Jump to content

Sony Xperia™J


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα περιμενεις την αναβαθμιση της T αλλα μπορεις να φλασαρεις οποια εκδοαη θες με φλαστουλ. Θελει λιγο διαβασμα βεβαια

Nαι, προς το παρόν δε θέλω να ασχοληθώ με root.

 

Θα χρειαστεί να αναβαθμίσω από το site της Τ-Mobile ή κανονικά από το PC companion, σαν να ήταν της μαμάς SONY; :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 555
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nαι, προς το παρόν δε θέλω να ασχοληθώ με root.

 

Θα χρειαστεί να αναβαθμίσω από το site της Τ-Mobile ή κανονικά από το PC companion, σαν να ήταν της μαμάς SONY; :p

 

pc companion ή SEUS..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος λίγα λόγια για το συγκεκριμένο κινητό; Είναι γρήγορο σε απλές διεργασίες όπως πλοήγηση στο διαδίκτυο κτλ ; "Τρέχει" άνετα παιχνίδια όπως το angry birds ή όχι;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος λίγα λόγια για το συγκεκριμένο κινητό; Είναι γρήγορο σε απλές διεργασίες όπως πλοήγηση στο διαδίκτυο κτλ ; "Τρέχει" άνετα παιχνίδια όπως το angry birds ή όχι;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Γρήγορο είναι.

 

Από παιχνίδια, fruit ninja και temple run 2 παίζουν μια χαρά σε εμένα. Γενικά, το κινητό είναι πολύ smooth. Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα. Το μόνο που έχω αντιμετωπίσει είναι απότομο κλείσιμο μιας εφαρμογής:p

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος λίγα λόγια για το συγκεκριμένο κινητό; Είναι γρήγορο σε απλές διεργασίες όπως πλοήγηση στο διαδίκτυο κτλ ; "Τρέχει" άνετα παιχνίδια όπως το angry birds ή όχι;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

 

Εξαρτάται τι θες να.κάνεις μ αυτο.

Αν προσπαθήσεις να κάνεις ότι και οι ακριβές συσκευές του είδους θα απογοητευτείς.

Αν θες μια συσκευή να κάνεις την δουλειά σου βάζοντας λίγες και καλές εφαρμογές και μερικά ελαφρά games, θα σε ικανοποιήσει.

Το πήρα στην κόρη μου και είναι ευχαριστημένη, αλλά το χρησιμοποιεί όπως σου είπα. Δηλαδή mail, Viber, Facebook, browsing, λίγες εφαρμογές και κανένα πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορο είναι.

 

Από παιχνίδια, fruit ninja και temple run 2 παίζουν μια χαρά σε εμένα. Γενικά, το κινητό είναι πολύ smooth. Δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα. Το μόνο που έχω αντιμετωπίσει είναι απότομο κλείσιμο μιας εφαρμογής:p

 

Καταρχάς, σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Το κινητό το θέλω για ένα πρόσωπο το οποίο δεν κάνει πολλά, λίγο σερφάρισμα, λίγη μουσικούλα, κάνα παιχνιδάκι για να περνάει η ώρα κτλ, οπότε όπως καταλαβαίνεις οι απαιτήσεις είναι μικρές. Το θέμα όμως είναι να ανταποκρίνεται άψογα σ'αυτές τις μικρές απαιτήσεις, δηλαδή κατά την αναπαραγωγή ενός τραγουδιού και καθώς παίζει ένα παιχνίδι (π.χ Fruit Ninja) να μην κολλάει ούτε το παιχνίδι αλλά ούτε και η μουσική (άλλο να είναι βαρύ το παιχνίδι και να κολλάει και άλλο να κολλάει λόγω της χρήσης του walkman).

 

Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται; Το έχεις δοκιμάσει; :)

 

@Te_salat, σ'ευχαριστώ πολύ κι εσένα για την απάντησή σου.

