Jump to content

Vodafone Giga WiFi on the spot


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α οκ, κατάλαβα λάθος. Σας ευχαριστώ πολύ όλους

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτός κι αν ανανεώσει πριν τελειώσει ο μήνας και μεταφέρονται όλα. ;)

 

Οχι,πάει με τον τιμολογιακό μηνα το όριο του κόφτη των 100GB.

Edited by bill33
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone είχε ανακοινώσει πριν λίγο καιρό ότι είχε βγάλει όλους τους κόφτες, δεν ισχύει και εδώ;
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone είχε ανακοινώσει πριν λίγο καιρό ότι είχε βγάλει όλους τους κόφτες, δεν ισχύει και εδώ;

 

Τον Νοέμβρη πάντως εμένα μπηκε ο κόφτης.Και δεν το αναφέρουν πουθενά .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κόφτης στα 100GB πλέον, σίγουρα. Αν έχει ξεμείνει κάποιος από λάθος, τους καλείς και το βγάζουν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κόφτης στα 100GB πλέον, σίγουρα. Αν έχει ξεμείνει κάποιος από λάθος, τους καλείς και το βγάζουν.
Να σαι καλά, πάω να το τσεκάρω και αύριο θα ενημερώσω. Ελπίζω να επιβεβαιωθείς

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω vodafone.gr/myvmb και δε δείχνει τα mb. Το κάνει και σε εσάς;

δες εδώ:

 

δηλαδή χωρίς https στην αρχή, αλλά http. επίσης στο τέλος χωρίς /

Link to comment
Share on other sites

Το cu πλέον ίσως είναι καλύτερη επιλογή από το giga wifi on the spot με την μείωση σε κρυστάλλους. Ο μόνος λόγος να έχει κάποιος wifi on the spot είναι για συσκευές αυτοματισμού με τα δωρεάν 200mb τον μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Το cu πλέον ίσως είναι καλύτερη επιλογή από το giga wifi on the spot με την μείωση σε κρυστάλλους. Ο μόνος λόγος να έχει κάποιος wifi on the spot είναι για συσκευές αυτοματισμού με τα δωρεάν 200mb τον μήνα.

 

Επίσης όταν λέμε κρυστάλλους εννοούμε ότι πρέπει να παίζεις το παιχνίδι που σου έχει σωστά; όταν δεν υπάρχει χρόνος ούτε για να κοιμηθείς δε νομίζω ότι βολεύει όλους να παίζουν παιχνίδια για να μαζεύουν κρυστάλλους. Δίνεις ένα 10€ και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

10€ giga wifi on the spot-->40gb το μήνα με όριο 100gb

 

12€ σε κάρτα cu bigbang -->10€ -->100gb χωρίς όριο και 15 λεπτά την εβδομάδα απο το χρόνο σου.

 

Ο καθένας επιλέγει βάσει των αναγκών του

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά ξεχνάς τις ώρες που θα παίζεις παιχνίδια. Αν αφιερώσω αυτήν την ώρα θα βγάλω 10πλασια χρήματα. Αν είσαι άνεργος και σκοτώνεις την ώρα σου σπίτι, είναι καλά.

Μην ξεχνάς πόσες ώρες ξόδεψες για να μάθεις το παιχνίδι και τον ψυχαναγκασμό που έχεις για να συνεχίσεις να παίζεις αυτή τη σαχλαμάρα.:lol:

Δεν υπάρχει όριο γιατί μπορείς να έχεις όσες σιμ θέλεις.

Επίσης το home booster της κοσμοτε είναι απεριόριστα με 7€ τον μήνα. Αυτό έχω εγώ.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Βρες μου μια δουλειά που να αφιερώνω 15' την εβδομάδα ή μια ώρα/μήνα και να μου βγάζει χρήματα..
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου. Τόσα βγάζω αν κάνω μία δουλειά. Τεχνικός είμαι. Ο καθένας ότι μπορεί. Απλώς μέτρησε τις ώρες που έχεις φάει μέχρι τώρα για δεδομένα που δεν τα χρειάζεσαι αλλά τα παίρνεις γιατί νομίζεις ότι είναι τζάμπα.

Όταν χρειάζεται δεδομένα τότε πληρώνεις μερικά €. Σου είπα κοσμοτε είναι η καλύτερη λύση για σταθερή σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση των φίλων εδώ ξεπέρασα τα 120 gb και δεν έχει μπει κανένας κόφτης. Είχε δίκιο ο φίλος που είπε ότι αφαιρέθηκαν οριστικά

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση των φίλων εδώ ξεπέρασα τα 120 gb και δεν έχει μπει κανένας κόφτης. Είχε δίκιο ο φίλος που είπε ότι αφαιρέθηκαν οριστικά

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αυτό είναι καλό νέο !

Δηλαδή μέσα σε ένα μήνα έχεις αγοράσει και καταναλώσει 3 πακέτα των 40 gb ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Είχα μαζέψει σε ένα χρόνο περίπου 255 gb και έχω χαλάσει σε τέσσερις μέρες τα 120 και φραγή δεν μπήκε!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οι ρυθμισεις του wifi on the spot τι ρυθμισεις εχουνε για να μπει στο ιντερνετ ; μονο apn internet ; στο username και password δεν βαζουνε τιποτα; ουτε σε ρουτερ που μπαινει στην μπριζα ; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα οι ρυθμισεις του wifi on the spot τι ρυθμισεις εχουνε για να μπει στο ιντερνετ ; μονο apn internet ; στο username και password δεν βαζουνε τιποτα; ουτε σε ρουτερ που μπαινει στην μπριζα ; .

 

Το ΑΡΝ αρκεί.

προαιρετικά:

Authentication type PAP

Όνομα user

Κωδικός pass

dial number *99#

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιω τη προσφορά free unlimited data κάθε ΣΚ ως 21/6 που εμφανίστηκε στο Vodafone app στο my offers? Έχω το WiFi on the spot κ η σελίδα των πακέτων έχει τα κλασικά 10gb/40gb και στο app δε βρίσκω πως γινεται.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...