Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχετικά με το θέμα με το netflix τις τελευταίες ημέρες......

μία λύση είναι η παρακάτω http://www.acemax.net.cn/blog/how-to-solve-kiii-pro-netflix-stop-working-107.html όποιος θέλει ας την δοκιμάσει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1772

Υπαρχει καποιος που ειχε ή εχει το Gs1 της beelink να μας πει εντυπωσεις για το tv box οσο αφορα :

α) την αντοχη του στο χρονο

Β) την ικανοτητα να παιζει αρχεια 1080p και 4κ χωρις προβληματα (λοξυγκα) και kodi

γ) αν ανεβαζει θερμοκρασιες

δ) αν το λογισμικο του λειτουργει χωρις προβληματα

ε) εχει wifi δυνατο η εστω αξιοπρεπες .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό τι λέει; Θέλω κάτι οικονομικό για δώρο χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις. Απλά για Kodi Streaming http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470131

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό τι λέει; Θέλω κάτι οικονομικό για δώρο χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις. Απλά για Kodi Streaming http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=470131

 

Θα δυσκολευεται με το kodi.Θα ψαχτεις ομως με SPMC αν το θες.

Δεν ειναι τιποτα το φοβερο,κι η τιμουλα νορμαλ ειναι.

Για δωρακι μια χαρα αν βαλει και terrarium tv για σειρες και ταινιες.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Θα δυσκολευεται με το kodi.Θα ψαχτεις ομως με SPMC αν το θες.

Δεν ειναι τιποτα το φοβερο,κι η τιμουλα νορμαλ ειναι.

Για δωρακι μια χαρα αν βαλει και terrarium tv για σειρες και ταινιες.

 

Θα ήθελα κάτι σε τιμή μέχρι 30 Ευρώ που να είναι ΟΚ με το Kodi και πιθανό να λάβει και κανένα android update. Παίζει κάτι ή ζητάω πολλά;

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επανέρχομαι και πάλι.Μετά από αναβάθμιση του firmware (καθαρή εγκατάσταση και όχι μια φορά) του Tanix TX92 (3Gb/32Gb) βρήκα τις μέρες να το δοκιμάσω λίγο. Προσωπική μου γνώμη δεν έχω άλλο TV box αλλά είναι ότι πιο άχρηστο έχω αγοράσει. Κρίμα τα λεφτά του. Κολλάει συνεχώς και αναγκάζομαι να βγάζω το ρεύμα να επανέλθει και αυτό μέχρι την επόμενη φορά. Για να δω παράδειγμα ένα επεισόδιο 45 λεπτών (terrarium ή Kodi) από μια σειρά χρειάζεστε χρειάζεται 5 φορές να βγάλω ρεύμα. Και τέλος το τηλεχειριστήριο του δεν ακούει. Ήταν να παραγγείλω καινούριο τηλεχειριστήριο αλλά ευτυχώς δεν το έκανα γιατί δεν φταίει μόνο αυτό. Από την εμπειρία χρήσης τη δική μου δεν θα το πρότεινα σε κάποιον να το πάρει. Εντάξει με αγανάκτησε αυτό το μηχάνημα. Και από προγράμματα μετά το format μόνο kodi, terrarium και mx player του έχω περάσει τίποτε άλλο να πω ότι έχει βαρύνει. Θα ψάξω για κάτι πιο αξιόπιστο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επανέρχομαι και πάλι.Μετά από αναβάθμιση του firmware (καθαρή εγκατάσταση και όχι μια φορά) του Tanix TX92 (3Gb/32Gb) βρήκα τις μέρες να το δοκιμάσω λίγο. Προσωπική μου γνώμη δεν έχω άλλο TV box αλλά είναι ότι πιο άχρηστο έχω αγοράσει. Κρίμα τα λεφτά του. Κολλάει συνεχώς και αναγκάζομαι να βγάζω το ρεύμα να επανέλθει και αυτό μέχρι την επόμενη φορά. Για να δω παράδειγμα ένα επεισόδιο 45 λεπτών (terrarium ή Kodi) από μια σειρά χρειάζεστε χρειάζεται 5 φορές να βγάλω ρεύμα. Και τέλος το τηλεχειριστήριο του δεν ακούει. Ήταν να παραγγείλω καινούριο τηλεχειριστήριο αλλά ευτυχώς δεν το έκανα γιατί δεν φταίει μόνο αυτό. Από την εμπειρία χρήσης τη δική μου δεν θα το πρότεινα σε κάποιον να το πάρει. Εντάξει με αγανάκτησε αυτό το μηχάνημα. Και από προγράμματα μετά το format μόνο kodi, terrarium και mx player του έχω περάσει τίποτε άλλο να πω ότι έχει βαρύνει. Θα ψάξω για κάτι πιο αξιόπιστο.