 

Επειδή δεν ξέρει πολλά από Android και Play Store, θα μου πει σίγουρα να της εγκαταστήσω τις εξής εφαρμογές: Angry Birds, Fruit Ninja, Whats up app, κάνα παιχνίδι με basket και κάποιο πρόγραμμα αντίστοιχο του Siri των iPhone. Με αυτές τις εφαρμογές πως συμπεριφέρεται; Το βασικό, που τόνισα και πιο πάνω, είναι ότι επειδή είναι συνέχεια έξω και ειδικά σε λεωφορεία, θα πρέπει να ανταποκρίνεται άψογα στην εκτέλεση ενός παιχνιδιού σε συνδυασμό με την εκτέλεση του walkman. :)

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Το κινητό το θέλω για ένα πρόσωπο το οποίο δεν κάνει πολλά, λίγο σερφάρισμα, λίγη μουσικούλα, κάνα παιχνιδάκι για να περνάει η ώρα κτλ, οπότε όπως καταλαβαίνεις οι απαιτήσεις είναι μικρές. Το θέμα όμως είναι να ανταποκρίνεται άψογα σ'αυτές τις μικρές απαιτήσεις, δηλαδή κατά την αναπαραγωγή ενός τραγουδιού και καθώς παίζει ένα παιχνίδι (π.χ Fruit Ninja) να μην κολλάει ούτε το παιχνίδι αλλά ούτε και η μουσική (άλλο να είναι βαρύ το παιχνίδι και να κολλάει και άλλο να κολλάει λόγω της χρήσης του walkman).

 

Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται; Το έχεις δοκιμάσει; :)

 

@Te_salat, σ'ευχαριστώ πολύ κι εσένα για την απάντησή σου.

 

Επειδή δεν ξέρει πολλά από Android και Play Store, θα μου πει σίγουρα να της εγκαταστήσω τις εξής εφαρμογές: Angry Birds, Fruit Ninja, Whats up app, κάνα παιχνίδι με basket και κάποιο πρόγραμμα αντίστοιχο του Siri των iPhone. Με αυτές τις εφαρμογές πως συμπεριφέρεται; Το βασικό, που τόνισα και πιο πάνω, είναι ότι επειδή είναι συνέχεια έξω και ειδικά σε λεωφορεία, θα πρέπει να ανταποκρίνεται άψογα στην εκτέλεση ενός παιχνιδιού σε συνδυασμό με την εκτέλεση του walkman. :)

 

Δεν νομίζω ότι θα αντιμετοπισει πρόβλημα στην αναπαραγωγή μουσικής ενώ παίζει κάποιο παιχνίδι. Όλα τα υπόλοιπα εκτελούνται σίγουρα άψογα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Το κινητό το θέλω για ένα πρόσωπο το οποίο δεν κάνει πολλά, λίγο σερφάρισμα, λίγη μουσικούλα, κάνα παιχνιδάκι για να περνάει η ώρα κτλ, οπότε όπως καταλαβαίνεις οι απαιτήσεις είναι μικρές. Το θέμα όμως είναι να ανταποκρίνεται άψογα σ'αυτές τις μικρές απαιτήσεις, δηλαδή κατά την αναπαραγωγή ενός τραγουδιού και καθώς παίζει ένα παιχνίδι (π.χ Fruit Ninja) να μην κολλάει ούτε το παιχνίδι αλλά ούτε και η μουσική (άλλο να είναι βαρύ το παιχνίδι και να κολλάει και άλλο να κολλάει λόγω της χρήσης του walkman).

 

Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται; Το έχεις δοκιμάσει; :)

Το δοκίμασα τώρα. Δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα αντιμετοπισει πρόβλημα στην αναπαραγωγή μουσικής ενώ παίζει κάποιο παιχνίδι. Όλα τα υπόλοιπα εκτελούνται σίγουρα άψογα.

 

Το δοκίμασα τώρα. Δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.

 

Σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας. Παρ'όλο που μου αρέσουν τα xperia κινητά, σε διάφορα βίντεο που είδα στο youtube παρατήρησα κάποια κολλήματα κατά την πλοήγηση στο μενού και ειδικά κατά την πλοήγηση στο διαδίκτυο οπότε νόμιζα πως το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να'χει κάποια κολλήματα λόγω του μονοπύρηνου επεξεργαστή.

