Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόσεξε τι κάνω εγώ για να μην παιδεύεσαι . Όλες τις επαφές που έχω στην σιμ τις έκανα στην αρχή συγχρονισμό με το google και τις όρισα ώς επαφές google πλέον για να τις έχω πάντα προσβάσιμες.

Μετά κάθε φορά που περνάω μια καινούρια επαφή κάνω συγχρονισμό των επαφών του google , μέσω των ρυθμίσεων της συσκευής κι έτσι ενημερώνεται η λίστα μου και αυτόματα προστίθεται η καινούρια.

 

Kαλημέρα και κατ΄αρχήν ευχαριστώ για την απάντηση:)

Επαφές στη sim δεν έχω, διότι είναι αρχαιολογικής αξίας και νομίζω ότι δεν σηκώνει παραπάνω από 50. Τις είχα περασμένες στη συσκευή στο προηγούμενο τηλέφωνό μου (Iphone 4) και από κει μου τις μετέφερε ο τεχνικός της Vodafone στο Samsung, στη μνήμη της συσκευής και υποτίθεται ότι τις συγχρόνισε και με το gmail. Για κάποιον λόγο στην αρχή δεν περάστηκαν όλες, οπότε χρειάστηκε να επαναληφθεί η διαδικασία. Στη συνέχεια πρόσεξα (γιατί δεν το είχα δει στην αρχή ότι εσύ επιλέγεις που τις αποθηκεύεις) ότι κάποιες νέες επαφές τις είχα περάσει στη συσκευή και δεν συγχρονίστηκαν ποτέ με τη google κι έτσι άρχισα να το ψάχνω, μέχρι που αναγκάστηκα να βάλω κι εγώ προεπιλογή τις επαφές του google και να τις περνάω όλες εκεί. Εγώ ψάχνω ιδανικά να τις περνάω στη συσκευή (όχι στη SIM) κι από κει να συγχρονίζονται και με το gmail αλλά δεν το βλέπω να γίνεται. Είναι τικαρισμένα όλα τα sync, είναι ενεργοποιημένο το back up, αλλά το μόνο που κατάφερα είναι να συγχρονίζω μόνον τις επαφές που περνάω ως επαφές της google... Και μου κάνει εντύπωση γιατί να μην επιτρέπεται να περνάς επαφές στη συσκευή κι από κει να τα περνάς και στο gmail (πχ στο Iphone περνάς τις επαφές στη συσκευή και στις αποθηκεύει στο icloud για backup).

 

Αν κάποιος έχει βρει κάτι σχετικό, θα ήμουν ευγνώμων να το αναφέρει.

 

Και πάλι ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παίδες από μπαταρία τι βλέπετε με την 4,3? Κρατάει την ίδια αυτονομία ή χειρότερη?

Από lag? Κάμερα?

Πες τε μας απόψεις?

 

SOS..πως κάνω επαναφορά εργοστασιακών? Τι πρέπει να προσέξω? κάπου είχα δει στο forum πως υπάρχει ένα topic με οδηγίες "Γενικά" αλλά δεν δεν το βρίσκω..

Link to comment
Share on other sites

Μιά άποψη ........

Γιατί δεν δοκιμάζεις να τις κρατάς στο Kies .

 

