Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest maklovinsam
Από όσο το έψαξα έχω την εντύπωση ότι έχουν έρθει περισσότερα μαύρα (space grey) iPhone 5S και πολύ λιγότερα silver και gold, τουλάχιστον για την πρώτη μέρα διάθεσης στην Ελλάδα. Πχ η Wind την πρώτη μέρα θα έχει μόνο space grey και φυσικά γενικά η διαθεσιμότητα την πρώτη μέρα είναι πάρα πάρα πολύ μικρή.

 

Έχω κάνει κράτηση ένα Silver και θα το τσιμπήσω αύριο πρωί πρωί :)

 

Μεγειες σε όλους!

 

πιστευω να μην εχουμε θεμα με τα χρωματα φιλε μου,εγω περιμενο το χρυσο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

4 χρυσα βρηκα ενω θελω ασπρο... τι γινεται; Δεν υπαρχει ασπρο; :lol: Λετε να το παιξω "φλωρινιωτης" και να το παρω το χρυσο; :p:p:lol:
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

4 χρυσα βρηκα ενω θελω ασπρο... τι γινεται; Δεν υπαρχει ασπρο; :lol: Λετε να το παιξω "φλωρινιωτης" και να το παρω το χρυσο; :p:p:lol:

Γιατί τι πρόβλημα έχει ο Φλωρινιώτης:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις με πηραν τηλ κ εφεραν ενα κομματι χρωματος χρυσο η vodafone,Μενω επαρχια,να το παρω αφοβα ε?δεν πιστευω να φευγει το χρωμα οπως περυσι σε μερικα μαυρα.

 

Θα φευγει, αν το κοπανας εδω και εκει.

Επισης, θα κανει θορυβο η καμερα, αν το κουνας, το ξερεις ετσι?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Θα φευγει, αν το κοπανας εδω και εκει.

Επισης, θα κανει θορυβο η καμερα, αν το κουνας, το ξερεις ετσι?

δηλαδη το χρυσο θα εχει θεμα οπως το περσινο 5αρι μαυρο?σε κανονικη χρηση δεν νομιζω να παθαινει κατι το χρωμα,ολα λογικα οταν τα κοπανας θα φυγει το χρωμα,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το χρυσο θα εχει θεμα οπως το περσινο 5αρι μαυρο?σε κανονικη χρηση δεν νομιζω να παθαινει κατι το χρωμα,ολα λογικα οταν τα κοπανας θα φυγει το χρωμα,ευχαριστω.

 

Αυτο ισχυει και για το μαυρο 5αρι.

 

(Αλλο αν μερικα ερχονταν με στιγμστα μεσα απο το κουτι, αυτο ηταν προβλημα της παραγωγης, οχι του χρωματος).

 

Τελος παντων, δεν θα εχεις προβλημα.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά... Ωραία διαθεσιμότητα :p

 

Και έλεγα ότι τώρα που είναι μπανάλ τα μήλα και δεν πουλάνε καθόλου, δεν θα υπάρχουν προβλήματα στη διαθεσιμότητα. :p:p

 

Κουράγιο, πρώτη μέρα είναι. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παω Public περιστερι εχεις?? εχω αλλα το δινω μονο με συνδεση.....επιτρεπεται ρε παιδια κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

παω Public περιστερι εχεις?? εχω αλλα το δινω μονο με συνδεση.....επιτρεπεται ρε παιδια κατι τετοιο?

 

Πάγια τακτική τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας των νέων Iphone. Κάθε χρόνο έτσι κάνουν!

Link to comment
Share on other sites

παω Public περιστερι εχεις?? εχω αλλα το δινω μονο με συνδεση.....επιτρεπεται ρε παιδια κατι τετοιο?

 

Στη μπανανία που ζούμε όλα επιτρέπονται. Του χρόνου μπορεί να το δίνουν μόνο με σύνδεση αλλά σε platinum συμβόλαιο μόνο, με 100 ευρώ πάγιο και 3 χρόνια δέσμευση. :):)

 

Ερώτηση σε όσους το έχουν γιατί δεν το έχω δει από κοντά ακόμα, το home button αλλάζεται εξίσου εύκολα με τα παλιά ή λόγω του αισθητήρα για το αποτύπωμα δεν θα μπορείς??

Το λέω γιατί τα iphone τα κρατάω χρόνια αλλάζοντας καπάκια, οθόνες και πολλά home button αφού βγουν εκτός εγγυήσης.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους το έχουν γιατί δεν το έχω δει από κοντά ακόμα, το home button αλλάζεται εξίσου εύκολα με τα παλιά ή λόγω του αισθητήρα για το αποτύπωμα δεν θα μπορείς??

Το λέω γιατί τα iphone τα κρατάω χρόνια αλλάζοντας καπάκια, οθόνες και πολλά home button αφού βγουν εκτός εγγυήσης.

 

Το οτι το έχουν κάποιοι δεν σημαίνει ότι γνωρίζουν κιόλας. Επειδή ξέρω λίγα πραγματα για το εσωτερικό μεχρι του iphone 5 θα σου πω εύκολα αν είναι σαν το 5άρι.

