Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο χρησιμοποιω και στο S4 και μαλιστα αγορασμενο αλλα βλεπω σε διαφορα φορουμ οτι στο Note 3 απ τις συσκευες Φεβρουαριου και μετα δεν παιζει.Απο ποτε την εχεις τη συσκευη?

 

Μια εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομαδα.

 

Για πες μας αν σου είναι εύκολο τι ρυθμίσεις έχεις στο ACR και σου δουλεύει γιατί με kit Kat χωρίς root σε note 3 δε το έχω καταφέρει.

 

 

 

 

 

Αυτο χρησιμοποιω και στο S4 και μαλιστα αγορασμενο αλλα βλεπω σε διαφορα φορουμ οτι στο Note 3 απ τις συσκευες Φεβρουαριου και μετα δεν παιζει.Απο ποτε την εχεις τη συσκευη?

 

Έτσι ακριβώς!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω επιλέξει διαφορετικo ήχο στις ειδοποιήσεις και στα μηνύματα για να ξέρω τι μου γίνεται . Όταν Έρχεται μήνυμα χτυπάνε και οι δύο .Ποιά ρύθμιση πρέπει να κάνω ?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο χρησιμοποιω και στο S4 και μαλιστα αγορασμενο αλλα βλεπω σε διαφορα φορουμ οτι στο Note 3 απ τις συσκευες Φεβρουαριου και μετα δεν παιζει.Απο ποτε την εχεις τη συσκευη?

 

Εχδει και μια εφαρμογη της ιδιας εταιριας,αλλα επι πληρωμη,με 2,...€.

Τι κανει αυτη παραπανω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας αν σου είναι εύκολο τι ρυθμίσεις έχεις στο ACR και σου δουλεύει γιατί με kit Kat χωρίς root σε note 3 δε το έχω καταφέρει.

Έτσι ακριβώς!

 

Παιδιά το διπλοτσέκαρα και...έχετε απόλυτο δίκιο. ΔΕΝ παίζουν οι ηχογραφήσεις παρά μόνον ακούγεται θόρυβος.

Με μπέρδεψε το ότι χρησιμοποιώ την ίδια sd και σε άλλη συσκευή με 4.2.2 (όπου εκεί παίζουν κανονικά οι ηχογραφήσεις).

Συγγνώμη για την παραπληροφόρηση. :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους Noteάδες του forum!

 

Είμαι ανάμεσα σε Note 3 και LG Flex και δεν μπορώ να αποφασίσω. Θα ηθελα τα φωτα σας απο οσους εχουν δοκιμασει και τα 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το διπλοτσέκαρα και...έχετε απόλυτο δίκιο. ΔΕΝ παίζουν οι ηχογραφήσεις παρά μόνον ακούγεται θόρυβος.

Με μπέρδεψε το ότι χρησιμοποιώ την ίδια sd και σε άλλη συσκευή με 4.2.2 (όπου εκεί παίζουν κανονικά οι ηχογραφήσεις).

Συγγνώμη για την παραπληροφόρηση. :O

 

Είπα και εγώ, έχει ανακαλύψει το παλικάρι τρόπο! :)

Καλά θα ήταν γιατί το χρειάζομαι στη δουλειά και τώρα αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ το S4 mini για τηλέφωνο!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα από το 2015 προβλέπω.....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα από το 2015 προβλέπω.....

 

Και βάλε..... Στο μόνο πράγμα που παραδέχομαι την Apple, την ίδια μέρα όλοι...!

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα από το 2015 προβλέπω.....

 

