Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμμ.. έσπασε.

 

Φτου ρε postη, δε μου κάνει. Θα κοιτάξω αλλού.

Εντάξει έπεσε από αρκετά ψηλά σε πέτρα, μην είμαστε και υπερβολικοί στις απαιτήσεις μας, μπρος πίσω γυαλί είναι. Εγώ περίμενα να σπάσουν όλα από την πρώτη πτώση :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν τα πήγε και άσχημα, καθόλου άσχημα θα έλεγα!! Άρα δεν παίζει να σπάει το πισω μέρος και με την σκέψη οπότε είναι όπως τα περισσότερα σύγχρονα τηλέφωνα.. Ευπαθη σε πτώσεις :p

Έχει να μου πέσει κινητό από εποχής iphone4 όπου έπαιξε "στοπαρισμα" με πόδι και γλυτώσαμε το κλάμα... αυτό πάντως αν του βάλεις θήκη χάνεις το εφέ της πλάτης και είναι κρίμα... θα δείξει!!!

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Δεν έπιασες ότι το post μου ήταν με irony mode on.

 

Δηλαδή έλεος με τα γίδια, ρίχνουν γυαλί από 2 μέτρα πάνω στην πέτρα, τι περιμένουν να δουν..

 

Ανακάλυψαν τον κόσμο.

 

Και το ότι δεν έσπασε με την πρώτη δε σημαίνει ότι αντέχει 50% περισσότερο από κάποιο άλλο που έσπασε με την πρώτη, αν είναι δυνατόν.

 

Άσκοπη σπατάλη bandwidth, για να μην πω για τις συσκευές που σπάνε.

Edited by phanispal
Link to comment
Share on other sites

τα drop test παντα υπαρχουν και εμενα προσωπικα μου αρεσει να τα βλεπω :p

το σπαστικο σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι περιμενουν χιλιαδες ατομα να αγορασουν την συσκευη και αλλοι την παιρνουν για να την σπασουν η να την πουλησουν στο ebay με καπελο..

η ζωη ειναι σκληρη :lol:

:p

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο στο utube είναι απλά και μόνο για να δείξει ότι τραβήχτηκε το βίντεο με lumia :lol: :p.

 

Τελειώνετε ρε παιδιά της Γούγλε και της καλής ζωής...Δώστε νέξους στο λαό επιτέλους.1 βδομάδα σχεδόν πέρασε.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο στο utube είναι απλά και μόνο για να δείξει ότι τραβήχτηκε το βίντεο με lumia :lol: :p.

 

Τελειώνετε ρε παιδιά της Γούγλε και της καλής ζωής...Δώστε νέξους στο λαό επιτέλους.1 βδομάδα σχεδόν πέρασε.

 

Σε 3 ακόμα θα το έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω καμιά πρόθεση, ούτε να διαφημίσω, ούτε να παραπληροφορίσω κανέναν από όσους θέλουν την συσκευή και περιμένουν να την αγοράσουν. Πριν λίγο μίλησα πάλι με τον γνωστό μου και μου είπε πως τους ειδοποίησαν, ότι από το τέλος της άλλης εβδομάδας θα υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή. Όσο για την τιμή, επιμένει πως θα είναι αυτή του play store.

Αν μου λέει ψέματα, τι να πω, ψέματα λέω και εγώ. Αυτά τους είπαν, αυτά λέει και σε μένα. Τώρα μένει μόνο να περιμένω μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο στο utube είναι απλά και μόνο για να δείξει ότι τραβήχτηκε το βίντεο με lumia :lol: :p.

 

Τελειώνετε ρε παιδιά της Γούγλε και της καλής ζωής...Δώστε νέξους στο λαό επιτέλους.1 βδομάδα σχεδόν πέρασε.

Πάλι καλά μας ήρθε το nexus10 να ξεχαρμανιάσουμε λιγάκι!!!:p

Πάντως με τους Άγγλους που μίλησα στην handtec δεν ήξεραν ακόμα κάτι για στοκ nexus4, δυστυχώς :(

 

@cbf600f, μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα γιατί από αύριο μένω με nokia c5, εποχή κιμωλίας δηλαδή... Ελπίζω να έγινε όλο αυτό για τον ντόρο και να έχουμε σε 10-15 μέρες ομαλοποίηση. Αν επιτρέπεται, ο γνωστός σου είναι σε κάποιο κατάστημα/αλυσίδα??

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω καμιά πρόθεση, ούτε να διαφημίσω, ούτε να παραπληροφορίσω κανέναν από όσους θέλουν την συσκευή και περιμένουν να την αγοράσουν. Πριν λίγο μίλησα πάλι με τον γνωστό μου και μου είπε πως τους ειδοποίησαν, ότι από το τέλος της άλλης εβδομάδας θα υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή. Όσο για την τιμή, επιμένει πως θα είναι αυτή του play store.

