Jump to content

myphone.gr: 10 χρόνια μετά... (και 11 πλέον)


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά παιδιά!Εύχομαι η παρέα να συνεχίζει να απλώνεται, να μας ενημερώνει και να μας διασκεδάζει!!Αναπολώ τις ημέρες της εγγραφής μου..πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός..
this is how we do...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 190
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σπάω εδώ και ώρα το κεφάλι μου να θυμηθώ πώς λεγόταν το forum πριν γίνει myphone. Είμαι τόσο παλιός και πιστός αναγνώστης που έφτασα να κάνω format όταν το pc αρνούνταν να ανοίξει τη σελίδα. Τό forum με έχει βοηθήσει άπειρες φορές. Πλέον ως forum έχει απλωθει πολύ και η γνώση έχει διαχυθεί περισσότερο στην κοινότητα των χρηστών. Από forum ενημέρωσης και αλληλοβοήθειας το myphone εξελίχθηκε σε forum ανταλλαγής απόψεων. Αυτό έχει και τα καλά και τα κακά του. Ίσως οι νεοι χρηστες να αποθαρρύνονται βλέποντας τις πιο δημοφιλείς συζητήσεις. Εξακολουθώ να μπαίνω κάθε μέρα και να το χαίρομαι γιατί ενημερώνομαι για το χόμπι μου και με χαλαρώνει. Σας εύχομαι καλή δύναμη και καλή συνέχεια. Edited by GΚOOL
ορθογραφικό λάθος
Link to comment
Share on other sites

10 ε; Μου φαινόταν οτι είναι περισσότερα αλλά ήμουν πριν και στο unwired και δεν θυμάμαι πότε έγινε η μετάβαση. Καλά να είμαστε να συνεχίσουμε να μπαίνουμε στο site και να γράφουμε στο forum, και εσείς να μας φέρνετε τις ειδήσεις της κινητής.
Link to comment
Share on other sites

10 ε; Μου φαινόταν οτι είναι περισσότερα αλλά ήμουν πριν και στο unwired και δεν θυμάμαι πότε έγινε η μετάβαση. Καλά να είμαστε να συνεχίσουμε να μπαίνουμε στο site και να γράφουμε στο forum, και εσείς να μας φέρνετε τις ειδήσεις της κινητής.

 

Αι γεια σου. Unwired λεγόταν.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και παντα τετοια παιδια!!! Παρακολουθω παρα πολλα χρονια το Forum, ασχετο οτι δεν ειχα κανει εγγραφη.

 

Γιατι θυμαμαι οτι για μια περιοδο ηταν ενεργο και το myphone και το unwired; Δεν εγινε απο τη μια μερα στην αλλη η μετονομασια δηλαδη.

MY ANDROID DEVICES HISTORY

HTC Desire HD > HTC Evo 3D > Samsung Galaxy Nexus > Samsung Galaxy Note II > LG G2 > LG G Flex 2 > Samsung Galaxy Note Edge > Meizu MX4 Pro > LG G4 > Xiaomi Mi 5 > Samsung Galaxy S8+ > Huawei P20 Pro > Huawei Mate 20 Pro > Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και να γίνεται κάθε χρόνο και καλύτερο το forum γιατί το αξίζει! :D

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω !!!

 

Μετα το unwired πρεπει να ημουν απο τα πρωτα μελη μιας και βρηκα διθεσιμο το ονομα μου για username !!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα τα χιλιασεται τα χρονια σας ..και παντα να υπαρχουν ανθρωποι σαν και εσας που πριν 10 χρονια τολμησατε και προτοπορησατε ....εμεις οι χρηστες σας ευχαριστουμε ....και σας ευχομαστε με υγεια σε εσας οσο και στην οικογενεια σας
Link to comment
Share on other sites

5 Σεπτεμβριου 2004 εκανα register στο myphone....και ακολουθησαν ατελειωτα βραδια με ξενυχτι σε ατελειωτα αρθρα....γιναμε μια παρεα ολοι μας...συμφωνησαμε...διαφωνησαμε...banaristikame...(ναι ναι συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες...οπως και στη δικη μου!) αλλα μια ειναι η μεγαλη αληθεια...μακρια απο το myphone ΔΕΝ μπορουμε!

