Jump to content

4G LTE


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Β20+Β3 :happy:

 

Στο δικό μου χωριό, φαίνεται να έχει B3 και B20 από τον ίδιο σταθμό, ωστόσο δεν κάνει 4G+... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου χωριό, φαίνεται να έχει B3 και B20 από τον ίδιο σταθμό, ωστόσο δεν κάνει 4G+... :wacko:

 

Το 8εμα ειναι οτι στην πολη μεσα εχει 3CA και οι ταχυτητες ειναι πολλες φορες λιγοτερες απο το χωριο... :blink:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το 8εμα ειναι οτι στην πολη μεσα εχει 3CA και οι ταχυτητες ειναι πολλες φορες λιγοτερες απο το χωριο... :blink:

 

Άλλα τα επίπεδα κίνησης. Λογικό είναι.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το 8εμα ειναι οτι στην πολη μεσα εχει 3CA και οι ταχυτητες ειναι πολλες φορες λιγοτερες απο το χωριο... :blink:
Αν και καιρό έχω να κάνω μετρήσεις,προ διμήνου πάντως στην πόλη με το ζόρι άγγιζαν τα 30 με 35..Ούτε για πλάκα δεν εχω δει πανω απο 40 στην πόλη μέσα

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Χορευτό Πηλίου

 

B3 only? Or B20?

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε ξέρω απο μπάντες κλπ, αυτή η εφαρμογή δειχνει καμία πληροφορία; (μπάντα, ca)51ab35f9d842ad49f09935169a20b717.jpgc1a61969e851249a80a6eda2b37f0d58.jpg

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε ξέρω απο μπάντες κλπ, αυτή η εφαρμογή δειχνει καμία πληροφορία; (μπάντα, ca)51ab35f9d842ad49f09935169a20b717.jpgc1a61969e851249a80a6eda2b37f0d58.jpg

 

Sent from my SM-G930F

 

Γενικά ναι, αλλά φαίνεται το κινητό σου να επιστρέφει ασυναρτησίες στην εφαρμογή (EARFCN 0) που την κάνει άχρηστη πρακτικά για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τη διέγραψα :)

 

Sent from my SM-G930F

 

Αν θες να δεις μπαντες κλπ,μπες στο service menu.

*#*#0011#*#*

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να δεις μπαντες κλπ,μπες στο service menu.

*#*#0011#*#*

Κάτι λάθος μου λες

 

Edit: το βρήκα, για CA απλά είναι η ένδειξη 4G+ στο σήμα;

 

Sent from my SM-G930F

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Κάτι λάθος μου λες

 

Edit: το βρήκα, για CA απλά είναι η ένδειξη 4G+ στο σήμα;

 

Sent from my SM-G930F

 

Ναι. Το aaggregation ενεργοποιείται όταν έχεις active rrc connection. Φαίνεται από το μενού.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε σουπερμάρκετ στον Άγιο Δημήτριο.

http://www.speedtest.net/android/3965032442.png

 

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε σουπερμάρκετ στον Άγιο Δημήτριο.

http://www.speedtest.net/android/3965032442.png

 

 

Sent from my XT1580

Θυμησε μου αν μπορείς πώς βγαίνει η εικόνα με τις ταχύτητες

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω δεξιά σε ένα εικονίδιο που είναι σαν ποτηράκι που έχει μέσα ένα βέλος που δείχνει προς τα πάνω, επιλέγεις κάπου που δείχνει το link για να το μοιραστεί, το ανοίγεις σε browser όπου κάτω αριστερά γράφει share. Εκεί επιλέγεις τους κρίκους, και σου ανοίγει σε παράθυρο η εικόνα. Αντιγράφεις την διεύθυνσή της, και κάνεις επικόλληση εδώ χρησιμοποιώντας το IMG tag.

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω δεξιά σε ένα εικονίδιο που είναι σαν ποτηράκι που έχει μέσα ένα βέλος που δείχνει προς τα πάνω, επιλέγεις κάπου που δείχνει το link για να το μοιραστεί, το ανοίγεις σε browser όπου κάτω αριστερά γράφει share. Εκεί επιλέγεις τους κρίκους, και σου ανοίγει σε παράθυρο η εικόνα. Αντιγράφεις την διεύθυνσή της, και κάνεις επικόλληση εδώ χρησιμοποιώντας το IMG tag.

 

Sent from my XT1580

Σωραίος, στο δρόμο για Κακιά Θάλασσα Κερατέα

52544f287cbafacc4399fc5be2f96982.jpg

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παλουκαρια!

