Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον ηρθε και η σειρα μου για ερωτησεις...

 

1. Υπαρχει τροπος να εχω 7 κεντρικες οθονιες ;; (οπως τις λεει και ο φιλος μου ο Βλαχακης )

 

2. Τελικα η καμερα πως θα καταλαβω ποσα fps "τρεχει" στα 1080p ;

 

3. Ξερεις κανει ποτε θα παρουμε την 4.0.1 ;;

 

4. Το κινητο ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ !!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια,εχω ενα motorola razr xt910 και δεν μπορω να βαλω το λογαριασμο μου google(gmail),λεει ολο προβλημα διακομιστη.Αν ξερει καποιος κατι δωστε λιγο βοηθεια.Ευχαριστω.

Για αρχη, φανταζομαι οτι εχεις ιντερνετ ή εισαι συνδεδεμενος σε καποιο δικτυο wifi οταν βαζεις το λογαριασμο. σωστα?

 

Λοιπον ηρθε και η σειρα μου για ερωτησεις...

 

1. Υπαρχει τροπος να εχω 7 κεντρικες οθονιες ;; (οπως τις λεει και ο φιλος μου ο Βλαχακης )

 

2. Τελικα η καμερα πως θα καταλαβω ποσα fps "τρεχει" στα 1080p ;

 

3. Ξερεις κανει ποτε θα παρουμε την 4.0.1 ;;

 

4. Το κινητο ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ !!! :D

 

Για παραπανω απο 5 οθονες, κατεβασε απο το μαρκετ το launcher pro. Ειναι πιο γρηγορος και υποστηριζει μεχρι 7 οθονες.

 

Για το βιντεο, πρεπει να περασεις ενα βιντεακι στο pc και απο εκει να δεις με καποιο προγραμμα τα fps. Δεν ξερω με ποιο προγραμμα ομως για να βοηθησω.

 

Την 4 να την περιμενεις μεσα στο πρωτο τριμηνο του 2012. Ελπιζω να μην περιμενουμε μεχρι Μαρτιο....

 

Το κινητο ειναι πολυ καλο. Σε ολους τους τομεις.

Σπουδαιο βημα για τη μοτορολα.

 

Καλο βραδυ παιδακια! :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κατι πηγε στραβα στην αντιγραφη...για ξαναδωστο .

Διορθώθηκε...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε...

 

Καλησπερα Χρονια ΠΟλλα !! Το ειδα...ΣΤο δικο μου εκανα 2 γρατζουνιες ιδιες με του τυπου ..:D

 

Αλλα το εκανα με ολη μου την δυναμη και με μαχαιρι δυνατο !! χα χα!!

 

Λοιπον σου πα τα νεα ;; Χτες πηρα και τo DEfy !!! Φοβερο και αυτο φιλε !!

 

Σημερα θα το βαλω σε νερο (λεκανακι κλασσικα ) :D

 

*http://www.youtube.com/watch?v=F6BN4IP6gRs&feature=related

 

Εδω φαινεται οτι το GS 2 Υπερεχει στο Score ομως...Αν βαλουμε στο GS 2 την ιδια αναλυση οθονης θα φτασει τα 2600 ;;;

χα χα με τιποτα διοτι το Razr εχει καλυτερη καρτα γραφικων !!

Edited by vairas5770
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!

Σορυ που πεταγομαι σαν @#&^% αλλα χθες επικοινωνησα με την μοτο σχετικα με το sar κ μου απαντησαν οτι το sar (ευρωπαικο) ειναι 2,0 για το κεφαλι κ κατι παραπανω απο 2 για το σωμα, μαλιστα μου ειπε οτι επειδη ειναι υψηλα προτεινουν την χρηση handsfree...

Εμενα παντως μου χαλασε την σιγουρη αγορα του τηλεφωνου...:(

Edited by miketra
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!

Σορυ που πεταγομαι σαν @#&^% αλλα χθες επικοινωνησα με την μοτο σχετικα με το sar κ μου απαντησαν οτι το sar (ευρωπαικο) ειναι 2,0 για το κεφαλι κ κατι παραπανω απο 2 για το σωμα, μαλιστα μου ειπε οτι επειδη ειναι υψηλα προτεινοιυν την χρηση handsfree...