 

Θα το προτείνω και τις επόμενες ημέρες θα προβώ σε αγορά του. Ελπίζω να τα αξίζει τα χρήματά του και να κρατήσει για αρκετό καιρό. :)

 

Πήγα σήμερα και το είδα στο Public του Συντάγματος και μόλις το άνοιξα (μετά το λογότυπο του xperia) μου εμφάνισε τον οδηγό ρύθμισης του Android (γλώσσα κτλ) και στις γλώσσες αλλά και σε όλα τα υπόλοιπα κολλούσε απίστευτα! Δεν μπορούσα να το πιστέψω, το άφησα στην άκρη και ρώτησα την πωλήτρια αν θα είναι τόσο αργό αν το αγοράσω ή αν είναι αργό σαν εκθεσιακό μοντέλο και μου απάντησε πως έτσι θα είναι και αν το αγοράσω. Αν το θεωρούσαν φθηνό, θα ήταν λογικό το "θάψιμο" και η πρόταση για κάποιο καλύτερο άρα και πιο ακριβό, αλλά στα Public κοστίζει 220€!

 

Εσείς τι πιστεύετε; Λόγω του ότι δεν θα το αγοράσω για μένα, δεν θέλω να κάνω πειράματα και να το αγοράσω και στη συνέχεια να εμφανίσει τέτοια κολλήματα. Καλύτερα να στραφώ προς U/Sole.

 

ΥΓ: Δεν τροποποίησα το προηγούμενο μήνυμά μου καθώς πιστεύω ότι πρόκειται για ενημέρωση, σε αντίθετη περίπτωση, προχωρήστε ελεύθερα σε συνένωση με το προηγούμενο. :)

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα για εταιρικό κινητό από τη δουλειά. Μου αρέσει πάρα πολύ. Έχει μεγάλη οθόνη φωτεινή, καλή απόκριση στις εφαρμογές, δεν έχει φάει κανένα κόλλημα μέχρι στιγμής και δεν το έχω φορτίσει ακόμα από την Τετάρτη που το πρωτοπήρα και φόρτισα. Δεν του έχω ανοίξει τα data παρά μόνο wifi αλλά νομίζω η μπαταρία με τέτοια οθόνη και τη χρήση που του έχω κάνει θα έπρεπε να είχε τελειώσει. Το έχω 3 ημέρες και οι αντυπώσεις είναι θετικές προς το παρόν.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα και το είδα στο Public του Συντάγματος και μόλις το άνοιξα (μετά το λογότυπο του xperia) μου εμφάνισε τον οδηγό ρύθμισης του Android (γλώσσα κτλ) και στις γλώσσες αλλά και σε όλα τα υπόλοιπα κολλούσε απίστευτα! Δεν μπορούσα να το πιστέψω, το άφησα στην άκρη και ρώτησα την πωλήτρια αν θα είναι τόσο αργό αν το αγοράσω ή αν είναι αργό σαν εκθεσιακό μοντέλο και μου απάντησε πως έτσι θα είναι και αν το αγοράσω. Αν το θεωρούσαν φθηνό, θα ήταν λογικό το "θάψιμο" και η πρόταση για κάποιο καλύτερο άρα και πιο ακριβό, αλλά στα Public κοστίζει 220€!

 

Εσείς τι πιστεύετε; Λόγω του ότι δεν θα το αγοράσω για μένα, δεν θέλω να κάνω πειράματα και να το αγοράσω και στη συνέχεια να εμφανίσει τέτοια κολλήματα. Καλύτερα να στραφώ προς U/Sole.

 

ΥΓ: Δεν τροποποίησα το προηγούμενο μήνυμά μου καθώς πιστεύω ότι πρόκειται για ενημέρωση, σε αντίθετη περίπτωση, προχωρήστε ελεύθερα σε συνένωση με το προηγούμενο. :)

Τα περισοτερα smartphones κατα το πρωτο στησιμο τους φαινεται να πηγαινουν αργα,δεν εχουν δηλαδη την κανονικη συμπεριφορα τους που θα βλεπεις στην συνηθη λειτουργια τους, για πολλους και διαφορους λογους που δεν χρειαζεται να τους αναλυσουμε εδω.Το κινητο αυτο ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ (αναφερομαι παντα σε normal,καθημερινη χρηση λειτουργιας).Τωρα,το τι ειδες εσυ,το τι συνεβει και το τι εννοεις κολημα δεν μπορω να το γνωριζω.Σε καμια περιπτωση δεν μπορουμε να κρινουμε μια τετοια συσκευη απο την διαδικασια πρωτου ανοιγματος και συγχρονισμου.Βεβαια,μπορεις να δεις και καλυτερες καταστασεις σε αυτο το σημειο,προυποθεση ειναι ομως να σκασεις 600-700 ευρω για συσκευη ανωτερου επιπεδου.Για τα λεφτα του παντως,ειναι πολυ καλο Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον truckman, και πιστευω σε ολες τις ηλεκτρονικες συσκευες στο πρωτο στυσιμο οπως το αποκαλεσε, αργει και κολλαει , ειτε ειναι σε λαπτοπ ειτε σε ταμπλετ ειτε σε κινητο. και εγω μολις πηρα το συγκεκριμενο κινητο στα χερια μου νομιζα οτι κολλησε, αλλα σκεφτηκα οτι θα φταιει η πρωτη φορα, απο εκει και περα ανοιγει και λειτουργει πολυ γρηγορα το κινητο ,
Link to comment
Share on other sites