να ρωτησω κατι αμα εχει δοκιμασει κανεις.

Επειδή εχω πολλα GB στο W.U μου και στο εξοχικο δεν εχω γραμμη, εχω μια παγια συνδεση (πανω σε mikrotik router με stick και κεραια πανελ 4g) αλλα είναι για υπηρεσίες και όχι GB για λιωσιμο, το κινητο μου εκει δεν πιανει καλο σημα ουτε 3G αλλα ειδικα 4G πιανει μονο στο αμπελι δλδ μερικα μετρα μακρια από το σπιτι:lol::lol::lol:

εκτος του να στησω εκει τροχοσπιτο ή αντισκηνο :p λεω να βαλω έναν repeater στα 1800mhz (το κινητο μου είναι το Xiaomi mi max 2 οποτε ετσι κι αλλιως δεν εχει την 800αρα). Εχει δοκιμασει κανεις καποιον απεξω να μου προτεινει?

Λεω να τσιμπησω αυτόν εδώ περα https://www.banggood.com/LCD-Display-Global-Frequency-DCS-2G-4G-LTE-1800MHz-Mobile-Smart-Signal-Repeater-Booster-Amplifier-p-1078727.html?rmmds=search&stayold=1&cur_warehouse=CN

 

Το ξερω ότι στην 1800 παιζει και 2G ενώ το 3G είναι στην 2100 δεν με πειραζει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παλουκαρια!

να ρωτησω κατι αμα εχει δοκιμασει κανεις.

Επειδή εχω πολλα GB στο W.U μου και στο εξοχικο δεν εχω γραμμη, εχω μια παγια συνδεση (πανω σε mikrotik router με stick και κεραια πανελ 4g) αλλα είναι για υπηρεσίες και όχι GB για λιωσιμο, το κινητο μου εκει δεν πιανει καλο σημα ουτε 3G αλλα ειδικα 4G πιανει μονο στο αμπελι δλδ μερικα μετρα μακρια από το σπιτι:lol::lol::lol:

εκτος του να στησω εκει τροχοσπιτο ή αντισκηνο :p λεω να βαλω έναν repeater στα 1800mhz (το κινητο μου είναι το Xiaomi mi max 2 οποτε ετσι κι αλλιως δεν εχει την 800αρα). Εχει δοκιμασει κανεις καποιον απεξω να μου προτεινει?

Λεω να τσιμπησω αυτόν εδώ περα https://www.banggood.com/LCD-Display-Global-Frequency-DCS-2G-4G-LTE-1800MHz-Mobile-Smart-Signal-Repeater-Booster-Amplifier-p-1078727.html?rmmds=search&stayold=1&cur_warehouse=CN

 

Το ξερω ότι στην 1800 παιζει και 2G ενώ το 3G είναι στην 2100 δεν με πειραζει αυτό.

 

Αν η 1800 δεν έχει καλό σήμα στην ταράτσα, μην περιμένεις να δουλέψει η συσκευή...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παλουκαρια!

να ρωτησω κατι αμα εχει δοκιμασει κανεις.

Επειδή εχω πολλα GB στο W.U μου και στο εξοχικο δεν εχω γραμμη, εχω μια παγια συνδεση (πανω σε mikrotik router με stick και κεραια πανελ 4g) αλλα είναι για υπηρεσίες και όχι GB για λιωσιμο, το κινητο μου εκει δεν πιανει καλο σημα ουτε 3G αλλα ειδικα 4G πιανει μονο στο αμπελι δλδ μερικα μετρα μακρια από το σπιτι:lol::lol::lol:

εκτος του να στησω εκει τροχοσπιτο ή αντισκηνο :p λεω να βαλω έναν repeater στα 1800mhz (το κινητο μου είναι το Xiaomi mi max 2 οποτε ετσι κι αλλιως δεν εχει την 800αρα). Εχει δοκιμασει κανεις καποιον απεξω να μου προτεινει?

Λεω να τσιμπησω αυτόν εδώ περα https://www.banggood.com/LCD-Display-Global-Frequency-DCS-2G-4G-LTE-1800MHz-Mobile-Smart-Signal-Repeater-Booster-Amplifier-p-1078727.html?rmmds=search&stayold=1&cur_warehouse=CN

 

Το ξερω ότι στην 1800 παιζει και 2G ενώ το 3G είναι στην 2100 δεν με πειραζει αυτό.

