Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια είχα χώσει φίλο που μένει Λονδίνο να μου πάρει ένα. Δεν πρόλαβε ούτε για αστείο... Μιλάμε για αστείες καταστάσεις. Μου λέει ότι έγιναν sold out μέσα σε 50' όλα τα τεμάχια σε Αγγλία. Απλά περιμένω τώρα για επόμενες ημερομηνίες. Και δεν ξέρουν τι γίνεται. Δε ξέρω στις άλλες χώρες που εχουν google/play store τι γίνεται, αλλά Αγγλία πλέον δεν παίζει :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως γίνεται να μπεις στο Αγγλικό Play Store?Αλλάζεις DNS?Αν μπορεί ας πει κάποιος που το έχει κάνει!
Link to comment
Share on other sites

Θα παρετε τα bumpers? Κοστιζουν 20 ευρω.

Εχετε να προτεινετε κανενα screen protector και για μπροστα και για πισω που να κανει το πολυ 10 ευρω για να μας κρατησει μεχρι να βγουν πιο ποιοτικα?

Thanks

 

 

P.S. Ποιες θηκες σας αρεσουν εσας ?

Εμενα αυτη

http://www.ebay.com/itm/Luxury-Mofi-HTC-ONE-X-Kangaroo-Case-Cover-Pouch-UK-/261016345165?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=560117742833&hash=item3cc5c95a4d

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια είχα χώσει φίλο που μένει Λονδίνο να μου πάρει ένα. Δεν πρόλαβε ούτε για αστείο... Μιλάμε για αστείες καταστάσεις. Μου λέει ότι έγιναν sold out μέσα σε 50' όλα τα τεμάχια σε Αγγλία. Απλά περιμένω τώρα για επόμενες ημερομηνίες. Και δεν ξέρουν τι γίνεται. Δε ξέρω στις άλλες χώρες που εχουν google/play store τι γίνεται, αλλά Αγγλία πλέον δεν παίζει :cry:

Άσε φίλε δεν ξέρεις τι έπαθα εγώ με αυτό το θέμα.Έχω φίλη που μένει εκεί και ήταν διατεθειμένη να μου το πάρει και μάλιστα στις 19 να μου το φέρει(Να γλιτώσω και μεταφορικά!) και σκοτώθηκα να στείλω τα λεφτά για να το πάρει με Western Union,πλήρωσα κοντά 50 ευρώ και φυσικά δεν πρόλαβε να το πάρει >.< Τελικά τις είπα να μου πάρει ένα nexus 7 και βλέπουμε αργότερα για το 4

Link to comment
Share on other sites

Άσε φίλε δεν ξέρεις τι έπαθα εγώ με αυτό το θέμα.Έχω φίλη που μένει εκεί και ήταν διατεθειμένη να μου το πάρει και μάλιστα στις 19 να μου το φέρει(Να γλιτώσω και μεταφορικά!) και σκοτώθηκα να στείλω τα λεφτά για να το πάρει με Western Union,πλήρωσα κοντά 50 ευρώ και φυσικά δεν πρόλαβε να το πάρει >.< Τελικά τις είπα να μου πάρει ένα nexus 7 και βλέπουμε αργότερα για το 4

Ευκαιρία να μάθετε το e-banking.

H Google παιδεύει (=μορφώνει :p ).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να μάθετε το e-banking.

H Google παιδεύει (=μορφώνει :p ).

 

H το PayPal που είναι instant συναλλαγή. :p

Link to comment
Share on other sites

με βάση την παράδοση σε 2-3 μέρες από την ημέρα παραγγελείας, σήμερα λογικά θα έχουμε και τους πρώτους κατόχους :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσωπικά μάλλον θα το πάρω αλλά εφόσον είναι έτσι η κατάσταση νομίζω θα υπάρξει νορμαλ διαθεσιμότητα μετά απο 2 μήνες στην καλύτερη και δεν νομίζω να είμαι υπερβολικός εκτός αν και ο ίδια η lg αποφασίσει να το πουλάει στην ίδια τιμη μετά απο το αρνητικό κλίμα που βγήκε για αυτή οταν αποφάσισε να το πουλάει σε τις υπέρ διπλάσια
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να φύγει το καταραμένο Sold Out από το Store της Αμερικής να πάρω το δικό μου και κάνα δύό ακόμα για φίλος αλλά απ ότι βλέπω και ένα καράβι να φέρω θα "φύγει" ... Το σκέφτομαι

http://img822.imageshack.us/img822/166/400x90.jpg

StarCraft2 Hellenic Community @ http://www.StarCraft2.gr

StarCraft 2 Gaming Stream @ http://www.Twitch.tv/Lunaticoldschool

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση για αυτούς που έχουν χρησιμοποιήσει το google store, εγώ αυτή τη στιγμή που μένω Γερμανία για να το παραγγείλω θέλω και λογαριασμό σε Γερμανική τράπεζα ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τη visa electron που έχω απο την τράπεζα Πειραιώς ? επίσης το google store δέχεται paypal ??

