Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, γνωριζει καποιος αν το firmware 059T0B2 (RM-892 VAR EURO FR CV BLACK) ειναι unbranded?

Θελω να φλασαρω το lumia 925 μου γιατι ειναι cosmote branded.

 

Nαι unbranded γαλλικό είναι. Είναι μαύρη η συσκευή σου, έτσι;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι unbranded γαλλικό είναι. Είναι μαύρη η συσκευή σου, έτσι;

 

Ναι μαυρη ειναι.

Εψαχνα για ελληνικο αλλα δεν βρηκα unbranded, μονο cosmote και vodafone.

Εχεις καποιο αλλο να προτεινεις?

Λιγο που κοιταξα, το μοναδικο L925 που εχει Denim ειναι το γερμανικο της Ο2, αλλα δεν θελω να βαλω branded f/w.

Edited by stefanakos8
Link to comment
Share on other sites

Ναι μαυρη ειναι.

Εψαχνα για ελληνικο αλλα δεν βρηκα unbranded, μονο cosmote και vodafone.

Εχεις καποιο αλλο να προτεινεις?

Λιγο που κοιταξα, το μοναδικο L925 που εχει Denim ειναι το γερμανικο της Ο2, αλλα δεν θελω να βαλω branded f/w.

 

Προσωπικά θα σου πρότεινα ιταλικό. Είναι δοκιμασμένο και δουλεύει χωρίς θέματα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου πρότεινα ιταλικό. Είναι δοκιμασμένο και δουλεύει χωρίς θέματα.

 

Το ειδα και το ιταλικο αλλα προσεξα οτι το γαλλικο στο software version τελειωνε σε .0010, ενω το ιταλικο σε .0006 νομιζω.

Αυτο παιζει καποιο ρολο (νεοτερο ή παλαιοτερο) ή δεν υπαρχει καποιο θεμα?

Το γαλλικο ειχε το πιο προσφατο software version (αν ισχυει αυτο που αναφερω με τους κωδικους) απ' ολα τα unbranded f/ws.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και το ιταλικο αλλα προσεξα οτι το γαλλικο στο software version τελειωνε σε .0010, ενω το ιταλικο σε .0006 νομιζω.

Αυτο παιζει καποιο ρολο (νεοτερο ή παλαιοτερο) ή δεν υπαρχει καποιο θεμα?

Το γαλλικο ειχε το πιο προσφατο software version (αν ισχυει αυτο που αναφερω με τους κωδικους) απ' ολα τα unbranded f/ws.

 

Όχι αυτό δεν έχει να κάνει με την έκδοση του firmware.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα.

βρισκω απο φίλο το κινητό μεταχειρισμένο ελαφρώς από φίλο, 2-3 μήνες το χε το παιδί στα 100 ευρώ.

θέλω να το πάρω για δώρο για την αδερφή μου.

Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά καθώς το κινητό έχει βγει αρκετό καιρό.

Επισης παίρνει κανονικά Updates κτλ η το έχει αφήσει η εταιρία;

Συγνώμη αλλά εγώ δεν εχω εμπειρία απο wp καθότι έχω δουλέψει μόνο android.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό δεν έχει να κάνει με την έκδοση του firmware.

 

Το ξερω οτι δεν εχει να κανει με την εκδοση του firmware, απλα λεω μηπως παιζει καποιον αλλο ρολο.

Πιστευω πως δεν θα εχω θεματα ουτε με την γαλλικη (την οποια εχω ηδη κατεβασει στον υπολογιστη) και μιας και το debranding παει για μετα το νεο ετος (χριστουγεννιατικες διακοπες στο πατρικο, εκτος Θεσσαλονικης), θα δω ποια απο τα 2 f/w παρει πρωτο την denim και θα το περασω.

 

Υ.Γ.: Συγχαρητηρια και για τον οδηγο που εχεις ανεβασει. Θα βοηθησει πολλα ατομα που δοκιμαζουν την διαδικασια για πρωτη φορα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα.

βρισκω απο φίλο το κινητό μεταχειρισμένο ελαφρώς από φίλο, 2-3 μήνες το χε το παιδί στα 100 ευρώ.

θέλω να το πάρω για δώρο για την αδερφή μου.

Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά καθώς το κινητό έχει βγει αρκετό καιρό.

Επισης παίρνει κανονικά Updates κτλ η το έχει αφήσει η εταιρία;

Συγνώμη αλλά εγώ δεν εχω εμπειρία απο wp καθότι έχω δουλέψει μόνο android.

Ευχαριστώ.

 

Παίρνει ακόμη updates και θα πάρει και τα Win10, θα υποστηρίζεται ακόμη μέχρι τα μέσα του 2016.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα.

βρισκω απο φίλο το κινητό μεταχειρισμένο ελαφρώς από φίλο, 2-3 μήνες το χε το παιδί στα 100 ευρώ.

θέλω να το πάρω για δώρο για την αδερφή μου.

Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά καθώς το κινητό έχει βγει αρκετό καιρό.

Επισης παίρνει κανονικά Updates κτλ η το έχει αφήσει η εταιρία;

Συγνώμη αλλά εγώ δεν εχω εμπειρία απο wp καθότι έχω δουλέψει μόνο android.

