Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ναβιγκον αν δεν κάνω λάθος το πρόγραμμα το αποθηκευει στην εσωτερική μνήμη αλλά τους χάρτες τους περνάει στην εξωτερική. έτσι έκανε τουλάχιστον σε μένα.

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η μπροστινη καμερα πως δουλευει ρε παιδια:!:?

Αφού ανοίξεις τη φωτογραφική, πατάς το εικονίδιο εκείνο που έχει ένα βελάκι. Είναι πάνω από το εικονίδιο του κλείστρου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σημερα το αγορασα και εγω παιδια τωρα το φορτιζω

απο αυριο θα ξερω ποιο πολλα για το κινιτο

 

Καλοριζικο!!!

Περιμενουμε και τις δικες σου εντυπωσεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

σημερα το αγορασα και εγω παιδια τωρα το φορτιζω

απο αυριο θα ξερω ποιο πολλα για το κινιτο

Σήμερα το παρέλαβα και γω... πάλι!:)

Για να πιστέψουν οι άπιστοι. 1100* ευροπουλάκια μου κόστισε εμένα το κινητό αλλά...χαλάλι του!

 

* Το αγόρασα δεύτερη φορά καθώς το πρώτο ...το έχασα!!!

3>4
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και γω... πάλι!:)

Για να πιστέψουν οι άπιστοι. 1100* ευροπουλάκια μου κόστισε εμένα το κινητό αλλά...χαλάλι του!

 

* Το αγόρασα δεύτερη φορά καθώς το πρώτο ...το έχασα!!!

 

Μεγεια, καλοριζικο και σιγουρο πιο καλοτυχο!!!

 

Sent from my GS2 with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού ανοίξεις τη φωτογραφική, πατάς το εικονίδιο εκείνο που έχει ένα βελάκι. Είναι πάνω από το εικονίδιο του κλείστρου.

 

ok σωστος.

Για βιντεοκληση,παιζει κατι?

Link to comment
Share on other sites

ok σωστος.

Για βιντεοκληση,παιζει κατι?

Αυτο, οποιος ξερει, ας το απαντησει, γιατι το εχω και εγω απορια...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα να του βαλω την καρτα αλλα δεν μπαινη περνη αλλη ποιο μικρη (γιατι γραφη micro sim ) πρεπει να την αγορασω απο την wind
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και γω... πάλι!:)

Για να πιστέψουν οι άπιστοι. 1100* ευροπουλάκια μου κόστισε εμένα το κινητό αλλά...χαλάλι του!

 

* Το αγόρασα δεύτερη φορά καθώς το πρώτο ...το έχασα!!!

 

Πρεπει να αξίζει το κινητο!! θα το παρω μου φαινετε

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω αλλη μια ερωτηση.κατεβασα καποια προγραμματα απο καποια φορουμ.εχει καποια ισως διαφορα το μοτορολλα απο τα υπολοιπα android...περναω την εφαρμογη στο κινητο την τρεχω,και ενω μου λεει πως εγκατσταθηκε κανονικα,στο ανοιγμα μου βγαζει error...δοκιμασα και στην εσωτερικη και στην εξωτερικη μνημη...μηπως κανω κατι λαθος?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω αλλη μια ερωτηση.κατεβασα καποια προγραμματα απο καποια φορουμ.εχει καποια ισως διαφορα το μοτορολλα απο τα υπολοιπα android...περναω την εφαρμογη στο κινητο την τρεχω,και ενω μου λεει πως εγκατσταθηκε κανονικα,στο ανοιγμα μου βγαζει error...δοκιμασα και στην εσωτερικη και στην εξωτερικη μνημη...μηπως κανω κατι λαθος?

 

Για τι εφαρμογή πρόκειται?

Γενικά να σου πώ ότι καλυτερα να μην περνάς ό,τι εφαρμογές βρίσκεις από εδώ και από εκεί....

Δεν είναι όλα τα android ίδια φίλε μου (σε hw) και επομένως μπορεί να μην τρέχουν όλες οι εφαρμογές σε όλα τα τηλέφωνα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πω πως εχεις αδικο...πιο πολυ δοκιμες κανω για να μαθω λιγο το λογισμικο.....παντως οι εφαρμογες ειναι κατεβασμενες απο πολυ γνωστα και σοβαρα ελληνικα φορουμ οχι τορεντ,και απλα ηθελα να δω μηπως πρεπει να κανω κατι ειδικο...πχ στο iphone πρεπει να εχεις κανει jailbreak
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει για αυτον τον θορυβο τον ανεπαισθητο που κανει στο πλαστικο πανω απο την καμερα ετσι?αν πιεσεις το κινητο σε εκεινο ακριβως το σημειο χρησιμοποιωντας 2 δαχτυλα κανει αυτο το τσικ τσικ....θυμαστε που μικροι αταν χαναμε ενα δοντι,η γλωσα μας δεν σταματαγε να περναει πανω απο το κενο που ειχε αφησει το δοντι?αυτο το σκαλωμα?ε αυτο εχω παθει εγω τωρα ειμαι συνεχεια μ το κινητο στο χερι κ πιεζω το σημειο....τι να πω....μανιοκαταθληπτικος χαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει για αυτον τον θορυβο τον ανεπαισθητο που κανει στο πλαστικο πανω απο την καμερα ετσι?αν πιεσεις το κινητο σε εκεινο ακριβως το σημειο χρησιμοποιωντας 2 δαχτυλα κανει αυτο το τσικ τσικ....θυμαστε που μικροι αταν χαναμε ενα δοντι,η γλωσα μας δεν σταματαγε να περναει πανω απο το κενο που ειχε αφησει το δοντι?αυτο το σκαλωμα?ε αυτο εχω παθει εγω τωρα ειμαι συνεχεια μ το κινητο στο χερι κ πιεζω το σημειο....τι να πω....μανιοκαταθληπτικος χαχαχαχαχα

Γι' αυτό και εγώ -αν και το έχω διαβάσει καιρό τώρα- αποφεύγω πεισματικά να πλησιάσω δάχτυλο στο σημείο.:(

 

Ήθελα να ρωτήσω αυτούς που τοποθέτησαν κάποιο screen protector.

