Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί στην mobile έκδοση του site δεν μπορούμε να κάνουμε σχεδόν τίποτα εκτός από το να διαβάσουμε το φόρουμ?

Π. Χ. Δεν μπορούμε να κάνουμε παράθεση ή οτιδήποτε άλλο.

 

Όταν το γυρνάμε στην desktop έκδοση όμως όλα οκ.

 

Μπορείς να κάνεις παράθεση. Μέσω mobile έκδοσης σου απαντάω τώρα. Πρέπει να πατήσεις πάνω στο username στο post που θες να παραθέσεις και θα σου βγάλει την επιλογή απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κανονικά γίνεται μόνο από οποιοδήποτε πρόγραμμα internet browsing διαλέξεις να βλέπεις το myphone.gr σε desktop μορφή οχι αν διαλέξεις σε mobile μορφή που δεν βγάζει καν τα κουμπιά της παράθεσης κ.τ.λ. σε κάθε ποστ.

 

 

Μιλάω πάντα σε εφαρμογές για κινητό όπως είναι οι chrome, brave, firefox, opera.

Link to comment
Share on other sites

Η mobile μορφή είναι αρκετά διαφορετική από την desktop, και είναι λογικό γιατί προορίζεται για συσκευές με μικρότερο χώρο στην οθόνη από ότι ένας υπολογιστής. Ως εκ τούτου, η παράθεση δεν υπάρχει να πλήκτρο εξ ορισμού σε κάθε post, αλλά εμφανίζεται με τον τρόπο που σου έγραψα προηγουμένως ως "απάντηση".

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να δουλεύει έτσι η mobile έκδοση του site σας γιατί οποιοδήποτε άλλο site έχω δει την mobile έκδοση του μια χαρά έχει κουμπιά για παράθεση και οτιδήποτε άλλο.

 

Προσωπικά το ότι δεν εμφανίζονται αυτά τα κουμπιά στην mobile έκδοση του site σας δεν είναι καθόλου πρακτικό.

 

Όσο αφορά τη mobile έκδοση του site σας αν θέλω να απαντήσω σε ένα ποστ πως θα το κάνω παράθεση αφού δεν υπάρχει πουθενά κουμπί παράθεσης?

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Αν απαντάς σε μένα δεν έχει κανένα νόημα που λες του site σας, καθώς δεν είναι δικό μου. Απλά σε ενημέρωσα πως υπάρχει κουμπί για απάντηση και είναι κρυμμένο. Τα υπόλοιπα είναι δικά σου συμπεράσματα, το ότι δεν μπορείς να απαντήσεις, τα οποία είναι εσφαλμένα καθώς μια χαρά σου δίνει τη δυνατότητα.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα η mobile έκδοση με μπερδεύει πολύ και δεν βγάζω άκρη. Πάντα με την Desktop έκδοση γράφω από κινητό!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

το μόνο σαιτ που δεν είναι ασφαλές. υπάρχει πρόβλημα;;;

 

μηηηηνεες τώρα δεν μπορούμε να ανεβάσουμε φωτο στο πισι στο φόρουμ!! ήθελα να ήξερα γιατί δεν το διορθώνετε;;;; 716bf6c756840d43facc28a19e227d36.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα. Υπάρχει καποιος λόγος που πάω να ανοίξω ένα νέο θέμα και δεν με αφήνει?

 

Εδω> http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=27

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλησπερα ηθελα να κανω μια διορθωση . στο διαγωνισμο για το κινητο εκανα παραθεση κ απο κατω εγραψα καλες γιορτες.στο παιδι που το δημοσιευσε το μυνημα. προσπαθησα να το σβυσω το μυνημα αλλα δεν ξερω πως γινεται. μετα απο λιγα λεπτα αφησα κανονικα μυνημα ευχαριστω καλες γιορτες. παρακαλω αν μπορειτε σβυστε το για να συμμετασχω κανονικα στο διαγωνισμο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Κάθε φορά που ανοίγω το φόρουμ μου ζητάει να βάλω τους κωδικούς μου, παρόλο που έχω επιλέξει απομνημόνευση. Αυτό έτσι πρέπει να είναι ή κάνω κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γιατί δεν φαίνονται οι αγγελίες πλέον;

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάω να δοκιμάσω

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ούτε από εδώ φαίνονται οι αγγελίες, κάποιος να με βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ειχες καιρό να ποσταρεις γενικά; νομίζω πριν καιρό άλλο ένα παιδί είχε αντίστοιχο θέμα. Αν θυμάμαι καλά κάτι τέτοιο είχε ειπωθεί.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σας.