Ένταξη αν του περάσει κάποιος 20 εφαρμογές μαζεμένες χρειάζεται ένα reboot.

Σχεδόν πάντα τα εκθεσιακά δεν δουλεύουν σωστά.

 

Από εκεί και πέρα όσοι αγοράζουν τέτοιες συσκευές που διαθέτουν specs του 2010 ώστε να είναι φθηνές, θα πρέπει να γνωρίζουν ότι τα τηλέφωνα αυτά καλούνται να τα βγάλουν πέρα με εφαρμογές και software σχεδόν πρόσφατο και με σαφώς μεγαλύτερες απαιτήσεις.

Γι αυτό χρειάζονται ειδική μεταχείριση.

 

Αποφεύγετε να περνάτε πολλές εφαρμογές. Οι περισσότερες παραμένουν σε φάση που κρατά έστω μικρή ποσότητα ram και έτσι μειώνεται η άνεση της συσκευής.

Βάζετε μόνο εφαρμογές που χρησιμοποιείτε τακτικά και σας είναι απαραίτητες.

 

Μην κάνετε εγκατάσταση heavy games γιατί τα γραφικά τους απαιτούν σύγχρονες GPU και δυνατούς επεξεργαστές.

 

Κάθε βράδυ κάνετε ένα restart.

 

Βάλτε μια εφαρμογή που καθαρίζει το cache των εφαρμογών και δίνει ανάσες στην συσκευή. Δεν χρειάζεται task killer. Ζημιά κάνει.

Αν είστε root μπορείτε να βάλετε το auto starts που ελέγχει και δεν αφήνει τις εφαρμογές που θα επιλέξετε να ξεκινούν μόνες τους μετά από reboot.

 

Απενεργοποιήσετε τις εργοστασιακές εφαρμογές που δεν χρησιμοποιείτε όπως Google+ κλπ.

Αυτό γίνεται από τις ρυθμίσεις/Διαχείριση εφαρμογών/ όλες

Πατάτε πάνω στην εφαρμογή που θέλετε και επιλέγετε απενεργοποίηση.

 

Αν ακολουθήσετε τα παραπάνω δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, μια βοηθεια γιατι θα με τρελανει το J

 

πρωτα απο ολα να πω οτι ειναι root με το Unlock Root (free)

στο wifi δικτυο του σπιτιου μου και σε καποια αλλα δικτυα μπαινει κανονικα και χωρις κανενα προβλημα

 

στης δουλειας μου το δικτυο(δεν εχει proxy sto wifi) ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ με τιποτα (ψεματα, εχει μπει κανα-δυο φορες), btw το iPhone και αλλες συσκευες μπαινουν κανονικα.

πιο συγκεκριμενα ψαχνω δικτυο, το βρισκει, βαζω κωδικο, δειχνει οτι εχει ενωθει (μου δειχνει το σηματακι του wifi στην μπαρα και οτι ανεβοκατεβαζει δεδομενα) αλλα δεν μπορει να ανοιξει internet σελιδες ουτε να ενωθει στο playstore (βγαζει οτι δεν υπαρχει δικτυο)

το "ξηλωνω" το δικτυο απο τα δικτυα που εχει βρει, ξαναψαχνω, το βρισκω ενωνεται αλλα και παλι τα ιδια.....

