Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο topic για αυτη την ερώτηση, αλλα ξερετε αν υπαρχει καποια εφαρμογή η καποιος τροπος να παίζω απο το Note 3 αρχεια βιντεο στο ps3 η σε αλλο media server με υπότιτλους?
Link to comment
Share on other sites

Να περάσω την ελληνική ρομ. Κερδιζω/χάνω κάτι αν το κάνω;

Δεν κερδίζεις κάτι σε σχέση με την γερμανική που εχεις ,και χωρίς root είναι αρκετά δύσκολο να αλλάξεις το csc .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Να περάσω την ελληνική ρομ. Κερδιζω/χάνω κάτι αν το κάνω;
Καταρχήν η open Ελληνικη 4.4 δεν εχει δοθει ακομη και ειναι αγνωστο το ποτε θα την δωσουν , αλλα για ποιον λογο να κανεις κατι τετοιο??Εδω αυτοι που εχουν Ελληνικα note θελουν να περάσουν ευρωπαικες ρομ και εσυ θελεις την Ελληνικη??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο συνολικα πως ειναι. Το gps του ειναι καλο; η μπαταρια ποσο κραταει; Γενικα εχει καποια κουσουρια;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο συνολικα πως ειναι. Το gps του ειναι καλο; η μπαταρια ποσο κραταει; Γενικα εχει καποια κουσουρια;

 

Απ'ότι και να είχες πριν είναι καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο συνολικα πως ειναι. Το gps του ειναι καλο; η μπαταρια ποσο κραταει; Γενικα εχει καποια κουσουρια;
Έτσι απλά Δεν υπάρχει καλύτερο τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω κατεβάσει αλλά έχει χάλια ανάλυση. Σε ευχαριστώ πάντως.

 

Γιατι παιδευεστε τσαμπα ρε παιδια? Αααν σας ενοχλει τοσο ο ηχος κλειστρου ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ το βαζεις στο αθορυβο οποτε γουσταρεις να βγαλεις φωτο κ Δεν εχει ηχο ουτε κει..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ραδιοφωνο εκτος νετ και για ηχογραφησει κλεισεις εχουμε κανα νεο? το σκεφτομαι για ροοτ αν δεν φτιαξουν αυτα
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου το έκανε φυσικά αυτό με την απώλεια των wi-fi,ευτυχώς μία φορά,αλλά έχασα πολλά, ειδικά απο καφετέριες..μου έκανε και το εξής: όπως ήταν σβηστή η οθόνη,δεν άνοιγε με την καμία,ούτε με το πλήκτρο κλειδώματος,ούτε με το κεντρικό πλήκτρο,ενώ δοκίμασα να δω,εάν φαίνεται απενεργοποιημένο,κάνοντας κλήση απο το άλλο,ακουγώταν να καλεί κανονικά,παρόλο που δεν έδινε σημεία ζωής το νοτε..βγάλσιμο μπαταρίας ,ενεργοποίηση και όλα οκ.το ένανε δύο φορές αυτό..απαράδεκτη η σάμμυ σε τέτοια συσκευή..φυσικά με kit-kat.. με την 4,3 το μόνο μείον που είχε, ήταν η μειωμένη ραμ,τίποτε άλλο..καλά να πάθω που το αναβάθμισα.. Edited by Dr_House
Link to comment
Share on other sites

Γιατι παιδευεστε τσαμπα ρε παιδια? Αααν σας ενοχλει τοσο ο ηχος κλειστρου ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ το βαζεις στο αθορυβο οποτε γουσταρεις να βγαλεις φωτο κ Δεν εχει ηχο ουτε κει..

 

Αυτο δεν συμβαινει σε ολες τις ρομ.Σε μενα δεν ακουγεται αλλα καποια παιδια εχουν αναφερει οτι ακουγεται στο αθορυβο(νομιζω στην Γαλλικη)

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό καιρό από το update σε 4.4.2, έχασε και εμένα τα settings από όσα WiFi θυμόταν για πρώτη φορά σήμερα. Πολύ χαζό bug. Υπάρχει λύση; Ένα factory reset θα κάνει κάτι;
Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

στο cerberus app πως σταματας εναν συναγερμο???

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

στο cerberus app πως σταματας εναν συναγερμο???

 

Σορι ρε φίλε, αλλά σε σκέφτομαι να γράφεις αυτές τις γραμμές πανικοβλητος ενώ βαράει το κινητό και λιώνω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παιδευεστε τσαμπα ρε παιδια? Αααν σας ενοχλει τοσο ο ηχος κλειστρου ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ το βαζεις στο αθορυβο οποτε γουσταρεις να βγαλεις φωτο κ Δεν εχει ηχο ουτε κει..

 

Αυτο δεν συμβαινει σε ολες τις ρομ.Σε μενα δεν ακουγεται αλλα καποια παιδια εχουν αναφερει οτι ακουγεται στο αθορυβο(νομιζω στην Γαλλικη)

 

Όντως σε εμένα που είναι Γαλλικό ο ήχος ακούγεται ακόμα και όταν το βάζω στο αθόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό καιρό από το update σε 4.4.2, έχασε και εμένα τα settings από όσα WiFi θυμόταν για πρώτη φορά σήμερα. Πολύ χαζό bug. Υπάρχει λύση; Ένα factory reset θα κάνει κάτι;

 

Και μένα μόλις τώρα...

Δεν επανέρχονται και από το gmail... :-(

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να έχει χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη εφαρμογή;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryanamaral.wifi.passwords

 

Δεν λύνει το πρόβλημα με τους κωδικούς του wifi;

 

Μέχρι την Τρίτη θα έχω τη συσκευή στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που να έχει χρησιμοποιήσει τη συγκεκριμένη εφαρμογή;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryanamaral.wifi.passwords

 

Δεν λύνει το πρόβλημα με τους κωδικούς του wifi;

 

Μέχρι την Τρίτη θα έχω τη συσκευή στα χέρια μου.

 

Το λύνει, αρκεί να είσαι ρουτ

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το λύνει, αρκεί να είσαι ρουτ

 

Η αλήθεια ειναι οτι επειδή έχω όλες τις συσκευές μου ρουταρισμένες και πολλά πράγματα τα θεωρώ δεδομένα, θα μου κακοφανεί στην αρχή. Πάντως αν περάσουν μήνες και όλα λειτουργούν κομπλέ, θα το ρουτάρω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι λίγο καλύτερο μιας και το προηγούμενο έχει θέμα τις 4.2.2.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vorsk.wifirecovery

Και γω κάνω υπομονή κάνα 2 βδομάδες ακόμη και μετά βουρ για root...

Edited by aris1976
Link to comment
Share on other sites

Σορι ρε φίλε, αλλά σε σκέφτομαι να γράφεις αυτές τις γραμμές πανικοβλητος ενώ βαράει το κινητό και λιώνω.

 

χαχαχαχαα καπως ετσι εγινε!!!αληθεια τωρα ξερεις πως???

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαα καπως ετσι εγινε!!!αληθεια τωρα ξερεις πως???

 

Δοκίμασε να πατήσεις το κουμπί κλειδώματος. Αν και ομολογώ πως με ανησυχεί λιγάκι που μετά από τόσες ώρες ρωτάς ξανά..

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να πατήσεις το κουμπί κλειδώματος. Αν και ομολογώ πως με ανησυχεί λιγάκι που μετά από τόσες ώρες ρωτάς ξανά..

 

περασε κανενα λεπτο και μετα σταματησε μονο του..τιποτα δεν εκανε με το κουμπι κλειδωματος..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...