Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είμαι σίγουρος, αλλά νομίζω ότι το screen mirroring γίνεται μέσω wifi με ενδιάμεσο "σταθμό" το ρούτερ. Μήπως άλλαξες κάτι σε αυτό ή το απομάκρυνες από την τηλεόραση και δεν πιάνει καλά;

 

Οχι φίλε μου τιποτα. Οπως αναφέρω οι 2 συσκευές "βλέπονται" και οι 2 βγάζουν μυνημα ότι έχουν βρεί την άλλη και ξεκινάει η διαδικασία της σύνδεσης. Απλά δεν ολοκληρώνεται.

 

κάτι έλλο έχει μπουρδουκλωθεί στα μυαλά και σατ κυκλώματα της sammy. που να είχα και διαφορετικής προέλευσης συσκευές

 

tnx anyway

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά με έχει τρελάνει το battery drain από το Android system στα στατιστικά της μπαταρίας. Τι να κάνω?? 25-30% μου τρώει μέσο όρο
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά με έχει τρελάνει το battery drain από το Android system στα στατιστικά της μπαταρίας. Τι να κάνω?? 25-30% μου τρώει μέσο όρο
4.4 έχεις ?
Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά με έχει τρελάνει το battery drain από το Android system στα στατιστικά της μπαταρίας. Τι να κάνω?? 25-30% μου τρώει μέσο όρο

 

μια από τα ίδια. 4.4.2

nd3 Netherlands .

μήπως πρέπει να πάρω το δρόμο του hard reset??

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις πήρα ενημέρωση 28.70 mb σε κινητό με περασμένη 4.4.2 Nordic countries. Πρέπει να άλλαξε το bootloader σε END5
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ Η ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ...ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΑ...ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΩ ΚΑΙ Η ΩΡΑ π.χ ΕΙΝΑΙ 8:30 ΟΤΑΝ ΜΕΥΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ π.χ ΑΝ ΠΑΤΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ 8:40 ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΚΟΜΑ 8:30 .ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ;ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΦΟΡΑΕΙ 4.4.2

 

Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα και το δικό μου, σε μαύρο τελικά αν και δεν μπορούσα να αποφασίσω μεταξύ αυτού και του λευκού. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω στο χρώμα :P
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα και το δικό μου, σε μαύρο τελικά αν και δεν μπορούσα να αποφασίσω μεταξύ αυτού και του λευκού. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω στο χρώμα :P

 

Πόσο το πήρες;

Από ποιο μαγαζί;

Link to comment
Share on other sites

μια από τα ίδια. 4.4.2

nd3 Netherlands .

μήπως πρέπει να πάρω το δρόμο του hard reset??

 

Ναι nd3 είμαι κι εγώ. Τι στο καλό πια? Μα ξαναγυρισουμε στο 4.3 ρε ****το. Το πήρα δεύτερο χέρι, αλλά μόλις το έπιασα κατευθείαν έκανα Hard reset οπότε δεν παίζει να μην έκατσε καλα

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου τιποτα. Οπως αναφέρω οι 2 συσκευές "βλέπονται" και οι 2 βγάζουν μυνημα ότι έχουν βρεί την άλλη και ξεκινάει η διαδικασία της σύνδεσης. Απλά δεν ολοκληρώνεται.

 

κάτι έλλο έχει μπουρδουκλωθεί στα μυαλά και σατ κυκλώματα της sammy. που να είχα και διαφορετικής προέλευσης συσκευές

 

tnx anyway

 

Μήπως το κινητό σου είναι root? Εγώ είχα αντίστοιχο πρόβλημα με το Galaxy Note 8 μόλις έβγαλα το root έπαιξε κανονικά.

Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Όταν είχα την 4.3.3 το air gestures για τον browser δεν λειτουργούσε. Μου ήρθε η 4.4.2 κ μου λειτουργούσε κανονικά. Έκανα πριν 3 μέρες μια εργοστασιακή επαναφορά και τώρα πάλι δεν λειτουργεί. Μπορώ να κάνω κάτι? Γαλλικό είναι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Όταν είχα την 4.3.3 το air gestures για τον browser δεν λειτουργούσε. Μου ήρθε η 4.4.2 κ μου λειτουργούσε κανονικά. Έκανα πριν 3 μέρες μια εργοστασιακή επαναφορά και τώρα πάλι δεν λειτουργεί. Μπορώ να κάνω κάτι? Γαλλικό είναι.

ακριβως το ιδιο επαθα και εγω...τελικα δν βρηα λυση.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το κινητό σου είναι root? Εγώ είχα αντίστοιχο πρόβλημα με το Galaxy Note 8 μόλις έβγαλα το root έπαιξε κανονικά.

 

Αντιθετα. Απο root δεν εχω ιδεα. Οτι εχει πανω του ειναι καραμανισιο.

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

MUST HAVE APP !!!!!!!!!!!!

