Jump to content

Αξεσουάρ S3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανονικότατα υπερυψωμένη είναι, η οθόνη δεν ακουμπάει όταν το βάζεις με την οθόνη να κοιτάει προς τα κάτω.

 

αριστερα δεξια ειναι υπερυψωμενη, πανω και κατω δεν ειναι .αλλα αφου λες οτι δεν ακουμπαει δεν εχω λογω να το αμφισβητησω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ ωραια φαινεται. ποσο εχει και απο που την παρηγγειλες?

 

8 και κάτι ευρω μου πήγε από ebay. http://www.ebay.co.uk/itm/330748720658?var=540066996612&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

αριστερα δεξια ειναι υπερυψωμενη, πανω και κατω δεν ειναι .αλλα αφου λες οτι δεν ακουμπαει δεν εχω λογω να το αμφισβητησω.

 

Δεν ακουμπάει κάτω η οθόνη. Επιβεβαιώνω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει καπου εδω στις αγγελιες ειχε ενα παιδι μαζι με το s3 δωρο ενα backcover μεταλικο που εγραφε πανω galaxy s3 ..πολυ ομορφο http://i.ebayimg.com/t/Gunsmoke-Brushed-Metal-Skin-Housing-Battery-Cover-Door-SAMSUNG-GALAXY-S-3-i9300-/00/s/NjI2WDcwMA==/$T2eC16ZHJHEE9ny2sY0KBQKnrctp!!~~60_3.JPG μπορει να ειναι και αυτο ....το εχει δει κανενας σε ελληνικο μαγαζι να το κανω αντικαταβολη?γιατι στο ebay την βρηκα.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε συζητήσει αρκετά για αυτό.

Να εχεις υπόψιν ότι κόβει εμβέλεια απο το wifi, δίνει 1-1,5 χιλιοστό και δίνει λίγο βάρος.

 

Το καλο ηταν οτι με αυτο δεν εξέχει η κάμερα και ετσι το αφήνεις χωρις να φοβασαι μην χαρακωθει.

 

Σε ελληνικο μαγαζί δεν ξερω αν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε συζητήσει αρκετά για αυτό.

Να εχεις υπόψιν ότι κόβει εμβέλεια απο το wifi, δίνει 1-1,5 χιλιοστό και δίνει λίγο βάρος.

 

Το καλο ηταν οτι με αυτο δεν εξέχει η κάμερα και ετσι το αφήνεις χωρις να φοβασαι μην χαρακωθει.

 

Σε ελληνικο μαγαζί δεν ξερω αν υπάρχει.

 

ευχαριστω πολυ .:)αυτο με το wifi δεν μου αρεσε αρα την αφηνω .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος αν αυτα τα ακουστικα ειναι συμβατα με το τηλ?

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=60530&selectedCategoryId=1704

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος αν αυτα τα ακουστικα ειναι συμβατα με το τηλ?

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=60530&selectedCategoryId=1704

 

Απλα ακουστικα ειναι...γιατι να μην ειναι συμβατα? :wacko:

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα....προσπαθώ να συνδέσω δύο bluetooth της nokia, τα ΒΗ-106 και το BH-109, αλλά δεν τα ''βλέπει'' το κινητό....το προηγούμενο Samsung i8910HD, τα ''έβλεπε'' κανονικά....έχει κάποιος φίλος κάποια γνώμη??? Edited by legendsat
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος, που μπορω να βρω γνησια ακουστικα s3?(τα ιδια που εχει μεσα η συσκευασια)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλ. (SIII) το έχω πάρει από ΟΤΕ και μου δώσανε μια κάρτα 16GB σαν δωρο. Θέλω να βάλω μια 32GB. Αν αντιγράψω τα αρχεία της 16αρας (νομίζω κάτι είχε στην αρχή η κάρτα μέσα) στην 32αρα θα είναι οκ ή υπάρχουν και τίποτα "κρυφά" που δεν μπορώ να τα δω? Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλ. (SIII) το έχω πάρει από ΟΤΕ και μου δώσανε μια κάρτα 8GB σαν δωρο. Θέλω να βάλω μια 32GB. Αν αντιγράψω τα αρχεία της 8αρας (νομίζω κάτι είχε στην αρχή η κάρτα μέσα) στην 32αρα θα είναι οκ ή υπάρχουν και τίποτα "κρυφά" που δεν μπορώ να τα δω?

