώσω το claim.

Επέλεξα να το συνεχίσω γιατί αν το ακυρώσω δε θα μπορέσω να το ξανανοίξω...

Μα δε χαίρομαι, αντιθέτως ανησυχώ μήπως το θέμα άνοιξε πολύ νωρίς...

Είχα σκοπό να το κάνω μετά τις 45 μέρες αλλά αυτοί το προχώρησαν ήδη...

Υπάρχει περίπτωση να μη με δικαιώσει;

Οπότε μετά περιμένω αν και πότε θα έρθει το κινητό...

Αφού είχες σκοπό να το ανοίξεις μετά από τις 45 μέρες, πράγμα που σημαινει ότι στο περίπου γνώριζες τα χρονικά περιθώρια που έχεις να ανοίξεις dispute, γιατί έστειλες μήνυμα στο PayPal?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα πακέτο με απλό ταχυδρομείο απο gearbest που αγόρασα 9/4 μέσα σε 12 μέρες ότι έχω πάρει απο κει μέχρι στιγμής τόσο κάνει, πολύ γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Αφού είχες σκοπό να το ανοίξεις μετά από τις 45 μέρες, πράγμα που σημαινει ότι στο περίπου γνώριζες τα χρονικά περιθώρια που έχεις να ανοίξεις dispute, γιατί έστειλες μήνυμα στο PayPal?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Για να βεβαιωθώ για αυτό που γνώριζα στο περίπου...

Link to comment
Share on other sites

μπορω να ρωτησω πως πληρωνετε τις αγορες σας? :)

 

εγώ με moneysafe κάρτα άλλα υπάρχουν πολλά νήματα για να σε διαφωτίσουν για τους τρόπους πληρωμής

Link to comment
Share on other sites

οχι ρωταω, γιατι εχω και εγω χρεωστική Πειραιώς και εχω χρησιμοποιησει paypal κατα το παρελθον αλλα για καποιο λογο, την τελευταια εβδομαδα δεν μου παιρνει ουτε ξεχωριστα την καρτα ουτε με paypal... και προσπαθω να καταλαβω αν ειναι δικο μου το προβλημα ή και αλλων....!
Link to comment
Share on other sites

Εχει διαφορα που ειναι ΥunExpress?! Το BE14595209808607 που το αναφερει ως order number νομιζα οτι ειναι το track number που εχει παρει απο το Βελγιο! Ετσι το καταλαβα εγω.. Παντως ειναι στο Βελγιο σχεδον 2 βδομαδες..και στα ΕΛΤΑ δεν μου βγαζει τιποτα ακομα! Υπαρχει περιπτωση να ερθει ειδοποιηση χωρις να το εμφανισει στα ΕΛΤΑ?!

 

Δικό μου δέμα με YT (Βέλγικο), έκανε 20 μέρες από εκεί που γράφανε ότι φτάνει έως 8 μέρες. Στά ΕΛΤΑ δεν φάνηκε ποτέ. Πιστεύω μέχρι την Μ. Πέμπτη να το έχεις παραλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Τα δέματα της DPD από UK με ποια μεταφορική έρχονται στην Ελλαδα; Άκουσα κάτι για ACS.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Τα δέματα της DPD από UK με ποια μεταφορική έρχονται στην Ελλαδα; Άκουσα κάτι για ACS.

Ναι ACS έρχονται προχθές εγω παρέλαβα ενα πακέτο,σε 8 ήμερες και παραδοση στο σπίτι σου,μπορεί να έρθουν και με άλλη courier,άλλα συνήθως με την ACS

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα μια θήκη από banggood Untracked που την έστειλαν στις 8 Απριλίου. Οι χρόνοι τελευταία είναι απλά εξαιρετικοί σε ότι έχω παραγγείλει. Απλά μπράβο στο banggood στις μεταφορικές στο ελληνικό αεροδρόμιο και στα Ελτα.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

