Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω. ΛΕω να παω να το παρω σημερα.

 

Ειναι καλυτερο απο το GS 2 ( το οποιο ειχα πριν λιγο καιρο ) ;;

Δεν είχα sgs2 ποτέ.

Εσύ θα μας πείς λοιπόν :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τοτε να το πω αλλιως..Τα κουσουρια του θελω να μου γραψεις..

 

 

** Μη μου πεις οτι δεν εχει ;;; !!!

Edited by vairas5770
Link to comment
Share on other sites

Τοτε να το πω αλλιως..Τα κουσουρια του θελω να μου γραψεις..

 

Αδύναμο wifi (ελπίζω ότι είναι θέμα λογισμικού και θα στρώσει) , μεγάλο πλάτος ,μέτρια κάμερα.

Αυτά. Όλα τα άλλα είναι μια χαρά. Γρήγορο, καλό σήμα , καλή μπαταρία, ωραία οθόνη, καλή ποιότητα γενικώς.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το wi-fi κακο...τα υπολοιπα δεν με νοιαζουν και πολυ.

 

Για "εφαρμογες" ποσο χωρο δινει φιλε μου ; Ασχετως εννοω αν εχεις κατεβασει το app2sd.

Διαβασα για συνολο 16GB-οποτε διαθεσιμος χωρος για εγκαταστασεις ;

 

Edit: Τελικα τραβαει Βιντεο 1080-30fps ;; Γιατι διαβαζω διαφορα.

 

Ενταξει το πηρα και σε πρωτη φαση...εχει φοβερη οθονη και αναλυση καλυτερη απο GS 2. Εντυπωσεις συντομα..:D

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το wi-fi κακο...τα υπολοιπα δεν με νοιαζουν και πολυ.

 

Για "εφαρμογες" ποσο χωρο δινει φιλε μου ; Ασχετως εννοω αν εχεις κατεβασει το app2sd.

Διαβασα για συνολο 16GB-οποτε διαθεσιμος χωρος για εγκαταστασεις ;

 

Edit: Τελικα τραβαει Βιντεο 1080-30fps ;; Γιατι διαβαζω διαφορα.

 

Ναι για το βιντεο.

Τωρα για το χωρο αποθηκευσης ειναι καπως περιπλοκο. Εχει 4 γιγα για εφαρμογες, 8 γιγα για εσωτερικη μνημη (εκει μεταφερονται και εφαρμογες σαν sd ext και αλλα 8 γιγα για το μοτοκαστ (κοινη χρηση αρχειων με το pc σου κλπ) κατι σαν προσωπικο cloud.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το βιντεο.

Τωρα για το χωρο αποθηκευσης ειναι καπως περιπλοκο. Εχει 4 γιγα για εφαρμογες, 8 γιγα για εσωτερικη μνημη (εκει μεταφερονται και εφαρμογες σαν sd ext και αλλα 8 γιγα για το μοτοκαστ (κοινη χρηση αρχειων με το pc σου κλπ) κατι σαν προσωπικο cloud.

 

Το εχω ηδη,σε ευχαριστω..

 

Βγηκε καποιο update για την 2..3.6 ;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηδη,σε ευχαριστω..

 

Βγηκε καποιο update για την 2..3.6 ;

 

Ε, σιγα...

Θα παει κατευθειαν στην 4.x

Καλοριζικο φιλε μου. Θελω τις συγκριτικες σου εντυπωσεις σε σχεση με το σαμσουγκ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε, σιγα...

Θα παει κατευθειαν στην 4.x

Καλοριζικο φιλε μου. Θελω τις συγκριτικες σου εντυπωσεις σε σχεση με το σαμσουγκ.

Σε ευχαριστω να εισαι καλα.

ΛΕΣ να παει απευθειας στην 4 ;;;

 

Κοιτα με μια πρωτη ματια που εριξα ...ειναι πολυ ανωτερο σε οθονη και κατασκευη φυσικα.

 

ΑΦου σκεφτομαι να του ριξω και νερο :P

 

Λοιπον δυνατο ηχειο κορυφαια ποιοτητα κατασκευης και πολυ μνημη !!! Επιτελους ενα καλο μηχανακι !!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω να εισαι καλα.

ΛΕΣ να παει απευθειας στην 4 ;;;

 

Κοιτα με μια πρωτη ματια που εριξα ...ειναι πολυ ανωτερο σε οθονη και κατασκευη φυσικα.

 

ΑΦου σκεφτομαι να του ριξω και νερο :P

 

Λοιπον δυνατο ηχειο κορυφαια ποιοτητα κατασκευης και πολυ μνημη !!! Επιτελους ενα καλο μηχανακι !!

 

Στο πρωτο τριμηνι του 2012 εχουν υποσχεθει την αναβαθμιση στην 4. Λες να κανουν ενδιαμεσο σταθμο? Δεν το πιστευω, σιγα μη δινουν update καθε μηνα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

θα δουμε-μακαρι !! Λοιπον παω να το τεσταρω να δω τι ψαρια πιανει !!