Η πρώτη μου επαφή με τα Kies ήταν μάλλον τελείως λάθος :) Κατέβασα την εφαρμογή στο κινητό (διότι ήταν και wireless η χρήση της, τρομάρα μου), την άνοιξα, έπαθα κρίση πανικού και την έκλεισα ξανά :) Τώρα τα κατεβάζω κανονικά στον υπολογιστή για να τα τρέξω. Να κάνω με την ευκαιρία και μια ερώτηση γνώσεως: Αν τα τρέξω στον υπολογιστή τα data αποθηκεύονται μόνο στο συγκεκριμένο υπολογιστή ή υπάρχουν και κάπου στη στρατόσφαιρα (τύπου icloud) ? Ρωτάω γιατί όπου να' ναι ο υπολογιστής θα εγκαταλείψει το μάταιο τούτο κόσμο και θα χρειαστεί αναγκαστικά να πάρω άλλον :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου επαφή με τα Kies ήταν μάλλον τελείως λάθος :) Κατέβασα την εφαρμογή στο κινητό (διότι ήταν και wireless η χρήση της, τρομάρα μου), την άνοιξα, έπαθα κρίση πανικού και την έκλεισα ξανά :) Τώρα τα κατεβάζω κανονικά στον υπολογιστή για να τα τρέξω. Να κάνω με την ευκαιρία και μια ερώτηση γνώσεως: Αν τα τρέξω στον υπολογιστή τα data αποθηκεύονται μόνο στο συγκεκριμένο υπολογιστή ή υπάρχουν και κάπου στη στρατόσφαιρα (τύπου icloud) ? Ρωτάω γιατί όπου να' ναι ο υπολογιστής θα εγκαταλείψει το μάταιο τούτο κόσμο και θα χρειαστεί αναγκαστικά να πάρω άλλον :wacko:

 

Οταν κρατάς τις επαφές σου στο Kies , αυτές φυλάσσονται στον υπολογιστή σου και από εκεί μπορείς να τις πάρεις όποτε θέλεις .

Καλό είναι να κρατήσεις (ας πούμε σε ένα φλασάκι) αντίγραφο αυτού του αρχείου σε περίπτωση που ο υπολογιστής σου τα παίξει (sic)

Edited by geobas
Link to comment
Share on other sites

Οταν κρατάς τις επαφές σου στο Kies , αυτές φυλάσσονται στον υπολογιστή σου και από εκεί μπορείς να τις πάρεις όποτε θέλεις .

Καλό είναι να κρατήσεις (ας πούμε σε ένα φλασάκι) αντίγραφο αυτού του αρχείου σε περίπτωση που ο υπολογιστής σου τα παίξει (sic)

 

Το λες και μια διαδικασία όλο αυτό προκειμένου να εξασφαλίσεις ότι δεν θα χαθούν οι επαφές :)

Όσο κι αν αντιπαθώ την Apple, οφείλω να πω ότι στο συγκεκριμένο κομμάτι (του backup δηλαδή) ήταν πιο εύχρηστη η λειτουργία της για ανθρώπους σαν κι εμένα, που δεν είναι και οι τοπ γνώστες της τεχνολογίας :)

 

Τελικά πάντως, το ιδανικό που ψάχνω δε γίνεται ε? Δηλαδή να αποθηκεύω τις επαφές στη συσκευή και να συγχρονίζονται και με το gmail?

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Το λες και μια διαδικασία όλο αυτό προκειμένου να εξασφαλίσεις ότι δεν θα χαθούν οι επαφές :)

Όσο κι αν αντιπαθώ την Apple, οφείλω να πω ότι στο συγκεκριμένο κομμάτι (του backup δηλαδή) ήταν πιο εύχρηστη η λειτουργία της για ανθρώπους σαν κι εμένα, που δεν είναι και οι τοπ γνώστες της τεχνολογίας :)

 

Τελικά πάντως, το ιδανικό που ψάχνω δε γίνεται ε? Δηλαδή να αποθηκεύω τις επαφές στη συσκευή και να συγχρονίζονται και με το gmail?

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις :)

 

Μπορείς να κάνεις τις επαφές backup χωρίς υπολογιστή, μόνο με τη συσκευή σου.

Ή τις συγχρονίζεις με το cloud της Samsung (όπως θα έκανες με το icloud) ή τις κάνεις όπως είπες επαφές gmail και συγχρονίζονται με το gmail.

Πως αλλιώς περιμένεις να συγχρονιστούν δηλαδή;;;;

Δε νομίζω ότι στο κάνει ούτε το iphone αυτό που ζήτησες, είναι μάλιστα και πιο πολύπλοκη η διαδικασία για να καταφέρεις συγχρονισμό με το gmail, οπότε δε καταλαβαίνω και τη σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις τις επαφές backup χωρίς υπολογιστή, μόνο με τη συσκευή σου.

Ή τις συγχρονίζεις με το cloud της Samsung (όπως θα έκανες με το icloud) ή τις κάνεις όπως είπες επαφές gmail και συγχρονίζονται με το gmail.