Εσυ που λες παντα θετικα για ολες τις παραλαβες σου, ελα να μεινεις στο κεντρο αθηνας που ανηκει το ΚΜΔ ΑΘΗΝΑΣ 10 , και θελω να σε δω μετα αν εισαι τοσο θετικος. Εγω κατω από ένα μηνα που εχει ερθει ηδη το δεμα μου "Ελλαδα" , όχι το στελνουν, εχει ερθει ελλαδα και περιμενω το λιγοτερο ένα μηνα για να το παραλαβω. Αν εσυ λοιπον εισαι τυχερος γιατι μενεις καπου που δουλευουν "σωστα" και εκθειάζεις , δε σημαινει ότι σ ολη την ελλαδα είναι σωστα. Ελα εδώ λοιπον και θελω να σε δω μετα αν θα τα εκθειάζεις όλα, που τοτε πολύ αμφιβαλω ότι θα το εκανες.
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελεια απο bangood 30/3 με Laos

Χώρα Προορισμού - Χρόνος αναζήτησης: 879 ms

2016-04-20 11:29 M.D.Livadeias, ITEM DELIVERED

2016-04-20 08:14 M.D.Livadeias, ITEM TO BE DELIVERED

2016-04-20 06:10 M.D.Livadeias, ITEM ARR M.D.Livadeias

2016-04-20 05:45 M.D.Livadeias, ITEM UNLOADED

2016-04-20 03:28 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM LOADED

2016-04-19 22:55 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2016-04-19 20:55 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2016-04-19 17:55 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2016-04-12 12:41 LAOS, SEND ITEM ABROAD

2016-04-12 11:10 LAOS, ARRIVAL AT AIRPORT

2016-04-12 10:29 LAOS, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

Χώρα Προέλευσης - Χρόνος αναζήτησης: 2326 ms

2016-04-12 07:42 LA, Send item abroad (Export)

2016-04-12 07:32 LA, Arrival at international place of exchange

2016-04-12 07:02 LA, Accepted from sender

μου το εφερε ο ταχυδρομος σπιτι στα διαφορα σαιτ που κοιταξα την προηγουμενη νυχτα ελεγαν οτι εφυγε απο Laos και στα ελτα το ιδιο τιποτα αλλο και το εφερε το πρωι σπιτι !!!! μετα που μπηκα να δω ετσι εαν ειχε αλλαξει η ενημερωση κατα το μεσημερι ειχε ενημερωθει !!!!

 

2 φορες εχει γινει ετσι!!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι παω για οσκαρ ατυχιας

1. αποστολη απο vickmall (redmi note 2 )κολλημενη καπου εδω και εκει απο 29/3 :wacko:

ΑΠΟΣΤΟΛΗ RF384427451SG

Δεν υπάρχει καταχώριση για τον αριθμό RF384427451SG

 

2. Μια θηκη απο ali που αρνειται να φυγει !! :confused:

ΑΠΟΣΤΟΛΗ RI930048409CN

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 30-03-2016 03:37 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 30-03-2016 06:47 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 30-03-2016 13:50 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 02-04-2016 10:25 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 05-04-2016 09:46 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 08-04-2016 14:17 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

 

3. κατι powerbank απο gearbest που ηρθαν στην Αθηνα , μαλλον πιο νωρις απ οτι επρεπε και τιος εστειλαν Αλεξανδρουπολη και θα επιστρεψουν Αθηνα απο βδομαδα μαλλον :lol::lol:

ΑΠΟΣΤΟΛΗ RC459217533NL

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 11-04-2016 20:02 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ 11-04-2016 20:02 ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 19-04-2016 06:42 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-04-2016 09:42 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-04-2016 11:42 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ Δ 21-04-2016 14:20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ Δ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ Δ 21-04-2016 16:20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Κ Δ

 

καπου εδω θυμαμαι το τραγουδι ..Κανε υπομονη !!!!!

 

Εγω παντως απο το GearBest θα το σκεφτω αν θα ξαναπαραγγειλω! Ακομα περιμενω και δεν ξερω καν που βρισκεται το δεμα....

