Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το soft reset είναι που το κάνουμε με το κουμπί κλειδώματος και το κουμπί που χαμηλώνει την φωνή, τα οποία τα πατάμε παρατατημένα? Είναι αυτό το κάνω κάθε μέρα και δεν γίνεται τίποτα.:mad:

 

θελει να το πατησεις περιπου 15 δευτερα...(μετρα απο μεσα σου)

www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θελει να το πατησεις περιπου 15 δευτερα...(μετρα απο μεσα σου)

 

Κάθε μέρα το κάνω φιλαράκι μου αλλά δεν γίνεται τίποτα.:lol: Τι άλλο μπορώ να κάνω?

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα το κάνω φιλαράκι μου αλλά δεν γίνεται τίποτα.:lol: Τι άλλο μπορώ να κάνω?

 

Δοκίμασε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

 

Πως γίνεται αυτή η διαδικασία?

Άμα την κάνω θα ακυρώσει την έκδοση 8.1 και θα με πάει στα 8 πάλι? Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω την πρόοδο μου στα παιχνίδια κάπου για να μην τα χάσω? Έστω σε άλλη συσκευή η στο pc?

Nokia 7610 - Nokia N70 - Nokia N82 - Nokia Lumia 925

 

Κουρείο η σταθερότης-Δημήτρης Τρεμουλοχέρας

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτή η διαδικασία?

Άμα την κάνω θα ακυρώσει την έκδοση 8.1 και θα με πάει στα 8 πάλι? Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποθηκεύσω την πρόοδο μου στα παιχνίδια κάπου για να μην τα χάσω? Έστω σε άλλη συσκευή η στο pc?

 

Θα πας ρυθμίσεις, σχετικά, επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και το κινητό σου θα επαναφέρει τα 8.1.

Αν λάβουμε υπ'όψιν το παρακάτω μήνυμα, μόνο τα παιχνίδια που αποθηκεύουν cloud τα saves θα έχεις.

http://1.1.1.2/bmi/assets.windowsphone.com/f1a9628d-b45d-4bb1-a922-dc74ee2ff867/reset-phone-warning-screen_InvariantCulture_Default.png

Link to comment
Share on other sites

(μετρα απο μεσα σου)

 

Αν μετράω δυνατά δεν γίνεται???:lol:

Κλαίω, πολύ πετυχημένο.;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γενια μηπως γνωριζετε αν προβλεπεται αν θα παρουμε κανα update συντομα?πρεπει να φτιαχτουν μερικα bugs

 

Θα πάρουμε τη Lumia Denim αλλά το σύντομα είναι σχετικό. Θα γίνει πρώτα διαθέσιμη για τις πιό καινούριες συσκευές και μέσα σε διάστημα 2 μηνών και για τις παλαιότερες. Περισσότερα μπορείς να δεις στο Επίσημο θέμα των Windows Phone 8 όπου συζητάμε σχετικά με το λειτουργικό των συσκευών μας.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Λειτουργώ με λογαριασμό Microsoft Exchange (εταιρικός) αλλά παράλληλα δουλεύω και το Gmail

 

Μόλις βλέπω και διαβάζω τα email στο κινητό, μετά τα διαγράφω.Αν μπω όμως κανονικά μετά στον λογαριασμό μου μέσω του site, τα email δε διαγράφονται, δε συγχρονίζεται δηλαδή στη διαγραφή παρά μόνο στο Inbox, Sent etc

 

Υπάρχει λύση;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

"Με μια νέα αναβάθμιση θα απαντήσει η Microsoft στις αναφορές χρηστών Lumia 925 και Lumia 1020 για “παγωμένη” οθόνη μετά την αναβάθμιση σε Windows Phone 8.1. Σύμφωνα με τη Microsoft, τα κολλήματα οφείλονται στην κατανομή ενέργειας, οδηγώντας τη CPU και τα περιφερειακά της να μην ανταποκρίνονται μετά από παραμονή σε αδράνεια για αρκετή ώρα. Η Microsoft αναγνώρισε αμέσως το πρόβλημα και οι μηχανικοί της έχουν ήδη έτοιμο το patch με το fix, το οποίο θα διατεθεί με τη επόμενη αναβάθμιση του software."