Εμενα παντως μου χαλασε την σιγουρη αγορα του τηλεφωνου...:(

 

Αν ειναι σιγουρο κατι τετοιο ενταξει υπαρχει θεμα...Παντως εγω πιο πολυ ως TAblet του κανω χρηση...

Για τηλεφωνα εχω το Defy+Nokia 5630.

 

Προτεινω να το αγορασεις Γιατι ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ...

Σου το λεει καποιος που εχει δωσει πανω απο 5.000Ε σε ενα χρονο σε @@κιες τετοιες !! :D

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!

Σορυ που πεταγομαι σαν @#&^% αλλα χθες επικοινωνησα με την μοτο σχετικα με το sar κ μου απαντησαν οτι το sar (ευρωπαικο) ειναι 2,0 για το κεφαλι κ κατι παραπανω απο 2 για το σωμα, μαλιστα μου ειπε οτι επειδη ειναι υψηλα προτεινουν την χρηση handsfree...

Εμενα παντως μου χαλασε την σιγουρη αγορα του τηλεφωνου...:(

 

Καλά, ότι οι άνθρωποι είναι άσχετοι το ξέραμε, αλλά τόσο?

Το σαρ της συσκευής είναι 0.58 για το κεφάλι και 0.36 για το σώμα.

Πολύ χαμηλό σαρ.

Καταρχήν, το 2.00 είναι το όριο για την Ευρώπη. Πώς θα μπορούσε να είναι πάνω από 2.00 !? Είναι εντελώς ερασιτέχνες , που να πάρει....

 

Τις παραπάνω τιμές τις βρήκα από Pdf της μοτορόλα, από το site της μοτορόλα.

Αν κάνεις google τη φράση "motorola xt 910 sar value" είναι το πρώτο αποτέλεσμα. :):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οποτε δεν τιθεται ΘΕΜΑ !! Προχωρα αφοβα φιλε στην αγορα του καλυτερου κινητου-Tablet,για εμενα !!:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

Μια ερώτηση και ζητάω συγγνώμη προκαταβολικά εάν έχει ειπωθεί ξανά αλλά με την αναζήτηση δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Είναι λογικό / φυσιολογικό η μπαταρία να κατεβαίνει ανά 10%? Έχω το κινητό τώρα 2 ημέρες από Γαλλία και έχω παρατηρήσει ότι το discharging μετράει ανά 10%. Η διάρκεια κάθε αποφόρτισης φτάνει περίπου τις 12 ώρες αλλά αυτό το θεωρώ ψιλό-φυσιολογικό δεδομένου ότι έχω exchange, κοινωνικά δίκτυα, gps και wi-fi συνέχεια ανοιχτά.

Ευχαριστώ.

 

Edit: το ίδιο κάνει και στην φόρτιση !

Edited by fostirop
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ότι οι άνθρωποι είναι άσχετοι το ξέραμε, αλλά τόσο?

Το σαρ της συσκευής είναι 0.58 για το κεφάλι και 0.36 για το σώμα.

Πολύ χαμηλό σαρ.

Καταρχήν, το 2.00 είναι το όριο για την Ευρώπη. Πώς θα μπορούσε να είναι πάνω από 2.00 !? Είναι εντελώς ερασιτέχνες , που να πάρει....

 

Τις παραπάνω τιμές τις βρήκα από Pdf της μοτορόλα, από το site της μοτορόλα.

Αν κάνεις google τη φράση "motorola xt 910 sar value" είναι το πρώτο αποτέλεσμα. :):)

 

Το βρηκα κ λογικα εχεις δικιο, αλλα πως μου ειπαν οτι εχει 2,00 δεν καταλαβω...!!

Προχωραω ακαθεκτος....(ευτυχως) :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα κ λογικα εχεις δικιο, αλλα πως μου ειπαν οτι εχει 2,00 δεν καταλαβω...!!

Προχωραω ακαθεκτος....(ευτυχως) :)

 

Σου το είπα, οι άνθρωποι είναι ερασιτέχνες.:mad:

Μάλιστα, αυτό το "πάνω από 2" που σου είπαν, είναι εντελώς κουλό. Μα 2 είναι το ανώτατο όριο. (και δεν έχω δεί καμία απολύτως συσκευή να έχει ακριβώς στο όριο , δηλαδή 2).

