Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε εγω θελω εφε τοτε!

Γιαυτο και τα εσκασα για το g και δεν περιμενα το g2. Γιατι το g ειναι κουκλι και εχει μπρος-πισω γοριλα!

Δεν ηθελα να φανταζομαι οτι ειναι ωραιο δηλαδη. Ηθελα να το βλεπω :cool:

 

Φιλικα παντα. Η προσωπικη μου αποψη απλα

 

Φωτογραφιες απο το bumper εδω παιδες :happy:

 

Φανταστικό bumper. Αναδεικνύει και βελτιώνει το design.

Εκτός πολύ σκληρής χρήσης είναι ιδανικό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με πηραν μολις τηλεφωνο απο το birdphone,τα ευχαριστα νεα ειναι οτι θα μου το αντικαταστήσουν,ομως το κινητο πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμο οποτε ή θα παρω καποιο μαλλον περιπου ιδιας τιμης ή θα παρω τα λεφτά πισω.Το θεμα ειναι οτι εγω θελω το Optimus g,(εκτος αν υπαρχει κατι καλυτερο στα ιδια λεφτα που δεν νομιζω..)

Σχετικα με την sim δεν μπορουν να την βγαλουν μου ειπαν,

Mπορω να παω στην cosmote και να βγαλω ιδια με ιδιο αριθμο-υπολοιπο;Τι χρειαζεται;

Ενα αλλο ενδοχομενο ειναι να το αγορασω καινουργιο προς μεταχειρισμενο απο καποιο παιδι εδω μεσα. (αριστο εννοείται δεν θελω να ξανα μπλεκω με service..)

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το "LG OPTIMUS G (E975) Asia spec" τι σημαίνει; Αυτό το Asia spec δεν καταλαβαίνω δλδ.

Το βρήκα εδώ πιο φθηνό. Είναι βέβαια out of stock, αλλά λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το "LG OPTIMUS G (E975) Asia spec" τι σημαίνει; Αυτό το Asia spec δεν καταλαβαίνω δλδ.

Το βρήκα εδώ πιο φθηνό. Είναι βέβαια out of stock, αλλά λέμε.

 

Μαλλον οτι ειναι για την Ασιατικη αγορα,αρα δεν θα εχεις εγγυηση για το λογο του οτι δεν ειναι ευρωπαϊκό...

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

αρα μακρια και αγαπημενοι..

 

για cote λογικα με την ταυτοτητα πας και βγαζεις επιτοπου νεα sim, καταργειται η παλια και τα υπολοιπα/πακετα συνεχιζουν κανονικα να ισχυουν

Edited by jpsih
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε το LG g2 και αντί να πέσει ανέβηκε 40 ευρώ!!! αντε στο περίμενε πάλι..

 

Αστα να πανε...Λογικα θα ξανα πεσει αλλα το θεμα ειναι ποτε;

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε το LG g2 και αντί να πέσει ανέβηκε 40 ευρώ!!! αντε στο περίμενε πάλι..

 

Ακόμα δεν έχει έρθει στην Ελλάδα. Όταν έρθει εδώ, λογικά θα πέσει η τιμή του g.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι δεν είναι απαραίτητο. θεωρώ πως το G2 πάει στην κατηγορια των phone-tablets. βεβαια όπως και να έχει είναι ο διάδοχος :P

α ρε stathisso. τι έχεις τραβήξει. δεν σου είπαν ποτε αναμένουν νέες παραλαβές??

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα 340 στο Alfa Mobile αμεσα διαθεσιμο,γραφει οτι ειναι σε χρωμα μπλε αλλα στην φωτο ειναι το μαυρο
Link to comment
Share on other sites

και πάλι δεν είναι απαραίτητο. θεωρώ πως το G2 πάει στην κατηγορια των phone-tablets. βεβαια όπως και να έχει είναι ο διάδοχος :P

α ρε stathisso. τι έχεις τραβήξει. δεν σου είπαν ποτε αναμένουν νέες παραλαβές??

 

Περιμενω τηλεφωνημα απο το τμημα παραγγελιων/πωλησεων...για να μου πουν,αυτα μου τα ειπε το παιδι απο το service...

Ειμαι χωρις τηλ. 1 βδομαδα...

http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα 340 στο Alfa Mobile αμεσα διαθεσιμο,γραφει οτι ειναι σε χρωμα μπλε αλλα στην φωτο ειναι το μαυρο

 

μηπως ετσι τους εχει ξεμεινει το διαθεσιμο απο παλια και δεν το εχουν πραγματικα?γιατι στο galaxystore εχουν εξαντληθει...

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα 340 στο Alfa Mobile αμεσα διαθεσιμο,γραφει οτι ειναι σε χρωμα μπλε αλλα στην φωτο ειναι το μαυρο

 

Το μαύρο, αναφέρεται και ως μπλέ. Το ιδιο είναι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά , παρήγγειλα το G από e-shop 31/8 και το περιμένω...Ελπίζω να μην αργήσει

Υ.Γ. Ένας φίλος μου το περιμένει από 19/8 και ακόμα δεν έχει έρθει ! :blink: :(

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

στο κουτι εγραφε black/black στο δικο μου παντως

 

(αν και νομιζω εχουν αναφερθει μαυρες με blue/black ή black/blue)

 

Και είναι μαύρο! :confused:

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφόρησε το LG g2 και αντί να πέσει ανέβηκε 40 ευρώ!!! αντε στο περίμενε πάλι..

