Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πας πληροφορίες συσκευής και πάτησε πολλές φορές το έκδοση βασικού φάσματος. Μετά θα σου εμφανίσει στο μενού το επιλογές προγραμματιστή.

 

ok. Το βρήκα. Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αναλογα την χρηση ειναι. Επισης παιζει τεραστιο ρολο η φωτεινοτητα. Εγω πανω απο 2,5 ωρες μπαταρια δεν ειδα ποτε ( ρεκορ) .

Το συνηθες ειναι 2 ωρες.

 

Άρα με 3 και κάτι ώρες να μην έχω παράπονο :-D

Link to comment
Share on other sites

Άρα με 3 και κάτι ώρες να μην έχω παράπονο :-D

 

Εννοειται ΟΧΙ . Εισαι μια χαρα !!! Αν θες ανεβασε ομως και Stats να δουμε Η απλα γραψτα.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες αλλαγες γραφικων φιλε ; Γιατι και εγω την εβαλα αλλα διαφορες ακομα δεν βρηκα .

το σημα για δυκτιο αλλαξε μπαταριά το γιφι,η μπαρα ειδοποιήσεων,προστέθηκε το αιρπλανε που έλειπε.ολο το μενού άλλαξε.εχεις σ3 σίγουρα;απο κατανάλωση μπαταριας ελάχιστα καλύτερο.η ραμ πλέον σπάνια πέφτει απο τα 400 μβ και μετα απο εκαθαριση μνημης.ποιο σταθερο απο πρην κ λιγο ποιο γρηγορα ανοιγει τα μενου.η αναβαθμιση εγινε ΟΤΑ,κανενα προβλημα.τα προβληματα που διαβαζω απο άλλους δεν τα καταλαβαίνω.Οποιος εχει σ3 για δόσιμο απο 200 κ κατω να μου στηλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

αν αλλαζα συσκευη τωρα παλι σ3 θα΄περνα διοτι οτι θελω το κανει,δεν εχω καμια ελειψη σε τιποτα απο αυτα που θελω.κ ποτε δεν εκανα ρουτ η εβαλα αλλη ρομ απο οταν το πηρα μετα απο 1χρονο
Link to comment
Share on other sites

αν αλλαζα συσκευη τωρα παλι σ3 θα΄περνα διοτι οτι θελω το κανει,δεν εχω καμια ελειψη σε τιποτα απο αυτα που θελω.κ ποτε δεν εκανα ρουτ η εβαλα αλλη ρομ απο οταν το πηρα μετα απο 1χρονο

 

Εγω το αλλαξα πριν λιγες ημερες με το LG G αλλα το μετανιωσα και το πηρα παλι πισω. Φοβερο κινητο, το καλυτερο !

1,5 χρονο το εχω και τιποτα δεν μασαει !

Link to comment
Share on other sites

αν αλλαζα συσκευη τωρα παλι σ3 θα΄περνα διοτι οτι θελω το κανει,δεν εχω καμια ελειψη σε τιποτα απο αυτα που θελω.κ ποτε δεν εκανα ρουτ η εβαλα αλλη ρομ απο οταν το πηρα μετα απο 1χρονο

 

Και εγω ειμαι πολύ ευχαριστημενος. Οταν το βαρεθω θα βαλω την ROM του Στράτου.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται ΟΧΙ . Εισαι μια χαρα !!! Αν θες ανεβασε ομως και Stats να δουμε Η απλα γραψτα.

 

Όταν το ξανακάνω... :-P

Γιατί συνήθως είμαι σπίτι και το φορτίζω πριν βγω καμιά βόλτα το απόγευμα και γενικά σπάνια το αδειάζω από 100% σε 0% (ή έστω 10%) χωρίς καμία φόρτιση ενδιάμεσα.. :-)

Αλλά μόλις το κάνω θα σας ενημερώσω με τις «επιδόσεις» της μπαταρίας..

 

Α! Δεν ανέφερα ότι είμαι rooted με cm11... Νομίζω αυτό αλλάζει πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι πολύ ευχαριστημενος. Οταν το βαρεθω θα βαλω την ROM του Στράτου.

 

Όταν το ξανακάνω... :-P

Γιατί συνήθως είμαι σπίτι και το φορτίζω πριν βγω καμιά βόλτα το απόγευμα και γενικά σπάνια το αδειάζω από 100% σε 0% (ή έστω 10%) χωρίς καμία φόρτιση ενδιάμεσα.. :-)

Αλλά μόλις το κάνω θα σας ενημερώσω με τις «επιδόσεις» της μπαταρίας..

 

Α! Δεν ανέφερα ότι είμαι rooted με cm11... Νομίζω αυτό αλλάζει πολλά...

 

ενα ενα μας τα λες...αντε :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα

εγώ πέρασα την 4.2.2 πριν 2 μήνες και είναι μια χαρά,τώρα θέλω να βάλω την 4.3 το τηλέφωνο μου είναι root.

