Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα guys σήμερα έκανα απόπειρα να βάλω την prepaid Καρτα μου απο την Πειραιώς και μου πετάει σφάλμα στο google wallet..κανενας άλλος έχει θέμα; δείχνει οτι στην χώρα μας υποστηρίζετε κανονικά στη σελιδα της google..
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα guys σήμερα έκανα απόπειρα να βάλω την prepaid Καρτα μου απο την Πειραιώς και μου πετάει σφάλμα στο google wallet..κανενας άλλος έχει θέμα; δείχνει οτι στην χώρα μας υποστηρίζετε κανονικά στη σελιδα της google..

 

αν δεν ειναι visa γι αυτο δεν στην περνει

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο νήμα.

 

Ξέρει κάποιος να μου πει αν η εργοστασιακή εφαρμογή της κάμερας έχει χρονοδιακόπτη? Ψάχνω άδικα στις ρυθμίσεις ή δεν βλέπω καλά? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στο νήμα.

 

Ξέρει κάποιος να μου πει αν η εργοστασιακή εφαρμογή της κάμερας έχει χρονοδιακόπτη? Ψάχνω άδικα στις ρυθμίσεις ή δεν βλέπω καλά? :lol:

 

Υπάρχει βρε. Αναγράφεται ως ''χρονομ.''

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση απενεργοποίησης για το swipe up του περιοδικού στον στοκ launcher? ( χωρίς root)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση απενεργοποίησης για το swipe up του περιοδικού στον στοκ launcher? ( χωρίς root)

 

απο ότι έχω διαβάσει δεν γίνετε φίλε πρεπει να το υποστούμε :mad:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση απενεργοποίησης για το swipe up του περιοδικού στον στοκ launcher? ( χωρίς root)

 

Χρονια πολλα σε ολους παιδια.

Κι εγω θελω να το βγαλω αλλα δυστυχως χωρις ρουτ δεν γινεται με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους παιδια.

Κι εγω θελω να το βγαλω αλλα δυστυχως χωρις ρουτ δεν γινεται με τιποτα.

 

Με τον nova launcher που χρησημοποιώ δεν γίνεται, απλά είναι για άλλον και είπα να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους παιδια.

Κι εγω θελω να το βγαλω αλλα δυστυχως χωρις ρουτ δεν γινεται με τιποτα.

 

Χρονια Πολλααα

 

Βάλε τον Nova Prime να κάνεις ότι αλλαγές θέλεις.

Εκτός του ότι είναι πιο όμορφος και πιο γρήγορος από τον stock έχει k πολλά gestures

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.

Όσοι είχατε πριν άλλο Galaxy με λογαριασμό στο Drop box (50 Gb), πήρατε επιπλέον 50 Gb με το Note 3? Δηλαδή τώρα έχετε 100 Gb?

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλααα

 

Βάλε τον Nova Prime να κάνεις ότι αλλαγές θέλεις.

Εκτός του ότι είναι πιο όμορφος και πιο γρήγορος από τον stock έχει k πολλά gestures

 

Δεν μου αρέσει γμτ ο nova,δεν έχει την ομαλότητα του στοκ συν κάποια πράγματα που με χαλάνε σε αυτον.Τεσπα,δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον στοκ launcher,το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να ξηλωσουμε (κανονικό ξήλωμα όμως) κάποια πράγματα χωρίς ρουτ και αυτό δεν αλλάζει.

 

 

 

 

 

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.

Όσοι είχατε πριν άλλο Galaxy με λογαριασμό στο Drop box (50 Gb), πήρατε επιπλέον 50 Gb με το Note 3? Δηλαδή τώρα έχετε 100 Gb?

Αν έχεις πάρει μια φορά τα 50 gb από Samsung κινητα,ξέχασε τα επιπλέον. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει γμτ ο nova,δεν έχει την ομαλότητα του στοκ συν κάποια πράγματα που με χαλάνε σε αυτον.Τεσπα,δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον στοκ launcher,το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να ξηλωσουμε (κανονικό ξήλωμα όμως) κάποια πράγματα χωρίς ρουτ και αυτό δεν αλλάζει.

Aν μάθεις στον nova, o στοκ σου φαίνεται χάλια. Επιπλέον μπορείς να ρυθμίσεις ταχύτητα κίνησης κτλ και να το κάνεις όσο ομαλό η γρήγορο θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Aν μάθεις στον nova, o στοκ σου φαίνεται χάλια. Επιπλέον μπορείς να ρυθμίσεις ταχύτητα κίνησης κτλ και να το κάνεις όσο ομαλό η γρήγορο θέλεις.
Τον εχω βαλει πολλες φορες βρε Αχιλλέα και σε πολλα κινητα, δεν μου αρεσε ποτε και ποτε δεν τον ειδα πιο γρηγορο (αν χαμηλώσεις τα εφε κσι στον στοκ, εστω και στο x0.5 γινεται πιστόλι) οπως και ποτε δεν επιασε την ομαλοτητα του στοκ.Γουστα ειναι αυτα βεβαια και αναλογα πως το βλεπει ο καθένας.Γενικα στο note 3 δεν εχω πσραπονο με το default στησιμο του, με μια ενσταση μονο στο μενου της καμερας.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω με nova prime. Δεν τον αλλαζω. Γρηγορος, ευχρηστος και παραμετροποιήσιμος....