 

Το φάσμα που προσπαθείς να χρησιμοποιήσεις για επανεκπομπη είναι αδειδοτημενο. Συνεπώς μια τέτοια κίνηση είναι παράνομη. Εκτός του ότι υπάρχει περίπτωση να μη σου δουλέψει, μπορεί η Κόσμοτε να κινηθεί νομικά εναντίον σου όπως και οι άλλες εταιρείες στο ίδιο φάσμα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το φάσμα που προσπαθείς να χρησιμοποιήσεις για επανεκπομπη είναι αδειδοτημενο. Συνεπώς μια τέτοια κίνηση είναι παράνομη. Εκτός του ότι υπάρχει περίπτωση να μη σου δουλέψει, μπορεί η Κόσμοτε να κινηθεί νομικά εναντίον σου όπως και οι άλλες εταιρείες στο ίδιο φάσμα.

 

Εγώ το γνωρίζω ότι είναι παράνομο. Ωστόσο έχω ήδη παραγγείλει έναν αναμεταδότη E-GSM (γιατί το φάσμα της Cosmote είναι "ζόρικο") στα 900 MHz.

 

Λες να έχουμε πρόβλημα, που θα αναμεταδόσουμε το σήμα μόνο μέσα στο σπίτι μας; Άλλωστε, δε φταίμε εμείς που η Cosmote δεν έχει καλή εσωτερική κάλυψη στις περιοχές μας...

 

Υ.Γ. Δεν πήρα αναμεταδότη με 4G, γιατί θα ήταν αχρείαστος, καθώς έχουμε Wi-Fi στο σπίτι. Μόνο να μη χάνουμε κλήσεις θέλαμε και να μη βγαίνουμε στην αυλή για να πάρουμε τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μπράβο, που έχετε την υπομονή να δώσετε μια καλή, ποιοτική, εικόνα για την απόδοση τού δικτύου τής Cosmote σε αρκετές περιοχές τής χώρας μας, αν κρίνω από τις τελευταίες σελίδες τού παρόντος νήματος. Κάτοχος και εγώ τερματικού class 18, εδώ και λίγο καιρό (Samsung Galaxy S9+), αγορασμένο από ελληνικό κατάστημα με το τελευταίο firwmare και χωρίς root, έχω δει πολύ καλή απόδοση στη μετάδοση φωνής και δεδομένων στο κέντρο τής Πάτρας, που μένω. Τις πρώτες μέρες χρήσης τής συσκευής, είχα περίπου 270 Mbps κατερχόμενης ζεύξης με το διαδίκτυο και 50 Mbps, ανερχόμενης, με τριπλή ραδιοσύζευξη B3+B7+B20, ακόμα και σε εσωτερικό χώρο, σε απόσταση λιγότερο, από 30 μέτρα και με καλή οπτική επαφή, πιθανολογώ, με τον πύργο, που με εξυπηρετεί κατά κόρον. Τις τελευταίες μέρες όμως παρατηρώ μειωμένη απόδοση, πρακτικά όλο το 24ωρο, σε δειγματοληπτικούς ελέγχους, σε tcp τουλάχιστον και η κατερχόμενη ζεύξη σπάνια υπερβαίνει τα 100 Mbps. Αυτό ακόμα και αν συνδέομαι σε άλλα bts στο κέντρο τής πόλης σε μια βόλτα, που έκανα με το κινητό ανά χείρας χθες. 4X4 MIMO δεν πρέπει να έχει ενεργοποιηθεί ακόμα εδώ αλλά λογικά θα γίνει σύντομα μετά τις πιλοτικές δοκιμές τής Cosmote. Επίσης αντιμετωπίζω και εγώ το πρόβλημα χαμηλών ταχυτήτων σε καρτοκινητό Cosmote, με τη φοιτητική προσφορά για προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και διδακτορικούς με την κατερχόμενη / ανερχόμενη ζεύξη να μην υπερβαίνουν τα 20 Mbps αν δεν έχει ενεργοποιηθεί κάποιο prepaid πακέτο δεδομένων ή δεν γίνει χρήση όγκου δεδομένων από επιβράβευση