Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας.

 

Παίζει να μην είχα σήμα σε εκείνο το σημείο... Για την ώρα θα το αφήσω έτσι (αφού δε βλέπω παράξενες χρεώσεις), γιατί όταν κάτι παίζει δεν το πειράζουμε :lol:

 

Πάντως κατά τα άλλα λειτουργεί απροβλημάτιστα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γιατί να μη βγάλει λεφτά ρε tseapis; Ας το κλείνανε στην ώρα του.

 

Σίγουρα κάτι έχει τσιμπήσει από τις διαφημίσεις google.

Όλο κινητά και προγράμματα διαφημίζουν.

 

Αν πληρώνει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, γνωριζουμε ποτε θα φερει η Wind το Ηtc Wildfire?? να δουμε σε τι τιμη θα το εχει σε σχεση με την Vodafone-Plaisio και αλλα μαγαζια που το εχουν φερει!!.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, γνωριζουμε ποτε θα φερει η Wind το Ηtc Wildfire?? να δουμε σε τι τιμη θα το εχει σε σχεση με την Vodafone-Plaisio και αλλα μαγαζια που το εχουν φερει!!.

εχω την εντυπωση συντομα..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχεις πληροφορίες για αυτό? Περιμένω και εγώ το HTC Wildfire και δεν έχουν ιδέα στην Wind. Έχεις ακούσει κάτι?

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχεις πληροφορίες για αυτό? Περιμένω και εγώ το HTC Wildfire και δεν έχουν ιδέα στην Wind. Έχεις ακούσει κάτι?

 

:)

 

Απ' όσο ξέρω ναι δεν αναμένετε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε έναν φαντάρο που θέλει απεγνωσμένα να δει το αποψινό ντέρμπι!!!

 

http://www.novasports.gr/soccer/default.asp?aid=226445

 

Έχω το Nokia E52 με F2G2. Ενεργοποίησα σήμερα την εν λόγω υπηρεσία και στην περιοχή μου νομίζω πως έχω καλή κάλυψη 3G (πχ τα βίντεο του YouTube παίζουν απροβλημάτιστα). Εντούτοις, μόλις ανοίξω τον σύνδεσμο από το μενού του Wind Plus, ο Real Player κολλάει στην φάση "Σύνδεση", μέχρι που μου εμφανίζει το μήνυμα "Η σύνδεση είναι αδύνατη".

 

Έχετε να προτείνετε καμία λύση ή να κλάψω τα λεφτά μου και να αιτηθώ γονυπετής υπηρεσιακό σημείωμα;

Edited by odontiatros1986

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Το υπηρεσιακό ζήτα το, ποτέ δεν ξέρεις!

Για το κινητό τώρα, φρόντισε ο real player να χρησιμοποιεί το σωστό access point (το βλέπεις στις ρυθμίσεις του ή στις ρυθμίσεις του streamed content). Ενημερώσου από το 1260 για το σωστό access point (λογικά είναι το Wind Internet αλλά βεβαιώσου).

Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώ φίλε μου! Τελικά το σωστό access point ήταν το WIND-streaming που μου το έστειλε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της Wind από το 1260! :happy: Edited by odontiatros1986

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω odontiatre να είσαι βάζελος γιατί διαφορετικά τσάμπα ο κόπος...
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Έχω δηλώσει ένα HTC από συγγενικό μου πρόσωπο στην εταιρία ότι χάθηκε, αλλά θέλω να το δηλώσω και στην wind. Χρειάζεται ή ενημερώνονται οι εταιρίες αυτόματα με την δήλωση του imei από την εταιρία ? Επίσης πως μπορώ να το δηλώσω και στις 3 εταιρίες κινητής σαν χαμένο ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

Έχω δηλώσει ένα HTC από συγγενικό μου πρόσωπο στην εταιρία ότι χάθηκε, αλλά θέλω να το δηλώσω και στην wind. Χρειάζεται ή ενημερώνονται οι εταιρίες αυτόματα με την δήλωση του imei από την εταιρία ? Επίσης πως μπορώ να το δηλώσω και στις 3 εταιρίες κινητής σαν χαμένο ? ;)

 

Νομιζω οτι δεν ισχυει το συστημα μπλοκαρισματος απο τις εταιριες. αν θελεις να το δηλωσεις στη wind 6935601260 απο σταθερο η 1260 απο κινητο wind.

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν ισχυει το συστημα μπλοκαρισματος απο τις εταιριες. αν θελεις να το δηλωσεις στη wind 6935601260 απο σταθερο η 1260 απο κινητο wind.

 

Διάβασα ότι δουλεύει, είδα παλιότερα posts γι'αυτό και ρώτησα. Θα ζητήσουν στοιχεία του συνδρομητή ?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι δουλεύει, είδα παλιότερα posts γι'αυτό και ρώτησα. Θα ζητήσουν στοιχεία του συνδρομητή ?