Πως αλλιώς περιμένεις να συγχρονιστούν δηλαδή;;;;

Δε νομίζω ότι στο κάνει ούτε το iphone αυτό που ζήτησες, είναι μάλιστα και πιο πολύπλοκη η διαδικασία για να καταφέρεις συγχρονισμό με το gmail, οπότε δε καταλαβαίνω και τη σύγκριση.

 

Δεν έκανα σύγκριση, γιατί απλούστατα ο στόχος μου δεν είναι να είναι συγχρονισμένες οι επαφές μου με το gmail, το οποίο αναγκάστηκα τελικά να χρησιμοποιήσω, επειδή δεν είχα βρει άλλη λύση για να κρατήσω και κάπου αλλού τις επαφές. Ο στόχος μου είναι να βρω αυτό το "κάπου αλλού" και να ανανεώνεται αυτόματα κάθε φορά που προσθέτω μια επαφή στη συσκευή (και όχι στο gmail ή τη sim).

Είπα απλώς ότι με το iphone υπήρχε ένα εξασφαλισμένο backup στο cloud, χωρίς να εμπλέκεται κανένα αναγκαστικό μέηλ και αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Δεν ήξερα ότι υπάρχει αντίστοιχο cloud της Samsung (και ούτε ξέρω πώς να το βρω, θα το ψάξω κι αυτό).

 

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

Μπαινοντας στην εφαρμογη Facebook πηγα να δω κάποιο βιντεακι απο youtube. Μου εβγαλε μήνυμα "Ολοκληρωστε την ενεργεια χρησιμοποιωντας:" και οι επιλογες ηταν Internet Explorer, Chrome και YouTube. Επελεξα YouTube και μετα πατώντας το "Παντα", ωστε να ανοιγει πάντα με αυτο το προγραμμα τα βιντεο, εμφανισε αλλο μηνυμα να παω Ρυθμισεις-Διαχ.Εφαρμογων-Ολα και να κανω εκκαθαριση προεπιλογων. Στον Explorer και στον Chrome δεν ειχε εγκατεστημενη καποια προεπιλογη και ετσι εκανα στο YouTube. Απο τοτε δεν το εμφανιζει καν σαν επιλογη το Facebook. Βγαζει μονο τον explorer και τον chrome και αν επιλεξω κατι απο τα δυο, μονο τοτε βγαζει παλι παραθυρο επιλογης και με τα τρια αυτη τη φορα.

Πως μπορω να ξαναεμφανισω την επιλογη YouTube απο την αρχη? Και να το δηλώσω και ως μονη επιλογη?

Ευχαριστω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά προτίμησα το backup να το κάνω μέσω Kies , γιά τον απλούστατο λόγω , ότι πέρα από τις επαφές κραταέι και τις φωτογραφίες

που έχω αντιστοιχίσει σε κάθε επαφή πράγμα που δεν ξέρω και δεν έχω δοκιμάσει αν ισχύει με το Cloud ή gMail .

Link to comment
Share on other sites

Samsung Account λεγεται η αντιστοιχη λειτουργια.

 

Αν θες να δεις τις επαφές που είναι στο Samsung account γιατί έχεις χάσει ή δεν έχεις μαζί σου το κινητό, τι κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να δεις τις επαφές που είναι στο Samsung account γιατί έχεις χάσει ή δεν έχεις μαζί σου το κινητό, τι κάνεις?

 

Έλα ντε :)

 

Samsung Account λεγεται η αντιστοιχη λειτουργια.

΄

Έκανα λοιπόν και account στη Samsung, διότι δεν είχα μέχρι τώρα, αλλά αν κατάλαβα σωστά, κι αυτό λειτουργεί ως backup και sync μόνο με το αντίστοιχο account του κινητού. Δηλαδή πρέπει να ορίσεις ως προεπιλογή ότι περνάς στο κινητό να είναι στο Samsung account και όχι στη συσκευή για να κάνει sync. Μπήκα από τον υπολογιστή στο σάιτ της Samsung, αλλά δε βρήκα πουθενά τις επαφές. (Το κινητό μου πάντως το εντόπισε με απόλυτη ακρίβεια που βρίσκεται).

