Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά Δημήτρη ,ότι επιθυμείς :)

Και εγώ περίμενα σήμερα ότι θα μας γράψεις τις πρώτες σου εντυπώσεις ,δεν πειράζει μια -δυο μέρες παραπάνω δεν έγινε κάτι .

 

ευχαριστω!ευγενεστατος ;)

για να δουμε ειμαι περιεργος ειλικρινα!

κανεις δεν εχει παραλαβει στην Ιταλια ακομα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2-3 πολύ γρήγορα πράγματα, η συσκευή σε σχέση με το Ν4 είναι ισάξια όσον αφορά την ποιότητα. Προσωπική μου άποψη είναι πως φαίνεται πολύ "σοβαρό" σε σχέση με το Ν4 καθότι δεν διαθέτει την περίεργη hologeeknerdoSheldon πίσω επιφάνεια του Ν4. Τα υλικά όμως είναι πλαστικά πολύ καλής ποιότητας, με το κλασσικό rubberoπλαστικό να δηλώνει και εδώ παρών.

 

1η φόρτιση, το έχω και το μπλιμπλικώνω τις τελευταίες 2 ώρες νον-στοπ και η μπαταρία έχει πέσει περί το 35%!

 

Αύριο θα έχω και περαιτέρω εντυπώσεις!

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Και το συγκριτικό με το iPhone 5S στην κάμερα... Nexus 5 με τα 1000!!!

 

εντυπωσιακο...

 

και κατι αλλο...

 

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Και το συγκριτικό με το iPhone 5S στην κάμερα... Nexus 5 με τα 1000!!!

 

Πολύ πολύ ενδιαφέρον. Ισως είναι το πρώτο Νεξους με πολύ καλή κάμερα και όχι απλά μέτρια ως συνήθως.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

αρκει καποιος να το κραταει σταθερα και να μην παιζει με το φως...

 

επισης..

ασπρο ή μαυρο;

 

σε σχεση με αλλα κινητα πως ειναι;ομορφο;ασχημο;

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα ταξίδι σε 4 χώρες (Ιρλανδία, Αγγλία, Γερμανία, Ελλάδα), σε 7 πόλεις και σε 5 αεροδρόμια σήμερα το πρωί έφτασε και παραμένει στο αεροδρόμιο της Αθήνας το νέο μου NEXUS 5 32GB BLACK. Ανυπομονώ να φτάσει επιτέλους και στην "φτωχομάνα" Θεσσαλονίκη και να το κρατήσω στα χέρια μου (αργείς DHL μου...αργείς) !!! Ελπίζω σύντομα να γίνουμε πολλοί που θα το έχουμε στα χέρια μας και να το απολαύσουμε...Καλημέρα σας :)
Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα το εχω στα χερια μου οπως μου λεει η DHL

 

November 05, 2013 - 10:06 - Athens, Greece - With delivery courier

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο ποστ ας το φτιαξει κάποιος να είναι πιο όμορφο!με φωτο κλπ γιατί είναι πολυ χύμα.καλοριζικο σε οσους το παραλαβατε!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα το εχω στα χερια μου οπως μου λεει η DHL

 

πως μπορουμε να το αποκτησουμε και εμεις οι ''ασχετοι'' με τις αγορες μεσω του googlestore?:rolleyes::rolleyes:

αν δεν επιτρεπεται συγνωμη...:X:X

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να το αποκτησουμε και εμεις οι ''ασχετοι'' με τις αγορες μεσω του googlestore?:rolleyes::rolleyes:

αν δεν επιτρεπεται συγνωμη...:X:X

 

http://www.doctorandroid.gr/2013/02/how-to-shop-nexus-device-from-other-country-play-store.html

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο φτανει ο διανομεας!!!!!!!!!!!!:respect::google:

 

καποιος να φτειαξει το επισημο καθως και το avatar

Edited by kargeo
:)
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία για την ξαδέρφη που μένει Γερμανία για το White 16GB.Σε 2-3 εβδομάδες έχει παράδοση εκεί οπότε ανάλογα παραλαμβάνω κι εγώ.

Edit. Δεν πιστεύω να είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο; δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα έτσι;

Edited by kostas1976
Link to comment
Share on other sites

Edit. Δεν πιστεύω να είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο; δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα έτσι;

 

Μην σε ανησυχεί είναι εντελώς ξεκλείδωτο, με ελληνικά κτλπ και όσον αφορά το 4G.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το άσπρο αλλά το μαύρο που κρατάω στα χέρια μου είναι κλάσεις πιο ωραίο από όσο φαίνονταν στα βίντεο !!! Το μέγεθος του είναι και αυτό απλά υπέροχο !!! Δεν το άνοιξα ακόμα βέβαια για να δω και τα εσωτερικά του καλούδια, γιατί το φορτίζω, αλλά πιστεύω ότι άξιζε και η αναμονή και όλη η περιπέτεια με την παραγγελία από εξωτερικό !!! Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.Το έχω παραγγείλει από Αμερική 32 GB μαύρο(μόνο αυτό είχε διαθέσιμο) και ήθελα να ρωτήσω αν δουλεύει κανονικά με τα δίκτυα στην Ελλάδα,θα έχει Ελληνικό μενού? και αν ισχύει η εγγύηση στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.Το έχω παραγγείλει από Αμερική 32 GB μαύρο(μόνο αυτό είχε διαθέσιμο) και ήθελα να ρωτήσω αν δουλεύει κανονικά με τα δίκτυα στην Ελλάδα,θα έχει Ελληνικό μενού? και αν ισχύει η εγγύηση στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Ναι, ναι και όχι (λογικά θα ισχύει ότι ίσχυε και για το Ν4, δηλ. τηλ. αγορασμένο από USA δεν θα έχει εγγύηση EU).

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.Το έχω παραγγείλει από Αμερική 32 GB μαύρο(μόνο αυτό είχε διαθέσιμο) και ήθελα να ρωτήσω αν δουλεύει κανονικά με τα δίκτυα στην Ελλάδα,θα έχει Ελληνικό μενού? και αν ισχύει η εγγύηση στην Ελλάδα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Το 4g δεν θα σου δουλεύει πάντως.μέχρι 3g..

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...