Φυσικα γουστα ειναι αυτα..... :)

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πάρει μια φορά τα 50 gb από Samsung κινητα,ξέχασε τα επιπλέον.

 

Δεν θα έπρεπε τουλάχιστον τα προηγούμενα να ανανεωθούν για άλλα 2 χρόνια;

Λέω μήπως δεν έκανα κάτι σωστά, για να ξέρω.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τα παρεις με διαφορετικό gmail..Εγω γεμισα το πρωτο 50αρι απο ενα s3 πριν 2 χρόνια και τωρα εβαλα αλλο gmail στο dropbox και πηρα αλλα 50.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τα παρεις με διαφορετικό gmail..Εγω γεμισα το πρωτο 50αρι απο ενα s3 πριν 2 χρόνια και τωρα εβαλα αλλο gmail στο dropbox και πηρα αλλα 50.

 

Οκ, ευχαριστώ. Θα δοκιμάσω αύριο.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε τουλάχιστον τα προηγούμενα να ανανεωθούν για άλλα 2 χρόνια;

Λέω μήπως δεν έκανα κάτι σωστά, για να ξέρω.

 

 

 

 

 

 

Μπορεις να τα παρεις με διαφορετικό gmail..Εγω γεμισα το πρωτο 50αρι απο ενα s3 πριν 2 χρόνια και τωρα εβαλα αλλο gmail στο dropbox και πηρα αλλα 50.

 

Έτσι ακριβώς!

Έχω αλλάξει πάρα πολλές συσκευές Samsung και δε το είχα κάνει ένα ότου επικοινωνισα με το support του Dropbox και μου είπαν αυτό που λέει ο φίλος από πάνω κ το είχα αναφέρει και εδώ Μάλιστα πολύ καιρό πριν.

Τώρα έχω 100 giga σε 2 λογαριασμούς (ο ένας είναι Outlook)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά παιδιά. Να ρωτήσω με τον μαμά φορτιστή πόση ώρα κάνει να φορτώσει;
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά παιδιά. Να ρωτήσω με τον μαμά φορτιστή πόση ώρα κάνει να φορτώσει;
Χρόνια Πολλά. Δύο ώρες και είκοσι λεπτά περίπου.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματακι με το τηλεφωνο τις τελευταίες 3 μερες. Μου κάνει συνεχώς αποσυνδέσεις από το wifi του σπιτιού. Σαν προσωρινή λύση πρέπει να κλείσω το wifi του κινητού και να το ξανά ανοίξω αλλά σε 15 λεπτά περίπου κάνει και πάλι αποσύνδεση.

Τι μπορεί να φταίει;

Μήπως κάποια ρύθμιση;

Το κινητό το εχω δύο μήνες και δεν είχε τέτοιο θεμα!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

[/quote=manan69t;5343293]Έτσι ακριβώς!

Έχω αλλάξει πάρα πολλές συσκευές Samsung και δε το είχα κάνει ένα ότου επικοινωνισα με το support του Dropbox και μου είπαν αυτό που λέει ο φίλος από πάνω κ το είχα αναφέρει και εδώ Μάλιστα πολύ καιρό πριν.

Τώρα έχω 100 giga σε 2 λογαριασμούς (ο ένας είναι Outlook)

 

Όταν φτιάξω νέο Gmail , πρέπει να κάνω και φορμάτ το κινητό για να ξεκινήσω από την αρχή τα βήματα?

Εντάξει παιδιά, το έφτιαξα. Ευχαριστώ.

Edited by djhoulio
gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

[/quote=manan69t;5343293]Έτσι ακριβώς!

Έχω αλλάξει πάρα πολλές συσκευές Samsung και δε το είχα κάνει ένα ότου επικοινωνισα με το support του Dropbox και μου είπαν αυτό που λέει ο φίλος από πάνω κ το είχα αναφέρει και εδώ Μάλιστα πολύ καιρό πριν.

Τώρα έχω 100 giga σε 2 λογαριασμούς (ο ένας είναι Outlook)

 

Όταν φτιάξω νέο Gmail , πρέπει να κάνω και φορμάτ το κινητό για να ξεκινήσω από την αρχή τα βήματα?

Εντάξει παιδιά, το έφτιαξα. Ευχαριστώ.

 

Οχι.

Απλά θα κάνεις sign out.

Edit

Σόρυ μπαίνω από tapatalk και τώρα είδα ότι Ok.

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματακι με το τηλεφωνο τις τελευταίες 3 μερες. Μου κάνει συνεχώς αποσυνδέσεις από το wifi του σπιτιού. Σαν προσωρινή λύση πρέπει να κλείσω το wifi του κινητού και να το ξανά ανοίξω αλλά σε 15 λεπτά περίπου κάνει και πάλι αποσύνδεση.

Τι μπορεί να φταίει;

Μήπως κάποια ρύθμιση;

Το κινητό το εχω δύο μήνες και δεν είχε τέτοιο θεμα!

Δοκίμασε στης ρυθμίσεις wifi αυτές που έχω στην φωτογραφία.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...