Ευχαριστώ.

 

Ειναι κινητο που δυσκολα το βρισκεις κατω απο 140€ μεταχειρισμενο, συνεχιζει να υποστηριζεται και να αναβαθμιζεται, ειναι κινητο που δεν κολλαει, οποτε κατ' εμε σε αυτα τα λεφτα αξιζει "με τα χιλια".

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα.

βρισκω απο φίλο το κινητό μεταχειρισμένο ελαφρώς από φίλο, 2-3 μήνες το χε το παιδί στα 100 ευρώ.

θέλω να το πάρω για δώρο για την αδερφή μου.

Θέλω να ρωτήσω αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά καθώς το κινητό έχει βγει αρκετό καιρό.

Επισης παίρνει κανονικά Updates κτλ η το έχει αφήσει η εταιρία;

Συγνώμη αλλά εγώ δεν εχω εμπειρία απο wp καθότι έχω δουλέψει μόνο android.

Ευχαριστώ.

 

το παιρνεις και μολις φτασεις στην γωνια τρεχεις μην τυχον το μετανοιωσει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς είπε ο tolisfar...

 

Και όσο από updates μην ανησυχείς... Θα πάρει και Lumia denim (ήδη κάποια την έχουν πάρει) και θα πάρει 99% και τα Windows 10 σε λίγους μήνες...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όπως ακριβώς είπε ο tolisfar...

 

Και όσο από updates μην ανησυχείς... Θα πάρει και Lumia denim (ήδη κάποια την έχουν πάρει) και θα πάρει 99% και τα Windows 10 σε λίγους μήνες...

 

και ανεβαινει που λεει και το τραγουδι http://www.skroutz.gr/search?keyphrase=925+lumia&from=autocomplete καποια στιγμη ειχε φτασει κατω απο 200 ευρω

Link to comment
Share on other sites

και ανεβαινει που λεει και το τραγουδι http://www.skroutz.gr/search?keyphrase=925+lumia&from=autocomplete καποια στιγμη ειχε φτασει κατω απο 200 ευρω

 

σε λίγο θα μπείτε στα προστατευομενα ειδη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι έχει τελειωσει το "φθηνό" στοκ παραεισαγωγης και με δεδομένο ότι το κινητο δεν κυκλοφορεί πλέον, δεν πρόκειται να ξαναδούμε χαμηλές τιμές. Όσοι πρόλαβαν δηλαδή. Θα είναι σαν κάτι κινητά 3τιας που ξεμενουν και τα πουλούν σε τιμές οσο την ημέρα που πρωτοκυκλοφορησαν.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω έχει πάρει κανείς την lumia denim μήπως ξέρουμε κάποια ημερομηνία διάθεσης.!

 

Ευχαριστώ..!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS

 

το βαλα για φορτιση και μολις το βγαλα ειδα ειχε παγωσει η οθονη και δεν κουνιεται φυλλο

 

παταω τα παντα και δεν γινεται τίποτα..

 

καμια ιδεα κανεις??

 

το βαλα για φορτιση ξανα, το συνεδεσα στο πισι αλλα τίποτα.. αυτη η ****** να μη βγαινει η μπαταρια

 

τα νευρα μου :mad:

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by niotheros
Γραφή τύπου SMS
Link to comment
Share on other sites

παιδια SOS

το βαλα για φορτιση και μολις το βγαλα ειδα ειχε παγωσει η οθονη και δεν κουνιεται φυλλο

παταω τα παντα και δεν γινεται τίποτα..

καμια ιδεα κανεις??

το βαλα για φορτιση ξανα, το συνεδεσα στο πισι αλλα τίποτα.. αυτη η ****** να μη βγαινει η μπαταρια

τα νευρα μου :mad:

 

Δοκίμασες να κάνεις κάποιο soft reset μήπως ξεκολλήσει;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

μολις ξεκολλησε μετα απο 1μιση ωρα

 

επιτελους

 

ναι ειχα δοκιμασει τα παντα..και σοφτ ριζετ εννοειται

 

δεν ανταποκρινοταν καθολου..ουτε στο πισι που το συνεδεα το αναγνωριζε

Edited by Bks3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Μόλις έκανα επαναφορά ρυθμίσεων. Πως μπορώ να κάνω ενημέρωση της συσκευής και να εγκαταστήσω την εφαρμογή Nokia camera;

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Μόλις έκανα επαναφορά ρυθμίσεων. Πως μπορώ να κάνω ενημέρωση της συσκευής και να εγκαταστήσω την εφαρμογή Nokia camera;

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: Nokia Lumia FAQ - Πώς κάνω ενημέρωση στην τελευταία έκδοση του λογισμικού

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Με την Denim τι γίνεται? Ξέρει κανείς, δεν έλεγαν ότι θα γίνει νωρίς τον Ιανουάριο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Με την Denim τι γίνεται? Ξέρει κανείς, δεν έλεγαν ότι θα γίνει νωρίς τον Ιανουάριο?

 

Μάλλον την καθυστερούν επίτηδες για να τη δώσουν την 21η Ιανουαρίου, που θα ανακοινώσουν και τα Windows 10 για mobile devices.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...