 

από που να την κατεβάσω,βγήκε root για την 4.3?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εμεις οι κατοχοι σαμμυ κινητων ειμαστε και λιγο κακομαθημενοι με τις αλλαγες ρομ και λοιπων αγαθων που προσφερονται απλετα για τις συσκευες μας....χανουμε λιγο το μετρο και ζηταμε κι'αλλα γουστα, καποιοι απο διπλα θεωρουν οτι εχουμε προβληματα με τις συσκευες και δεν χαμπαριασαν οτι εμεις απλως παιζουμε.....
Link to comment
Share on other sites

ενα ενα μας τα λες...αντε :)

 

οταν εκανα αρχικα την ερωτηση ημουν στοκ στο tw 4.1.2

μετα αλλαξα και εβγαλα τις 3 ωρες οθονη... :p

Link to comment
Share on other sites

οταν εκανα αρχικα την ερωτηση ημουν στοκ στο tw 4.1.2

μετα αλλαξα και εβγαλα τις 3 ωρες οθονη... :p

 

Ενταξει οπως και να εχει 3 ωρες με την μανισια μπαταρια ειναι παρα πολυ ! ΣΟυ ειπα το δικο μου με 200 εφαρμογες μεσα και τα παντα ολα ανοιχτα ( 3G,συγχρονισμος κλπ) πανω απο 2 ωρες πολυ δυσκολα.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει οπως και να εχει 3 ωρες με την μανισια μπαταρια ειναι παρα πολυ ! ΣΟυ ειπα το δικο μου με 200 εφαρμογες μεσα και τα παντα ολα ανοιχτα ( 3G,συγχρονισμος κλπ) πανω απο 2 ωρες πολυ δυσκολα.

 

μαλιστα..

και πολυ σου βγαζει... με τοσα πραγματα και χωρις καποιο greenify ή κατι τελoς παντων ειναι ΠΟΛΥ

παντως εγω θα μοιραστω τα αποτελεσματα οταν το ξανακανω ;)

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους εχουν 4.3: οτν ερχεται sms σας λεει απο ποιον ηρθε ή απλα σας λεει "νεο μηνυμα" ?

 

Έχει απαντηθεί αλλά το ξαναγράφω. Μηνύματα> Ρυθμίσεις> Προεπισκοπηση μηνύματος

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί αλλά το ξαναγράφω. Μηνύματα> Ρυθμίσεις> Προεπισκοπηση μηνύματος

 

Σ'ευχαριστω :-)

επισης παρατιρησα πως δε μπορω να γραψω με μικρα ελληνικα γραμματα στα sms... διορθωνεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εμεις οι κατοχοι σαμμυ κινητων ειμαστε και λιγο κακομαθημενοι με τις αλλαγες ρομ και λοιπων αγαθων που προσφερονται απλετα για τις συσκευες μας....χανουμε λιγο το μετρο και ζηταμε κι'αλλα γουστα, καποιοι απο διπλα θεωρουν οτι εχουμε προβληματα με τις συσκευες και δεν χαμπαριασαν οτι εμεις απλως παιζουμε.....

 

Οι κάτοχοι SGS θες να πεις :)

Γιατί οι περισσότεροι που πήγαμε από s3 σε note 2 (τότε) από το "ανοίγω κουτί-βγάζω ζελατίνα-φορτίζω-rootαρω-φλασαρω" που κάναμε σε κάθε συσκευή, ξαφνικά βρεθήκαμε με μια συσκευή χωρίς προβλήματα στην απόδοση και μείναμε με στοκ..!

Anyway, το αναφέρω γιατί απλά έτσι έγινε. Καμία όρεξη για flame wars :)

 

Ps.

Αναφέρομαι στις συχνές αλλαγές ρομ. Όχι στο αν έχει κάποιος μόνιμα κάποια custom η μονταρισμένη στοκ.

Link to comment
Share on other sites

Οχι τα αντροιντ μπορει να γραψουν με μικρα αλλα ο παραληπτης βλεπει κεφαλαια...ο μονος τροπος ειναι το textra..η εφαρμογη δωρεαν απο μαρκετ.
Link to comment
Share on other sites

Οι κάτοχοι SGS θες να πεις :)

Γιατί οι περισσότεροι που πήγαμε από s3 σε note 2 (τότε) από το "ανοίγω κουτί-βγάζω ζελατίνα-φορτίζω-rootαρω-φλασαρω" που κάναμε σε κάθε συσκευή, ξαφνικά βρεθήκαμε με μια συσκευή χωρίς προβλήματα στην απόδοση και μείναμε με στοκ..!

Anyway, το αναφέρω γιατί απλά έτσι έγινε. Καμία όρεξη για flame wars :)

 

Ps.

Αναφέρομαι στις συχνές αλλαγές ρομ. Όχι στο αν έχει κάποιος μόνιμα κάποια custom η μονταρισμένη στοκ.

Σωστος παικτη μου αλλα το παιχνιδι που κανουμε με sgs ειναι ανεπαναληπτο εγω προσφατα αγορασα και β 5512 για να παιξω αλλα δεν τα καταφερα...μιλαμε για τρελλο παιχνιδι.χωρια που εχουμε και το φορουμ αυτο, και οι εκπαιδευτες ειναι αστερια...και δινουν συνεχως κατευθυνση παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά άλλο αυτό. Αν μπαίνεις στο χώρο της μόντας με sgs θέλεις κάποια χρόνια να σταματήσεις τα φλασαρισματα, τεσταρισμενο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Είμαι ροοτ και επειδή δεν προλαβαίνω να διαβάσω από εκεί που είχα μείνει για να καταλάβω πως γίνεται..Αν μπορείτε βοηθήστε με!! Πώς μπορώ να περάσω την πιο πρόσφατη ρομ ( Samsung) Αφού Δεν μπορώ να το κάνω μέσω Wi-Fi..;;;
Μια του κλεφτη δυο του κλεφτη τρεις και εγινε ΥΠΟΥΡΓΟΣ:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...