Πάρε nvidia shield ....

Link to comment
Share on other sites

Πάρε nvidia shield ....
Ήταν ευκαιρία πριν ένα μήνα στο Prime day, το τσιμπήσαμε αρκετοί.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επανέρχομαι και πάλι.Μετά από αναβάθμιση του firmware (καθαρή εγκατάσταση και όχι μια φορά) του Tanix TX92 (3Gb/32Gb) βρήκα τις μέρες να το δοκιμάσω λίγο. Προσωπική μου γνώμη δεν έχω άλλο TV box αλλά είναι ότι πιο άχρηστο έχω αγοράσει. Κρίμα τα λεφτά του. Κολλάει συνεχώς και αναγκάζομαι να βγάζω το ρεύμα να επανέλθει και αυτό μέχρι την επόμενη φορά. Για να δω παράδειγμα ένα επεισόδιο 45 λεπτών (terrarium ή Kodi) από μια σειρά χρειάζεστε χρειάζεται 5 φορές να βγάλω ρεύμα. Και τέλος το τηλεχειριστήριο του δεν ακούει. Ήταν να παραγγείλω καινούριο τηλεχειριστήριο αλλά ευτυχώς δεν το έκανα γιατί δεν φταίει μόνο αυτό. Από την εμπειρία χρήσης τη δική μου δεν θα το πρότεινα σε κάποιον να το πάρει. Εντάξει με αγανάκτησε αυτό το μηχάνημα. Και από προγράμματα μετά το format μόνο kodi, terrarium και mx player του έχω περάσει τίποτε άλλο να πω ότι έχει βαρύνει. Θα ψάξω για κάτι πιο αξιόπιστο.
Κανένας στο Freaktab δεν έχει βρει τέτοια κατάσταση με το συγκεκριμένο, οπότε 2 τα τεινα.

1) έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι

2) η αναβάθμιση που έκανες ή η εγκατάσταση των προγραμμάτων που εσύ πέρασες το έκαναν άχρηστο.

 

Έχω αλλάξει 3 box τόσα χρόνια και σαφώς μπορώ να συγκρίνω και να πω ότι ήταν το καλύτερο μέχρι τώρα.

 

Επίσης, 3 τηλεκοντρόλ έχω δοκιμάσει πάνω του, όλα παίζουν τέλεια.

 

Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του από τα σχόλια.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα επανέρχομαι και πάλι.Μετά από αναβάθμιση του firmware (καθαρή εγκατάσταση και όχι μια φορά) του Tanix TX92 (3Gb/32Gb) βρήκα τις μέρες να το δοκιμάσω λίγο. Προσωπική μου γνώμη δεν έχω άλλο TV box αλλά είναι ότι πιο άχρηστο έχω αγοράσει. Κρίμα τα λεφτά του. Κολλάει συνεχώς και αναγκάζομαι να βγάζω το ρεύμα να επανέλθει και αυτό μέχρι την επόμενη φορά. Για να δω παράδειγμα ένα επεισόδιο 45 λεπτών (terrarium ή Kodi) από μια σειρά χρειάζεστε χρειάζεται 5 φορές να βγάλω ρεύμα. Και τέλος το τηλεχειριστήριο του δεν ακούει. Ήταν να παραγγείλω καινούριο τηλεχειριστήριο αλλά ευτυχώς δεν το έκανα γιατί δεν φταίει μόνο αυτό. Από την εμπειρία χρήσης τη δική μου δεν θα το πρότεινα σε κάποιον να το πάρει. Εντάξει με αγανάκτησε αυτό το μηχάνημα. Και από προγράμματα μετά το format μόνο kodi, terrarium και mx player του έχω περάσει τίποτε άλλο να πω ότι έχει βαρύνει. Θα ψάξω για κάτι πιο αξιόπιστο.

 

Από την στιγμή που το αναβαθμισες τότε ίσως θα πρέπει να το ανοίξεις να δεις αν το thermalpad είναι στη θέση ίσως να στα κάνει λόγο θερμοκρασιών, αλλιώς έπεσες σε ελλατωματικη συσκευή.

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Κανένας στο Freaktab δεν έχει βρει τέτοια κατάσταση με το συγκεκριμένο, οπότε 2 τα τεινα.

1) έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι

2) η αναβάθμιση που έκανες ή η εγκατάσταση των προγραμμάτων που εσύ πέρασες το έκαναν άχρηστο.

