Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πόσα θέλει η Samsung για να μου αλλάξει το bezel?

 

χωρίς να θέλω να φανώ προκατειλημμένος νομίζω πολλά....τι έγινε; σου έπεσε; μπορείς να μου στείλεις φωτογραφία σε pm?

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να φανώ προκατειλημμένος νομίζω πολλά....τι έγινε; σου έπεσε; μπορείς να μου στείλεις φωτογραφία σε pm?

 

Δεν μπόρεσα να σου στείλω σε pm

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγη ώρα κάνεις απανωτές επανεκκινήσεις το τηλέφωνο.

Τι μπορεί να φταίει?

 

Μπορεί κάποια εφαρμογή που έβαλες. Έχεις εξωτερική micro sd?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποια εφαρμογή που έβαλες. Έχεις εξωτερική micro sd?

 

Δεν έβαλα καμία εφαρμογή εδώ και μέρες. Δεν έχω micro sd.

Πάει για πλακέτα? 10 μέρες το έχω πάρει. Πάει το DOA.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έβαλα καμία εφαρμογή εδώ και μέρες. Δεν έχω micro sd.

Πάει για πλακέτα? 10 μέρες το έχω πάρει. Πάει το DOA.

 

Το πήρες με 4.3 κι έκανες αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να φανώ προκατειλημμένος νομίζω πολλά....τι έγινε; σου έπεσε; μπορείς να μου στείλεις φωτογραφία σε pm?

190 ευρω. Παει μαζι με οθονη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έβαλα καμία εφαρμογή εδώ και μέρες. Δεν έχω micro sd.

Πάει για πλακέτα? 10 μέρες το έχω πάρει. Πάει το DOA.

Κανε ενα hard reset και παρακολουθησε το.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλααα

 

Βάλε τον Nova Prime να κάνεις ότι αλλαγές θέλεις.

Εκτός του ότι είναι πιο όμορφος και πιο γρήγορος από τον stock έχει k πολλά gestures

 

Μετά από 2 χρόνια Nova έχω εδώ και 2 βδομάδες Apex. Πολύ καλός. Αξίζει μια δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους! Θυμίστε μου λίγο πως κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. αφού κατέληξα ποια προγράμματα θελω καλό είναι να του κάνω τώρα. .
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους! Θυμίστε μου λίγο πως κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. αφού κατέληξα ποια προγράμματα θελω καλό είναι να του κάνω τώρα. .

 

 

 

Ρυθμίσεις -γενικα- δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας- επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο smartec τελικά δεν αλλάζει μόνο το bezel πάει όλο το digitizer με οθόνη 170 €

 

Σε θέμα άλλης Samsung συσκευής αλλά με παρόμοιο πρόβλημα ένα παλικάρι πρότεινε το makeitwork, δηλώνοντας ευχαριστημένος και από τη δουλειά τους και από το κόστος της επισκευής. Προσωπικά δεν το γνωρίζω το μαγαζί αλλά επειδή νιώθω κατά ένα μέρος τον εκνευρισμό σου (παθών σε παλαιότερη samsung συσκευή και τα πλήρωσα όλα..) δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις μήπως όντως γίνει η δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσα να σου στείλω σε pm

κριμα ρε φίλε...ελπιζω να μην σου πάρουν πολλα..θηκη δεν ειχες ε;

 

 

παιδιά απο προχθές μου κάνει χαζομάρες το κινητό...μου κάνει ήχο ειδοποίησης και δεν εχω καποια ειδοποιηση...να αρχισω να ανυσηχω; χωρις root και τον ηχο τον κανει οταν τα δεδομενα και το wifi ειναι κλειστά,μερικές φορές και ανοιχτά..μηπως προέρχετε απο κάποια εφαρμογή; πως μπορώ να μαθω ποια εφαρμογή το κάνει;;απλα μου κανει ηχο και δονηση ειδοποιησης και όταν ανοιγω δεν εχω τιποτα..

εχω ψευτικη s-view που οποτε θελει δουλευει,δεν δουλευει παντα το παραθυρο,μηπως φταίει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια εκδοση kit kat που εχει παρει το τηλεφωνο υπαρχει εφαρμογη που χωρις root να υποστηριζει απροβληματιστα ηχογραφηση κλησεων?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια εκδοση kit kat που εχει παρει το τηλεφωνο υπαρχει εφαρμογη που χωρις root να υποστηριζει απροβληματιστα ηχογραφηση κλησεων?

Ευχαριστω

 

Φοβούμαι πως όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους .εδω και μερικές μέρες το note 3 μου δεν μπορεί να συνδεθεί με screen mirroring στην lg που έχω. Όμως συνδέονταν κανονικά .εχεις υπόψη του κανένας τίποτα ???
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε φίλε...ελπιζω να μην σου πάρουν πολλα..θηκη δεν ειχες ε;

 

 

παιδιά απο προχθές μου κάνει χαζομάρες το κινητό...μου κάνει ήχο ειδοποίησης και δεν εχω καποια ειδοποιηση...να αρχισω να ανυσηχω; χωρις root και τον ηχο τον κανει οταν τα δεδομενα και το wifi ειναι κλειστά,μερικές φορές και ανοιχτά..μηπως προέρχετε απο κάποια εφαρμογή; πως μπορώ να μαθω ποια εφαρμογή το κάνει;;απλα μου κανει ηχο και δονηση ειδοποιησης και όταν ανοιγω δεν εχω τιποτα..

εχω ψευτικη s-view που οποτε θελει δουλευει,δεν δουλευει παντα το παραθυρο,μηπως φταίει αυτό;[/quote και εμενα το ιδιο κανει και ειναι χωρις root και χωρις s-view ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια εκδοση kit kat που εχει παρει το τηλεφωνο υπαρχει εφαρμογη που χωρις root να υποστηριζει απροβληματιστα ηχογραφηση κλησεων?

Ευχαριστω

 

Aυτό λειτουργεί σε μένα κανονικά, αρκεί να αποθηκεύεις τις ηχογραφήσεις στην εσωτερική μνήμη και όχι σε sd card. Επίσης, δεν είμαι root.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβληματακι με την πισω καμερα που διχνει θολα, εκανα επαναφορα ρυθμισεων της καμερας και για λιγο μου το εβγαλε ενταξει μετα παλι τα ιδια.. ξερει κανεις τι παιζει...:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβληματακι με την πισω καμερα που διχνει θολα, εκανα επαναφορα ρυθμισεων της καμερας και για λιγο μου το εβγαλε ενταξει μετα παλι τα ιδια.. ξερει κανεις τι παιζει...:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:
Το αυτοκόλλητο το έβγαλες ?
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκόλλητο το έβγαλες ?

 

ναι ρε μεγαλε εννοειται αυτο...

βαζω την μπροστα την καμερα και μουτα διχνει ολα κρυσταλλο

η πισω θολονει και δεν μπορω να βρω για ποιο λογο..

Link to comment
Share on other sites

Aυτό λειτουργεί σε μένα κανονικά, αρκεί να αποθηκεύεις τις ηχογραφήσεις στην εσωτερική μνήμη και όχι σε sd card. Επίσης, δεν είμαι root.
Αυτο χρησιμοποιω και στο S4 και μαλιστα αγορασμενο αλλα βλεπω σε διαφορα φορουμ οτι στο Note 3 απ τις συσκευες Φεβρουαριου και μετα δεν παιζει.Απο ποτε την εχεις τη συσκευη?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...