Αν μου λέει ψέματα, τι να πω, ψέματα λέω και εγώ. Αυτά τους είπαν, αυτά λέει και σε μένα. Τώρα μένει μόνο να περιμένω μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας.

 

μιλας για Ελλαδα;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω καμιά πρόθεση, ούτε να διαφημίσω, ούτε να παραπληροφορίσω κανέναν από όσους θέλουν την συσκευή και περιμένουν να την αγοράσουν. Πριν λίγο μίλησα πάλι με τον γνωστό μου και μου είπε πως τους ειδοποίησαν, ότι από το τέλος της άλλης εβδομάδας θα υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή. Όσο για την τιμή, επιμένει πως θα είναι αυτή του play store.

Αν μου λέει ψέματα, τι να πω, ψέματα λέω και εγώ. Αυτά τους είπαν, αυτά λέει και σε μένα. Τώρα μένει μόνο να περιμένω μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας.

Πες αν ξέρεις λεπτομέριες, τι σημαίνει θα υπάρχει? Εντός playstore ή και εκτός και σε τι ποσότητα ?? ( πολλά σε ρωτάω ? :) )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για Ελλάδα. Δεν ξέρω για ποσότητες. Φυσικά εκτός play store, που δεν υποστηρίζεται στην χώρα μας. Διαφήμιση δεν θα τους κάνω. Αν υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή, θα το μάθουμε όλοι μας, μαζί και εγώ που περιμένω να το πάρω. Αν μου λέει φίδια...θα τον φάει στο τέλος ένα από αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω καμιά πρόθεση, ούτε να διαφημίσω, ούτε να παραπληροφορίσω κανέναν από όσους θέλουν την συσκευή και περιμένουν να την αγοράσουν. Πριν λίγο μίλησα πάλι με τον γνωστό μου και μου είπε πως τους ειδοποίησαν, ότι από το τέλος της άλλης εβδομάδας θα υπάρχει διαθέσιμη η συσκευή. Όσο για την τιμή, επιμένει πως θα είναι αυτή του play store.

Αν μου λέει ψέματα, τι να πω, ψέματα λέω και εγώ. Αυτά τους είπαν, αυτά λέει και σε μένα. Τώρα μένει μόνο να περιμένω μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας.

 

Μακαρι φιλε μoυ να εχει δικιo o γνωστoς σoυ.Μιλαμε παντα για μεγαλη αλυσιδα καταστηματων πoυ υπαρχει σε καθε πoλη αν θυμαμαι καλα ετσι δεν ειναι?Παντως oπως ξαναειπα σε πρoηγoυμενo πoστ και εμενα στα public με ενημερωσαν oτι θα τo εχoυν διαθεσιμo τελoς Νoεμβριoυ χωρις να μoυ πoυν τιμη oμως.Ασ ελπισoυμε στo θεμα της τιμης o γνωστoς σoυ να πεσει μεσα.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Τελικα διαθετει κεραια ραδιοφωνου??

 

δεν ξερουμε,αλλα σιγουρα δεν εχει ραδιοφωνο διαθεσιμο.

Μπορει να εχει κεραια αλλα να μην λειτουργει.

 

 

Το εχω εδω και καποιες ωρες στα χερια μου.

Αποψε θα γραψω εντυπωσεις.

Το συκρινω με S3,iPhone5 αυτην την στιγμη

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Με εχει προβληματισει πολυ το θεμα benchmark η συσκευη δεν δειχνει να βγαζει στην πραξη αυτα που ολοι θα περιμεναμε κ δεν ξερω μονο αν ειναι οτι θελει updates...τεσπα στην Ελλαδα δεν υπαρχει ουτε 1 στο εκ να ερθει με τιμη PStore.

Κατι αλλο ξερει κανεις αν κανει Multitasking ?

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την τιμή, επιμένει πως θα είναι αυτή του play store.

 

Καλα φιλε μου τι λες ? Δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να υπαρχει σε ελληνικο πολυκαταστημα σε τιμη του play store. Αδυνατον αυτο που σου λεει. Ουτε στη γερμανια δε το δινει πολυκαταστημα στην ιδια τιμη του play store. Κι εδω ειναι ελλαδα κι ολας μ ολα τα στραβα και μαλιστα χωρις play store. Απορω τι καθεσαι και πιστευεις. Σορρυ κι ολας φιλε μου αλλα ετσι ειναι

Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερουμε,αλλα σιγουρα δεν εχει ραδιοφωνο διαθεσιμο.

Μπορει να εχει κεραια αλλα να μην λειτουργει.

 

 

Το εχω εδω και καποιες ωρες στα χερια μου.

Αποψε θα γραψω εντυπωσεις.

