Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γι αυτο λες συνεχεια για το κεβλαρ?

Φιλε, να σου πω την αληθεια, το δικο μου δεν εχει τετοιο θεμα, επομενως προτεινω να πας σε ενα σερβις.

 

Και ένα τέταρτο που ξέχασα να αναφέρω...η οθόνη βγάζει κάτι περίεργα μαύρα στίγματα σε εικόνες μαύρου φόντου και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού..ούτε αυτό βέβαια με πειράζει αλλά απο ότι ξέρω το 99% των RAZR το έχουν αυτό..το δικό σου το έχει αυτό το θέμα?

ορίστε και ένα παράδειγμα να δείς για τί μιλάω... https://supportforums.motorola.com/servlet/JiveServlet/showImage/2-514344-47059/Razr.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πανω απο την καμερα το μεταλικο εχει ενα ελαχιστο παιξιμο

η καμερα του σε χαμηλο φως και σε εμενα δεν ειναι πολυ καλη αλλα ελπιζω με καποια ρομ αργοτερα (αν το εχω ακομα!!) να φτιαξει!

Link to comment
Share on other sites

Και ένα τέταρτο που ξέχασα να αναφέρω...η οθόνη βγάζει κάτι περίεργα μαύρα στίγματα σε εικόνες μαύρου φόντου και σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού..ούτε αυτό βέβαια με πειράζει αλλά απο ότι ξέρω το 99% των RAZR το έχουν αυτό..το δικό σου το έχει αυτό το θέμα?

 

Ναι, αλλα για να το δω πρεπει να βγαλω τα ματια μου. ειναι κοινο φαινομενο στις amoled.

Το συζητουσαμε λιγα μηνυματα πριν, αν θελεις να δεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο το κινητο

και πολυ ομορφο!! αν και πολυ μεγαλο

 

Και εδω οπως το 4s δεν κλεινει το 3g

ωστε να εχουμε δεδομενα μονο με gprs!!

 

 

ενα μειον του κινητου ειναι η αναλυση της οθονης που αυτο τον καιρο εχει προβλημα με καποιες εφαρμογες

π.χ •Asphalt 6: Adrenaline HD λεει δεν ειναι συμβατη

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα.Ειμαι καινούργιος στο forum.Σκεφτομαι να αγοράσω το razr απο την expansys και θα ήθελα να σας κανω δυο ερωτήσεις.

1)το συγκεκριμένο μοντέλο έχει ελληνικο μενού?

2)η εγγυηση της moto Με καλύπτει και για πόσο καιρό?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα.Ειμαι καινούργιος στο forum.Σκεφτομαι να αγοράσω το razr απο την expansys και θα ήθελα να σας κανω δυο ερωτήσεις.

1)το συγκεκριμένο μοντέλο έχει ελληνικο μενού?

2)η εγγυηση της moto Με καλύπτει και για πόσο καιρό?

και για τα 2 εχεις ενα μεγαλο ΝΑΙ!!

εγγυηση εχει 2 χρονια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1)το συγκεκριμένο μοντέλο έχει ελληνικο μενού?

2)η εγγυηση της moto Με καλύπτει και για πόσο καιρό?

 

1) Ναι.

2) 2 χρόνια για τις ευρωπαϊκές συσκευές

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι ισχυει για Γαλλια και Γερμανια 1 χρονος.Αρα εαν ειναι γαλλικο μοντελο απο expansys τοτε ειναι ενας χρονος οπως με την Apple.

 

Μεταξυ μας μακαρι να ισχυε το 2 χρονια.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην ισχύει το 2χρονο αν είναι από ευρώπη.

Αφού είναι από ευρωπαική οδηγία ο νόμος για τα 2 χρόνια εγγύησης :blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω ενα στα χέρια μου για δοκιμή. Δεν βρίσκω ράδιο. Δεν έχει???

ωχ δεν το παρατηρησα!!!

το το εκλεισα βαριεμε να δω αλλα για να το λες ...