 

http://techmaniacs.gr/cerberus-anti-theft-app-free-only-for-today/

 

Mια απο τις καλυτερες Anti Theft εφαρμογη για σημερα μονο ΤΣΑΜΠΑ

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

MUST HAVE APP !!!!!!!!!!!!

 

http://techmaniacs.gr/cerberus-anti-theft-app-free-only-for-today/

 

Mια απο τις καλυτερες Anti Theft εφαρμογη για σημερα μονο ΤΣΑΜΠΑ

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, το εγκατέστησα και πια μου φυλάει το Note μου.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

σε περιπτωση που θελετε να το σβησετε , εχει επιλογη μεσα απο την εφαρμογη και μετα κανονικα απεγκατασταση

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!

 

Παιδια βρίσκομαι Αγγλια και έχω ενα ΝΟΤΕ 3 απο την βονταφον αγγλίας. Το κινητο δούλευε καλά με 4.3. Μετα την αναβαθμιση σε 4.4.2 το κινητο ανα διαστηματα κολλαει και κρασαρει. ΠΧ οταν ανοιγω Chrome browser ή όταν παίρνω τηλέφωνο, σταματάει να αποκρίνεται, δέν πιάνουν τα μουμπιά και μετά απο 2-3 δευτερόλεπτα κάνει επανεκκίνηση (αυτό μπορεί να συμβεί 3-4 φορες τη μέρα ίσως και παραπάνω). Το έχω κάνει πολλές φορες ρεσέτ και το έχει στείλει 2 φορές η βονταφον στο σερβις (το δικο τους). Την πρώτη φορά υποτίθεται πως αλλάξανε το πριζάκι για το καλώδιο για την φόρτιση, (CHARGING SOCKET/CONNECTOR REPLACEMENT, συμφωνά με το ρεπόρτ).

Την δευτερη φορά κάνανε υποτίυεται software update.... Τελικά το κινητό έχει πρόβλημα ξανά.

Τι λέτε να φταίει ; Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εδω και 10 μέρες το φόντο ταξιδιου μου βγάζει συνέχεια τις ιδιες και τις ίδιες φωτο από μέρη. Τι έγινε τελείωσαν τα μέρη ή εχω κανα πρόβλημα;

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

περνα μια βολτα απο το thread τροποποιηση - βελτιωση και ετοιμασου για ροοτ και custom rom για να δεις πως λειτουργει η κινηταρα μας !

Phone : LG D802 G2 16gb

Rom : CloudyG3 2.0

Kernel : Dorimanx 8.5

Link to comment
Share on other sites

MUST HAVE APP !!!!!!!!!!!!

 

http://techmaniacs.gr/cerberus-anti-theft-app-free-only-for-today/

 

Mια απο τις καλυτερες Anti Theft εφαρμογη για σημερα μονο ΤΣΑΜΠΑ

 

Πώς λειτουργεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Το Note 3 που εχω ειναι Γερμανικο

(Ετσι λεει το Phone Info στο CSC)

Ημερομηνια παραγωγης λεει 2013.11.08

1)Το κινητο ειναι απο τα πρωτα?

2)Τις ενημερωσεις τις παιρνει γρηγορα?

 

Θανος

 

Δώστε τα φωτά σας ρε παιδιά. :);)

Ευτυχισμένος κάτοχος Note 3:p
Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!

 

Παιδια βρίσκομαι Αγγλια και έχω ενα ΝΟΤΕ 3 απο την βονταφον αγγλίας. Το κινητο δούλευε καλά με 4.3. Μετα την αναβαθμιση σε 4.4.2 το κινητο ανα διαστηματα κολλαει και κρασαρει. ΠΧ οταν ανοιγω Chrome browser ή όταν παίρνω τηλέφωνο, σταματάει να αποκρίνεται, δέν πιάνουν τα μουμπιά και μετά απο 2-3 δευτερόλεπτα κάνει επανεκκίνηση (αυτό μπορεί να συμβεί 3-4 φορες τη μέρα ίσως και παραπάνω). Το έχω κάνει πολλές φορες ρεσέτ και το έχει στείλει 2 φορές η βονταφον στο σερβις (το δικο τους). Την πρώτη φορά υποτίθεται πως αλλάξανε το πριζάκι για το καλώδιο για την φόρτιση, (CHARGING SOCKET/CONNECTOR REPLACEMENT, συμφωνά με το ρεπόρτ).

Την δευτερη φορά κάνανε υποτίυεται software update.... Τελικά το κινητό έχει πρόβλημα ξανά.

Τι λέτε να φταίει ; Τι να κάνω;

 

περνα μια βολτα απο το thread τροποποιηση - βελτιωση και ετοιμασου για ροοτ και custom rom για να δεις πως λειτουργει η κινηταρα μας !

Δέν θέλω να το κάνω ρόυτ μιάς και γενικά το φοβάμαι το κινητο και την εγγυηση....:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...