 

Προσωπικά προτίμησα το backup να το κάνω μέσω Kies , γιά τον απλούστατο λόγω , ότι πέρα από τις επαφές κραταέι και τις φωτογραφίες

που έχω αντιστοιχίσει σε κάθε επαφή πράγμα που δεν ξέρω και δεν έχω δοκιμάσει αν ισχύει με το Cloud ή gMail .

 

Έκανα και από το Kies backup για παν ενδεχόμενο και τώρα πρέπει να κάνω backup το backup, εκτός λάπτοπ, διότι είναι στα πρόθυρα του θανάτου το λάπτοπ :wacko:

Cloud προσωπικά δεν κατάφερα να βρω (πολύ πιθανόν να φταίω εγώ και να είναι μπροστά στα μάτια μου και να μην το βλέπω...). Βρήκα διάφορα βίντεο που δείχνουν ότι στα settings υπάρχει επιλογή cloud, αλλά προφανώς το δικό μου ταπεινότατο s3 mini δεν τη διαθέτει. Το μόνο που κάπως μου θύμισε cloud ήταν το Samsung Links, αλλά δεν μπήκα σε περαιτέρω διαδικασία να το ψάξω.

 

Με δυο λόγια το θέμα μου είναι το εξής: Η συσκευή είναι δική μου. Το gmail είναι εταιρικό. Δεν θέλω λοιπόν να έχω τα πάντα σε ένα λογαριασμό gmail που ενδεχομένως αύριο να μην τον χειρίζομαι εγώ. Θέλω απλά να περνάω επαφές στη συσκευή μου και να τις έχω και κάπου backup για ώρα ανάγκης. Ιδανικά για μένα το backup θα ήταν σε κάποιο cloud, γιατί, όπως είπα, όπου να΄ναι θα μου μείνει στα χέρια το λάπτοπ. Τελικά ανέβασα τις επαφές στο Dropbox, αλλά κι εκεί αυτόματη ανανέωση δε γίνεται, οπότε χρειάζεται κατά διαστήματα να κάνω export τις επαφές και να τις στέλνω στο Dropbox.

Aντιλαμβάνομαι ότι για "προχωρημένους" χρήστες, αυτά ίσως είναι ψιλά γράμματα, αλλά για έναν μέσο χρήστη, όπως εγώ, κάποιες δυνατότητες (που δεν τις βρίσκω) είναι σημαντικές...

Παρόμοιο θέμα είχα αντιμετωπίσει με το iphone όταν συνειδητοποίησα πως σε περίπτωση που το έχεις συνδεδεμένο με handsfree (όπως εγώ) ΔΕΝ ακούγονται εξωτερικά οι ειδοποιήσεις για μέηλ και μηνύματα, παρά μόνον οι ήχοι κλήσης, και δεν το πίστευα... 'Η έπρεπε να έχω 24/7 το handsfree στο αυτί μου ή έχανα μέηλ και sms. Ό, τι να΄ναι :)

 

Και πάλι ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας :)

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι σίγουρος αν γινεται,αλλα δεν βλέπω και γιατί να μην, τεςπα, γιατι δεν φτιάχνεις ένα λογαριασμό στο gmail δικό σου, να κανεις μια επαναφορά εργοστασιακών και να τον ρυθμίσεις σαν βασικό, και μετά να προσθέσεις και το gmail της δουλειάς. Έτσι και οι επαφές θα συγχρονίζονται στο gcloud (sic) και δεν θα μπερδεύονται με τη δουλειά.

 

αν είμαι κάπου λάθος,ελπίζω να με διορθώσετε.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι σίγουρος αν γινεται,αλλα δεν βλέπω και γιατί να μην, τεςπα, γιατι δεν φτιάχνεις ένα λογαριασμό στο gmail δικό σου, να κανεις μια επαναφορά εργοστασιακών και να τον ρυθμίσεις σαν βασικό, και μετά να προσθέσεις και το gmail της δουλειάς. Έτσι και οι επαφές θα συγχρονίζονται στο gcloud (sic) και δεν θα μπερδεύονται με τη δουλειά.

