Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέν θέλω να το κάνω ρόυτ μιάς και γενικά το φοβάμαι το κινητο και την εγγυηση....:cry:

 

Μην φοβασαι τιποτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αν το εχεις κανα 2 μηνο τοτε το hardware λογικα θα ειναι κομπλε . Οποτε για μενα εισαι ροοτ , ρομ και πετας . Απο εκει και περα δεν ξερω τι να σου πω . Τεχνικος δεν ειμαι . Μιλα με την voda εκει και δες αν μπορουν να στο αλλαξουν

 

Πώς λειτουργεί;

 

Εχει διαφορους τροπους να ελεγχεις το κινητο σου . Αν θες δοκιμασε την . Και εγω σημερα το ειδα και το κατεβασα

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έχασε ξανά ολα τα αποθηκευμένα wifi. Τελικά έχει βρεθεί κάποια λύση ή περιμένουμε να ρθει και σε μας το μικρό update που έχει ξεκινήσει ηδη;;;;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έχασε ξανά ολα τα αποθηκευμένα wifi. Τελικά έχει βρεθεί κάποια λύση ή περιμένουμε να ρθει και σε μας το μικρό update που έχει ξεκινήσει ηδη;;;;

 

Εμένα τα έχασε για 2η φορά χτες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ποτέ δε τα έχει χάσει. Τι παίζει άραγε;

 

Είσαι απ τους τυχερούς μάλλον.. Σήμερα χάθηκαν για 2η φορά σε μενα αλλά οκ, δεν τα βάφω και μαυρα. 2-3 wifi μ ενδιαφέρουν ολα κι ολα.

Link to comment
Share on other sites

Κινητό ΝΟΤΕ 3

Τηλεόραση 46αρα Smart TV Samsung

Πρόβλημα δε κάνει screen mirroring

 

Περιμένω επικοινωνία απο την αντιπροσωπεία για να το δούμε.

 

Καμιά συμβουλή μέχρι τότε?

 

ΤΝΧ

 

baxy

 

Κατέβασε αυτό και λογικά θα είσαι οκ ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.screenmirroringpatch

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έχασε ξανά ολα τα αποθηκευμένα wifi. Τελικά έχει βρεθεί κάποια λύση ή περιμένουμε να ρθει και σε μας το μικρό update που έχει ξεκινήσει ηδη;;;;

 

Θέλει ρουτ για να λυθεί, αλλιώς περιμένεις το update

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό και λογικά θα είσαι οκ ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.screenmirroringpatch

 

Δεν έχουν όλες οι τηλεοράσεις screen mirroring. Έχω την 8000 την 46αρα και έχω πάρει και το evolution kit αλλά δεν υποστηρίζει. Επικοινώνησα με το service και μου είπαν ότι πρέπει να πάρω το allshare cast dongle http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-WiFi-Hub-AllShare-Cast-Dongle-for-Galaxy-S4-i9500-i9505-S3-I9300-Galaxy-Note-2-N7100-note-3-n9005-Galaxy-Note-10-1-N8000-N8010.717080.html

Θα περιμένω το νέο evolution kit και αν δεν υποστηρίζει την λειτουργία αναγκαστικά θα πάω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Με 4.4.2 έχετε και εσείς θέμα με την μπαταρία?

 

Android OS πρώτο σε κατανάλωση. Το πρωί μου είχε φάει 40% με 8 ώρες αναμονή και flight mode:X:X:X:X

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να μου πει πως θα βάλω λογαριασμό email τής forthnet στο τηλέφωνο

 

Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω link:

 

http://stsimb.irc.gr/forthnet-mail-servers/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να βρισκεται αμεσως η τοποθεσια μου οταν παταω να κανω τσεκ ιν στο foursquare? Στο iphone τη βρισκει καρφι ενω εδω πρεπει να πατησω το κουμπι 2-3 φορες μεχρι να τη βρει τις περισσοτερες φορες.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καποιο προγραμμα σου τρωει την μπαταρια .κανε hard reset και παρακολουθησε το.
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καποιο προγραμμα σου τρωει την μπαταρια .κανε hard reset και παρακολουθησε το.

 

Δεν καταλαβες. Αυτο ξεκινησε απο χτες που εβαλα την kitkat...

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό και λογικά θα είσαι οκ ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.screenmirroringpatch

 

Φιλε dimitriossara. Ευχαριστω πολυ. Δουλεψε αψογα το patch. Το screen mirroring επανηλθε.

 

Ολα καλα.

 

Μπας και εχεις και κανενα patch για τη camera? LoL

 

baxy

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβες. Αυτο ξεκινησε απο χτες που εβαλα την kitkat...

 

Κώστα κάποια εφαρμογή σου κάνει την ζημιά, είναι αρκετές που δημιουργούν αυτό το πρόβλημα στην κιτ κατ.Σε εμένα βγήκε αυτό το πρόβλημα ξαφνικά την προηγούμενη βδομάδα, έβγαλα 4-5 εφαρμογές που είχα βάλει τελευταία και επανήλθε στα φυσιολογικά επίπεδα.Αν έκανες πρόσφατα hard reset μην ξαναμπείς σε αυτή την διαδικασία, δεν χρειάζεται.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Με 4.4.2 έχετε και εσείς θέμα με την μπαταρία?

 

Android OS πρώτο σε κατανάλωση. Το πρωί μου είχε φάει 40% με 8 ώρες αναμονή και flight mode:X:X:X:X

 

Αποκλείεται..Εγώ το έβγαλα 12 χθες το βράδυ από φορτιστή σε πλήρης φόρτιση και με 3g ανοιχτό το πρωί ήταν 94%.κάποιο πρόγραμμα στην κάνει όπως σου λέει ο φίλος.

Link to comment
Share on other sites

Με 4.4.2 έχετε και εσείς θέμα με την μπαταρία?

 

Android OS πρώτο σε κατανάλωση. Το πρωί μου είχε φάει 40% με 8 ώρες αναμονή και flight mode:X:X:X:X

 

 

χθεσ το βραδυ απο τις 12 εως σημερα τισ 7 μου εφαγε 60% μπαταρια !!! αδειασε ολο και δεν χτυπησε και το ξυπντηρι .

 

δεν το εχω ξαναπαθει αυτο !! τρελαθηκα .

 

μετα το απ ντατε 28μβ πλεον κραταει τα wifi

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με 4.4.2 και μπαταρία. Ίσα ίσα μου φαίνεται και ελαφρώς καλύτερα από πριν. Μόνη παραφωνία κλασσικά το θέμα με τα wifi
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιηση την εφαρμογή του κινητού watchon και αν ναι αν ξέρετε πως αναγνωρίζει τον αποκοδικοποιητη της nova.
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να αλλάξω το csc χωρις ρουτ; Εμένα ειναι γερμανικό. Τι μου προτείνετε
τι ακριβως θελεις να κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Παντως αγορασμένο Note 3 με 4.4.2 δεν είδα κανένα πρόβλημα με wi fi pass loss..
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Παντως αγορασμένο Note 3 με 4.4.2 δεν είδα κανένα πρόβλημα με wi fi pass loss..

 

Ίσως έχει ήδη το update. Ποια έκδοση έχεις? Πάντως εμένα μου το έκανε στο 3μηνο 2 φορες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...