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση προς τους διαχειριστες του φορουμ γιατι

μεσω της επικεινωνιας δεν πηρα ποτε απαντηση.

Δεν μου δινει την δυνατοτητα να δω τις αγγελιες....

Υπαρχει καποιος λογος; Ναι, ξερω , δεν ειμαι απο τα ενεργα μελη

του φορουμ, μπαινω, διαβαζω οταν εχω καποια απορια αλλα

δεν εχω γνωσεις που μπορω να τις προσφερω...

Αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω δικαίωμα να δω τις αγγελιες;

Ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

Ισως βρεις απαντηση "Συχνές απορίες για το Buy and Sell"

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ισως βρεις απαντηση "Συχνές απορίες για το Buy and Sell"

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου...

Μια και δεν εχω λοιπον κατι να προσφερω στο φορουμ (ο λογος που ρωτησα για τις αγγελιες ηταν γιατι εψαχνα κατι για αγορα και

οχι για πωληση...anyway που λενε και στο χωριο μου) και απλα αντλουσα καποιες γνωσεις απο εσας, δεν βλεπω και τον λογο παραμονης μου, μιας και υπαρχουν και αλλα φορουμ που προσφερουν τις γνωσεις τους χωρις να χωριζουν τα μελη σε πληβειους και πατρικιους.

Αλλωστε θα μπορουσατε να δινετε την δυνατοτητα να βλεπουμε τις αγγελιες χωρις δικαιωματα υποβολης....

Αν θελετε διαγραψτε και το νημα....δεν εχει ουτε αυτο λογο υπαρξης....

 

Ευχαριστω και παλι για την ανοχη σας !!

Link to comment
Share on other sites

Μη μου τα λες εμενα εγω δεν ειμαι moderator ενα απλο μελος ειμαι, απλως επειδη δεν θα σου απαντηση ποτε κανενας απο την ΟΔ γι' αυτο πεταχτηκα! :lol: :p

 

Αλλα μη νομιζεις ενα περασμα με 2-3 posts απο το chat & fun να κανεις θα σου δωθει η προσβαση οπως και με τον αριθμο των μηνυματων που εχεις τωρα!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γειά χαρά στήν κοινότητα!

Ο λογαριασμός μου ενεργοποιήθηκε άλλά δέν μπορώ νά γράψω μηνύματα ούτε νά άπαντήσω έν γένει.

Τί κάνουμε γιά νά βρεθεί μιά λύση?Ευχαριστώ πολύ.

Edited by steely
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα.

Στις 9 Ιανουάριου αποφασισα να αγορασω το office μεσω μιας ανάρτησης στην κεντρική σελίδα (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=487514 ).

Εγιναν 2 αποτυχημενες προσπαθιες αγορας απο αυτη τη σελίδα και τελικα χρησιμοποίησα μια άλλη προσφορά στο U2KEY απο άλλη ανάρτηση.

Πριν λίγο με κάλεσαν απο την Eurobank και με ενημερωσαν οτι στις 9 Ιανουάριου προσπάθησαν να γίνουν 2 χρεώσεις στην καρτα μου απο κινα ύψους περιπου 500€.

Ευτυχως τις μπλοκαραν γιατι εχω διπλη επιβεβαίωση σε συναλλαγές και ακυρώσαν την καρτα μου.

Δεν ειμαι 100% σίγουρος οτι ειναι απο αυτές τις σελίδες αλλα ποτε ξανα δεν εχω αντιμετωπίσει τετοιο προβλημα καθως δεν εχω αγορασει ποτε εφαρμογές απο προσφορές εκτός απο παιχνιδια στο steam και στο google playstore.

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...