 

Αν εχει την ιδια πορεια η τιμη του με το g θα πεσει οταν εχουν αποθεμα τα σκρουτζομαγαζα.πριν αγορασω το g παρακολουθουσα την τιμη του για 1,5 μηνα καθημερινα.οταν ειχαν αποθεμα τα καιζερομαγαζα και το πουλοτηλεφωνο η τιμη επεφτε.αν δεν ειχαν ανεβαινε

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολα καλα απο εβδομαδα θα φερουν νεα παρτιδα lg optimus g και θα μου το στειλουν :) (birdphone)

Λιγο ακομα υπομονη...τι να κανουμε...

Edited by stathisso
http://i.imgur.com/hIe7XW1.png
Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδιά αυτά είναι καθαρά , γούστα του καθενός. :)

 

θέλουμε kitKat ? :P (πάντα μου άρεσε αυτή η σοκολάτα. χαχαχα)

 

 

 

όντως φαίνεται πολύ απλό. το ερώτημα είναι , μήπως ακόμα και με την επιστροφή μπορεί να φανεί ότι κάποτε ήταν ξεκλείδωτο οποτε να χαθεί η εγγύηση. το φοβάμαι το ξεκλείδωμα μιας και στο sole που είχα πριν δεν υπήρχε επιστροφή και εγγύηση γιοκ :P

 

Λες να έχει κανέναν κρυφό counter? Δεν έχει ακουστεί κάτι. Πάντως δεν τα πολυκοιτάνε αυτά.

 

 

Με πηραν μολις τηλεφωνο απο το birdphone,τα ευχαριστα νεα ειναι οτι θα μου το αντικαταστήσουν,ομως το κινητο πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμο οποτε ή θα παρω καποιο μαλλον περιπου ιδιας τιμης ή θα παρω τα λεφτά πισω.Το θεμα ειναι οτι εγω θελω το Optimus g,(εκτος αν υπαρχει κατι καλυτερο στα ιδια λεφτα που δεν νομιζω..)

Σχετικα με την sim δεν μπορουν να την βγαλουν μου ειπαν,

Mπορω να παω στην cosmote και να βγαλω ιδια με ιδιο αριθμο-υπολοιπο;Τι χρειαζεται;

Ενα αλλο ενδοχομενο ειναι να το αγορασω καινουργιο προς μεταχειρισμενο απο καποιο παιδι εδω μεσα. (αριστο εννοείται δεν θελω να ξανα μπλεκω με service..)

 

Τι να θέλουν για νέα sim? 5 ευρώ?

 

Παιδιά το "LG OPTIMUS G (E975) Asia spec" τι σημαίνει; Αυτό το Asia spec δεν καταλαβαίνω δλδ.

Το βρήκα εδώ πιο φθηνό. Είναι βέβαια out of stock, αλλά λέμε.

 

Asia spec ifications ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε θέλω να μπλέξω με ebay, έχετε βρεί πουθενά Ελλάδα το bumper σε λογική τιμή? (γιατί 30€ που το έχει ένα κατάστημα δεν τα δίνω :p )
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά , παρήγγειλα το G από e-shop 31/8 και το περιμένω...Ελπίζω να μην αργήσει

Υ.Γ. Ένας φίλος μου το περιμένει από 19/8 και ακόμα δεν έχει έρθει ! :blink: :(

 

Φίλε μου ο κολλητός μου το παρήγγειλε και αυτός κάπου τότε και την Δευτέρα τους πήρε τηλ στα eshop και του είπαν πως θα αργήσει πολύ να έρθει και ενδεχομένως να μην έρθει και καθόλου! Οπότε ακύρωσε την παραγγελία του ο κολλητός. Πάρε ένα τηλ να δούμε εσένα τι θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Λες να έχει κανέναν κρυφό counter? Δεν έχει ακουστεί κάτι. Πάντως δεν τα πολυκοιτάνε αυτά.

 

δεν έχω ιδέα. θα μπορούσαν όμως...όπως και να έχει , μιας και εγώ δεν κάθομαι στα αβγά μου αλλα το πειράζω όλην την ώρα (Άσχετα αν πετάει έτσι και αλλιώς :P ) όταν βρω χρόνο θα περάσω κανέναν άλλο kernel να δω πως θα πηγαίνει.:cool:

HTC Touch Diamond 2 ----> Xperia Sole ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το θεμα με το 4G της βοντα, ποιος καλειται να το λυσει? η LG ή ιδια η βοντα?

 

edit: η lg εχει πει εδω και καιρο οτι θα δωσει σχετικη αναβαθμιση.

 

μπορουμε να επικοινωνησουμε καπως με την LG για αυτο το θεμα?

Edited by jpsih
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...