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

Μια ερώτηση και ζητάω συγγνώμη προκαταβολικά εάν έχει ειπωθεί ξανά αλλά με την αναζήτηση δεν βρήκα κάτι σχετικό.

Είναι λογικό / φυσιολογικό η μπαταρία να κατεβαίνει ανά 10%? Έχω το κινητό τώρα 2 ημέρες από Γαλλία και έχω παρατηρήσει ότι το discharging μετράει ανά 10%. Η διάρκεια κάθε αποφόρτισης φτάνει περίπου τις 12 ώρες αλλά αυτό το θεωρώ ψιλό-φυσιολογικό δεδομένου ότι έχω exchange, κοινωνικά δίκτυα, gps και wi-fi συνέχεια ανοιχτά.

Ευχαριστώ.

 

Edit: το ίδιο κάνει και στην φόρτιση !

Ναι, έτσι είναι, όμως βάζοντας το προγραμματάκι "Battery circle" θα το βλέπεις ανα 1% :)

Πάντως φίλε μου, 12 ώρες δεν είναι καλά. Εμένα με αρκετή χρήση και πάντα online, βγάζει πάνω από 20 ώρες σε 3g. (εκτός και αν το ξεσκίζεις στο browsing κλπ).

 

Μόλις μου έβγαλε update για το motocast (στο Pc) :)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι είναι, όμως βάζοντας το προγραμματάκι "Battery circle" θα το βλέπεις ανα 1% :)

Πάντως φίλε μου, 12 ώρες δεν είναι καλά. Εμένα με αρκετή χρήση και πάντα online, βγάζει πάνω από 20 ώρες σε 3g. (εκτός και αν το ξεσκίζεις στο browsing κλπ).

Μόλις μου έβγαλε update για το motocast (στο Pc) :)

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση ddr!

Λέω "φυσιολογικό" γιατί με τον exchange συνέχεια ανοιχτό να τραβάει τα εταιρικά μου email είναι σχεδόν σαν να το ξεσκίζω στο browsing

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση ddr!

Λέω "φυσιολογικό" γιατί με τον exchange συνέχεια ανοιχτό να τραβάει τα εταιρικά μου email είναι σχεδόν σαν να το ξεσκίζω στο browsing

 

Εντάξει, είναι και άστρωτη η μπαταρία.

Πάντως και το gmail που έχω συνέχεια ανοιχτό, exchange είναι και αυτό.

Σιγά σιγά θα δείς την αυτονομία να στρώνει.

 

Δοκιμάζω και τον launcher της μοτορόλα. (τον είχα αμέσως αντικαταστήσει με τον launcher pro).

Δεν είναι καθόλου κακός!:)

 

EDIT

www.xda-developers.com/android/update-for-motorola-droid-razr-and-non-us-razr-rolling-out/

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, είναι και άστρωτη η μπαταρία.

Πάντως και το gmail που έχω συνέχεια ανοιχτό, exchange είναι και αυτό.

Σιγά σιγά θα δείς την αυτονομία να στρώνει.

 

Θα διαφωνήσω. Δεν ξέρω στο motorola τι γίνεται, αλλά σε όσα τηλέφωνα είχα το exchange ρουφάει πολύ ζουμί σε αντίθεση με το gmail που δεν καταλαβαίνεις καν ότι υπάρχει.

@fostirop Αν δεν σου είναι απαραίτητο, απενεργοποίησε το push και βάλτου να κάνει update ανά 5λεπτο. Αν δεις βελτίωση keep it that way...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα σε ολους.

Λοιπον θα μιλησω για το δικο μου Razr,στη 2η φορτιση μου κρατησε 23 ωρες.

 

Με ανοιχτο wi-fi συνεχεια και φωτεινοτητα οθονης στο φουλ παντα.

Οποτε νομιζω οτι τα πραγματα θα γινουν καλυτερα σιγα σιγα !!

Το κινητο ειναι το καλυτερο απο ολα και οπως ξαναεγραψα εχω αγορασει σχεδον τα παντα ( εκτος Iphone ) .

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για χρηση και σαν παιχνιδομηχανη οχι μονο σαν κινητο,το GS 2 με την ιδια χρηση πανω απο 12 ωρες δεν κρατουσε με τιποτα.