Τι αλλο να πω....μακαρι σε αυτους τους δυσκολους καιρους παντα να υπαρχουν ατομα τρελαμενα με την τεχνολογια (η οποια παρεπιπτωντος ειναι ΠΟΛΥ ακριβο spor) και να συνεχισουν να μας ενημερωνουν!

Βεβαια κραταω λιγα μουτρα γιατι σε τοσους πολλους διαγωνισμους πηρα μερος αλλα ΔΕΝ...ολο αλλοι πανε και κερδιζουν τα φανταστικα δωρακια....

Εγω δεν θα ευχηθω το κλασικο :συνεχιστε ετσι...αλλα θα πω ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!

:respect:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια καλών αναμνήσεων για το myphone, που σταδιακά εξελίχθηκε και έγινε ακόμη καλύτερο από ποτέ. Χαίρομαι ιδιαίτερα που από το 2006 συμβάλω και εγώ σε όλη αυτή την προσπάθεια της Ομάδας διαχείρισης/Ομάδα συνακτών, καθώς οι κόποι όλων μας ανταμείβονται από εσάς τους ίδιους. :)

 

Χρόνια πολλά myphone σε σένα και στους πιστούς αναγνώστες σου, που σε δείχνουν έμπρακτα την αγάπη τους, στην διάρκεια όλης αυτής την μακρόχρονης περιόδου!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ντροπαλό αμούστακο αγόρι ο Μάνος..... :lol::lol::p

Πάρτε και μια εικόνα απο τότε: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=368754

 

Χρόνια πολλά, να είμαστε όλοι καλά να γιορτάσουμε και τα επόμενα 10 χρόνια....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και καλά στην καλύτερη Ελληνική κοινότητα του διαδικτύου. :)

 

 

http://www.partynet.co.za/images/products/looney-tunes-birthday-foil-balloons-p3473.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν 16 όταν έκανα την εγγραφή μου εδώ κι έψαχνα πληροφορίες για τα S.E. W810 και Nokia 3300 απ'όσο θυμάμαι. Πλέον πέρασα τα 25 και και ακόμη, όπως είπε και κάποιος φίλος πιο πάνω, όταν δε ξέρω τι να κάνω στο pc τα δάχτυλα γράφουν μόνα τους myph και πατάνε enter! Χρόνια πολλά παιδιά! Να τα εκατοστήσετε!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα να σας παρακολουθώ σχετικά αργά, από τότε που μπήκα στον κόσμο του android.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια, οι εντυπώσεις μου από το συγκεκριμένο ιστότοπο είναι οι καλύτερες!:up:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κι από μένα! Χρόνια τώρα χρησιμοποιώ το myphone για να μαθαίνω τα τελευταία τεχνολογικά νέα, να επικοινωνώ με συμφορουμίτες και να μοιράζομαι την τρέλα μου για τα κινητά τηλέφωνα και την τεχνολογία γενικότερα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ντροπαλό αμούστακο αγόρι ο Μάνος..... :lol::lol::p

Πάρτε και μια εικόνα απο τότε: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=368754

 

Χρόνια πολλά, να είμαστε όλοι καλά να γιορτάσουμε και τα επόμενα 10 χρόνια....

 

Πραγματικά συγκινήθηκα με το παραπάνω!

 

Χρόνια πολλά στο myphone, το forum που μου έδειξε τι πάει να πει forum, στα πρώτα μου βήματα στο διαδίκτυο.

 

Είναι πάντα (τουλάχιστον) ένα tab στον browser μου εδώ και 10 ολόκληρα χρόνια. (:X πότε ήμουν γυμνάσιο....)

 

Πραγματικα συγχαρητήρια σε ΟΛΟΥΣ για όλη την καταπληκτική δουλειά που έχει γίνει όλο αυτό το καιρό.

 

 

ΥΓ: Είναι από τότε, το 1ο site που θα πληκτρολογήσω για να δω αν έχει ίντερνετ το PC που χρησιμοποιώ!! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...