 

Πηγή: unboxholics.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας, σε Lumia 925 φίλου δεν δουλεύει το 4G(Vodafone σύνδεση).Στο ίδιο τηλέφωνο με την κάρτα μου (Vodafone cu) δουλεύει μια χαρά τι μπορεί να φταίει? Μέσω της Vodafone δεν βγάλαμε άκρη!!! Πότε λένε πώς δεν υποστηρίζεται από την σύνδεση του και πότε ότι θα το ενεργοποιούσανε αυτοί(κάτι πού δεν έκαναν ποτέ). Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο από Κωτσόβολο και είναι με firmware Hungary.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας, σε Lumia 925 φίλου δεν δουλεύει το 4G(Vodafone σύνδεση).Στο ίδιο τηλέφωνο με την κάρτα μου (Vodafone cu) δουλεύει μια χαρά τι μπορεί να φταίει? Μέσω της Vodafone δεν βγάλαμε άκρη!!! Πότε λένε πώς δεν υποστηρίζεται από την σύνδεση του και πότε ότι θα το ενεργοποιούσανε αυτοί(κάτι πού δεν έκαναν ποτέ). Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο από Κωτσόβολο και είναι με firmware Hungary.

 

Δες εδώ:

http://www.vodafone.gr/portal/4G?menuId=11647

Εγώ χρειάστηκε να στείλω μήνυμα "4G NAI".

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι μας ειχε παει κατω απο 200 και τωρα πηγε 233!!!δεν το πηρα χαμπαρι.το ειπε ενα παιδι που το εθαβε στην επιλογη συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

το κινητακι μας ειχε παει κατω απο 200 και τωρα πηγε 233!!!δεν το πηρα χαμπαρι.το ειπε ενα παιδι που το εθαβε στην επιλογη συσκευης!

E ξεστοκαρανε και γυρισε σε τιμη παραγγελιας αντι αποθεματος. Το 32αρι εξαφανιστηκε τελειως.

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, να υποθεσω οτι στα 169 Ε που το βρηκα..με τουμπες???

 

και στα 200 ειναι με τουμπες..ποσο μαλλον αν το βρηκες τοσο

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που επιτέλους το notification bar έχει τη δυνατότηα να εμφανίζει τα δεδομένα κινητής τηλεφωνίας, είμαστε άρχοντες! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που επιτέλους το notification bar έχει τη δυνατότηα να εμφανίζει τα δεδομένα κινητής τηλεφωνίας, είμαστε άρχοντες! :rolleyes:

 

πως εγινε αυτο?σου ηρθε κανα update?

Link to comment
Share on other sites

πως εγινε αυτο?σου ηρθε κανα update?

 

Μπορείς να μάθεις περισσότερα εδώ

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Φίλεμου το έχουμε κανει αυτο που λες χωρις αποτελεσμα.!!!

Δεν ξερω τι αλλο μπορουμε να κανουμε.

Εχει παει και σε καταστημα Vodafone αλλα τιποτα.

Edited by mike71
Link to comment
Share on other sites

Φίλεμου το έχουμε κανει αυτο που λες χωρις αποτελεσμα.!!!

Δεν ξερω τι αλλο μπορουμε να κανουμε.

Εχει παει και σε καταστημα Vodafone αλλα τιποτα.

Μηπως η sim του φιλου ειναι αρχαια, πριν βγει το 4g;

Σε αλλη συσκευη δουλευει;

Δεν μου ακουγεται για θεμα της συσκευης παντως.

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Μηπως η sim του φιλου ειναι αρχαια, πριν βγει το 4g;

Σε αλλη συσκευη δουλευει;

Δεν μου ακουγεται για θεμα της συσκευης παντως.

 

Η sim είναι 10 μηνών Vodafone (όχι κομμένη) τι να πω ίσως φταίει η sim μια αλλαγή μπορεί να αλλάξει τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ μου εκανε ενα κουλο.το αφησα σε πτησης σχεδον φουλ μπαταρια και το βρηκα το πρωι 52%!υπαρχει εφαρμογη που βλεπουμε τι μας τρωει μπαταρια?υπαρχει αλλος τροπος?
Link to comment
Share on other sites

χτες βραδυ μου εκανε ενα κουλο.το αφησα σε πτησης σχεδον φουλ μπαταρια και το βρηκα το πρωι 52%!υπαρχει εφαρμογη που βλεπουμε τι μας τρωει μπαταρια?υπαρχει αλλος τροπος?

 

ρυθμίσεις - οικονομία μπαταρίας και εκεί βλέπεις πια εφαρμογή καταναλώνει περισσότερο.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...