Οποτε στις 23 ωρες τωρα και μονο με 2 φορτισεις ειναι ΘΕΙΚΟ το μηχανημα για εμενα !!

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω. Δεν ξέρω στο motorola τι γίνεται, αλλά σε όσα τηλέφωνα είχα το exchange ρουφάει πολύ ζουμί σε αντίθεση με το gmail που δεν καταλαβαίνεις καν ότι υπάρχει.

@fostirop Αν δεν σου είναι απαραίτητο, απενεργοποίησε το push και βάλτου να κάνει update ανά 5λεπτο. Αν δεις βελτίωση keep it that way...

 

Χρονια πολλα σε ολους.:):)

Αν τρωει περισσοτερη μπαταρια ο exchange, τοτε εχεις δικιο Λεωνιδα.

Δεν ειχα ποτε βαλει για να ξερω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!

Λοιπον λυπαμαι που θα σας στεναχωρησω αλλα εχει χειροτερη αυτονομια απο το lg optimus 3d που εχω επισης.

Απο το πρωι την αλλη μερα το πρωι (ανοικτο την νυκτα) με χρηση κατω του μετριου παει στο 20%

 

Χρονια Πολλα και καλα σε ολους.

Ουτε το ενα ισχυει,ουτε αυτο που ισχυριζεται ο φιλος παραπανω.

Σαφως και δεν εχει την οικτρη αυτονομια του optimus 3d, ειναι ενα 40% πανω απο αυτη.

Επισης φυσικα και δεν ειναι το καλυτερο android κινητο. Ειναι πολυ πιο ομορφο σχεδιαστικα απο τον κουβα S II, εχει σοβαρα υλικα vs πλαστικα της πλακας, εχει components που προκαλουν "δεος" (infineon chipsets κλπ κλπ), αλλα φυσικα ειναι ξεκαθαρα υποδεεστερο σε επιδοσεις και smoothness απο το S II. Δεν θα πρεπει τελικα να εχει ιδιαιτερη σημασια, αλλα ειναι η αληθεια...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και καλα σε ολους.

Ουτε το ενα ισχυει,ουτε αυτο που ισχυριζεται ο φιλος παραπανω.

Σαφως και δεν εχει την οικτρη αυτονομια του optimus 3d, ειναι ενα 40% πανω απο αυτη.

Επισης φυσικα και δεν ειναι το καλυτερο android κινητο. Ειναι πολυ πιο ομορφο σχεδιαστικα απο τον κουβα S II, εχει σοβαρα υλικα vs πλαστικα της πλακας, εχει components που προκαλουν "δεος" (infineon chipsets κλπ κλπ), αλλα φυσικα ειναι ξεκαθαρα υποδεεστερο σε επιδοσεις και smoothness απο το S II. Δεν θα πρεπει τελικα να εχει ιδιαιτερη σημασια, αλλα ειναι η αληθεια...

 

Χρονια Πολλα φιλε !

Λοιπον κοιτα πως εχει το θεμα,το GS 2 εχει την ιδια αποδοση με το Razr με την αθλια αναλυση 800Χ480,βαλε την ιδια οθονη στο GS 2 και ελα να το δουμε..θα σερνεται !!

Επισης σε καθημερινες εργασιες (οπως εγραψα κανει και την δουλεια του ως Tablet ) ειναι πιο γρηγορο απο το GS 2.

Το ειχα το GS 2 4 μηνες-οχι οτι ηταν ασχημο αλλα η αναλυση του με κουραζε οταν εκανα χρηση ως Tablet.

Πρωτη φορα αγοραζω Motorola δεν ετυχε ποτε ουτε καν τα παλια κινητα της να παρω-δεν το περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο καλο,νομιζα θα φαω "πατατα" και θα το πουλησω σε 2-3 ημερες. Τελικα ειναι το καλυτερο κινητο-Tablet στην αγορα-για εμενα παντα.

(οπως εγραψα εχω δωσει πανω απο 5.000Ε σε κινητα και ταμπλετες σε 1 χρονο οποτε εχω αποψη για τα παντα-εκτος Iphone)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα φιλε !

Λοιπον κοιτα πως εχει το θεμα,το GS 2 εχει την ιδια αποδοση με το Razr με την αθλια αναλυση 800Χ480,βαλε την ιδια οθονη στο GS 2 και ελα να το δουμε..θα σερνεται !!