 

αν είμαι κάπου λάθος,ελπίζω να με διορθώσετε.

 

Kι εγώ φαντάζομαι ότι γίνεται, αλλά αν έχω ένα μέηλ προσωπικό, ένα μέηλ προσωπικό στο gmail κι ένα μέηλ εταιρικό στο gmail, θα καταλήξω να επικοινωνώ μόνο με σήματα καπνού για να ησυχάσω :lol:

 

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

σώπα μωρέ,μην δώσεις πουθενά το gmail σου,(το προσωπικό) και η γυναίκα μου hotmail χρησιμοποιεί και το Gmail το φτιάξαμε μόνο για το κινητό. Επίσης αυτό που παίζει σαν θέμα είναι ότι χτύπα ξύλο χάσεις το εταιρικό σου mail θα χάσεις και τις εφαρμογές που έχεις πάρει. Και δεν ξέρω και τι άλλες τρέλες συγχρονίζουν με το gmail που έχεις δηλώσει.
Link to comment
Share on other sites

σώπα μωρέ,μην δώσεις πουθενά το gmail σου,(το προσωπικό) και η γυναίκα μου hotmail χρησιμοποιεί και το Gmail το φτιάξαμε μόνο για το κινητό. Επίσης αυτό που παίζει σαν θέμα είναι ότι χτύπα ξύλο χάσεις το εταιρικό σου mail θα χάσεις και τις εφαρμογές που έχεις πάρει. Και δεν ξέρω και τι άλλες τρέλες συγχρονίζουν με το gmail που έχεις δηλώσει.

 

Ναι, αυτό με τις εφαρμογές είναι όντως θέμα, αν και δεν έχω κατεβάσει και τις άπειρες.

Ο δε συγχρονισμός είναι κι αυτός μια ενδιαφέρουσα ιστορία :) Την πρώτη φορά που μου πέρασαν από τη Vodafone τις επαφές, συγχρόνισαν και με το Facebook και ήταν μια ωραία ατμόσφαιρα το κινητό. Εκτός από τις διπλές επαφές είχα και όλο το Facebook πρίμα βίστα :)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..

 

προσπαθώ να μεταφέρω τα αγαπημένα μου με συγχρονισμό από τον chrome του υπολογιστή στον chrome του galaxy s3 I900.

Το πρόβλημά μου είναι το εξής, ενώ συνδέομαι μέσα από τα μενού του chrome του τηλεφώνου στο μενού "Άλλες Συσκευές" (έχω συνδεθεί και στον υπολογιστή) με το λογαριασμό μου google όταν πατάω συγχρονισμό για να πάρει τα αγαπημένα μου δεν κάνει συγχρονισμό.

 

Επίσης μέσα από τις "Ρυθμίσεις" του chrome στο τηλέφωνο ενεργοποιώ το συγχρονισμό αλλά όταν βγαίνω από τα μενού απανεργοποιείται πάλι.

 

Τι λέτε να κάνω λάθος?

 

Ο Chrome είναι εγκατεστημένος στη rom του τηλεφώνου με όλα όλα του τα upadates (έκδοση 31.κάτι).

Αν τον απεγκαταστήσω (το τηλέφωνο είναι root) με το titanium backup και τον ξαναεγκαταστήσω εκτός rom από το market θα κάνω ζημιά στη rom?

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

s3 της γυναικα μου κανει καπου 5 ωρες να φορτισει απο το 30% στο 100%. μαλλον ταχει παιξει ο φορτιστης ε? μπορω να παρω μονο το πανω μερος και οχι το καλωδιο?η πακετο και τα δυο?
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε :)

 

Με δυο λόγια το θέμα μου είναι το εξής: Η συσκευή είναι δική μου. Το gmail είναι εταιρικό. Δεν θέλω λοιπόν να έχω τα πάντα σε ένα λογαριασμό gmail που ενδεχομένως αύριο να μην τον χειρίζομαι εγώ. Θέλω απλά να περνάω επαφές στη συσκευή μου και να τις έχω και κάπου backup για ώρα ανάγκης. Ιδανικά για μένα το backup θα ήταν σε κάποιο cloud, γιατί, όπως είπα, όπου να΄ναι θα μου μείνει στα χέρια το λάπτοπ. Τελικά ανέβασα τις επαφές στο Dropbox, αλλά κι εκεί αυτόματη ανανέωση δε γίνεται, οπότε χρειάζεται κατά διαστήματα να κάνω export τις επαφές και να τις στέλνω στο Dropbox.