 

Καλο βραδυ παιδια !

 

Καλο βραδυ!

Καποιες ενσωματωμενες εφαρμογες θελουν αντικατασταση (συλλογη και μουσικη) ο browser ειναι καλος, αλλα ο οπερα καλυτερος.

Καλη διασκεδαση!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλο βραδυ!

Καποιες ενσωματωμενες εφαρμογες θελουν αντικατασταση (συλλογη και μουσικη) ο browser ειναι καλος, αλλα ο οπερα καλυτερος.

Καλη διασκεδαση!

 

Το ξερω φιλε !! Εχω αρκετες ερωτησεις για εσενα...σιγα σιγα ομως μην σε τρελανω-πρωτα να εχω γνωση του κινητου....:D

Να εισαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

να τα πρωτα σοβαρα δυσαρεστα...χτες το βραδυ και ενω σκαλιζα το κινητο,εννοω κατεβαζα εφαρμογες κτλ,ξαφνικα μου ψιλοπαγωνει γ λιγο η οθονη κ μετα απο λιγο χανει το σημα της κοσμοτε που ειμαι!μετα απο 2-3 λεπτα μου βγαζει ενα μνμα error loading com.android.phone....σημα τιποτα....περιμενω μπας κ ερθει τιποτα...κανω 2-3 επανεκινησεις τιποτα...βαζω βγαζω καρτα σιμ τιποτα...τελικα διαβασα στο νετ κατι,μπηκα στο μενου πηγα στα δικτυα για να βαλω 2g και να κανω καποιες αλλες ρυθμισεις....ΑΜ ΔΕ!!!!!δεν με εβαζε στο κομματι των δικτυων εβγαζε παλι αυτο το ερορ....μεσα στην επελπισια μου δοκιμασα να δω αν ανοιγει το αμεσως προηγουμενο section ρυθμισεις vpn το οποιο ανοιξε κανονικα,στην αμεσως επομενη προσπαθεια να ανοιξω τα δικτυα οχι μονο ανοιξανε μα εφτιξε κατευθειαν το κινητο απο μονμο του χωρις να κανω τιποτα.......σημερα το πρωι λοιπον πηγα να στειλω ενα μνμ και δεν το εστελνε....**** την τυχη μου λεω και κανω restart...και τσουπ!!!!παλι το ερορ!!!!!!!!!!!!ξανα τα ιδια....μπηκα ρυθμισεις δν ανοιγε τα δικτυα ανοιξα το vpn κτλ,και ξαναηρθε.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ???????δεν μας τα λεει καλα.....το μηλο που ειχα πριν μπορει να εχει τα αρτιοσκληρωτικα του αλα τετοια κολπα ποτε μα ποτε
Link to comment
Share on other sites

να τα πρωτα σοβαρα δυσαρεστα...χτες το βραδυ και ενω σκαλιζα το κινητο,εννοω κατεβαζα εφαρμογες κτλ,ξαφνικα μου ψιλοπαγωνει γ λιγο η οθονη κ μετα απο λιγο χανει το σημα της κοσμοτε που ειμαι!μετα απο 2-3 λεπτα μου βγαζει ενα μνμα error loading com.android.phone....σημα τιποτα....περιμενω μπας κ ερθει τιποτα...κανω 2-3 επανεκινησεις τιποτα...βαζω βγαζω καρτα σιμ τιποτα...τελικα διαβασα στο νετ κατι,μπηκα στο μενου πηγα στα δικτυα για να βαλω 2g και να κανω καποιες αλλες ρυθμισεις....ΑΜ ΔΕ!!!!!δεν με εβαζε στο κομματι των δικτυων εβγαζε παλι αυτο το ερορ....μεσα στην επελπισια μου δοκιμασα να δω αν ανοιγει το αμεσως προηγουμενο section ρυθμισεις vpn το οποιο ανοιξε κανονικα,στην αμεσως επομενη προσπαθεια να ανοιξω τα δικτυα οχι μονο ανοιξανε μα εφτιξε κατευθειαν το κινητο απο μονμο του χωρις να κανω τιποτα.......σημερα το πρωι λοιπον πηγα να στειλω ενα μνμ και δεν το εστελνε....**** την τυχη μου λεω και κανω restart...και τσουπ!!!!παλι το ερορ!!!!!!!!!!!!ξανα τα ιδια....μπηκα ρυθμισεις δν ανοιγε τα δικτυα ανοιξα το vpn κτλ,και ξαναηρθε.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ???????δεν μας τα λεει καλα.....το μηλο που ειχα πριν μπορει να εχει τα αρτιοσκληρωτικα του αλα τετοια κολπα ποτε μα ποτε

 

Νομιζω εχει αναφερθει ξανα. Εχει καποιο bug που το προκαλει αυτο.

Αν κλεισεις το wifi , αμεσως επανερχεται το σημα. Αλλα το καλυτερο ειναι πριν κανεις restart να το βαζεις σε προφλ πτησης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια !! Λοιπον ...Εγω του εκανα αγριο τεστ σημερα !!!

