Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειναι καλά κρυμμένο! Πάντα εκεί ήταν στα iPhone!

Τυχερός με τον φορτιστή γιατί το δικό μου δεν είχε. Α1533 έχω.

Για πες εντυπώσεις. Τι χρωμα το πήρες;

 

space grey 16αρι 545 ευρώ. Ναι σε μένα είχε στο πακέτο τον ευρωπαϊκό εκτός της συσκευασίας. Το πήρα αρχές Σεπτέμβρη και το μόνο που μετάνιωσα είναι στον αποθηκευτικό χώρο. Το 64 μην πω το 128 είναι μονόδρομος πλέον.......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

space grey 16αρι 545 ευρώ. Ναι σε μένα είχε στο πακέτο τον ευρωπαϊκό εκτός της συσκευασίας. Το πήρα αρχές Σεπτέμβρη και το μόνο που μετάνιωσα είναι στον αποθηκευτικό χώρο. Το 64 μην πω το 128 είναι μονόδρομος πλέον.......

 

 

Καλορίζικο. Το ίδιο θα έχουμε.

Και εγώ μετάνιωσα τελικά που δεν πήρα το 32αρι!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κανει αναβάθμιση, μπορείτε να γράψετε πόσο ελεύθερο χώρο είχατε πριν το ios 8 και πόσο χώρο μετά?

 

Ευχαριστώ.

 

 

Σχεδόν το ίδιο

La vie est belle!!
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το wifi συνεχίζεται είτε με reset network ή restart router...παίζει για λίγο και μετά από 10 λεπτά αισθάνεσαι το ping στα 1000ms...διαβάζω ότι οι αναφορές για το πρόβλημα αυτό αυξάνονται γεωμετρικά...απαράδεκτα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το wifi συνεχίζεται είτε με reset network ή restart router...παίζει για λίγο και μετά από 10 λεπτά αισθάνεσαι το ping στα 1000ms...διαβάζω ότι οι αναφορές για το πρόβλημα αυτό αυξάνονται γεωμετρικά...απαράδεκτα πράγματα

Ακούγονται όντως πολλά παράπονα για τις συσκευές iPhone 5s, the iPhone 6, the iPhone 6 Plus, the iPad Air, the Retina iPad mini. Κάποιοι αναφέρουν ότι διορθώθηκε με το να απενεργοποιήσουν τον διακόπτη Wi-Fi Networking από το μενού Settings > Privacy > Location Services > System Service. http://www.macrumors.com/2014/09/22/ios-8-issues-battery-drain-wifi/

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ακούγονται όντως πολλά παράπονα για τις συσκευές iPhone 5s, the iPhone 6, the iPhone 6 Plus, the iPad Air, the Retina iPad mini. Κάποιοι αναφέρουν ότι διορθώθηκε με το να απενεργοποιήσουν τον διακόπτη Wi-Fi Networking από το μενού Settings > Privacy > Location Services > System Service. http://www.macrumors.com/2014/09/22/ios-8-issues-battery-drain-wifi/

 

Λογικά είναι bug της 8 το οποίο θα λυθεί με κάποιο update. Είχατε πρόβλημα και πριν την 8 όσα παιδιά έχετε Iphone 5s??

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι bug της 8 το οποίο θα λυθεί με κάποιο update. Είχατε πρόβλημα και πριν την 8 όσα παιδιά έχετε Iphone 5s??

 

προσωπικά με clean restore δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα μέχρι στιγμής. Τα προβλήματα Wi-Fi και εξάντλησης της μπαταρίας αναφέρονται σε όλες τις συσκευές, ελπίζουμε γρήγορα να διορθωθούν. Αναμένεται update για το Apple Pay και τη δυνατότητα iPad SMS (SMS Relay).

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά με clean restore δεν αντιμετώπισα κανένα θέμα μέχρι στιγμής. Τα προβλήματα Wi-Fi και εξάντλησης της μπαταρίας αναφέρονται σε όλες τις συσκευές, ελπίζουμε γρήγορα να διορθωθούν. Αναμένεται update για το Apple Pay και τη δυνατότητα iPad SMS (SMS Relay).

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή αν κατάλαβα καλά το IOS8 έχει θέματα battery draining??

Ή εννοείς κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή αν κατάλαβα καλά το IOS8 έχει θέματα battery draining??