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αντέγραψε τα όπως είναι

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος, που μπορω να βρω γνησια ακουστικα s3?(τα ιδια που εχει μεσα η συσκευασια)

 

Τα είχα δει στο Amazon uk όταν έψαχνα να αγοράσω καλύτερα ακουστικά κάνε μια αναζήτηση εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για ζελατινα, αναμεσα στις Spigen sgp. ποιες οι διαφορες των: curved crystal, ultra nano crystal, και ultra crystal??

Κοιταω εδω και ωρα για θηκες και ζελατινες,και εχω ζαλιστει. Εγω την πρωτη λεω να παρω, διαβασα και εδω καλα σχολια σε προηγουμενες σελιδες. Με ενδιαφερει να μην χανει καθολου σε χρωματα και αναλυση,και να γλιστραει το δαχτυλο ανετα. Δεν με ενδιαφερει τοσο για αυτες που δεν αφηνουν δαχτυλιες,γιατι αναγκαστικα χανουν στα υπολοιπα. Αλλα θελω να ρωτησω αν εχει καποιος εμπειρια σε καποια απο τις αλλες δυο, μηπως αξιζει να προτιμησω καποια αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για ζελατινα, αναμεσα στις Spigen sgp. ποιες οι διαφορες των: curved crystal, ultra nano crystal, και ultra crystal??

Κοιταω εδω και ωρα για θηκες και ζελατινες,και εχω ζαλιστει. Εγω την πρωτη λεω να παρω, διαβασα και εδω καλα σχολια σε προηγουμενες σελιδες. Με ενδιαφερει να μην χανει καθολου σε χρωματα και αναλυση,και να γλιστραει το δαχτυλο ανετα. Δεν με ενδιαφερει τοσο για αυτες που δεν αφηνουν δαχτυλιες,γιατι αναγκαστικα χανουν στα υπολοιπα. Αλλα θελω να ρωτησω αν εχει καποιος εμπειρια σε καποια απο τις αλλες δυο, μηπως αξιζει να προτιμησω καποια αλλη.

 

Οι άλλες δεν καλύπτουν όλη την οθόνη.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για ζελατινα, αναμεσα στις Spigen sgp. ποιες οι διαφορες των: curved crystal, ultra nano crystal, και ultra crystal??

Κοιταω εδω και ωρα για θηκες και ζελατινες,και εχω ζαλιστει. Εγω την πρωτη λεω να παρω, διαβασα και εδω καλα σχολια σε προηγουμενες σελιδες. Με ενδιαφερει να μην χανει καθολου σε χρωματα και αναλυση,και να γλιστραει το δαχτυλο ανετα. Δεν με ενδιαφερει τοσο για αυτες που δεν αφηνουν δαχτυλιες,γιατι αναγκαστικα χανουν στα υπολοιπα. Αλλα θελω να ρωτησω αν εχει καποιος εμπειρια σε καποια απο τις αλλες δυο, μηπως αξιζει να προτιμησω καποια αλλη.

 

 

Τότε θέλεις την γυάλινη φίλε μου.Ολες οι υπόλοιπες δεν παύουν να ειναι πλαστικό...Και ουδεμιά σχέση μπορεί να έχουν σε αισθηση με το γυαλι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος, που μπορω να βρω γνησια ακουστικα s3?(τα ιδια που εχει μεσα η συσκευασια)

 

Νομίζω οτι εδώ θα βρεις ... http://www.e-click.gr/index.php?target=categories&category_id=1402

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Τότε θέλεις την γυάλινη φίλε μου.Ολες οι υπόλοιπες δεν παύουν να ειναι πλαστικό...Και ουδεμιά σχέση μπορεί να έχουν σε αισθηση με το γυαλι.

 

Πιο screen protector καλύπτει όλη την οθόνη?από ελλάδα σαφώς αγορά.

Το γυάλινο καλύπτει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τότε θέλεις την γυάλινη φίλε μου.Ολες οι υπόλοιπες δεν παύουν να ειναι πλαστικό...Και ουδεμιά σχέση μπορεί να έχουν σε αισθηση με το γυαλι.