 

Έχω αλλάξει 3 box τόσα χρόνια και σαφώς μπορώ να συγκρίνω και να πω ότι ήταν το καλύτερο μέχρι τώρα.

 

Επίσης, 3 τηλεκοντρόλ έχω δοκιμάσει πάνω του, όλα παίζουν τέλεια.

 

Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του από τα σχόλια.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Λες η εγκατάσταση των προγραμμάτων που έβαλα εγώ μπορεί να το έκαναν άχρηστο. Ε τότε γιατί το πήρα άν δεν έχει το Kodi και το Terrarium επάνω. Αυτά και το mx player να παίζει το terrarium έχω. Πιστεύω οι περισσότεροι αυτά βάζουνε. Αν αυτά το έκαναν άχρηστο τι να πω να το πάρω και να το κοιτάζω; Να λέω έχω TV Box άλλα δεν του βάζω προγράμματα για να μην κολλήσει;

Link to comment
Share on other sites

Λες η εγκατάσταση των προγραμμάτων που έβαλα εγώ μπορεί να το έκαναν άχρηστο. Ε τότε γιατί το πήρα άν δεν έχει το Kodi και το Terrarium επάνω. Αυτά και το mx player να παίζει το terrarium έχω. Πιστεύω οι περισσότεροι αυτά βάζουνε. Αν αυτά το έκαναν άχρηστο τι να πω να το πάρω και να το κοιτάζω; Να λέω έχω TV Box άλλα δεν του βάζω προγράμματα για να μην κολλήσει;
Έχω τα ίδια που λες και άλλα 25 προγράμματα παραπάνω.

Δεν κολλάει πουθενά.

 

Οπότε μην γράφεις πράγματα που δεν στέκουν.

Από την άλλη αν η λογική σου λέει ότι ενώ είναι νορμάλ σε όλους τους άλλους και παίζει κανονικά, ενώ σε σένα όχι και άρα βγαίνεις και γράφεις ότι γενικά είναι χάλια το μηχανάκι, οκ ο καθένας καταλαβαίνει τι να συμπεράνει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα ίδια που λες και άλλα 25 προγράμματα παραπάνω.

Δεν κολλάει πουθενά.

 

Οπότε μην γράφεις πράγματα που δεν στέκουν.

Από την άλλη αν η λογική σου λέει ότι ενώ είναι νορμάλ σε όλους τους άλλους και παίζει κανονικά, ενώ σε σένα όχι και άρα βγαίνεις και γράφεις ότι γενικά είναι χάλια το μηχανάκι, οκ ο καθένας καταλαβαίνει τι να συμπεράνει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Δεν γράφω πράγματα που δεν στέκουν γράφω πράγματα που αντιμετωπίζω. Το πιθανότερο να έχω προβληματική συσκευή και όχι από τα προγράμματα που έβαλα όπως έγραψες παραπάνω. Αν έπαιζε σωστά ναι θα έλεγα όλα ΟΚ. Αν και σε σένα δεν έπαιζε σωστά τι άποψη θα είχες ότι είναι τέλειο το μηχάνημα;

Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφω πράγματα που δεν στέκουν γράφω πράγματα που αντιμετωπίζω. Το πιθανότερο να έχω προβληματική συσκευή και όχι από τα προγράμματα που έβαλα όπως έγραψες παραπάνω. Αν έπαιζε σωστά ναι θα έλεγα όλα ΟΚ.
Καλημέρα και χρόνια πολλά.το μηχανάκι έχει πρόβλημα, ζήτα refund.αλίμονο εάν η εγκατάσταση προγραμμάτων βγάζει off το κάθε κουτί.αρκετοί έχουν πρόβλημα με αυτή την μάρκα, είναι το που θα πέσεις.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.το μηχανάκι έχει πρόβλημα, ζήτα refund.αλίμονο εάν η εγκατάσταση προγραμμάτων βγάζει off το κάθε κουτί.αρκετοί έχουν πρόβλημα με αυτή την μάρκα, είναι το που θα πέσεις.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απλά βλέπω ο junglist λέει ότι κανένας δεν έχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο και εδώ στο forum δεν συνάντησα πολλούς να το έχουν. Τώρα αν είμαστε 4 -5 εδώ που το έχουμε και το 1 έβγαλε θέμα κάτι λέει και αυτό. Όπως και να έχει δεν θα ξανασχοληθώ με το συγκεκριμένο μηχάνημα. Θα μιλήσω για refund και βλέπουμε.

Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Απλά βλέπω ο junglist λέει ότι κανένας δεν έχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο και εδώ στο forum δεν συνάντησα πολλούς να το έχουν. Τώρα αν είμαστε 4 -5 εδώ που το έχουμε και το 1 έβγαλε θέμα κάτι λέει και αυτό. Όπως και να έχει δεν θα ξανασχοληθώ με το συγκεκριμένο μηχάνημα. Θα μιλήσω για refund και βλέπουμε.

Από αυτά που περιγράφεις εγώ καταλαβαίνω ότι το κουτί σου έχει πρόβλημα με υψηλές θερμοκρασίες. Εγώ θα δοκίμαζα να το προσαρμοσω ένα ανεμιστήρακι για extra ψύξη. Επίσης μπορείς να ζητήσεις από τον junglist να ανταλλάξετε μηχανάκια.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να διαβάσω και τις 298 σελίδες αλλά μετά απο καμια 10ρια το παράτησα.

Ίσως εαν στην αρχική σελίδα υπήρχε μια περίληψη καρφιτσωμένη, κάτι σαν οδηγό με το τι να προσέξουμε κτλ θα ηταν πολύ χρήσιμο.

 

Απ ότι κατάλαβα υπάρχουν στην αγορά πολλές επιλογές:

 

1. Πρέπει σε οποιοδήποτε android box κι αν επιλέξουμε να κάνουμε επανεγκατάσταση της rom ή custom rom απο την αρχή? Out of the box δεν παίζει σαν επιλογή;

2. Βλέπω αρκετούς να προσθέτουν επιπλέον, πατέντα, σύστημα ψήξης. Δεν επαρκεί το ήδη υπάρχον; Τόσο προχειροκατασκευές είναι;

3. Για μελλοντική συμβατότητα με 4K HDR και netflix 4K πρέπει να καταφύγει κάποιος σε root & "γιατροσόφια";

4. Υπάρχει κάποιο box που να μοιάζει σαν το appletv ΔΗΛΑΔΗ να λειτουργεί out of the box χωρίς τους πονοκεφάλους της custom rom, 3rd party apk κτλ μένοντας πιστο στη φιλοσοφία του android (αλλά με την σταθερότητα του appletv) ?

 

ΥΓ: Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε, ναι, ειμαι καλομαθημένος απο το οικοσύστημα της apple, κι αυτό επειδή όλα λειτουργούν out of the box (με ό,τι αυτο συνεπάγει) και προσπαθώ να βρώ ενα android box που να είναι όσο πιο κοντά γίνεται στην απλότητα και λειτουργικότητα της apple (δηλαδή όχι reflash rom, όχι εναλλακτικά apk και σπαστήρια για να έχω pure 4K, όχι πατέντες ψύξης και γενικά όχι πέραν όσων έχει απο κατασκευής ενα android box οταν θα φτάσει στα χέρια μου)

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

^^

Υπάρχει φυσικά και λέγεται nvidia shield. Ισως το μόνο android box που αξίζει κάποιος να επενδύσει.

Μην κάνεις το λάθος όπως πολλοί με ημίμετρα και κινεζικά των 40-50 ευρώ γιατί θα χαλάσεις τα 4πλασια κ δουλειά δεν θα κάνεις.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να διαβάσω και τις 298 σελίδες αλλά μετά απο καμια 10ρια το παράτησα.

Ίσως εαν στην αρχική σελίδα υπήρχε μια περίληψη καρφιτσωμένη, κάτι σαν οδηγό με το τι να προσέξουμε κτλ θα ηταν πολύ χρήσιμο.

 

Απ ότι κατάλαβα υπάρχουν στην αγορά πολλές επιλογές:

 

1. Πρέπει σε οποιοδήποτε android box κι αν επιλέξουμε να κάνουμε επανεγκατάσταση της rom ή custom rom απο την αρχή? Out of the box δεν παίζει σαν επιλογή;

2. Βλέπω αρκετούς να προσθέτουν επιπλέον, πατέντα, σύστημα ψήξης. Δεν επαρκεί το ήδη υπάρχον; Τόσο προχειροκατασκευές είναι;

3. Για μελλοντική συμβατότητα με 4K HDR και netflix 4K πρέπει να καταφύγει κάποιος σε root & "γιατροσόφια";

4. Υπάρχει κάποιο box που να μοιάζει σαν το appletv ΔΗΛΑΔΗ να λειτουργεί out of the box χωρίς τους πονοκεφάλους της custom rom, 3rd party apk κτλ μένοντας πιστο στη φιλοσοφία του android (αλλά με την σταθερότητα του appletv) ?