 

Πηρα ενα κοπιδι μεγαλων διαστασεων και αρχισα να το "σκιζω " ....

 

Λοιπον η οθονη ΔΕν παθαινει τιποτα αλλα..

Πισω το κεβλαρ γρατζουνιεται και τελικα εχω 2 μικρες γρατζουνιες :D

 

Τωρα λεω να του ριξω νερο,θα αντεξει τι λετε ;;;;;;:!:

Link to comment
Share on other sites

Θα ζησει, αλλα οσο θα ειναι βρεγμενη η οθονη, δεν θα ανταποκρινεται.

 

βλεπω..... το αγαπησες ε?? :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα ζησει, αλλα οσο θα ειναι βρεγμενη η οθονη, δεν θα ανταποκρινεται.

 

βλεπω..... το αγαπησες ε?? :p

 

Αν μπει νερο μεσα στο HDMI+usb ;;; πειραζει ;;

 

Φιλε το αγαπησα πολυ !! Απλα χαλαστηκα με τις 2 γρατζουνιες-νομιζα δεν θα παθει τιποτα !!!

Ομως ενταξει γουσταρα και το εκανα !!

 

Φοβερο μηχανακι ειναι ΤΕΛΕΙΟ !! Το GS 2 ειναι πολυυυυυυυυυυυυ πισω παιδια παρα πολυ πισω-μονο που το κοιτας το Razr ....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση....αν ειναι απλα ενα προβληματακι που λυνεται κλεινωντας το ιντερνετ ας παει στην ευχη θα το συγχωρησω
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση....αν ειναι απλα ενα προβληματακι που λυνεται κλεινωντας το ιντερνετ ας παει στην ευχη θα το συγχωρησω

Ειναι bug που θα διορθωθει.

Βασικα,παρουσιαζεται με την εκκινηση της συσκευης.

Αλλοτε βγαζει μηνυμα οτι παρουσιαστηκε σφαλμα στη φορτωση του phone.android.com ή αλλοτε, απλα δεν συνδεεται στο δικτυο.

 

Πριν απο καθε restart βαζεις προφιλ πτησης και εισαι οκ.

 

Τιποτα δεν συγχωρουμε, απλα περιμενουμε.;):rolleyes:

 

 

@ vairas

 

Ρε συ, μην το ταλαιπωρεις το καημενο.

Δεν ειναι αδιαβροχο, απλα αντεχει τις πιτσιλιες απο νερο. Αν περασει νερο μεσα πιθανον να βλαψει τα ηλεκτρονικα του.

Το κεβλαρ ελεγαν οτι δεν γρατζουνιεται.... Βεβαια η μοτορολα δεν το εβαλε για αχαρακτο, αλλα για αθραυστο.

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

χε χε συγνωμη ρε παιδια αλλα δεν αντεξα !! :D

 

Ενταξει τερμα οι χαζομαρες δεν το ξαναπειραζω :O

 

Φιλος πες μου κανα Tip...Ελα κατι θα κρυβεις δεν μπορει..:)

Link to comment
Share on other sites

χε χε συγνωμη ρε παιδια αλλα δεν αντεξα !! :D

 

Ενταξει τερμα οι χαζομαρες δεν το ξαναπειραζω :O

 

Φιλος πες μου κανα Tip...Ελα κατι θα κρυβεις δεν μπορει..:)

 

Κανενα τιπ.:)

Ουτε ρουτ δεν εχω κανει ακομα.

 

Απλα, με launcher pro, opera, quickpic kai winamp εχω αντικαταστησει τις onboad εφαρμογες της μοτορολα που, κλασικα δεν ειναι και οι καλυτερες.

Νομιζω οτι η αποδοση του κινητου ειναι πολυ καλη, συμφωνεις??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κανενα τιπ.:)

Ουτε ρουτ δεν εχω κανει ακομα.

 

Απλα, με launcher pro, opera, quickpic kai winamp εχω αντικαταστησει τις onboad εφαρμογες της μοτορολα που, κλασικα δεν ειναι και οι καλυτερες.

Νομιζω οτι η αποδοση του κινητου ειναι πολυ καλη, συμφωνεις??

 

Καταλαβα...Η αποδοση του κινητου ειναι Τελεια...!!! Εχει και μεγαλη μνημη και το αγαπησα φυσικα που αντεχει σε ολα,εκτος την πισω οψη !!:D

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα...Η αποδοση του κινητου ειναι Τελεια...!!! Εχει και μεγαλη μνημη και το αγαπησα φυσικα που αντεχει σε ολα,εκτος την πισω οψη !!:D

 

Αυτος εδω ηταν πιο τυχερος

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτος εδω ηταν πιο τυχερος

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=V1iFFJ_Tqo4

 

Κατι πηγε στραβα στην αντιγραφη...για ξαναδωστο .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,εχω ενα motorola razr xt910 και δεν μπορω να βαλω το λογαριασμο μου google(gmail),λεει ολο προβλημα διακομιστη.Αν ξερει καποιος κατι δωστε λιγο βοηθεια.Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...