Δώσε μου λίγο χρόνο να το διασταυρώσω όμως και θα σου πω σίγουρα αύριο.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερα φιλοι μου κ καλο σ/κ,το πηρα το τερατακι σημερα,οντως το τηλεφωνανι πεταει κ σαν αποχρωση ειναι πανεμορφο,τελικα οταν το κουνας ακουγεται μονο το Power button,οταν κρατας το κουμπακι δεν ακους τπτ εσωτερικα, οπως το 5 που ειχα ακουγες την καμερα,οποτε μια χαρα.αντε μεγια σε ολους μας.με εκτιμηση Γιωργος
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κι απο μενα. Κατοχος 5s space grey 16 gb απο χθες. το τηλεφωνο πραγματικα πεταει, αλλα αντιμετωπισω κιολας προβληματακι. δεν εχω ηχο κλειδωματος-ξεκλειδωματος και πληκτρολογιου. στη φορτιση δονειται απλα παλι χωρις ηχο. εννοειται πως στο μενου των ηχων ειναι ενεργοποιημενα. εκανα επαναφορα 2 φορες αλλα τιποτα. ολοι οι αλλοι ηχοι ειναι οκ. ξερετε τι μπορει να συμβαινει??
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κι απο μενα. Κατοχος 5s space grey 16 gb απο χθες. το τηλεφωνο πραγματικα πεταει, αλλα αντιμετωπισω κιολας προβληματακι. δεν εχω ηχο κλειδωματος-ξεκλειδωματος και πληκτρολογιου. στη φορτιση δονειται απλα παλι χωρις ηχο. εννοειται πως στο μενου των ηχων ειναι ενεργοποιημενα. εκανα επαναφορα 2 φορες αλλα τιποτα. ολοι οι αλλοι ηχοι ειναι οκ. ξερετε τι μπορει να συμβαινει??

 

Ήχος ξεκλειδωματος δεν υπάρχει. Μόνο κλειδωματος.

Δοκίμασε να μπεις στην μουσική και να βάλεις την ένταση τέρμα και μετά να κλειδωσεις την συσκευή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

στη μουσικη εννοεις παιζοντας καποιο τραγουδι η απλα μπαινοντας στο app της μουσικης?? στα πληλκτρα γιατι δεν εχω ηχο ?? στη φορτιση γιατι απλα δονειται χωρις ηχο?? παω να σκασω
Link to comment
Share on other sites

στη μουσικη εννοεις παιζοντας καποιο τραγουδι η απλα μπαινοντας στο app της μουσικης?? στα πληλκτρα γιατι δεν εχω ηχο ?? στη φορτιση γιατι απλα δονειται χωρις ηχο?? παω να σκασω

 

Μήπως το έχεις αθόρυβο από το διακόπτη;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχεις αθόρυβο από το διακόπτη;

 

Nτρεπομαι πολυ...μολις γυρισα απο βολτα του σκυλου. κατα τη διαρκεια της βολτας εστελνα sms στη βοντα για υπολοιπο χρονου για να τσεκαρω ηχο μηνυματος και δε χτυπουσε. γυριζω και βαζω τη γυναικα μου να με παρει τηλ παλι μονο δονηση ειχα. Κοιταζω το διακοπτακι------------κοκκινο. Η τραγικη ειρωνια οτι εχω δουλεψει σαν τεχνικος. Καλη του ωρα του τοτε προισταμενου μου : '' Θα ξεκινατε επιλυση προβληματος απο την πιο χαζη αιτια''. Μπραβο βλακα Μπαμπη. Καλημερες:D

Link to comment
Share on other sites

Nτρεπομαι πολυ...μολις γυρισα απο βολτα του σκυλου. κατα τη διαρκεια της βολτας εστελνα sms στη βοντα για υπολοιπο χρονου για να τσεκαρω ηχο μηνυματος και δε χτυπουσε. γυριζω και βαζω τη γυναικα μου να με παρει τηλ παλι μονο δονηση ειχα. Κοιταζω το διακοπτακι------------κοκκινο. Η τραγικη ειρωνια οτι εχω δουλεψει σαν τεχνικος. Καλη του ωρα του τοτε προισταμενου μου : '' Θα ξεκινατε επιλυση προβληματος απο την πιο χαζη αιτια''. Μπραβο βλακα Μπαμπη. Καλημερες:D

 

Επι τη ευκαιρια να πω οτι ναι μεν εκει πηγε και εμενα το μυαλο μου, ΟΜΩΣ κατι πρεπει να κανουν εκει στη απλ με αυτο το διακοπτακι. Θα επρεπε να υπαρχει πανω στην μπαρα ενα σημαδακι οτι εχει μπει η δονηση. Πολλες φορες, ρυθμιζω απο τα κουμπια την ενταση του ηχου, ενω το εχω ξεχασει στη δονηση.

Ειναι λαθος τους και απορω τοσα χρονια πως το εχουν αφησει ετσι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι για το ασπρο μια και μου αρεσει πιο πολυ ....εχει ακομα την ευαισθη

σια στο φινιρισμα το ασημι γυρω γυρω η το εφτιαξαν?

Link to comment
Share on other sites

Επι τη ευκαιρια να πω οτι ναι μεν εκει πηγε και εμενα το μυαλο μου, ΟΜΩΣ κατι πρεπει να κανουν εκει στη απλ με αυτο το διακοπτακι. Θα επρεπε να υπαρχει πανω στην μπαρα ενα σημαδακι οτι εχει μπει η δονηση. Πολλες φορες, ρυθμιζω απο τα κουμπια την ενταση του ηχου, ενω το εχω ξεχασει στη δονηση.

Ειναι λαθος τους και απορω τοσα χρονια πως το εχουν αφησει ετσι.

 

Είναι πολύ γνωστή αυτή η έλλειψη του εικονιδιου γιατί όλοι το ξεχνάμε στο αθόρυβο επειδή δεν φαίνεται το διακοπτακι και θα έπρεπε να βάλουν ένα εικονίδιο όπως υπάρχει αν κανείς jailbreak ένα παρόμοιο tweak που είναι απίστευτα βολικό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...