 

ΥΓ: Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε, ναι, ειμαι καλομαθημένος απο το οικοσύστημα της apple, κι αυτό επειδή όλα λειτουργούν out of the box (με ό,τι αυτο συνεπάγει) και προσπαθώ να βρώ ενα android box που να είναι όσο πιο κοντά γίνεται στην απλότητα και λειτουργικότητα της apple (δηλαδή όχι reflash rom, όχι εναλλακτικά apk και σπαστήρια για να έχω pure 4K, όχι πατέντες ψύξης και γενικά όχι πέραν όσων έχει απο κατασκευής ενα android box οταν θα φτάσει στα χέρια μου)

Όπως έγραψε και ο φίλος Nvidia Shield

https://www.nvidia.com/en-us/shield/

Link to comment
Share on other sites

Και'γω ησύχασα με το shield.

Περασα απο κατι σαβουριτσες h96 pro+ και tanix αλλα δεν υπάρχει καμία επαφή! (Όπως και στα χρήματα βέβαια)

Βολεύτηκα απίστευτα!

Όποιος τα διαθέτει ας μη το σκεφτεί, είναι τριπλή τιμή προφανώς!

Κατά καιρούς βγαίνει σε προσφορά στο amazon, εγώ το πήρα 160€ τα περασμένα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Για να βαλω chrome και terrarium tv σε mi box πρεπει να κανω side load σωστα?θελει και κατι αλλο?μπορει να μου πει καποιος βημα βημα η αν υπαρχει οδηγος για να δω καπου ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αλλοίμονο αν πρέπει να δώσω 80-100€ για να βλέπω kodi, Terrarium και Netflix.

 

Δεν ξέρω αν είναι θέμα τύχης ή αν είναι θέμα εμπειρίας, αλλά σε 2 διαφορετικά κουτιά που έχω και άλλο ένα που έχω στήσει για φίλο, ποτέ κανένα δεν είχε κανενα πρόβλημα. Τουλάχιστον στα παραπάνω προγράμματα και γενικά σε συμπεριφορά.

 

Ξεκάθαρα πιστεύω ότι για να κάνεις μια κλασική χρήση για ταινίες και σειρές είναι τελείως υπερβολικό να προτείνετε το nvidia shield.

 

Είναι σαν να λέει ο άλλος ότι θέλει ένα αμάξι να πηγαίνει καμία βόλτα και να του λέτε "πάρε Audi S5".

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αλλοίμονο αν πρέπει να δώσω 80-100€ για να βλέπω kodi, Terrarium και Netflix.

 

Δεν ξέρω αν είναι θέμα τύχης ή αν είναι θέμα εμπειρίας, αλλά σε 2 διαφορετικά κουτιά που έχω και άλλο ένα που έχω στήσει για φίλο, ποτέ κανένα δεν είχε κανενα πρόβλημα. Τουλάχιστον στα παραπάνω προγράμματα και γενικά σε συμπεριφορά.

 

Ξεκάθαρα πιστεύω ότι για να κάνεις μια κλασική χρήση για ταινίες και σειρές είναι τελείως υπερβολικό να προτείνετε το nvidia shield.

 

Είναι σαν να λέει ο άλλος ότι θέλει ένα αμάξι να πηγαίνει καμία βόλτα και να του λέτε "πάρε Audi S5".

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Το shield υπάρχει από το 2015 (με full υποστήριξη από Google ..με αναβαθμίσεις+ από την κοινότητα) .. ήταν και είναι και θα είναι όπως φαίνεται το καλύτερο ! Απλά παίζει ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!! Το αγοράζεις και ξεμπερδεύεις !! Είναι μια επένδυση . Εάν συλλογιστείς πόσα κουτιά έχεις αλλάξει από τότε και πόσα έχεις συχτιρισει για την απόδοση ,κολλήματα,καψιματα,κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ξεκάθαρα πιστεύω ότι για να κάνεις μια κλασική χρήση για ταινίες και σειρές είναι τελείως υπερβολικό να προτείνετε το nvidia shield.

 

Είναι σαν να λέει ο άλλος ότι θέλει ένα αμάξι να πηγαίνει καμία βόλτα και να του λέτε "πάρε Audi S5".

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Όλα εξαρτώνται απο το πόσα μπορεί να διαθέσει κανεις για ενα android box.

Ό,τι δινεις παίρνεις... και καμιά φορά το φθηνό μπορεί να σου κοστίσει παραπάνω κι απο το ακριβό.

Είσαι τυχερός που τα φθηνότερα box σου δεν σου παρουσίασαν πρόβλημα αλλά απο έρευνα που εκανα online εδώ και σε ξένες σελίδες παρατήρησα πως το ποσοστό απο μηχανάκια που κολλάνε μετά απο κάποιο διάστημα δεν ειναι αμελητέο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...