prepaid κάρτας Cosmote. Ο περιορισμός αυτός πρέπει να γίνεται σε επίπεδο DNS και άκουσα ότι σε άτομο με το, γνωστό, πρόβλημα, δόθηκε από Cosmote, transparent proxy στο APN, που άρει τον περιορισμό αυτό. Δε γνωρίζω εγώ το συγκεκριμένο άτομο και δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί κάτι τέτοιο, ωστόσο δε μπορώ να καταλάβω και την πολιτική τής εταιρίας με τον περιορισμό bandwidth σε ορισμένη μερίδα πελατών, από τη στιγμή, που θα τρέχει κάποιο QOS σε layer 3 για την ορθή, κατά το δυνατόν, λειτουργία δικτύου κινητής της.
Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μπράβο, που έχετε την υπομονή να δώσετε μια καλή, ποιοτική, εικόνα για την απόδοση τού δικτύου τής Cosmote σε αρκετές περιοχές τής χώρας μας, αν κρίνω από τις τελευταίες σελίδες τού παρόντος νήματος. Κάτοχος και εγώ τερματικού class 18, εδώ και λίγο καιρό (Samsung Galaxy S9+), αγορασμένο από ελληνικό κατάστημα με το τελευταίο firwmare και χωρίς root, έχω δει πολύ καλή απόδοση στη μετάδοση φωνής και δεδομένων στο κέντρο τής Πάτρας, που μένω. Τις πρώτες μέρες χρήσης τής συσκευής, είχα περίπου 270 Mbps κατερχόμενης ζεύξης με το διαδίκτυο και 50 Mbps, ανερχόμενης, με τριπλή ραδιοσύζευξη B3+B7+B20, ακόμα και σε εσωτερικό χώρο, σε απόσταση λιγότερο, από 30 μέτρα και με καλή οπτική επαφή, πιθανολογώ, με τον πύργο, που με εξυπηρετεί κατά κόρον. Τις τελευταίες μέρες όμως παρατηρώ μειωμένη απόδοση, πρακτικά όλο το 24ωρο, σε δειγματοληπτικούς ελέγχους, σε tcp τουλάχιστον και η κατερχόμενη ζεύξη σπάνια υπερβαίνει τα 100 Mbps. Αυτό ακόμα και αν συνδέομαι σε άλλα bts στο κέντρο τής πόλης σε μια βόλτα, που έκανα με το κινητό ανά χείρας χθες. 4X4 MIMO δεν πρέπει να έχει ενεργοποιηθεί ακόμα εδώ αλλά λογικά θα γίνει σύντομα μετά τις πιλοτικές δοκιμές τής Cosmote. Επίσης αντιμετωπίζω και εγώ το πρόβλημα χαμηλών ταχυτήτων σε καρτοκινητό Cosmote, με τη φοιτητική προσφορά για προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και διδακτορικούς με την κατερχόμενη / ανερχόμενη ζεύξη να μην υπερβαίνουν τα 20 Mbps αν δεν έχει ενεργοποιηθεί κάποιο prepaid πακέτο δεδομένων ή δεν γίνει χρήση όγκου δεδομένων από επιβράβευση prepaid κάρτας Cosmote. Ο περιορισμός αυτός πρέπει να γίνεται σε επίπεδο DNS και άκουσα ότι σε άτομο με το, γνωστό, πρόβλημα, δόθηκε από Cosmote, transparent proxy στο APN, που άρει τον περιορισμό αυτό. Δε γνωρίζω εγώ το συγκεκριμένο άτομο και δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί κάτι τέτοιο, ωστόσο δε μπορώ να καταλάβω και την πολιτική τής εταιρίας με τον περιορισμό bandwidth σε ορισμένη μερίδα πελατών, από τη στιγμή, που θα τρέχει κάποιο QOS σε layer 3 για την ορθή, κατά το δυνατόν, λειτουργία δικτύου κινητής της.