Και βάλε..... Στο μόνο πράγμα που παραδέχομαι την Apple, την ίδια μέρα όλοι...!
Μην βιάζεστε στην Samsung ξέρουν ότι οι Έλληνες είμαστε γκρινιάρηδες και ετοιμάζουν την καλύτερη 4.4 για το Ν3.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω μια μικρη βοηθεια,εχω κατεβασει ολους τους βιντεο player κ αυτο για να δω ταινιες blue ray , full hd . Το θεμα ειναι πως εκει που το ενα προγραμμα θα μου παιζει ηχο αλλα οχι υποτιτλους να τους δειχνει σωστα το αλλο οχι δηλαδη μπορει να ου παιζει υποτιτλους σωστα ενω να μην εχει καθολου ηχο. Τι μπορω να κανω τα εχω δοκιμασει ολα απο playstore π.χ. βρηκα εναν player που ειναι ο μονος ππυ μια συγκεκριμενη full hd ταινια παιζει τπυς υποτιτλους σωστα αλλα δεν παιζει ηχο ενω αλλα προγραμματα ειτε κ αυτα δεν παιζουν τον ηχο αλλα με κινεζικα για υποτιτλους ειτε παιζουν ηχο αλλα παλι με κινεζικα σαν υποτιτλους ,επισης δυο τρεις ταινιες σε blue ray καποια στιγμη κ μετα εμφανιζαν σπασιματα κ δεν βρηκα την λυση πυτε για αυτο μιας που η μνημη ηταν η μιση ελευθερη κ υπηραχν κ καμια 10gb ελευθερα στο σκληρο .
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θελω μια μικρη βοηθεια,εχω κατεβασει ολους τους βιντεο player κ αυτο για να δω ταινιες blue ray , full hd . Το θεμα ειναι πως εκει που το ενα προγραμμα θα μου παιζει ηχο αλλα οχι υποτιτλους να τους δειχνει σωστα το αλλο οχι δηλαδη μπορει να ου παιζει υποτιτλους σωστα ενω να μην εχει καθολου ηχο. Τι μπορω να κανω τα εχω δοκιμασει ολα απο playstore π.χ. βρηκα εναν player που ειναι ο μονος ππυ μια συγκεκριμενη full hd ταινια παιζει τπυς υποτιτλους σωστα αλλα δεν παιζει ηχο ενω αλλα προγραμματα ειτε κ αυτα δεν παιζουν τον ηχο αλλα με κινεζικα για υποτιτλους ειτε παιζουν ηχο αλλα παλι με κινεζικα σαν υποτιτλους ,επισης δυο τρεις ταινιες σε blue ray καποια στιγμη κ μετα εμφανιζαν σπασιματα κ δεν βρηκα την λυση πυτε για αυτο μιας που η μνημη ηταν η μιση ελευθερη κ υπηραχν κ καμια 10gb ελευθερα στο σκληρο .

 

Mx player είναι ο καλύτερος παίζει τα πάντα....

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Παιρνοντας Note 3 απο σκρουτζομαγαζο τι εκδοση εχει πανω?Υπαρχει περιπτωση να πετυχω με 4.3.3. ?

 

 

Προχθές πάντως που το πήρα εγώ ήταν Γερμανικό με 4.3.3.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηριζει τον ηχο dts οικονα δειχνει

 

Πρέπει να βάλεις custom codecs. Ψάξε το λίγο στο xda. Είμαι σε σημείο που πιάνω μόνο 2G και είναι ιστορία να το ψάξω αλλιώς θα στο έβρισκα εγώ.

 

Edit: Αν πας στις ρυθμίσεις του προγράμματος, στον αποκωδικοποιητή και στην τελευταία επιλογή - λήψη προσαρμοσμένου αποκωδικοποιητή - θα σε πάει ακριβώς στη σελίδα που πρέπει για να κατεβάσεις από εκεί αυτόν που χρειάζεσαι.

Edited by James Bond
Link to comment
Share on other sites

απο που αν επιτρεπεται;

 

 

Από Ortel στα 400 Ευρώ.

 

Είναι πάντως κατασκευής 09/2013 με βάση το phone info. Υπάρχει κάποιο θέμα με αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Από Ortel στα 400 Ευρώ.

 

Είναι πάντως κατασκευής 09/2013 με βάση το phone info. Υπάρχει κάποιο θέμα με αυτό?

Δεν νομιζω.Ισα ισα μαλλον καλυτερα ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Παιρνοντας Note 3 απο σκρουτζομαγαζο τι εκδοση εχει πανω?Υπαρχει περιπτωση να πετυχω με 4.3.3. ?

 

Εγώ το αγόρασα από bird phone πριν δύο εβδομάδες και ήταν Γερμανικό με 4.3.3 και δεν έκανα αναβάθμιση επειδή διάβασα για την μπαταρία στην 4.3.3

Link to comment
Share on other sites

Από Ortel στα 400 Ευρώ.

 

Είναι πάντως κατασκευής 09/2013 με βάση το phone info. Υπάρχει κάποιο θέμα με αυτό?

Aν οντως σου γραφει 09/13,ψαξτο λιγακι.Με τετοια ημερομηνια κατασκευης πρεπει ειναι απο τα πρωτα που βγηκαν στην κυκλοφορια,ειναι λιγο περιεργο...
Link to comment
Share on other sites

Aν οντως σου γραφει 09/13,ψαξτο λιγακι.Με τετοια ημερομηνια κατασκευης πρεπει ειναι απο τα πρωτα που βγηκαν στην κυκλοφορια,ειναι λιγο περιεργο...

Και το δικό μου (πριν κανά μήνα το πήρα) 9/13 γράφει. Θεωρώ πιθανό να μην είναι αξιόπιστο το πρόγραμμα. (Ελβετικό)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...