 

πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών νομίζω ότι χρειάζονται τα στοιχεία.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα γίνει. Θα πάει και ο ιδιοκτήτης και στην αστυνομία για δήλωση απώλειας του κινητού.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

οχι το One.

http://www.wind.com.gr/LeftMenu/Statherh---Internet/Gia-ton-idioti.aspx

κοιταξα το large.οκ 3 μηνες δωρεαν και -10ε το μηνα στο κινητο.

αλλα αυτο το <<

Δωρεάν Mobile Broadband για να σερφάρετε στο Ίντερνετ από το WIND κινητό σας για ένα χρόνο >>

 

εννοει δωρεαν inet wap/3g/hsdpa ?απεριοριστο?χωρις οριο mb?

edit:σημερα μου ρθε sms απο wind

<<με το wind 3in1 εχετε broadband παντου.η wind σας προσφερει για ενα χρονο δωρεαν σερφαρισμα στο ιντερνετ με 300μβ/μηνα απο το κινητο σας.>>

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ για 300mb έχω ακούσει. Το νου σου όμως γιατί ακούω ότι στα One η χρέωση είναι ανά λεπτό. Έχε το υπόψη σου για την απόφαση γιατί αυτό ανεβάζει πολύ το κόστος!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,για να βοηθησω μερικους θα σας γραψω την προσωπικη μου εμπειρια/αποψη για το κινητο.Λοιπον εγω εχω το Desire και η κοπελα μου ηθελε κινητο,ετσι ειπα να της παρω ενα απο τα οικονομικα!!Φανατικη του Wildfire black αλλα δυστυχως πολυ δυσκολα το βρισκεις,να μην πολυλογω επειδη δεν τα προσεχει και πολυ πηγαμε στην Wind και πηραμε το 1 απο τα 2 ZTE BLADE που ειχαν(ναι ειχα και εγω ενδοιασμους σχετικα με το κινεζικο κτλ… αλλα συμφερε και ειχε πολυ καλα χαρακτηριστικα).Χθες την νυχτα ασχολιομουν πανω του για κανενα 4ωρο.Χωρις υπερβολη τωρα πιστευω το κινητο για τα λεφτα του τα σπαει!!!Το multitouch του μια χαρα,γρηγοροτατο στα installations,live wallpapers(πραγμα που με εξεπληξε γιατι νομιζω εκανε πιο γρηγορα install και απο το δικο μου).Η οθονη του καταπληκτικη,πολυ ωραια χρωματα,ιχνος πιξελ(με εκανε να σκεφτομαι αν ειναι οντως lcd-tft).Μεσα ειχε ελευθερα 171 MB μνημης και αποτι προσεξα 2-3 προγραμματακια κινεζικα,στα ελληνικα και αγγλικα βεβαια ομως(πληκτρολογιο,task manager).Μπαταρια?Σκεφτειτε οτι 2-3 ωρες εβαζα και ετρεχα προγραμματα,μετα η κοπελα μου για αλλες τοσες ωρες και ακομη ειναι ανοιχτο :P .Καταληγω οτι μπορει να μην εχει στιβαρή κατασκευη(δεν ειναι και χαλια ομως),εχει το ιδιο παχος με το Desire,πιο ελαφρυ,Πολυ καλη οθονη++,γρηγορο+,καλη μπαταρια+ και να προσθεσω οτι δεν μου εκανε το προβλημα με το wifi που λενε μερικοι!Θα σας πω περισσοτερα οταν ασχοληθω κιαλλο μαζι του
Link to comment
Share on other sites

Ζεσταίνεται το κινητό από την χρήση?

Το πήρες στην τιμή που λένε στα 160€?

Αν ξεκινάς με 170mb ελεύθερα, αν αρχίσεις και βάζεις προγράμματα πού θα πέσει άραγε...

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Συζητήσεις σχετικά με συσκευές στο αντίστοιχο φόρουμ: My Devices
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

...μάλιστα, αν κάποιος αφιερώσει λίγο, ελάχιστο, χρόνο, θα βρει και το επίσημο thread: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=286533

 

ΨΑΧΝΟΥΜΕ πριν γράψουμε, τα έχουμε πει πολλές φορές...

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν η wind εχει φερει το iphone 3gs? Eχω επιδοτηση και δεν θελω να την χασω!

Μπορω να παω και να ζητησω να μου το φέρουνε??

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μπορεις να παραγγειλεις μονο το iphone 4 αλλα και αυτο ενας θεος ξερει αν θα στο φερουν.....

εγω περιμενα πανω απο μηνα και δεν ειχαν ιδεα αν θα ερθει τελικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to Περί... Nova γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...