Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά.η μνήμη του τηλεφώνου μου λέει οτι εχω 8,12 GB ελεύθερα και 5,56 GB σε χρήση.το σύνολο μας κάνει 13,68 GB,τα υπόλοιπα μέχρι τα 16 που ειναι;είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Tα υπόλοιπα 2,5 περίπου τα έχει κατειλημμένα το λειτουργικό σύστημα Windows Phone. Σε όλες τις συσκευές έτσι γινεται. Η συνολική μνήμη χωρίζεται σε 2 partitions, ένα system partition που το καταλαμβάνει το λειτουργικό και ένα user partition που είναι διαθέσιμο στον χρήστη για αρχεία, εφαρμογές κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tα υπόλοιπα 2,5 περίπου τα έχει κατειλημμένα το λειτουργικό σύστημα Windows Phone. Σε όλες τις συσκευές έτσι γινεται. Η συνολική μνήμη χωρίζεται σε 2 partitions, ένα system partition που το καταλαμβάνει το λειτουργικό και ένα user partition που είναι διαθέσιμο στον χρήστη για αρχεία, εφαρμογές κλπ.

Σε ευχαριστώ πάρα πολυ.παλι καλα που μου το είπες γιατι έχω κάνει φύλλο και φτερό να ψάχνω μήπως είναι αρχεία που τα είχα σβησει αλλα υπάρχου κάπου και δεν τα βλεπω.να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Που είναι το Update ρε παιδιά.. έλεος δηλαδή!! Μόνο εμείς δεν το έχουμε πάρει ακόμα. Είπαμε να κάνουμε υπομονή αλλά όχι και έτσι! :angry:
Link to comment
Share on other sites

Που είναι το Update ρε παιδιά.. έλεος δηλαδή!! Μόνο εμείς δεν το έχουμε πάρει ακόμα. Είπαμε να κάνουμε υπομονή αλλά όχι και έτσι! :angry:

 

Έφτασεεε

 

http://www.windowscentral.com/lumia-denim-update-now-rolling-out-lumia-1020-and-925-devices

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι update ειναι αυτό αφου από οτι διαβασα στην δικη μας συσκευή δεν θα κάνει τιποτα μονο σε τηλέφωνα όπως το 930 το 1520 και το icon θα δουλεύει .θα αλλάξει κάτι αλλο;
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που αλλάζει είναι ότι μπορεί να μπει συντόμευση για τα δεδομένα κινητής στο action center και οι φακελοι στην αρχική οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

το Cortana το έχει κανείς;

 

Για να αποκτήσεις πρόσβαση στην Cortana θα πρέπει μέσα από τις ρυθμίσεις να αλλάξεις γλώσσα και περιοχή σε Αγγλικά ΗΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

Με ελληνικο vodafone Μου κανε σημερα το update σε Denim κομπλε:D

 

Λίγο πιο γρήγορο μου φαίνεται το μενού

Link to comment
Share on other sites

Denim και εγώ...

εδω και 2 βδομάδες είχα κατι χαζά λαγκ !!

με το που πέρασε το Update όλα φίνα :) :)

επιτέλους data στο γρήγορο μενού και κουτάκια για τα apps original :) :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Σε λίγο ετοιμάζομαι να βάλω την Denim και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω την Cortana... Άμα αλλάξω προσωρινά τις ρυθμίσεις θα υπάρξει κανένα πρόβλημα;;:confused:
Lumia 925
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Σε λίγο ετοιμάζομαι να βάλω την Denim και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω την Cortana... Άμα αλλάξω προσωρινά τις ρυθμίσεις θα υπάρξει κανένα πρόβλημα;;:confused:

 

Όχι κανένα πρόβλημα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σε rom με

manufacturer name

RM-892_eu_italy_218

Mobile operator

000-IT

ουτε φωνη ουτε ακροαση παντως για ντενιμ.

 

Παιζει κανενα ρολο που το εχω χωρις SIM;

Γινεται το ΟΤΑ μεσω wifi μονο;

Υπαρχει καποιος τροπος να γινει διαφορετικα πλην OTA;

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Σε rom με

manufacturer name

RM-892_eu_italy_218

Mobile operator

000-IT

ουτε φωνη ουτε ακροαση παντως για ντενιμ.

 

Παιζει κανενα ρολο που το εχω χωρις SIM;

Γινεται το ΟΤΑ μεσω wifi μονο;

Υπαρχει καποιος τροπος να γινει διαφορετικα πλην OTA;

 

Μόνο αν αλλάξεις ROM και βάλεις άλλης χώρας μπορείς να περάσεις αυτή τη στιγμή τη denim καθώς δεν είναι ακόμα διαθέσιμη για τα ιταλικά απ' ό,τι βλέπω εδώ.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν αλλάξεις ROM και βάλεις άλλης χώρας μπορείς να περάσεις αυτή τη στιγμή τη denim καθώς δεν είναι ακόμα διαθέσιμη για τα ιταλικά απ' ό,τι βλέπω εδώ.

 

φτού... και εγώ με την ιταλική είμαι.. Άρα να περάσω σε άλλη. ποια προτείνεται?

Link to comment
Share on other sites

φτού... και εγώ με την ιταλική είμαι.. Άρα να περάσω σε άλλη. ποια προτείνεται?

 

Αφού έχουν αρχίσει ήδη να αναβαθμίζονται τα 925 σε αρκετές χώρες δεν νομίζω να αργήσουν και τα ιταλικά.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως απλά θα περιμένω..

τώρα που άνοιξα τους οδηγούς σου για φλασάρισμα, διαπίστωσα ότι έχει περάσει πολύς καιρός από τη τελευταία φορά που το έκανα! και δεν έχω τη πολυτέλεια για πειράματα πάλι!!

απλά υπομονή λοιπόν..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...