Aντιλαμβάνομαι ότι για "προχωρημένους" χρήστες, αυτά ίσως είναι ψιλά γράμματα, αλλά για έναν μέσο χρήστη, όπως εγώ, κάποιες δυνατότητες (που δεν τις βρίσκω) είναι σημαντικές...

Παρόμοιο θέμα είχα αντιμετωπίσει με το iphone όταν συνειδητοποίησα πως σε περίπτωση που το έχεις συνδεδεμένο με handsfree (όπως εγώ) ΔΕΝ ακούγονται εξωτερικά οι ειδοποιήσεις για μέηλ και μηνύματα, παρά μόνον οι ήχοι κλήσης, και δεν το πίστευα... 'Η έπρεπε να έχω 24/7 το handsfree στο αυτί μου ή έχανα μέηλ και sms. Ό, τι να΄ναι :)

 

Και πάλι ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας :)

 

Καλημέρα. Μπορείς στο κινητό σου να έχεις όσα gmail συνδεδεμένα θέλεις. Εφ΄όσον είναι δικό σου όμως και όχι εταιρικό, θα έπρεπε το βασικό gmail να είναι το προσωπικό σου, γιατί με αυτό συγχρονίζεται το κινητό (εφαρμογές sto play, επαφές, ημερολόγιο, αρχεία στο drive, φωτογραφίες και άλλα), απο κεί και πέρα μπορείς να έχεις και τις επαφές των άλλων λογαριασμών gmail, τα μηνύματα, τα ημερολόγια, κλπ. Απ΄όσα γράφεις, φαίνεται ότι για να διορθωθεί τώρα αυτό θα πρέπει να αποσυνέσεις το κινητό απο το εταιρικό gmail, να το συνδέσεις αρχικά στο προσωπικό σου, να ζητήσεις όλες οι επαφές να μεταφερθούν στο δικό σου (export - import) και με αυτό να συχρονίζονται, να ξαναφορτώσεις τις εφαρμογές που θέλεις, και να ορίσεις ποιά mail, επαφές, ημερολόγια κλπ θέλεις να φαίνονται (από την αντίστοιχη κάθε φορά περιοχή)...

Edited by IKAL
Link to comment
Share on other sites

s3 της γυναικα μου κανει καπου 5 ωρες να φορτισει απο το 30% στο 100%. μαλλον ταχει παιξει ο φορτιστης ε? μπορω να παρω μονο το πανω μερος και οχι το καλωδιο?η πακετο και τα δυο?

 

Δοκίμασε πρώτα με ένα οποιδήποτε άλλο καλώδιο.

Δεν φημίζονται τα καλώδια του S3 για την ποιότητα τους.

Σύνηθες φαινόμενο αυτό που περιγράφεις.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

να ρωτήσω κάτι που πιθανότατα να έχει απαντηθεί και πιο πρίν

ποια είναι η ρύθμιση να μην κάνει μόνο του updates χρησιμοποιώντας αυτόματα το 3g?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας

να ρωτήσω κάτι που πιθανότατα να έχει απαντηθεί και πιο πρίν

ποια είναι η ρύθμιση να μην κάνει μόνο του updates χρησιμοποιώντας αυτόματα το 3g?

 

Στις ρυθμίσεις ενημερώσεων (ρυθμίσεις-πληροφορίες συσκευής-ενημερώσεις) επιλέγεις 'μόνο wifi'

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις ενημερώσεων (ρυθμίσεις-πληροφορίες συσκευής-ενημερώσεις) επιλέγεις 'μόνο wifi'

 

ευχαριστώ πολύ :):):)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...