 

και το κερασακι, 2 φορες ενω δεν εμπαινε με τιποτα μετα απο λιγο που το ειχα αφησει μπηκε.....(δεν πετυχενει παντα, το δοκιμασα)

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση. Πως μπορω να τοποθετώ τις εφαρμογές στη καρτα μνημης και οχι στην εσωτερική μνημη 2 gb που διαθετει το τηλεφωνο. Οταν κανω μετακινηση της εφαρμογης η μονη επιλογη που μου δινει ειναι στην εσωτερικη μνημη και οχι στη SD, αντιθετα με τις φωτογραφιες και βιντεο που εχει την επιλογη SD.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση. Πως μπορω να τοποθετώ τις εφαρμογές στη καρτα μνημης και οχι στην εσωτερική μνημη 2 gb που διαθετει το τηλεφωνο. Οταν κανω μετακινηση της εφαρμογης η μονη επιλογη που μου δινει ειναι στην εσωτερικη μνημη και οχι στη SD, αντιθετα με τις φωτογραφιες και βιντεο που εχει την επιλογη SD.

 

Δεν γίνεται να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην sd παρά μόνο στον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης.Η sd είναι για αποθήκευση βίντεο,μουσικής,φωτό ή άλλων αρχείων.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση. Πως μπορω να τοποθετώ τις εφαρμογές στη καρτα μνημης και οχι στην εσωτερική μνημη 2 gb που διαθετει το τηλεφωνο. Οταν κανω μετακινηση της εφαρμογης η μονη επιλογη που μου δινει ειναι στην εσωτερικη μνημη και οχι στη SD, αντιθετα με τις φωτογραφιες και βιντεο που εχει την επιλογη SD.

 

Αν και θα χρειαστείς δικαιώματα διαχειριστή (root), μπορείς να κάνεις αυτό που θες με την εφαρμογή Link2SD. Θα χρειαστεί να φτιάξεις ένα δεύτερο partition όπου θα μπαίνουν οι εφαρμογές, αλλά δεν είναι δύσκολο. Φρόντισε η microsd να είναι class10 ή καλύτερη, για να μην έχεις καθυστερήσεις. Αλλά μην το παρακάνεις, αν του φορτώσεις 40 εφαρμογές, ακόμα και μετακινώντας τες στην sd, στο τέλος θα σέρνεται...

 

Περισσότερες οδηγίες εδώ: Αλλάζοντας τα φώτα στο Sony Xperia J

 

(Παρατηρήσεις ευπρόσδεκτες! :))

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην sd παρά μόνο στον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης.Η sd είναι για αποθήκευση βίντεο,μουσικής,φωτό ή άλλων αρχείων.

Τα Video και οι φωτογραφίες που ήδη είναι στον εσωτερικό χώρο πώς μπορείς να τα μεταφέρεις στην καρτα SD;

Link to comment
Share on other sites

Τα Video και οι φωτογραφίες που ήδη είναι στον εσωτερικό χώρο πώς μπορείς να τα μεταφέρεις στην καρτα SD;

 

Δεν το έχω κάνει όμως πήγαινε εφαρμογές-όλα βρες το άλμπουμ και δες αν σου δίνει τη δυνατότητα μεταφοράς στην sd αν όχι τότε το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είνα σύνδεση με το pc και μεταφορά από εκεί.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Σε ποιο φάκελο πρέπει να βάλω mp3 για να τα βάλω να παίζουν ως ήχοι κλήσεως?
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην sd παρά μόνο στον εσωτερικό χώρο αποθήκευσης.Η sd είναι για αποθήκευση βίντεο,μουσικής,φωτό ή άλλων αρχείων.

 

Εγω αυτο κανω, οσα μπορω τα μεταφερω στον εσωτερικο χωρο , δεν εχει καποια διαφορα αυτο ??

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Σε ποιο φάκελο πρέπει να βάλω mp3 για να τα βάλω να παίζουν ως ήχοι κλήσεως?

 

Στα notifications. Αλλα και εκει που εχεις τα mp3 σου αν το.πεταξεις, πας απο τον player και επιλεγεις χρηση ως ηχο κλησης. (νομιζω γινεται και απο το μαμα player..)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο κανω, οσα μπορω τα μεταφερω στον εσωτερικο χωρο , δεν εχει καποια διαφορα αυτο ??

 

Τι εννοείς;; Σωστά πράτεις.Ότι μπορεί να μεταφερθεί καλό είναι να μπαίνει στον εσωτερικό χώρο για να μη γεμίζει η μνήμη του κινητού η οποία δεν είναι και μεγάλης χωρητικότητας.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia™J

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...