Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

περασε κανενα λεπτο και μετα σταματησε μονο του..τιποτα δεν εκανε με το κουμπι κλειδωματος..

 

Πάτα απλά πάνω στην οθόνη...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα..εχει εδω και 4-5 μερες που μου χει σπασει τα νευρα...μου κανει 2-3 φορες την μερα ηχο ειδοποίησης χωρις να εχω καποια ειδοποίηση!!!τι μπορει να φταίει; δεν εβαλα καποιο messaging app εκτώς του viber το οποιο ήταν το πρώτο πρόγραμμα που έβαλα στο κινητο και δεν νομιζω να προκαλεί πρόβλημα...το είχα ξαναγράψει ποιο πρίν και είπαν αλλα 2-3 παιδιά οτι έχουν το ιδιο πρόβλημα αλλα δεν ήξερε καποιος να απαντήσει για βοήθεια..αν ξέρει κανεις κατι ας βοηθησει γιατι ειναι πολυ σπαστικο.ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα..εχει εδω και 4-5 μερες που μου χει σπασει τα νευρα...μου κανει 2-3 φορες την μερα ηχο ειδοποίησης χωρις να εχω καποια ειδοποίηση!!!τι μπορει να φταίει; δεν εβαλα καποιο messaging app εκτώς του viber το οποιο ήταν το πρώτο πρόγραμμα που έβαλα στο κινητο και δεν νομιζω να προκαλεί πρόβλημα...το είχα ξαναγράψει ποιο πρίν και είπαν αλλα 2-3 παιδιά οτι έχουν το ιδιο πρόβλημα αλλα δεν ήξερε καποιος να απαντήσει για βοήθεια..αν ξέρει κανεις κατι ας βοηθησει γιατι ειναι πολυ σπαστικο.ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Μήπως έχεις ενεργοποίησε το hangouts; είναι το μανισιο messaging app της Samsung και στην αρχή νομίζω σε οδηγεί το τηλ να το ενεργοποιησεις. ..δοκίμασε να μπεις σε αυτό και κλείσε τις από τις ρυθμίσεις του τις ειδοποιήσεις. ..

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η kitkat επιτέλους και στα ελληνικά!!!! :D:D

 

Άντε επιτέλους για να γκρινιάζουμε όλοι μαζί,:) .

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε μια μθκρη επιπλεον αναβαθμιση σε αγλικο note στα 27mb....ξερει κανεις τι διορθωνει
Link to comment
Share on other sites

Πλέον δηλώνω περήφανος κάτοχος ενός Jet Black Note 3. Ήρθε με 4.4.2 απο το εργοστάσιο, ουγγρικό από birdphone. Όλα δουλεύουν ρολόι αν και βρίσκομαι ακόμα σε φάση δοκιμών. Το κινητό είναι η Μέκκα του Android. Επιτέλους θα απολαύσω το αγαπημένο μου λειτουργικό στο maximum! Πρόλαβα και την καλή φάση της Samsung πριν Applοποιηθεί τελείως. :lol:
Link to comment
Share on other sites

EπιτΡέλους η 4.4.2 στα EUR!

Να υπενθυμίσουμε ότι αφού πρώτα κάνουμε backup(Helium), για την καλή λειτουργία μετά την αναβάθμιση..... hard reset

 

Μπορεί να μας πει κάποιος πια είναι τα προβληματάκια στην 4.4.2, αν υπάρχουν και ποιες εφαρμογές δεν παίζουν εκτός από Call Recorder

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθε μια μθκρη επιπλεον αναβαθμιση σε αγλικο note στα 27mb....ξερει κανεις τι διορθωνει

 

 

Θέλω να πιστευω το θέμα με τα wifi.......κατεβάζω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα η νεα εκδοση. Τι κανει ρε παιδια?.Εμενα μεχρι τωρα δε μου φαινεται και τιποτα διαφορετικο. Μου εχει βαλει και 3 Πολωνικες που δε μπορω να απεγκαταστησω. Τι βελτιωσεις εχει?
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

44,3 MB or so το δικό μου.
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Που είναι;

 

ούτε στο samobile υπάρχει ούτε στο Samsung update live

Παντα αργει λιγο να εμφανιστει στο Samsung live update

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Εγινε η αναβαθμιση και σε μενα σε ελληνικο note 3..πρωτα μια μεγαλη και μετα μια των 44mb..

Hard reset δεν εκανα και μεχρι στιγμης ρολαρει αψογα..αισθητη η διαφορα σε ταχυτητα απο την 4.3 προς το καλυτερο..!απο εφαρμογες δεν εχω κανενα προβλημα μεχρι στιγμης..ακομα μελεταω :lol:

Τωρα μενει να δουμε απο μπαταρια πως παει... :shifty::shifty:

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην ώρα ήρθε

Χθες ανακάλυψα ότι η οθόνη έχει καεί (burn amoled)

Έχει μείνει σκιά στην οθόνη από τον browser η οποία φαίνεται μόνο σε άσπρο φόντο και στο πράσινο και μπλε από το τεστ οθόνης

Περνάω σήμερα official και αύριο πάω αντιπροσωπία για επισκευή

Θα ενημερώσω και για την πορεία της επισκευής μιας και έχω γραμμένο knox

Edited by panosfast
Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην ώρα ήρθε

Χθες ανακάλυψα ότι η οθόνη έχει καεί (burn amoled)

Έχει μείνει σκιά στην οθόνη από τον browser η οποία φαίνεται μόνο σε άσπρο φόντο και στο κόκκινο και μπλε από το τεστ οθόνης

Περνάω σήμερα official και αύριο πάω αντιπροσωπία για επισκευή

Θα ενημερώσω και για την πορεία της επισκευής μιας και έχω γραμμένο knox

 

Κάψιμο είναι αυτό;; Εχω ενα S3 που είναι έτσι με αποτυπωμένη μια κλήση που φαίνεται μόνο σε λευκό φόντο. Νομιζα οτι κάτι κόλλησε, δεν ήξερα οτι είναι κάψιμο :)

Link to comment
Share on other sites

Που είναι;

 

ούτε στο samobile υπάρχει ούτε στο Samsung update live

 

Δοκίμασε ενημέρωση λογισμικού από το κινητό ή μέσω kies χειροκίνητα. Κατά τύχη την βρήκα κι εγώ ενώ έκανα έλεγχο για ενημερώσεις μέσω κινητού!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάνω στην ώρα ήρθε

Χθες ανακάλυψα ότι η οθόνη έχει καεί (burn amoled)

Έχει μείνει σκιά στην οθόνη από τον browser η οποία φαίνεται μόνο σε άσπρο φόντο και στο πράσινο και μπλε από το τεστ οθόνης

Περνάω σήμερα official και αύριο πάω αντιπροσωπία για επισκευή

Θα ενημερώσω και για την πορεία της επισκευής μιας και έχω γραμμένο knox

 

Ενημέρωσε μας..Καλη τυχη.

 

Αν ειναι οπως τις plasma tv ισως ειναι προσωρινο αποτυπωμα παντως και αν δεν ανοιξεις αυτον τον browser για μερες να φύγει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...