Επισης σε καθημερινες εργασιες (οπως εγραψα κανει και την δουλεια του ως Tablet ) ειναι πιο γρηγορο απο το GS 2.

Το ειχα το GS 2 4 μηνες-οχι οτι ηταν ασχημο αλλα η αναλυση του με κουραζε οταν εκανα χρηση ως Tablet.

Πρωτη φορα αγοραζω Motorola δεν ετυχε ποτε ουτε καν τα παλια κινητα της να παρω-δεν το περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο καλο,νομιζα θα φαω "πατατα" και θα το πουλησω σε 2-3 ημερες. Τελικα ειναι το καλυτερο κινητο-Tablet στην αγορα-για εμενα παντα.

(οπως εγραψα εχω δωσει πανω απο 5.000Ε σε κινητα και ταμπλετες σε 1 χρονο οποτε εχω αποψη για τα παντα-εκτος Iphone)

 

Τωρα το πας αλλου ομως, πριν λεγαμε οτι ειναι γρηγοροτερο το razr απο το S II, τωρα οτι λογω της αναλυσης ειναι λογικο να ειναι πιο αργο.

θα σου πω κατι αλλο ομως. Ακομα και με 800Χ480 αναλυση το S II, εχει ξεκαθαρα -κατα πολυ- ανωτερη οθονη απο το razr και σε απεικονιση των χρωματων και σε πιξελιασμα. Με αλλα λογια, εγω στο razr την 960Χ540 δεν την ειδα πουθενα (αντιθετως -π.χ. στο sensation τα extra εικονοστοιχεια δινουν + λογω της lcd) και το τελικο αποτελεσμα στο S II ειναι ανωτερο.

Τελος, επιμενω πως το S II με τις τελευταιες εργοστασιακες roms ειναι απλα ανωτερο απο τις αντιστοιχες roms της motorola για το razr, χωρις καμια αμφιβολια.

Η αποψη μου αυτη δεν πηγαζει απο βιντεακια και υποθεσεις, κατι θα ξερω κι εγω για αυτα που σου γραφω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Βαγγελη, διαφωνουμε, ειδικα για το θεμα της οθονης, αλλα ρε παιδια, μην το κανουμε vs. :)

Δεν οδηγει καπου η συζητηση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να θυμίσω ότι έχουμε άλλα θέματα για τέτοιου είδους συγκρίσεις/διαξιφισμούς. Ας επικεντρωθούμε εδώ στα του RAZR και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη για το offtopic . Απλα ας απαντησει για την οθονη καποιος ξεκαθαρα και στα ισια. Μπορει και να κανω λαθος.
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Βαγγελη, διαφωνουμε, ειδικα για το θεμα της οθονης, αλλα ρε παιδια, μην το κανουμε vs. :)

Δεν οδηγει καπου η συζητηση.

 

Γιαννη θεωρεις οτι η οθονη του Razr ειναι -αντικειμενικα- ανωτερη απο την οθονη του S II? Κι οι 2 τους ειναι κατωτερες απο μια retina για παραδειγμα, αλλα δεν ειναι ανωτερη απο του γαλαξια και μπορω να στο στοιχειοθετησω...

θα συνεχισουμε σε αλλο θεμα ομως για να μη χαλαμε την κουβεντουλα εδω...

ΥΓ Κι ενα link, για να σταματησω εδω την κουβεντα, για να δειτε την αποψη -του πιο ευστοχου, κατα τη γνωμη μου, site του χωρου στο διαδικτυο για την οθονη του razr

The RAZR's screen is a major disappointment

http://www.theverge.com/2011/11/7/2543626/motorola-droid-razr-review

And lastly, here's the Samsung Galaxy SII on AT&T, which has a Super AMOLED Plus display with a traditional RGB pixel layout — it's much lower resolution and pixel density than the others, but I think it looks far better than the RAZR's display (αποψη που με βρισκει απολυτως συμφωνο, ουτε κατα παραγγελια για την κουβεντα μας να ηταν αυτο το συγκριτικο)

http://www.theverge.com/2011/11/8/2547725/a-closer-look-at-the-droid-razrs-screen

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...