Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αλλα κυρίως ξεχωρίζει η ποιότητα τους ,είναι τα ίδια με αυτα του n95 ,θα το καταλάβεις μόλις τα ακουσεις

 

σορρυ, αλλά καμμιά σχέση...

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την εγκατέστησα αλλά δεν βλεπω τα αρχεια που έχω στα docs ας πούμε και τα βλεπω απο office.

 

Αυτι που λες για αρχειοθέτηση είναι που με ενδιαφέρει αλλα δεν το βλεπω να γίνεται...

 

Γινεται, απλα θελει τα pdf να τα ανοιγεις απο το pocket. Πχ πηγαινε στο office και πατα σε ενα pdf, οταν σε ρωτησει με ποιο προγραμμα να το ανοιξει διαλεξε το pocket. Θα το σωσει στο local drive και μετα μπορεις να φτιαξεις φακελο και να το μεταφερεις.

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα την τριτη.Πηγα σημερα στο club που δουλευω και ημασταν εκει μαζεμενοι 2-3 με s3 k nexus 4.Οταν ανοιξα το nokia pro cam και αρχισα να βγαζω φωτος χωρις φλας και να παιζω με τα φωτα με το διαφραγμα στα 3sec χαζεψαν.Στην κυριολεξια.Γενικα παθανε πλακα με την καμερα.Αλλα οταν ανοιξαμε την εφαρμογη facebook να τις κανουμε upload δεν ηξερα που να κρυφτω ρε *******.Δηλαδη ρε ms σεβασου λιγο τον εαυτο σου.Βγαλε 2-3 κυριες εφαρμογες σωστες.Φωτογραφικο κινητο(και οχι μονο εν ετη 2013) κουτσο instagram στραβο facebook.Αυτα με ξενερωνουν απιστευτα και δεν πολυ διορθωθηκαν ιδιαιτερα απο το Lg e900 και τα wp7.

 

 

 

 

 

 

δες την beta έκδοση του Facebook που έχει βελτιώσεις που δεν έχουν έρθει ακομα στην κανονική έκδοση είναι αρκετά καλύτερη

 

http://www.windowsphone.com/s?appid=93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχθες το βραδυ ειχα βαλει το κινητο μου για φωρτιση,κατα τις 5 το ξημερωμα ξυπνισα και το ειδα να δω αν ειχε φωρτισει και διαπιστωσα οτι ζεματαγε,ειχα ξεχασει το wifi ανοικτο και οχι μονο ζεματαγε αλλα δεν ειχε φωρτισει τελειως (3 ωρες φορτιση)και οταν εκελεισα το wifi μετα απο λιγο κρυωσε και μετα γεμισε η μπαταρια.ειναι λογικο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχθες το βραδυ ειχα βαλει το κινητο μου για φωρτιση,κατα τις 5 το ξημερωμα ξυπνισα και το ειδα να δω αν ειχε φωρτισει και διαπιστωσα οτι ζεματαγε,ειχα ξεχασει το wifi ανοικτο και οχι μονο ζεματαγε αλλα δεν ειχε φωρτισει τελειως (3 ωρες φορτιση)και οταν εκελεισα το wifi μετα απο λιγο κρυωσε και μετα γεμισε η μπαταρια.ειναι λογικο αυτο?

 

Απο μόνο του όχι, δεν είναι λογικό. Βέβαια όταν φορτίζει ανεβάζει λίγο θερμοκρασία αλλά το να μη φορτίσει μέσα σε 3 ώρες είναι παράξενο. Μάλλον κάποια/ες έτρεχαν στο παρασκήνιο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την Amber της Cosmote.

την προτεινω,εχει και data sense και 4G

 

επισης στην amber η καμερα εχει χαλασει αρκετα στις νυχτερινες ληψεις.

 

Γινεται post processing και βγαζει μια κιτρινιλα

τσεκαρετε το και εσεις

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα κάτι έτρεχε στο παρασκήνιο... Το έχω πάθει.

 

Για θήκη μόνο της ΝΟΚΙΑ, απ' όσο έχουμε ξαναπεί. Αλλά θέλει καθάρισμα ώστε να μην χαλάσει το χρώμα παγιδευμένη σκόνη ανάμεσα στην θήκη και την συσκευή. Προσωπική άποψη και προτίμηση, καμία. Εκτός κι αν είσαι τόσο σκληρός με το κινητό σου...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την Amber της Cosmote.

την προτεινω,εχει και data sense και 4G

 

επισης στην amber η καμερα εχει χαλασει αρκετα στις νυχτερινες ληψεις.

