Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμη και τώρα μετά την ND3 βγαίνοντας απο το Google Search widget με το home button μου βγάζει το ποπ απ για να διαλεξω τον default launcher. Δεν έχω ενεργοποιημενο το Google Now. Έλεος δηλαδή κανείς δεν έχει βρει λύση ακόμη...Εσάς δεν σας ενοχλεί?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως κι αν γίνεται να κλειδώσω την gallery του κινητού μου ?

Όπου και να με ψάξετε, θα με βρείτε με το όνομα

stayrosrr

Copyright ® 2013

 

:tease:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Θελουμε να ανοίξουμε βίντεο που υποστηρίζονται με flash player υπάρχει κάποια εφαρμογή για το note γιατί δεν βρήκα κάτι στο μάρκετ ... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ρε παίδες αγόρασα χθες το note από skroutz 420.έκανε update από 4.3 σε kit Kat όλα κομπλέ αλλά παρατηρώ ότι το ηχείο ψηλό παραμορφωνει.το ηχείο του s4 είναι πιο καλό το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν είναι το ηχείο έτσι η αν έχω πέσει σε ελαττωματική συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρώθηκε και η 2η μέρα κατοχής του Note 3. Όταν είχε πρωτοανακοινωθεί και είχα δει τις δυνατότητες του Note 3 είχα γράψει στο forum οτι οι υπόλοιποι πρέπει να πάρουμε τις συσκευές μας και να τις πετάξουμε από το παράθυρο. Μερικές φορές λες οτι αν δεν πιάσεις μια συσκευή δεν μπορείς να ξέρεις από πριν. Τελικά αυτό που είχα γράψει ισχύει στον απόλυτο βαθμό. Μετά το Note δεν υπάρχει επιστροφή. :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα. Σημερα εκανα την αναβαθμιση σε κιτ κατ. Απογοητευτηκα αλλα δεν πειραζει. Μια ερωτηση επειδη αγορασα μια θηκη προσφατα bumper ειδα οτι κυκλοφορουν και bumper θηκες μεταλλικες εχει δοκιμασει κανεις? Ειναι καλες η θα μου γρατσουνισουν το περιβλημα γυρω γυρω. Επισης η clariview στα screen protectoe γιατι ειναι ακριβη εχει καλυτερη ποιοτητα αισθηση τι ακριβως γιατι σκεφτομαι να αγορασω και θα ηθελα μια γνωμη
Link to comment
Share on other sites

Θελεις να το κανεις μετα την εγκατασταση της κιτ κατ? Σου κολλαει? Γιατι πολλοι το κανουν αλλα στο δικο μου εν εχω παρρατηρησει κατι αρνητικο για να το κανω...

 

Α οχι, απλα θελω να το κανω ενα reset γιατι του εχω βαλει πολυ πραμα και θελω να το καθαρισω λιγακι. Δεν εχω προβλημα με την 4.4.2. Μεχρι τωρα, περιπου 12 ωρες, μια χαρα ειμαι.

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγω την αναβαθμιση, καπου 380 ΜΒ και καπακι αλλα 44ΜΒ. ανοιγει σφαιρα τωρα το τηλεφωνο. θα δω πως παει απο μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

Παρά την αναβάθμιση σε kitkat 4.4.2 EUR δεν υπάρχει το αναμενόμενο camera button στην lock screen. Έχει κάποιος κάποια ιδέα γιατί;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

εμενα εμφανιζει το κουμπι της καμερας στη lockscreen.

 

παω να δω τα email.

μου λεει " ο συγχρονισμος του λογαριασμου εχει απενεργοποιηθει" και δεν ερχονται νεα μειλ.

παω στις "ρυθμισεις¨ του λογαριασμου και εκει που λεει "συγχρονισμος" ειναι τικαρισμενο το κουτι.

τι εχει γινει?

 

οκ το βρηκα τσεκαρα τον " συχρονισμο" απο την γενικη μπαρα ειδοποιησεων και ολα οκ

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Παρά την αναβάθμιση σε kitkat 4.4.2 EUR δεν υπάρχει το αναμενόμενο camera button στην lock screen. Έχει κάποιος κάποια ιδέα γιατί;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε βοήθεια.

 

Πηγαινε ρυθμισεις > συσκευη > κλειδωμα οθονης > συντομευσεις και κοιτα αν ειναι τσεκαρισμενο το ¨καμερα¨

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε ρυθμισεις > συσκευη > κλειδωμα οθονης > συντομευσεις και κοιτα αν ειναι τσεκαρισμενο το ¨καμερα¨

 

.... Αισθάνομαι αμηχανία .... Ήταν τόσο απλό !!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Θελουμε να ανοίξουμε βίντεο που υποστηρίζονται με flash player υπάρχει κάποια εφαρμογή για το note γιατί δεν βρήκα κάτι στο μάρκετ ... :(

 

Κατέβασε τον Dolphin από το Play store και ακολουθα τις οδηγίες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα,βαζω κωδικο για καποιο δικτυο wifi και μετα απο κανα δυο μερες μου το ξαναζηταει,ακομα και του σπιτιου μου,υπαρχει ρυθμιση που δεν την εχω βρει?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας να ρωτήσω πως τσεκάρω την οθόνη αν έχει κάποιο κάψιμο υπάρχει κάποιο Apps?

και έκανα και γω αναβαθμηση σε kitkat τι πρέπει να προσέξω μιας και δεν ξέρω καλά το τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε ρυθμισεις > συσκευη > κλειδωμα οθονης > συντομευσεις και κοιτα αν ειναι τσεκαρισμενο το ¨καμερα¨

Είτε το πιστεύεις είτε όχι, είμαι 4.4.2 και δεν έχει "συντομεύσεις" στο συγκεκριμένο μενού.

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω αναβάθμιση (τη μικρή) και μου βγαζει το εξής μηνυμα "η υπηρεσία αναβάθμισης λογισμικού δεν ειναι διαθέσιμη. Εγινε υπέρβαση του μέγιστου αριθμού ανάπτυξης ενημερώσεων". Μεταφραση σε απλά ελληνικά κανείς?

 

ΥΓ. Είναι UK το δικό μου και από οτι είδα την έχουν λάβει το εν λόγω update

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αργοτερα παλι...

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Από Τρίτη βραδυ το βγάζει :( anyway μικρό το κακό. Έλεγα μηπως βελτίωνε το bug με τα wifi μόνο. Κατά τα άλλα μια χαρά είμαι στη 4.4.2
Link to comment
Share on other sites

Είτε το πιστεύεις είτε όχι, είμαι 4.4.2 και δεν έχει "συντομεύσεις" στο συγκεκριμένο μενού.

....... βάλε το Κλείδωμα Οθόνης στην Κύλιση και θα εμφανιστούν!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...