Επιβεβαιώνω την περίεργη κατάσταση του δικτύου στην Πάτρα τον τελευταίο καιρό. Ελπίζω να πρόκειται για αλλαγές που θα βγουν τελικά σε καλό και όχι σε τυχαία δυσλειτουργία.

Για το θέμα του περιορισμού ταχύτητας δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός με βάση το DNS. Για το θέμα του transparent proxy, υπάρχει στο APN 'internet' και σε συγκεκριμένες TCP ports, μεταξύ των οποίων και το 8080 που χρησιμοποιεί το ookla client. Τα υπόλοιπα είναι θέμα πολιτικής, δεν υπάρχει λογική.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα σοβαρό θέμα με το δίκτυο, χανόταν λόγω πχ υπογείου ή κακού σήματος και μετα για να ξαναμπεί στο δίκτυο, έπρεπε να πάω κάπου που θα είχε άψογο σήμα, αλλιώς μόνο fake σήμα. Άλλαξα κάρτα sim, παρόλο που είχα ήδη την καινούρια με το σήμα του ariel, και έστρωσε

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μπράβο, που έχετε την υπομονή να δώσετε μια καλή, ποιοτική, εικόνα για την απόδοση τού δικτύου τής Cosmote σε αρκετές περιοχές τής χώρας μας, αν κρίνω από τις τελευταίες σελίδες τού παρόντος νήματος. Κάτοχος και εγώ τερματικού class 18, εδώ και λίγο καιρό (Samsung Galaxy S9+), αγορασμένο από ελληνικό κατάστημα με το τελευταίο firwmare και χωρίς root, έχω δει πολύ καλή απόδοση στη μετάδοση φωνής και δεδομένων στο κέντρο τής Πάτρας, που μένω. Τις πρώτες μέρες χρήσης τής συσκευής, είχα περίπου 270 Mbps κατερχόμενης ζεύξης με το διαδίκτυο και 50 Mbps, ανερχόμενης, με τριπλή ραδιοσύζευξη B3+B7+B20, ακόμα και σε εσωτερικό χώρο, σε απόσταση λιγότερο, από 30 μέτρα και με καλή οπτική επαφή, πιθανολογώ, με τον πύργο, που με εξυπηρετεί κατά κόρον. Τις τελευταίες μέρες όμως παρατηρώ μειωμένη απόδοση, πρακτικά όλο το 24ωρο, σε δειγματοληπτικούς ελέγχους, σε tcp τουλάχιστον και η κατερχόμενη ζεύξη σπάνια υπερβαίνει τα 100 Mbps. Αυτό ακόμα και αν συνδέομαι σε άλλα bts στο κέντρο τής πόλης σε μια βόλτα, που έκανα με το κινητό ανά χείρας χθες. 4X4 MIMO δεν πρέπει να έχει ενεργοποιηθεί ακόμα εδώ αλλά λογικά θα γίνει σύντομα μετά τις πιλοτικές δοκιμές τής Cosmote. Επίσης αντιμετωπίζω και εγώ το πρόβλημα χαμηλών ταχυτήτων σε καρτοκινητό Cosmote, με τη φοιτητική προσφορά για προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και διδακτορικούς με την κατερχόμενη / ανερχόμενη ζεύξη να μην υπερβαίνουν τα 20 Mbps αν δεν έχει ενεργοποιηθεί κάποιο prepaid πακέτο δεδομένων ή δεν γίνει χρήση όγκου δεδομένων από επιβράβευση prepaid κάρτας Cosmote. Ο περιορισμός αυτός πρέπει να γίνεται σε επίπεδο DNS και άκουσα ότι σε άτομο με το, γνωστό, πρόβλημα, δόθηκε από Cosmote, transparent proxy στο APN, που άρει τον περιορισμό αυτό. Δε γνωρίζω εγώ το συγκεκριμένο άτομο και δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί κάτι τέτοιο, ωστόσο δε μπορώ να καταλάβω και την πολιτική τής εταιρίας με τον περιορισμό bandwidth σε ορισμένη μερίδα πελατών, από τη στιγμή, που θα τρέχει κάποιο QOS σε layer 3 για την ορθή, κατά το δυνατόν, λειτουργία δικτύου κινητής της.

 

Το είχα αναφέρει μερικές σελίδες νωρίτερα και μου έλεγαν ότι φταίει το κινητό μου και να μην ανεβάζω speedtest με τον κινέζικο "κουβά", γιατί παραπλανώ τον κόσμο και νομίζει ότι το δίκτυο της Cosmote, δεν είναι superwow! :lol:

 

Έχω κι εγώ Φοιτητικό What's Up και όταν σταμάτησα να αγοράζω πακέτα, τα δωρεάν MB που μου έβαζε κάθε 1η του μήνα, μπήκαν σε περιορισμό 20 Mbps, ακόμα και με 4G+! Νομίζω και το upload έχει μπει σε περιορισμό στα 10 Mbps, αλλά γι' αυτό δεν είμαι σίγουρος... Ορίστε το βίντεο που είχα ανεβάσει:

 

 

 

Υ.Γ. Μην ανεβάσεις speedtest με την Cosmote να σέρνεται στο Galaxy S9+ σου και "παραπλανήσεις" τον κόσμο... :lol: :lol: :rolleyes:

 

Υ.Γ.2. Εγώ έχω πολλά προβλήματα με την ποιότητα κλήσεων της Cosmote, ειδικά σε 2G (G-E). Τρομάζεις να μιλήσεις. Ούτε εσύ ακούς, ούτε ο άλλος σε ακούει. Καλύτερα μιλάς με 2 κουτιά και ένα σκοινί. :lol: Σε 3G δεν έχει πρόβλημα. Σε VoLTE δεν ξέρω, καθώς το υποστηρίζει το κινητό μου, αλλά όχι στην Cosmote...

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...