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση για αυτούς που έχουν χρησιμοποιήσει το google store, εγώ αυτή τη στιγμή που μένω Γερμανία για να το παραγγείλω θέλω και λογαριασμό σε Γερμανική τράπεζα ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τη visa electron που έχω απο την τράπεζα Πειραιώς ? επίσης το google store δέχεται paypal ??

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

βασικα δεν εχεις κατι να χασεις, το πολυ να σου πει οτι δεν ειναι δεκτη.. :)

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις, πρεπει η χωρα προελευσης της καρτας να ειναι ιδια με την χωρα στην οποια θα κανεις την παραγγελια. Το εχουνε γραψει 100000 φορες.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση για αυτούς που έχουν χρησιμοποιήσει το google store, εγώ αυτή τη στιγμή που μένω Γερμανία για να το παραγγείλω θέλω και λογαριασμό σε Γερμανική τράπεζα ή μπορώ να χρησιμοποιήσω τη visa electron που έχω απο την τράπεζα Πειραιώς ? επίσης το google store δέχεται paypal ??

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Οχι δεν δεχεται Paypal.

Μονο το google wallet.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Μέρες τώρα διαβάζω όλα αυτά περί παραγγελιών και Google Stores (και δικαίως φυσικά αφού είμαστε όλοι σε αναμονή για τα σπουδαια) και σκέφτομαι τον πρώτο που θα γράψει εδώ ότι τα έχει στα χέρια του.. Καημένο παιδί τι έχεις να τραβήξεις :p:p
Link to comment
Share on other sites

Μέρες τώρα διαβάζω όλα αυτά περί παραγγελιών και Google Stores (και δικαίως φυσικά αφού είμαστε όλοι σε αναμονή για τα σπουδαια) και σκέφτομαι τον πρώτο που θα γράψει εδώ ότι τα έχει στα χέρια του.. Καημένο παιδί τι έχεις να τραβήξεις :p:p

 

Οποιος παντως ξερει αγγλικα και ειναι ανυπομονος μπορει να το τσεκαρει απο πολλους στο xda που το εχουν παρει.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Αααχ :lol:

Ο μ....ς είναι βασανιστής !!!!!!!!!!!!!!

Edited by ampelift
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθα απο london και πηγα σε 4 ,Q2 ,,το τηλ δν το ειχαν πουθενα, αναρπαστο..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα στην Γερμανία είναι εξαντλημένο...δεν έχει φτάσει η δεύτερη φουρνιά!! :)
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα στο xda, 2η φουρνια σε κανα μηνα.... :wacko:

 

Τι απατεώνες θεέ μου....

Ανάρπαστο παντού αφού το κάθε κατάστημα είχε 3 κομμάτια.....

 

Μήπως το νήμα να αλλάξει πάλι σε [ΠΡΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ] ???????

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τι απατεώνες θεέ μου....

Ανάρπαστο παντού αφού το κάθε κατάστημα είχε 3 κομμάτια.....

 

Μήπως το νήμα να αλλάξει πάλι σε [ΠΡΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ] ???????

Καλά είναι δυνατόν να παίξει 2η φουρνιά σε ένα μήνα??!!! Ηλία έχεις απόλυτο δίκιο, ας ελπίσουμε να είναι όλα φήμες και απλά σε λίγες μέρες να τα έχουμε στα χέρια μας.. Αλλιώς μιλάμε για super duper epic fail της Google!!

Link to comment
Share on other sites

Τι απατεώνες θεέ μου....

Ανάρπαστο παντού αφού το κάθε κατάστημα είχε 3 κομμάτια.....

 

Μήπως το νήμα να αλλάξει πάλι σε [ΠΡΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ] ???????

 

Ηλια οταν ολοι εγραφαν εδω: "να κυκλοφορησει, να το δουμε και να σκεφτουμε αν μας κανει να το παρουμε", εγραφα πως αν καποιος καταφερει να το βρει ευκολα μεχρι την ανοιξη να ειναι ευχαριστημενος.

Ετσι θα παει αυτο το τηλεφωνακι για μηνες (απο playstore παντα, στη λιανικη σε φυσικα καταστηματα αλλαζει το πραγμα)...;)

Link to comment
Share on other sites

Ηλια οταν ολοι εγραφαν εδω: "να κυκλοφορησει, να το δουμε και να σκεφτουμε αν μας κανει να το παρουμε", εγραφα πως αν καποιος καταφερει να το βρει ευκολα μεχρι την ανοιξη να ειναι ευχαριστημενος.

Ετσι θα παει αυτο το τηλεφωνακι για μηνες (απο playstore παντα, στη λιανικη σε φυσικα καταστηματα αλλαζει το πραγμα)...;)

 

οπως το ειπες...

 

ετσι θα παει...μονο του...

 

δεν θυμαμαι αλλα πριν ενα χρονο η Σαμμυ ειχε δωσει στην αγορα αρκετα...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...