 

Γινεται post processing και βγαζει μια κιτρινιλα

τσεκαρετε το και εσεις

 

Με την pro camera η χρησιμοποιεις την απλη?

Link to comment
Share on other sites

Γινεται, απλα θελει τα pdf να τα ανοιγεις απο το pocket. Πχ πηγαινε στο office και πατα σε ενα pdf, οταν σε ρωτησει με ποιο προγραμμα να το ανοιξει διαλεξε το pocket. Θα το σωσει στο local drive και μετα μπορεις να φτιαξεις φακελο και να το μεταφερεις.

 

 

 

 

 

 

ωραία ευχαριστώ

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβάσει ένα πρόγραμμα με live tile και μ έδειχνε την κατάσταση του κινητού.λετε αυτό να μου έτρωγε μπαταρία;

 

Πιθανότατα. Ποια εφαρμογή?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με την pro camera η χρησιμοποιεις την απλη?

 

Και με τις δυο.

είναι θέμα αλγορίθμων της κάμερας. Ελπίζω να βγει sw update και να μην μείνουμε με αυτη τη κάμερα

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Και με τις δυο.

είναι θέμα αλγορίθμων της κάμερας. Ελπίζω να βγει sw update και να μην μείνουμε με αυτη τη κάμερα

 

Θα βγεί και θα γίνει συγχώνευση Pro Cam και Smart Cam. Οπότε λογικά όλο και κάτι θα βελτιώσουν! :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Και με τις δυο.

είναι θέμα αλγορίθμων της κάμερας. Ελπίζω να βγει sw update και να μην μείνουμε με αυτη τη κάμερα

 

Δεν επηρεαζει ολα τα 920 απο οτι διαβαζω. Οταν ειχε βγει απο το shop η pro cam ηταν γιατι καποιοι χρηστες ειχαν αναφερει κιτρινιλα το βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Δεν επηρεαζει ολα τα 920 απο οτι διαβαζω. Οταν ειχε βγει απο το shop η pro cam ηταν γιατι καποιοι χρηστες ειχαν αναφερει κιτρινιλα το βραδυ

 

Δεν φταίει η pro cam και η άλλη τα ίδια κάνει.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

χαλοου παιδια!

ειμαι χρονια χρηστης νοκια και τωρα που επεσαν οι τιμες, λεω να αγορασω το 920. Θελω να ρωτησω:

καλες εφαρμογες μπορω να βρω αλλα να μην ειναι trial ή να χρεωθω?

το gps λειτουργει χωρις καμια χρεωση?

ΥΓ.: το c5-03 (που εχω-αντεχει ακομα) στο 1ο ερωτημα ας πουμε οτι δεν τα καταφερνε αλλα στο 2ο με εβγαζε σχεδον ασπροπροσωπο!

Link to comment
Share on other sites

χαλοου παιδια!

ειμαι χρονια χρηστης νοκια και τωρα που επεσαν οι τιμες, λεω να αγορασω το 920. Θελω να ρωτησω:

καλες εφαρμογες μπορω να βρω αλλα να μην ειναι trial ή να χρεωθω?

το gps λειτουργει χωρις καμια χρεωση?

ΥΓ.: το c5-03 (που εχω-αντεχει ακομα) στο 1ο ερωτημα ας πουμε οτι δεν τα καταφερνε αλλα στο 2ο με εβγαζε σχεδον ασπροπροσωπο!

 

Στο πρώτο ερώτημα θα καλυφθείς αρκετά πιστεύω. Αναλογα βέβαια και του τι ψαχνεις/ζητάς

Η δευτερη ερώτηση είναι ανεπίτρεπτη απο κάποιον που έχει χρόνια Nokia....;) Φυσικά και είναι σούπερ αλλά και δωρεάν.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

 

υπαρχει καποια ρυθμιση/ εφαρμογη/ τροπος, ληψης φωτογραφιας με χρονομετρητή καθυστερησης?

 

ειναι πολυ λειτουργικό ως υπηρεσια αλλα δεν βλεπω να το εχει ενσωματωμενο καπου στις ρυθμισεις το κινητο.

 

 

edit: βρηκα την εφαρμογη camera timer. πολυ καλη.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by impreza_sti

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Χτες επεσα για υπνο και το κινητο ειχε 45% μπαταρια. Τσεκαρα πριν το βαλω stanbdy αν εχω ανοιχτες app αλλα τιποτα.

Το πρωι ηταν νεκρο εντελως. Το εβαλα στην φορτιση και δεν ειχε καθολου μπαταρια.

Του εχει τυχει κανενος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...