δεν το αναζητησα γιατι ποτε δεν το χρειαζομαι

σε κανενα κινητο μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Έχω ενα στα χέρια μου για δοκιμή. Δεν βρίσκω ράδιο. Δεν έχει???

Δεν έχει. άδικα ψάχνεις.

Αμερικάνικη συσκευή με ράδιο?? Αν ξέρεις κάποια , πές μου κι εμένα :p

 

edit:

Καταρχήν, το ξεκαθαρίζω: Το τελευταίο που με ενδιαφέρει σε ένα κινητό, είναι η κάμερα.

Για τις φωτογραφίες μου χρησιμοποιώ dslr μηχανή, επομένως μου είναι αδύνατον να βάλω δίπλα σε αυτές τις φωτογραφίες μου και φώτο από οποιοδήποτε κινητό.

Ανεβάζω 2 φωτογραφίες τραβηγμένες σε πραγματικά δύσκολες συνθήκες χαμηλού φωτισμού. Η κάμερα για εμένα είναι αρκετά καλή και σίγουρα όχι κακή.

ΜΗ χρησιμοποιείτε τη ρύθμιση για νυχτερινό πορτρέτο. Ανεβάζει πολύ το Iso και δεν θα βγάλετε ποτέ φωτογραφία που να μην είναι κουνημένη.

Νομίζω ότι αν με μια φτηνή κόμπακτ τραβούσατε άφλασο σε τέτοιες συνθήκες, δεν θα έδειχνε πολύ καλύτερα (το κινητό έχει και το led βέβαια που είναι αρκετά δυνατό).

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση στους έχοντες του κινητού.η μπαταρία δεν βγαίνει αμα το κινητό κολλήσει τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; υπάρχει κανένα κουμπί reset?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σοβαρα τωρα δεν εχει ραδιο?παρακαλω να μου απαντησουν οσοι εχουν το κινητο και ειναι σιγουρη η απαντηση γιατι για μενα ειναιν κρητηριο το ραδιο!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σοβαρα τωρα δεν εχει ραδιο?παρακαλω να μου απαντησουν οσοι εχουν το κινητο και ειναι σιγουρη η απαντηση γιατι για μενα ειναιν κρητηριο το ραδιο!

Δεν έχει 100% ράδιο.

 

Να κάνω μια ερώτηση στους έχοντες του κινητού.η μπαταρία δεν βγαίνει αμα το κινητό κολλήσει τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; υπάρχει κανένα κουμπί reset?

Με το Power on/off και το vol down- πατημένα συγχρόνως για 6" (αν δεν κάνω λάθος)

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
3>4
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά φίλε σε ευχαριστώ. επίσης σε ένα βίντεο σου δείχνεινα ξεκολαει το κεβλαρ το έχει παρατηρήσει κανένας στην δίκη του συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να το πάρω,αλλα τελικά βγάζω το συμπέρασμα πως είναι κατώτερο των προσδοκιών,και σίγουρα κατώτερο του s2 που έχω που πραγματικα αν και πλαστικό έχει μια χαρα ποιότητα τελικά,τεσταρισμενο.

Με χαλάει επισης το οτι είναι και μεγαλύτερο απο το s2

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά φίλε σε ευχαριστώ. επίσης σε ένα βίντεο σου δείχνεινα ξεκολαει το κεβλαρ το έχει παρατηρήσει κανένας στην δίκη του συσκευή;

Οχι βεβαια!! Επειδη υπηρξε αστοχια σε μια συσκευη, σημαινει οτι θα ειναι ετσι ολες?? και σε ενα αλλο βιντεο, ενα razr ειχε χαλασμενη οθονη. Ολα εχουν χαλασμενες οθονες?

 

@ ταξιδιωτη: κανε μια δοκιμη πριν βγαλεις τελικα συμπερασματα ή τουλαχιστον πιασε τη συσκευη στα χερια σου. ;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να το πάρω,αλλα τελικά βγάζω το συμπέρασμα πως είναι κατώτερο των προσδοκιών,και σίγουρα κατώτερο του s2 που έχω που πραγματικα αν και πλαστικό έχει μια χαρα ποιότητα τελικά,τεσταρισμενο.