 

Αυτό είναι λίγο υπερβολή. Εγώ έχω την ultra nano clear και ποτέ δεν με έχει προβληματίσει το θέμα της αίσθησης στην κυλιση. Δεν καλύπτει βέβαια όλη την οθόνη, αλλά δεν είναι κάτι που το προσέχεις. Η curved crystal καλύπτει όλη την οθόνη αλλά δεν ξέρω αν έχει θέματα με την υφή, την κύλιση ή την απόδοση των χρωμάτων. Το ιδανικό θα ήταν να έβλεπες το αποτέλεσμα από κοντά σε κάποιον φίλο σου που έχει βάλει κάποια από αυτές αλλά συνήθως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Αν πάντως η curved είναι στα επιπεδα της ultra nano clear στα παραπάνω σημεία τότε πάρε την curved. Αν όχι και δεν είσαι υπερβολικά "ψείρας" με το θέμα της κάλυψης του 100% της οθόνης προτίμησε την ultra nano clear.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε κάποια άποψη για τα bluetooth που μπορεί να πάρει το S3???? υπάρχει κάποιο θέμα συμβατότητας???έχω ήδη δύο nokia, αλλά δεν τα βλέπει το κινητό....έχω ποστάρει και 2 σελίδες πριν αλλά δεν πήρα κάποια γνώμη...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε κάποια άποψη για τα bluetooth που μπορεί να πάρει το S3???? υπάρχει κάποιο θέμα συμβατότητας???έχω ήδη δύο nokia, αλλά δεν τα βλέπει το κινητό....έχω ποστάρει και 2 σελίδες πριν αλλά δεν πήρα κάποια γνώμη...

Στο δικό μου σύνδεσα το LG blue tooth που είχα, χωρίς πρόβλημα. Κανονικά θα έπρεπε να μην υπάρχει πρόβλημα και με τα ΝΟΚΙΑ.

Είσαι σίγουρος ότι έκανες την σωστή διαδικασία σύνδεσης; Ρίξε μια ματιά στο manual τους, θέλουν κάτι περίεργα με παρατεταμένα πατήματα κλπ.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Με ότι και αν το έχω σύνδεσή δούλευε κανονικά...

Δες τις ρυθμίσεις...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι λίγο υπερβολή. Εγώ έχω την ultra nano clear και ποτέ δεν με έχει προβληματίσει το θέμα της αίσθησης στην κυλιση. Δεν καλύπτει βέβαια όλη την οθόνη, αλλά δεν είναι κάτι που το προσέχεις. Η curved crystal καλύπτει όλη την οθόνη αλλά δεν ξέρω αν έχει θέματα με την υφή, την κύλιση ή την απόδοση των χρωμάτων. Το ιδανικό θα ήταν να έβλεπες το αποτέλεσμα από κοντά σε κάποιον φίλο σου που έχει βάλει κάποια από αυτές αλλά συνήθως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Αν πάντως η curved είναι στα επιπεδα της ultra nano clear στα παραπάνω σημεία τότε πάρε την curved. Αν όχι και δεν είσαι υπερβολικά "ψείρας" με το θέμα της κάλυψης του 100% της οθόνης προτίμησε την ultra nano clear.

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος James ;)

Φοράω από την πρώτη μέρα την nano και είμαι πολυ ευχαριστημένος. Δεν καλύπτει 100% την οθόνη αλλά στούς αλλους τομείς ειναι εξαιρετική. Εάν έπαιρνα τώρα screen protector θα αγόραζα την curved. Έχω διαβάσει καλές κριτικές. Η SGP παρέχει κορυφαία προιόντα και ότι και να διαλέξεις θα μείνεις ευχαριστημένος.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.πήρα σήμερα από ΜΕΝΤΙΑΜΑΡΚΕΤ την slim θήκη της Σάμμυ και μιλάμε όλα τα λεφτά.ούτε φαίνεται καθόλου
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Γειά σε όλους εγώ έχω αυτή http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=54730 είναι μαλακή για τα λεφτά της μια χαρά. και σήμερα πήρα και αυτή http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=55245 αλλά με κίτρινο στα πλαϊνά, δίνει αρκετό όγκο αλλά νομίζεις ότι έχεις τανκς στο χέρι αρκετά στιβαρή αυτα:-)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...