Το συκρινω με S3,iPhone5 αυτην την στιγμη

 

Όταν λες απόψε,ποια ώρα ακριβώς;

Εντάξει,πλάκα κάνω,καλορίζικο!:)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερουμε,αλλα σιγουρα δεν εχει ραδιοφωνο διαθεσιμο.

Μπορει να εχει κεραια αλλα να μην λειτουργει.

 

 

Το εχω εδω και καποιες ωρες στα χερια μου.

Αποψε θα γραψω εντυπωσεις.

Το συκρινω με S3,iPhone5 αυτην την στιγμη

Αντε μην μας σκασεις ομως γραψε καμια κουρτινα να εχουμε να διαβαζουμε...

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα θα πω. Αν ερθει σε τιμη 449 Ευρω στα καταστηματα (Που για εκει το βλεπω) να εισαστε ευτυχισμενοι κι ολας .. ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλα φιλε μου τι λες ? Δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να υπαρχει σε ελληνικο πολυκαταστημα σε τιμη του play store. Αδυνατον αυτο που σου λεει. Ουτε στη γερμανια δε το δινει πολυκαταστημα στην ιδια τιμη του play store. Απορω τι καθεσαι και πιστευεις. Σορρυ κι ολας φιλε μου αλλα ετσι ειναι

 

Δεν λέω ότι πιστεύω ακριβώς αυτά που λέει. Το πιθανότερο είναι να λέει ότι ναναι.

Πάντως το πιο περίεργο είναι πως αν θα το έχουν όπως λέει, πως ακόμη δεν έχουν βγει να το διαφημίσουν παντού αλλά το ξέρω μόνο εγώ και αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Με εχει προβληματισει πολυ το θεμα benchmark η συσκευη δεν δειχνει να βγαζει στην πραξη αυτα που ολοι θα περιμεναμε κ δεν ξερω μονο αν ειναι οτι θελει updates...τεσπα στην Ελλαδα δεν υπαρχει ουτε 1 στο εκ να ερθει με τιμη PStore.

Κατι αλλο ξερει κανεις αν κανει Multitasking ?

 

Μην ασχολείσαι με τα Benchmarks. Το θέμα είναι πως νιώθεις εσύ ότι πάει η συσκευή. Υπάρχουν αρκετοί τρόποι να ξεγελάσεις τα Benchmarks και ενώ βλέπεις κάτι τεράστια σκορ το κινητό να έχει απίστευτο lag.

 

Καλα φιλε μου τι λες ? Δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να υπαρχει σε ελληνικο πολυκαταστημα σε τιμη του play store. Αδυνατον αυτο που σου λεει. Ουτε στη γερμανια δε το δινει πολυκαταστημα στην ιδια τιμη του play store. Κι εδω ειναι ελλαδα κι ολας μ ολα τα στραβα και μαλιστα χωρις play store. Απορω τι καθεσαι και πιστευεις. Σορρυ κι ολας φιλε μου αλλα ετσι ειναι

 

Απλά μετέφερε με επιφύλαξη μία πληροφορία που του είπανε. Μην τον παίρνουμε από τα μούτρα.

Επίσης και αν μία στο δισεκατομμύριο (το εκατομμύριο το επέκλησες) ισχύει αυτό που έγραψε τότε τι θα πεις;:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ότι πιστεύω ακριβώς αυτά που λέει. Το πιθανότερο είναι να λέει ότι ναναι.

Πάντως το πιο περίεργο είναι πως αν θα το έχουν όπως λέει, πως ακόμη δεν έχουν βγει να το διαφημίσουν παντού αλλά το ξέρω μόνο εγώ και αυτός.

Ωραια. Μπορεις να μας πεις την αλυσιδα φιλε μου? Δεν απαγορευεται πες την. Οχι οτι πιστευω οτι θα ερθει σ αυτη τη τιμη δεν υπαρχει περιπτωση, απλα για να την μαθουμε.

 

Επίσης και αν μία στο δισεκατομμύριο (το εκατομμύριο το επέκλησες) ισχύει αυτό που έγραψε τότε τι θα πεις;:p

 

Αν τη φερει σ αυτη τη τιμη δε θα πω τιποτα, θα στη κανω δωρο τη συσκευη. Δεν αστειευομαι. Αλλα απλα δεν υπαρχει περιπτωση ;)

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Αν τη φερει σ αυτη τη τιμη δε θα πω τιποτα, θα στη κανω δωρο τη συσκευη. Δεν αστειευομαι. Αλλα απλα δεν υπαρχει περιπτωση ;)

 

Έχει δεσμευτεί σε μένα πως θα του δώσω 380 και θα βάλει την διάφορα :-P

Παιδιά μου είπε κάτι και με επιφύλαξη το έγραψα. Πιστεύω πως το ίδιο θα έκανε ο κάθε ένας στην θέση μου. Και εγώ περιμένω όπως όλοι. Του είπα πως δεν το πιστεύω και έτσι έγινε ή παραπάνω συμφωνία lol

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...