Επηρεάζει τις λειτουργίες της οθόνης;

Έχετε να προτείνεται κάποια η οποία δεν θα την πάρουμε και θα την πετάξουμε κατ' ευθείαν;

Μήπως τελικά το Gorilla Glass δεν τα χρειάζεται τα screen protectors;

 

ok σωστος.

Για βιντεοκληση,παιζει κατι?

Αυτο, οποιος ξερει, ας το απαντησει, γιατι το εχω και εγω απορια...

 

Ναι ρε παιδιά! Ας μας πει κάποιος τι θα κάνουμε με αυτή την ιστορία.

Μιλάμε για απλή κλήση βίντεο η οποία μπορούμε να κάνουμε σε οποιοδήποτε 3G κινητό έτσι;

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

για το μεγεθος της SIM ρε παιδια ειναι το κανονικο η ειναι μικροτερη γιατι αυτη που εχω δεν μπαινει ευχαριστω

 

Φίλε μου θας πας σε ένα κατάστημα του παροχου σου και θα ζητήσεις να σου την κανουν micro Sim η τιμη 5€ εως τίποτα αν πεις οτι στο έκλεψαν. Εγω την δεύτερη που το έχασα δεν μου πήραν χρήματα.

3>4
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει για αυτον τον θορυβο τον ανεπαισθητο που κανει στο πλαστικο πανω απο την καμερα ετσι?αν πιεσεις το κινητο σε εκεινο ακριβως το σημειο χρησιμοποιωντας 2 δαχτυλα κανει αυτο το τσικ τσικ....θυμαστε που μικροι αταν χαναμε ενα δοντι,η γλωσα μας δεν σταματαγε να περναει πανω απο το κενο που ειχε αφησει το δοντι?αυτο το σκαλωμα?ε αυτο εχω παθει εγω τωρα ειμαι συνεχεια μ το κινητο στο χερι κ πιεζω το σημειο....τι να πω....μανιοκαταθληπτικος χαχαχαχαχα

 

Παιδια, νομιζω οτι ειστε παααρα πολυ υπερβολικοι!!

η ποιοτητα του τηλεφωνου ειναι εξαιρετικη. Αλλα ειναι λογικο ολα τα μερη του να ειναι παρα πολυ λεπτα. Γι αυτο μπηκε και το κεβλαρ αλλωστε.

 

Παναγιωτη (Stoupi) εννοειται οτι πρεπει να βαλεις προστασια οθονης.

Δεν επηρεαζει σε τιποτα και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα είναι micro sim. Υπάρχουν ανταπτορες με πέντε ευρώ που μετατρέπουν τις μικρές κάρτες σε κανονικού μεγέθους. Όσο για το αν χρειάζεστε προστασία οθόνης, εγώ μετά το προχθεσινό που μου έφυγε το τηλέφωνο και σύρθηκε δύο-τρία μέτρα στην άσφαλτο και δεν έπαθε ούτε την παραμικρή γρατσουνιά, πείστηκα ότι δεν χρειάζεται. Βέβαια για ψυχολογικούς λόγους περισσότερο καλό είναι να βάλει κανείς.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εχω αλλη μια ερωτηση.κατεβασα καποια προγραμματα απο καποια φορουμ.εχει καποια ισως διαφορα το μοτορολλα απο τα υπολοιπα android...περναω την εφαρμογη στο κινητο την τρεχω,και ενω μου λεει πως εγκατσταθηκε κανονικα,στο ανοιγμα μου βγαζει error...δοκιμασα και στην εσωτερικη και στην εξωτερικη μνημη...μηπως κανω κατι λαθος?

φιλε Σάκη πρεπει να υπαρχει θεμα με την αναλυση του κινητου

εχει πολυ μεγαλη αναλυση η οθονη και δεν υποστιριζεται νομιζω απο ολες τις εφαρμογες

λιγη υπομονη να αναβαθμιστουν οι εφαρμογες

κατα τα αλλα ολα καλα με το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση:

 

Ραδιόφωνο FM έχει; Δεν το βρίσκω στα specs...

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως γνωρίζει κάποιος εαν μπορεί να αλλάξει η γραμμή που βρίσκετε δίπλα απο τις επαφές απο Αγγλικά σε Ελληνικά; γιατί έχω τις επαφές με Ελληνικά και δεν μπορώ να κάνω γρήγορη αναζήτηση.
Link to comment
Share on other sites

φιλε Σάκη πρεπει να υπαρχει θεμα με την αναλυση του κινητου

εχει πολυ μεγαλη αναλυση η οθονη και δεν υποστιριζεται νομιζω απο ολες τις εφαρμογες

λιγη υπομονη να αναβαθμιστουν οι εφαρμογες

κατα τα αλλα ολα καλα με το κινητό?

 

όχι απλά καλα!βρήκα την υγεία μου!είχα πολλά χρονιά μηλοτηλεφωνα με τελευταίο ένα 4αρι και με είχε κουρασει πολύ το εγωιστικο στυλ της aple με το itune της κ όλα τα κοληματα της.επιτέλους μπορώ να βάλω τα τραγούδια μου σε φακελους!!! χαχαχα κατά τα αλλα το κινητο δεν υστερεί πουθενά.... απίστευτα γρηγορο και εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...