Jump to content

myphone.gr: 10 χρόνια μετά... (και 11 πλέον)


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 190
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πραγματικά χαίρομαι που είμαι μέλος του site απο την δεύτερη κιόλας μέρα, με βοήθησε πάντα οπότε χρειάστηκα την παραμικρή βοήθεια άμεσα, εύχομαι να τα κατοστησετε με την ίδια πολύ καλή δουλειά που κανετε
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα, ποιος να το φανταστεί τότε εκείνες της μέρες, που θυμάμαι γινόταν η αλλαγή από unwired σε myphone, την τόσο μεγάλη απήχηση, που βέβαια η χρονική στιγμή ήταν η κατάλληλη και το myphone ήταν ο πρωτοπoρος και το μοναδικό site για ενημέρωση και ανακαλύψεις. H καλή ενημέρωση με ποιοτικά ποστς στο σύνολο, είναι το συστατικό της επιτυχίας, κάτι δύσκολο πλέον στις μέρες μας.
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο site πρώτη φορά το 2004 το καλοκαίρι όταν αφορμή στάθηκε το sharp 902. Από το 2005 που γράφτηκα μέλος είναι το πιο σταθερά επισκέψιμο site μου. Να είσαστε όλοι καλά!

 

PS: Δύναμη και υπομονή στις βλακείες που μπορεί να γράφει ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά λοιπόν κι από εμένα στο σάιτ που έκανε ακόμα και το facebook δευτερεύον επιλογή! Λυπάμαι που του χρόνου θα δώσω πανελλήνιες και δεν θα έχω αρκετό χρόνο να ασχολούμαι...
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα σχόλια των παιδιών θυμήθηκα κι εγώ τις ατελείωτες ώρες ψάχνοντας τις σελίδες να βρω απανήσεις στα θέματα που ήθελα... Πάντα τέτοια να συνεχίζετε να μας λύνετε απορίες και να μας παρουσιάζετε ότι νεότερο κυκλοφορεί!!!
Link to comment
Share on other sites

Μερικές κουβέντες για το θρυλικό unwired θα έπρεπε να είχαν γραφτεί καθώς το myphone δεν προέκυψε σε καμιά περίπτωση απο παρθενογένεση...

Τίποτα δε θα ήταν ίδιο στο myphone χωρίς την ύπαρξη προηγουμένως του unwired.gr

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, καλά, δημιουργικά & μοναδικά myphone!!!

Keep up the good work guys.

"And more, much more than this, I did it my way...", είπε ο θείος Φρανκ!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Να τα 100στήσετε!

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Δέκα χρόνια ε;;; Και να φανταστείς ακόμα μερικές φορές μπερδεύομαι και μας λέω unwired...

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά και από εμένα. Σας διάβαζα και σας διαβάζω ανελlιπώς από την εποχή του unwired.

 

Να τα εκατοστήσετε!!!

Edited by sfs
Link to comment
Share on other sites

H ιστορία πρέπει να καταγράφεται παιδιά και να αναφέρεται χωρίς πάθος στους νεότερους.

 

Ολα, και εσείς, ξεκίνησαν με το http://www.unwired.gr όπως θυμόμαστε. Μετά κάτι έγινε (εσείς θα μας πείτε τι), χωριστήκατε και δημιουργήθηκε το http://www.myphone.gr με ίδια θεματολογία, περιεχόμενο και σχεδόν ίδιο template. Η "ομάδα των editors" είχε μεταναστεύσει στο myphone.gr και ο κόσμος ακολούθησε (μετεγγράφηκε).

 

Ο βασιλιάς πέθανε, ζήτω ο βασιλιάς.. (2003 ήτανε θαρρώ)

 

Χρόνια σας καλά και πολλά

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν κιόλας 10 χρόνια??? πω πω σαν να γερνάμε.... :lol:

από το http://www.unwired.gr στο myphone.... σαν να ήταν χτες...

Χρόνια πολλά και πάντα πρώτο :)

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά myphone

Το καλύτερο για μένα forum τεχνολογίας ..........

Με την σειρά μου και εγω να πω ένα ευχαριστω για την ενημέρωση που μας προσφέρετε όλα αυτά τα χρόνια :D

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Πόσα, μα πόσα έμαθα εδώ μέσα όλα αυτά τα χρόνια...

Χρόνια πολλά!

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια Πολλά, πάντα επιτυχίες και να παραμείνει ψηλά όχι μόνο για την άρτια ενημέρωση αλλά και σαν ενα κορυφαίο τεχνολογικό στέκι :)

 

 

 

 

 

ο

Link to comment
Share on other sites

Για καποιους απο εμας σημαινει πολλα ενα αξιολογο site σαν το myphone να κλεινει 10 χρονια. Θυμαμαι εποχες απο το unwired απο τα chat που καναμε στο καναλι του IRC και τις ωρες που καθομουν στο thread της Nokia... Εχω περασει αρκετες ωρες σε αυτο το site.

Ευχομαι να συνεχισει αυτη την πορεια για πολλα πολλα χρονια.

 

Χρονια πολλα myphone.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όπως και ο trod είμαι (απο το unwired) από την αρχή και το παρακολουθώ καθημερινά. Εχω βρεί απαντήσεις και λύσεισ στα περισσότερα προβλήματα που έχω αντιμετωπίσει.

 

Χρόνια πολλά myphone.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά myphone, καλή συνέχεια και τα επόμενα 10000 χρόνια.. :love: :love: Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...