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που λες παντα θετικα για ολες τις παραλαβες σου, ελα να μεινεις στο κεντρο αθηνας που ανηκει το ΚΜΔ ΑΘΗΝΑΣ 10 , και θελω να σε δω μετα αν εισαι τοσο θετικος. Εγω κατω από ένα μηνα που εχει ερθει ηδη το δεμα μου "Ελλαδα" , όχι το στελνουν, εχει ερθει ελλαδα και περιμενω το λιγοτερο ένα μηνα για να το παραλαβω. Αν εσυ λοιπον εισαι τυχερος γιατι μενεις καπου που δουλευουν "σωστα" και εκθειάζεις , δε σημαινει ότι σ ολη την ελλαδα είναι σωστα. Ελα εδώ λοιπον και θελω να σε δω μετα αν θα τα εκθειάζεις όλα, που τοτε πολύ αμφιβαλω ότι θα το εκανες.

 

Αν τα δέματα σου κλείνουν αεροδρόμιο και κάνεις ένα μήνα να παραλάβεις, μάλλον είσαι εξαίρεση φίλε μου και οχι ο κανόνας. Αν έχεις παρατηρήσει, τους τελευταίους 2 μήνες ολοι σχεδόν εκθειάζουν, είτε από επαρχία, είτε από Αθήνα και είναι ευχαριστημένοι με τους χρόνους παραλαβής. Τέτοιες ταχύτητες παραλαβής που παρατηρούνται τον τελευταίο καιρό υπήρχαν μόνο Ιούλιο, Αύγουστο συνήθως στο παρελθόν. Το νήμα δεν είναι μόνο για να γράφουμε παράπονα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας εχω κανει παραγγελια 1 Quadcopter JJRC H98 με απλο ταχυδρομειο (NLpost) απο το banggood υπαρχει περιπτωση λογο του δεματος να περασει απο τελωνειο?

Οι διαστασεις του δεματος ειναι (L x W x H): 29.00 x 18.50 x 12.00 cm

Edited by Alexandros9
Link to comment
Share on other sites

Εσυ που λες παντα θετικα για ολες τις παραλαβες σου, ελα να μεινεις στο κεντρο αθηνας που ανηκει το ΚΜΔ ΑΘΗΝΑΣ 10 , και θελω να σε δω μετα αν εισαι τοσο θετικος. Εγω κατω από ένα μηνα που εχει ερθει ηδη το δεμα μου "Ελλαδα" , όχι το στελνουν, εχει ερθει ελλαδα και περιμενω το λιγοτερο ένα μηνα για να το παραλαβω. Αν εσυ λοιπον εισαι τυχερος γιατι μενεις καπου που δουλευουν "σωστα" και εκθειάζεις , δε σημαινει ότι σ ολη την ελλαδα είναι σωστα. Ελα εδώ λοιπον και θελω να σε δω μετα αν θα τα εκθειάζεις όλα, που τοτε πολύ αμφιβαλω ότι θα το εκανες.

Που κολλάει αυτό όμως? Εγώ είμαι από χωριό και τα δέματα μου πάνε Αθήνα Θεσσαλονίκη μουδανια και έπειτα τα πέρνει ο ταχυδρομος μας και πάω και τα περνω εγώ από αυτόν. Κρίνω με αυτά που έχω εγώ και ξέρω ότι σε 1 μέρα το δεμα μου πήγε από αθηνα στα χέρια μου.

 

Στάλθηκε από NOTE 3 CM13

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια απο GearBest..

03.04.2016 02:26 -- Arrived at sorting center (Shenzhen)

 

04.04.2016 02:34 -- Left postal office (Shenzhen)

 

04.04.2016 21:55 -- Arrived at sorting center (Hong Kong)

 

05.04.2016 09:35 -- Left postal office (Hong Kong)

 

06.04.2016 18:03 -- Arrived at postal office (Brussels - Belgium Bru Airport,custom Clearance Processing)

 

07.04.2016 09:53 -- Into customs (Brussels - Belgium)

 

07.04.2016 12:47 -- Submitted to partner for transportation (Brussels - Belgium) Post office

 

07.04.2016 12:47 -- it will take 2-8 days to complete delivery (Brussels - Belgium)

 

 

Απο τις 7/4 κανενα σημειο ζωης! :D Ποτε λετε να ερθει??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...