Ή εννοείς κάτι άλλο;

 

Σε καποιους χρήστες έχουν παρουσιαστεί τέτοιου είδους προβλήματα όχι σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα δεν αντιμετώπισα. Μερικές φορές παρατήρησα ότι το ρουτερ μου λες και κολλούσε είτε απο το νότε 8 είτε απο το αιφονε είτε απο το Ν9.

Ένα Zoe του ΟΤΕ. Έβαλα το wag200g και ησύχασα.

 

Προσοχή με τα Μαμα ρουτερ γιατί έχουν θέματα.

 

Όσο για τα γεωμετρικά προβλήματα δεν το νομίζω ειδικά μετα απο ένα χρόνο παρουσίας στην αγορά.

Αν ειναι του iOS 8 ειναι άλλο θέμα.

 

Το μόνο που δεν μου άρεσε ειναι η μπαταρία. Όχι ότι κάνει drain αλλα έχω την αίσθηση ότι κρατάει λιγοτερο

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο το iOS 8.0.1 με αρκετές μικρές διορθώσεις.

Μπορείτε να το περάσετε απο το iTunes η OTA.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο το iOS 8.0.1 με αρκετές μικρές διορθώσεις.

Μπορείτε να το περάσετε απο το iTunes η OTA.

Α, τόσο γρήγορα...:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα με το iMessage. Ενώ δουλεύει κανονικά με τον αριθμό μετά κολλάει και δουλεύει με το email. Σε 2 τηλέφωνα το είδα.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο το iOS 8.0.1 με αρκετές μικρές διορθώσεις.

 

Μπορείτε να το περάσετε απο το iTunes η OTA.

 

 

Παράξενο, έκανα τώρα έλεγχο αλλά δεν μου την εμφάνισε.

 

Edit:

Οκ έβγαλα άκρη

Update: Το update αποσύρθηκε από την Apple καθώς όπως φαίνεται προκαλούσε αδυναμία σύνδεσης στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας (!) ενώ και το Touch ID παρουσίαζε προβλήματα κατά τη χρήση του. Οπως δήλωσε εκπρόσωπος της Apple στο BusinessInsider:

 

We have received reports of an issue with the iOS 8.0.1 update. We are actively investigating these reports and will provide information as quickly as we can. In the meantime we have pulled back the iOS 8.0.1 update.

 

Edit 2:

Διαβάζω ότι η 8.0.1 επηρέασε μόνο τα 6αρια και ότι στο 5s δεν έχει πρόβλημα. Επίσης ότι το update έχει κατέβει μόνο στο OTA και ότι μέσω iTunes μπορεί να μπει κανονικά. Ισχύουν αυτά τα 2 ή είναι φήμες;

Edited by agriojohn
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από τη στιγμή που έχω βάλει την νέα έκδοση έκδοση το κινητό σέρνεται στο Ίντερνετ. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και τίποτα. Μετά έκανα setup as new πάλι τίποτα. Γενικά δείχνει να παγώνει το Ίντερνετ ενώ έβγαλα και την επιλογή 4g αλλά κ πάλι τίποτα. Είναι μόνο σε μένα η και σε άλλους; Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο wifi και μένα περισσότερο

 

Εμένα σέρνεται μόνο στο wifi! Ευτυχία...

Δοκιμάστε το παρακάτω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5640587#post5640587

Είναι θέμα της 8. Εμένα στο δικό μου iphone 5 δεν έχω τέτοια θέματα, ούτε με την 8.0.1 που πέρασα χθες.

 

Υπομονή μέχρι την 8.0.2 που θα βγει σε λίγες μέρες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μπααα τπτ ούτε με το παραπάνω...10 λεπτά προσωρινής άψογης λειτουργίας και μετά πάλι τα ίδια...
Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν είναι το λειτουργικό όπως πρέπει να είναι φαίνεται οτι σήμερα κιόλας έχουν βγάλει την 8.02 !

 

Μέσα σε 1 εβδομάδα 8-8.01-8.02....... !

 

Αφήστε τα αμερικανάκια να κάνουν τα πειραματόζωα....:cool:

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Καλα που δεν πέρασα την 8 ακόμη

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε προβλήματα μπορείτε να περάσετε την 8.0.2.

Το πολύ πολύ να αποκτήσετε κι αλλα. Χαχαχα

Αστειεύομαι.

Ειναι διαθέσιμη με σκοπό να λύσει αρκετά bugs. Αναμένουμε αποτελέσματα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...