Με χαλάει επισης το οτι είναι και μεγαλύτερο απο το s2

γιαννη αν θες μπορουμε να βρεθουμε να το δεις απο κοντα!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο τσακ να πουλησω το iph4(γιατι θα το σπασω στο τελος) και να τσιμπησω το razr αλλα ταυτοχρονα εχω και το s2 και δεν ξερω αν αξιζει να εχω και το s2 και το razr....καποιος που τα εχει δουλεψει και τα δυο να πει αν εχουν μεγαλες διαφορες....το κομματι τις κατασκευης δεν με απασχολει γιατι αν και πλαστικο το s2 ειναι στιβαρο και πολυ καλα δεμενο οποτε ρωταω για διαφορες στην λειτουργικοτητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Φίλε για μένα δεν αξίζει να το πάρεις εφόσον έχεις το s2οι διάφορες είναι μικρές εγώ στην θέση σου θα περίμενα το galaxy s3.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε για μένα δεν αξίζει να το πάρεις εφόσον έχεις το s2οι διάφορες είναι μικρές εγώ στην θέση σου θα περίμενα το galaxy s3.

 

ενταξει για το s3 απο τωρα εχω βαλει τα λεφτα στην ακρη και το περιμενω πως και πως απλα ελεγα επειδη θελω να εχω δυο συσκευες να δωσω το 4 και να δοκιμασω

το moto αλλα ακομα το σκεφτομαι αν αξιζει να μπω σε αυτη τη διαδικασια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ενταξει για το s3 απο τωρα εχω βαλει τα λεφτα στην ακρη και το περιμενω πως και πως απλα ελεγα επειδη θελω να εχω δυο συσκευες να δωσω το 4 και να δοκιμασω

το moto αλλα ακομα το σκεφτομαι αν αξιζει να μπω σε αυτη τη διαδικασια...

Μιας και οι συσκευές είναι παραπλήσιες σε hw και σε sw, ο μόνος λόγος για να πάρεις το razr είναι το design του και η κατασκευή του. (που δεν σε ενδιαφέρει όπως είπες). Άρα....

 

Κανένα σχόλιο για τις φωτογραφιες που ανέβασα???

Δεν νομίζω ότι είναι και χάλια ρε παιδιά!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο τσακ να πουλησω το iph4(γιατι θα το σπασω στο τελος) και να τσιμπησω το razr αλλα ταυτοχρονα εχω και το s2 και δεν ξερω αν αξιζει να εχω και το s2 και το razr....καποιος που τα εχει δουλεψει και τα δυο να πει αν εχουν μεγαλες διαφορες....το κομματι τις κατασκευης δεν με απασχολει γιατι αν και πλαστικο το s2 ειναι στιβαρο και πολυ καλα δεμενο οποτε ρωταω για διαφορες στην λειτουργικοτητα.

αφου φιλε εχεις galaxy s2 τι το θες και το αλλο android?

τα ιδια δεν ειναι?

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

αφου φιλε εχεις galaxy s2 τι το θες και το αλλο android?

τα ιδια δεν ειναι?

 

μου την εχει δωσει η apple με τα περιεργα της και τους περιορισμους της και λεω απο το να καθετε το 4 καλυτερα να το αλλαξω

με κατι αλλο και να εχω δυο ανδροιδ για να κανω τη δουλεια μου...

 

λοιπον για να μη βγουμε αλλο off αν αποφασισω να το αλλαξω θα σε εχω στα υποψειν αν το εχεις ακομα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα παρακαλέσω να επικεντρωθούμε εδώ σε ότι έχει να κάνει αποκλειστικά με το RAZR μιας και υπάρχουν άλλα θέματα για συγκριτικά και γενική συζήτηση περί συσκευών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...